HOME | LAST IN DATABASE | RATINGS | TOURNAMENTS | NEWS | GAMES | POSITIONS | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Kampioenschap van de USSR 1970

    
    Link   

  Final

 Category: 
 Final 
 Other
 years:
Hall of fame
PlName 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Ga  Wi  Dr   Lo  Pt  SB 
1 Andris Andreiko   X 1 1 1 1 2 1 2 1 1 2 2 1 1 1 1 2 217611023371
2 Michael Korchov   1 X 1 1 2 1 1 2 1 1 2 1 1 1 1 1 2 217512022357
3 Anatoli Gantvarg   1 1 X 1 0 1 1 2 0 1 2 2 1 1 2 2 1 21769221331
  Iser Kouperman   1 1 1 X 1 1 1 1 1 1 2 1 1 1 2 2 1 217413021335
5 Alexander Rats   1 0 2 1 X 2 0 1 1 1 1 1 1 2 1 1 2 217510220320
6 Viacheslav Shchegolev   0 1 1 1 0 X 1 1 2 1 1 2 1 2 2 1 1 117411219307
7 Jurij Ogorodnikov   1 1 1 1 2 1 X 0 0 1 1 1 0 1 1 2 2 217410318289
  Maks Shavel   0 0 0 1 1 1 2 X 1 1 1 1 1 1 1 2 2 217410318272
  Serguei Davidov   1 1 2 1 1 0 2 1 X 0 1 1 2 1 1 1 1 117312218305
  Nicolai Mistchanski   1 1 1 1 1 1 1 1 2 X 1 1 1 1 1 1 1 117116018306
11 Emmanuel Merins   0 0 0 0 1 1 1 1 1 1 X 1 2 1 1 1 2 217310416237
  Leonid Tsipes   0 1 0 1 1 0 1 1 1 1 1 X 2 1 1 1 1 217212316249
13 Alexander Mogilianski   1 1 1 1 1 1 2 1 0 1 0 0 X 1 0 1 2 117211415257
  Vladimir Kaplan   1 1 1 1 0 0 1 1 1 1 1 1 1 X 2 1 0 117113315254
15 Jakov Shaus   1 1 0 0 1 0 1 1 1 1 1 1 2 0 X 0 1 217210514225
16 W. Golosuev   1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 1 1 1 1 2 X 0 117111513217
17 Solik Gersht   0 0 1 1 0 1 0 0 1 1 0 1 0 2 1 2 X 11728712190
18 Eduard Korchov   0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 1 1 X1707107110

    Watch standings/results of round:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15
    16   17
    All results    Games   Tournamentroom     
AndrisMichaelAnatoli
IserAlexanderViacheslav
MaksSerguei
NicolaiEmmanuelLeonid
AlexanderVladimirJakov
Solik
 Round 17 
 th 10-12-1970  Viacheslav Shchegolev  - Alexander Mogilianski  1-1Game
 Alexander Rats  - Eduard Korchov  2-0Game
 Jurij Ogorodnikov  - Maks Shavel  0-2Game
 Emmanuel Merins  - Andris Andreiko  0-2Game
 Iser Kouperman  - Anatoli Gantvarg  1-1Game
 Vladimir Kaplan  - Leonid Tsipes  1-1Game
 W. Golosuev  - Jakov Shaus  2-0Game
 Solik Gersht  - Nicolai Mistchanski  1-1Game
 Serguei Davidov  - Michael Korchov  1-1Game