HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   WK Juniors Boys Beilen KNDB 2015

    
    Link   

 Klassen: 
 Juniors Boys 
 Juniors Girls 
 Cadets Boys 
 Cadets Girls 
 Minicadets Boys 
 Minicadets Girls 
 Hopes Boys 
 Hopes Girls 
 Barrage Cadets Boys 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuTratiErati
1   Martijn van IJzendoorn MI 2304   Jun   9 5 4 0 14   2093.33     2304  
2   Uladzislau Valjuk MF 2158   Jun   9 4 4 1 12   2088.78     2158  
3   Munkhijn Baatarsukh  1972   Jun   9 4 4 1 12   2040.33     1972  
4   Sukhbat Tsogtbaatar MF 2050   Jun   9 2 7 0 11   2121.00     2050  
5   Egor Bobkov MF 2139   Jun   9 3 5 1 11   2095.67     2139  
6   Aisen Andreev MF 2205   Jun   9 2 7 0 11   2082.11     2205  
7   Francois Paul  1941   Jun   9 2 7 0 11   2074.33     1941  
8   Zhiyong Xiong MF 2175   Jun   9 2 7 0 11   2065.22     2175  
9   Mitchel Mensinga  2093   Jun   9 3 5 1 11   2040.22     2093  
10   Anastase Leclerc  1990   Jun   9 1 8 0 10   2101.00     1990  
11   Dmitrijs Brovkins  1964   Jun   9 3 4 2 10   2095.56     1964  
12   Krzysztof Kortas  2027   Jun   9 2 6 1 10   2079.22     2027  
13   Aleksei Kunitsa MI 2137   Jun   9 2 6 1 10   2070.89     2137  
14   Jan van der Star  2058   Jun   9 3 4 2 10   2046.89     2058  
15   Anthony Alavoine  2065   Jun   9 4 2 3 10   2044.22     2065  
16   Rick Hakvoort  2093   Jun   9 3 4 2 10   2004.00     2093  
17   Natale Lagana    Jun   9 4 2 3 10   1985.44     1950  
18   Roman Ldokov  2056   Jun   9 4 2 3 10   1980.44     2056  
19   Daniil Ilin  2038   Jun   9 2 5 2 9   2078.78     2038  
20   Leons Bersons  1984   Jun   9 2 5 2 9   2057.67     1984  
21   Domantas Norkus MF 2070   Jun   9 2 5 2 9   2043.56     2070  
22   Jakub Gazda  2029   Jun   9 3 3 3 9   2042.67     2029  
23   Mateusz Stanczuk  2071   Jun   9 1 7 1 9   2029.22     2071  
24   Robert Antoi    Jun   9 4 1 4 9   1970.33     1936  
25   Lucas Oliveira Massola MF 2206   Jun   9 0 8 1 8   2060.33     2206  
26   Mateus Brito Carvalho  2068   Jun   9 2 4 3 8   2056.11     2068  
27   Zaynal Rashidli  1974   Jun   9 1 6 2 8   2046.89     1974  
28   Tom Knapen  1980   Jun   9 3 2 4 8   2025.89     1980  
29   Santosh Bhagwandas  1947   Jun   9 1 6 2 8   2010.22     1947  
30   Edgars Straumanis  1953   Jun   9 2 4 3 8   2009.89     1953  
31   Stijn Overeem  2073   Jun   9 2 4 3 8   2007.89     2073  
32   Robin Paul  1976   Jun   9 2 4 3 8   2005.89     1976  
33   Arda Ellidokuz    Jun   9 0 3 6 3   1980.89     1939  
34   Oktay Manav    Jun   9 0 3 6 3   1969.67     1940  
35   Guner Sirin    Jun   9 0 3 6 3   1969.11     1937  
36   Yalim Manav    Jun   9 0 3 6 3   1962.33     1938  
Martijn van IJzendoornUladzislau ValjukMunkhijn Baatarsukh
Sukhbat TsogtbaatarEgor BobkovAisen Andreev
Francois PaulZhiyong XiongMitchel Mensinga
Anastase LeclercDmitrijs BrovkinsKrzysztof Kortas
Aleksei KunitsaJan van der StarAnthony Alavoine
Rick HakvoortNatale LaganaRoman Ldokov
Daniil IlinLeons Bersons
 Ronde 9 
 za 07-11-2015  Yalim Manav  - Robin Paul (1976) 0-2Partij
 Robert Antoi  - Guner Sirin  2-0Partij
 Arda Ellidokuz  - Jakub Gazda (2029) 0-2Partij
 Natale Lagana  - Oktay Manav  2-0Partij
 Santosh Bhagwandas (1947) - Roman Ldokov (2056) 0-2Partij
 Zaynal Rashidli (1974) - Jan van der Star (2058) 0-2Partij
 Anthony Alavoine (2065) - Edgars Straumanis (1953) 2-0Partij
 Mateus Brito Carvalho (2068) - Anastase Leclerc (1990) 0-2Partij
 Stijn Overeem (2073) - Krzysztof Kortas (2027) 0-2Partij
 Domantas Norkus (2070) - Leons Bersons (1984) 1-1Partij
 Daniil Ilin (2038) - Mateusz Stanczuk (2071) 1-1Partij
 Tom Knapen (1980) - Rick Hakvoort (2093) 0-2Partij
 Lucas Oliveira Massola (2206) - Zhiyong Xiong (2175) 0-2Partij
 Francois Paul (1941) - Dmitrijs Brovkins (1964) 1-1Partij
 Munkhijn Baatarsukh (1972) - Aleksei Kunitsa (2137) 2-0Partij
 Sukhbat Tsogtbaatar (2050) - Egor Bobkov (2139) 1-1Partij
 Aisen Andreev (2205) - Uladzislau Valjuk (2158) 1-1Partij
 Martijn van IJzendoorn (2304) - Mitchel Mensinga (2093) 1-1Partij