Toernooibase
HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Buitenland


 Ingevoerde toernooien 2018/2019:
     Open national du Léman 2019 
     Turkish Open Antalya 2019 
     Abidjan Open 2018 
     Abidjan Vrouwen 2018 
     Afrikaans Kampioenschap Thiès 2018 
     Aziatisch Kampioenschap Xintai 2018 
     Aziatisch Vrouwenkampioenschap Xintai 2018 
     Blitz Golubeva - Sadowska Riga 2018 
     Blitzkampioenschap van Afrika Thiès 2018 
     Blitzkampioenschap van Azië 2018 
     Curacao Open Challenge 2018 
     EDC Superblitz Cup Moskou 2018 
     EK Blitz Netanya 2018 
     EK Boys Cadets Vilnius 2018 
     EK Boys Hopes Vilnius 2018 
     EK Boys Juniors Vilnius 2018 
     EK Boys Minicadets Vilnius 2018 
     EK Boys U26 Vilnius 2018 
     EK Girls Cadets Vilnius 2018 
     EK Girls Hopes Vilnius 2018 
     EK Girls Juniors Vilnius 2018 
     EK Girls Minicadets Vilnius 2018 
     EK Girls U26 Vilnius 2018 
     EK Jeugd Blitz 2018 
     EK Jeugd Rapid 2018 
     EK Rapid Netanya 2018 
     EK Veteranen Porechie 2018 
     EK Vrouwen Moskou 2018 
     Europees Kampioenschap Moskou 2018 
     Golden Prague 2018 
     Hungarian Blitz 2018 
     Hungarian Open 2018 
     Internationaal Toernooi Lublin 2018 
     Jeugdkampioenschappen van Azië Xintai 2018 
     Panamerikaans Kampioenschap Willemstad 2018 
     Panamerikaans Kampioenschap Willemstad Vrouwen 2018 
     Polish Open Szczyrk 2018 
     Rapid EK Veteranen Porechie 2018 
     Rapid Golubeva - Sadowska Riga 2018 
     Rapidkampioenschap van Azië 2018 
     Salou Blitz 2018 
     Salou Open 2018 
     Sneldammen EK Veteranen Porechie 2018 
     Thailand Open 2018 
     Thailand Open Blitz 2018 
     Thailand Open Rapid 2018 
     Turkish Open Izmir 2018 
     WK Cadets Boys Gomel 2018 
     WK Cadets Girls Gomel 2018 
     WK Hopes Boys Gomel 2018 
     WK Hopes Girls Gomel 2018 
     WK Jeugd Blitz Gomel 2018 
     WK Jeugdteams 2018 
     WK Juniors Boys Gomel 2018 
     WK Juniors Girls Gomel 2018 
     WK match vrouwen Golubeva - Sadowska Riga  2018 
     WK Minicadets Boys Gomel 2018 
     WK Minicadets Girls Gomel 2018 
     World Cup Blitz 64 Thailand Open 2018 
     World Cup Rapid 64 Thailand Open 2018 
     World Cup Toernooi Netanya Israël 2018 
    12 van Brussel Belgie 2019 
    Kampioenschap van Belgie 2019 
    Limburgs Kampioenschap teams Belgie 2019 
    Vlaams kampioenschap Rapid Belgie 2019 
    12 van Brussel Belgie 2018 
    Blitz kampioenschap van Belgie 2018 
    Kampioenschap van Belgie 2018 
    Limburgs kampioenschap Blitz individueel Belgie 2018 
    Limburgs kampioenschap Rapid individueel Belgie 2018 
    Limburgs Kampioenschap teams Belgie 2018 
    Onderlinge Competitie Brabo Antwerpen Rapid Belgie 2018 
    Onderlinge Competitie Eksel Rapid Belgie 2018 
    Onderlinge Competitie Eksel versneld tempo Belgie 2018 
    Onderlinge Competitie Genk/Zwartberg Blitz Belgie 2018 
    Roger Kleinmann zomertoernooi Antwerpen Belgie 2018 
    Terrasdammen Genk Belgie 2018 
    Vlaams kampioenschap blitz Belgie 2018 
    Vlaams kampioenschap Rapid Belgie 2018 
    Interclub Belgie 2018/2019 
    Limburgs kampioenschap individueel Belgie 2018/2019 
    Limburgse Beker Belgie 2018/2019 
    Onderlinge Competitie Eksel Belgie 2018/2019 
    Onderlinge Competitie Genk/Zwartberg Belgie 2018/2019 
    Rapid kampioenschap van Belgie 2018/2019 
    Kampioenschap van Bonaire 2018 
    Open International de Ouagadougou Burkina Faso 2019 
    Championnat Serie National  Burkina Faso 2018 
    Open international de Ouaga Burkina Faso 2018 
    Kampioenschap van China 2018 
    Lishui Open China 2018 
    Teamkampioenschap van China 2018 
    Vrouwenkampioenschap van China 2018 
    Curacao National Challenge Curacao 2019 
    Halve Finale A Kampioenschap van  Curacao 2018 
    Halve Finale B Kampioenschap van Curacao 2018 
    Kampioenschap van Curacao 2018 
    Bliz Nacional Dominicaanse Republiek 2019 
    Campeoanato Nacional de juego de Damas Dominicaanse Republiek 2019 
    Kampioenschap van de Dominicaanse Republiek 2018 
    Kampioenschap van Duitsland 2019 
    Kampioenschap van Duitsland 2018 
    Kampioenschap van Estland 2019 
    Vrouwenkampioenschap van Estland 2019 
    Kampioenschap van Estland 2018 
    Vrouwenkampioenschap van Estland 2018 
    LNJD Championnat Régional Frankrijk 2019 
    Championnat de Toulouse Frankrijk 2018 
    Championnat Sarthe  Frankrijk 2018 
    Championnat Sarthe  Frankrijk 2018 
    Coupe Bourges 1/Le Mans - 1er tour Frankrijk 2018 
    Kampioenschap van Frankrijk 2018 
    Kloksimultaan Arnaud Cordier Wattrelos Frankrijk 2018 
    LNJD Championnat Regionale 1 Frankrijk 2018 
    LNJD Championnat Regionale 2 Frankrijk 2018 
    Promotion C Kampioenschap van Frankrijk 2018 
    Three Nations Cup of Wattrelos Frankrijk 2018 
    Tournoi S-R Jeunes à Tours Frankrijk 2018 
    Championnat Sarthe  Frankrijk 2018/2019 
    Interéquipes Ligue Hauts-de-France Frankrijk 2018/2019 
    Kampioenschap van Israel 2019 
    Kampioenschap van Israel 2018 
    Rapidkampioenschap van Israel 2018 
    Coppa Città di Verona Italie 2019 
    Bergamo Open Italie 2018 
    Coppa Citta di Mori Italie 2018 
    Coppa Citta di Mori 2nd class Italie 2018 
    Coppa Citta di Mori 3rd class Italie 2018 
    Kampioenschap van Italie 2018 
    Voorronden WK Blitz Bergamo Italie 2018 
    Voorronden WK Blitz Vrouwen Bergamo Italie 2018 
    WK Blitz Bergamo Italie 2018 
    WK Blitz Vrouwen Bergamo Italie 2018 
    WK Rapid Bergamo Italie 2018 
    WK Rapid Vrouwen Bergamo Italie 2018 
    Championnat Interclub Ivoorkust 2019 
    Championnat Interclub Ivoorkust 2018 
    Championnat militaire et paramilitaire 2ème édition Ivoorkust 2018 
    Championnat Yamoussoukro Ivoorkust 2018 
    Championnats Africains des Femmes  Ivoorkust 2018 
    Championnats Africains des Juniors Ivoorkust 2018 
    Final National Championship D1 Ivoorkust 2018 
    Juniors National Championship Ivoorkust 2018 
    National Championship D1 Ivoorkust 2018 
    National Championship D2 Ivoorkust 2018 
    Women National Championship Ivoorkust 2018 
    Kampioenschap van Japan 2018 
    5th DANE Tournament Kameroen 2019 
    Open D Ouverture de la saison sportive  Kameroen 2019 
    Kampioenschap van Letland 2018 
    Riga Open Letland 2018 
    Kampioenschap van Litouwen 2018 
    Finale Cup Mongolie 2018 
    Kampioenschap van Mongolie 2018 
    Kampioenschap van Polen 2018 
    Polska Gra Open Polen 2018 
    Vrouwenkampioenschap van Polen 2018 
    Kampioenschap van Portugal 2019 
    Kampioenschap van Rusland 2019 
    Vrouwenkampioenschap van Rusland 2019 
    Jeugdkampioenschap B16 van Rusland 2018 
    Jeugdkampioenschap B19 van Rusland 2018 
    Jeugdkampioenschap B24 van Rusland 2018 
    Jeugdkampioenschap G16 van Rusland 2018 
    Jeugdkampioenschap G19 van Rusland 2018 
    Jeugdkampioenschap G24 van Rusland 2018 
    Kampioenschap van Rusland 2018 
    Vrouwenkampioenschap van Rusland 2018 
    Jeugdkampioenschap U20 Suriname 2018 
    Kampioenschap (voorronde) van Suriname 2018 
    Kampioenschap van Suriname 2018 
    2nd TDA Draughts Championship  Thailand 2019 
    1st TDA Draughts Championship Bangkok Thailand 2018 
    Barrage Kampioenschap van Tsjechie 2018 
    Kampioenschap van Tsjechie 2018 
    Otevrene MCR Nevidomych a Slabozrakych Tsjechie 2018 
    B10 Jeugdkampioenschap van Ukraine 2019 
    B16 Jeugdkampioenschap van Ukraine 2019 
    G10 Jeugdkampioenschap van Ukraine 2019 
    G16 Jeugdkampioenschap van Ukraine 2019 
    Jeugdkampioenschap van Ukraine 2019 
    Kampioenschap van Ukraine 2018 
    Kampioenschap van Ukraine 2018 
    Kiev Open Ukraine 2018 
    Kampioenschap van Wit-Rusland 2019 
    HF Kampioenschap van Wit-Rusland 2018 
    HF Vrouwenkampioenschap van Wit-Rusland 2018 
    Kampioenschap van Wit-Rusland 2018 
    Minsk Wit-Rusland 2018 
    Slonim Open Wit-Rusland 2018 
 
 Overige gegevens:
     Clubs/Landen 
    Spelers 
     Archief 
 
Top 15 virtuele KNDB-rating:Lft.+/-
1 1 Alexander Georgiev (43)1566-2
2 1 Alexander Baliakin (58)1550-10
3 2 Alexander Shvartsman (51)1549-39
4  Alexey Chizhov (54)1546-6
 1 Guntis Valneris (51)1546+4
6  Vadim Virny (53)1526+1
7  Anatoli Gantvarg (70)1522+4
8 1 Ncho Joel Atse (35)1518+10
9 2 Alexander Getmanski (41)1513+6
10 2 Artem Ivanov (31)1509-3
11 1 Yuriy Anikeev (35)1504-2
12 2 Ainur Shaibakov (26)1500-8
13  Murodullo Amrillaev (46)1491-0
 3 Macodou NDiaye (56)1491+22
15 3 Evgeni Vatutin (57)1477+14
Pijltjes (plaatsing) en +/- t.o.v. KNDB-rating
(Actieve spelers).
 
GeorgievBaliakinShvartsman
 Toernooien van:
 Aruba 
 Azerbeidzjan 
 Wit-Rusland 
 Belgie 
 Bonaire 
 Brazilie 
 Burkina Faso 
 CAJD 
 Kameroen 
 Canada 
 China 
 Congo D 
 Costa Rica 
 Curacao 
 Tsjechie 
 Tsjechoslowakije 
 De Watermolen Heule 
 Dominicaanse Republiek 
 Estland 
 Frankrijk 
 Duitsland 
 Guadeloupe 
 Guinee 
 Hongarije 
 Israel 
 Italie 
 Ivoorkust 
 Japan 
 Letland 
 Litouwen 
 Mali 
 Mongolie 
 Nederlandse Antillen 
 Polen 
 Portugal 
 Rusland 
 Senegal 
 Slovenie 
 Suriname 
 Zwitserland 
 Thailand 
 Trinidad and Tobago 
 Turkije 
 Ukraine 
 USA 
 USSR 
 WDC 
 Joegoslavie 
 Zambia