HOME | LAST IN DATABASE | RATINGS | TOURNAMENTS | NEWS | GAMES | POSITIONS | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Minsk Belarus 2018

    
    Link   

 Category: 
 General 
  Subcategories:
  Women
  Cadets
  Minicadets
  Hopes
  60+
 Other
 years:
 Watch standings/results of round:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 All results    Games   Tournamentroom     KNDB-rating
PlNameRatingCat.GaWiDrLoPtWplWp
1   Liubou Kobryna    Gen   9 3 3 3 9 76 82
2   Yauheniya Shved  1949   Gen   9 3 3 3 9 73 79
3   Darja Drabova    Gen   9 2 3 4 7 65 68
4   Ivan Kharytonchyk    Gen   9 3 1 5 7 64 69
5   Mikhail Bolinau    Gen   9 3 1 5 7 54 55
6   Ivan Barodzich    Gen   9 2 2 5 6 68 69
7   Aliaksei Vasko    Gen   9 3 0 6 6 65 68
8   Hleb Batashau    Gen   9 1 1 7 3 59 60
9   David Glinski    Gen   9 0 1 8 1 56 59
Yauheniya Shved
 Round 9 
 su 01-07-2018  Maryia Mironava (2048) - Michael Semyaniuk (2092) 0-2Game
 Aleksei Kunitsa (2182) - Yana Yakubovich (2132) 2-0Game
 Andrei Mouchan (2029) - Olga Balukova (2116) 1-1Game
 Ivan Trubnikau (2038) - Fiodar Bakach (2122) 1-1Game
 Arkadij Plakhin (2094) - Stsiapan Darashenka (1996) 1-1Game
 Viktoriya Belaya (2087) - Kseniya Bielaia (2028) 1-1Game
 Maryia Chasnakova (1987) - Yana Lazovik (2024) 1-1Game
 Viktoryia Nikalayeva (2028) - Irina Smirnowa (1987) 2-0Game
 Yauheniya Shved (1949) - Dzmitry Nemets (2084) 0-2Game
 Darya Nikifarava (1996) - Yauhen Zhukouski (2009) 2-0Game
 Vsevolods Mitrevics (1938) - Vasiliy Markin (1922) 1-1
 Palina Kazlova (1931) - Uladzislau Astapenka (1900) 2-0
 Nastassia Sakalova (1937) - Jekaterina Karima Zitnikova  1-1
 Nikita Razdoburdin (1955) - Zakhar Shybakou (1972) 0-2
 Mikita Vasko (1931) - Liubou Kobryna  1-1
 Rafael Munirov  - Antanina Kuchynskaya (1888) 1-1
 Andrei Astapenka (1900) - Nikalas Karo (1900) 1-1
 Maryna Naurotskaya (1863) - Rastsislau Lysiuk (1934) 1-1
 Ivan Kharytonchyk  - Nikita Bakulins (1900) 0-2
 Mikhail Karaliou  - Palina Mokhava (1885) 1-1
 Darja Drabova  - Katsiaryna Kudravets (1900) 1-1
 Ivan Barodzich  - Maksim Chernik (1915) 0-2
 Karyna Rabkouskaya  - Viktorija Nesanira  1-1
 Aliaksei Vasko  - Artem Koptelov  0-2
 Aliaksei Maliarou  - Mikhail Bolinau  0-2
 Aliaksei Astapenka (1900) - David Glinski  2-0
 Hleb Batashau  - Artsemiy Kosnikau  0-2