Toernooibase
HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Buitenland


 Ingevoerde toernooien 2019/2020:
     Turkish Open Antalya 2020 
     Blitz-toernooi EK Veteranen Korbach 2019 
     Curacao Open Challenge 2019 
     EK Blitz Landenteams Chianciano Terme 2019 
     EK Blitz Netanya 2019 
     EK Boys Cadets Warschau 2019 
     EK Boys Hopes Warschau 2019 
     EK Boys Juniors Warschau 2019 
     EK Boys Minicadets Warschau 2019 
     EK Boys U26 Warschau 2019 
     EK Girls Cadets Warschau 2019 
     EK Girls Hopes Warschau 2019 
     EK Girls Juniors Warschau 2019 
     EK Girls Minicadets Warschau 2019 
     EK Girls U26 Warschau 2019 
     EK Jeugd Blitz Warschau 2019 
     EK Jeugd Rapid Warschau 2019 
     EK Landenteams Chianciano Terme 2019 
     EK Rapid Landenteams Chianciano Terme 2019 
     EK Rapid Netanya 2019 
     EK Veteranen Korbach 2019 
     Memorial Kulikauskas 2019 
     Polish Open Karpacz 2019 
     Rapid-toernooi EK Veteranen Korbach 2019 
     Wereldkampioenschap Yamoussoukro 2019 
     WK Blitz Riga 2019 
     WK Blitz Vrouwen Riga 2019 
     WK Cadets Boys Izmir 2019 
     WK Cadets Girls Izmir 2019 
     WK Hopes Boys Izmir 2019 
     WK Hopes Girls Izmir 2019 
     WK Jeugd Blitz Izmir 2019 
     WK Juniors Boys Izimir 2019 
     WK Juniors Girls Izmir 2019 
     WK Minicadets Boys Izmir 2019 
     WK Minicadets Girls Izmir 2019 
     World Cup Toernooi Netanya Israël 2019 
    Kampioenschap van Belgie 2020 
    Limburgs Kampioenschap teams Belgie 2020 
    Twaalf van Brussel Belgie 2020 
    Vlaams kampioenschap Rapid Belgie 2020 
    Blitz kampioenschap van Belgie 2019 
    Onderlinge Competitie Genk/Zwartberg Blitz Belgie 2019 
    Terrasdammen Genk Belgie 2019 
    Vlaams kampioenschap Blitz Belgie 2019 
    Interclub  Belgie 2019/2020 
    Limburgs kampioenschap individueel Belgie 2019/2020 
    Limburgse Beker Belgie 2019/2020 
    Onderlinge Competitie Dammas Brabo Antwerpen Blitz Belgie 2019/2020 
    Onderlinge Competitie Genk/Zwartberg Belgie 2019/2020 
    Ouagadougou Open Burkina Faso 2020 
    Championnat Serie National Burkina Faso 2019 
    Serie Excellence Championnat Burkina Faso 2019 
    Lishui Open China 2019 
    Xintai Cup China 2019 
    Individuel Kinshasa Mont Amba Congo D 2020 
    Playoffs individuel Kinshasa Mont Amba  Congo D 2020 
    Championnat individuel Kinshasa Funa  Congo D 2019 
    Interclub Kinshasa Funa Congo D 2019 
    Kampioenschap van Curacao 2019 
    Kampioenschap van Duitsland 2020 
    Kampioenschap van Estland 2020 
    Vrouwenkampioenschap van Estland 2020 
    Cannes Open Serie A Frankrijk 2020 
    Cannes Open Serie B Frankrijk 2020 
    Championnat de ligue Ile de France Frankrijk 2020 
    Kampioenschap van Frankrijk 2019 
    Montpellier Open Serie A Frankrijk 2019 
    Montpellier Open Serie B Frankrijk 2019 
    Montpellier Open Serie C Frankrijk 2019 
    Open National du Léman Serie A Frankrijk 2019 
    Open National du Léman Serie B Frankrijk 2019 
    Open Sarthe Frankrijk 2019 
    Promotion B Kampioenschap van Frankrijk 2019 
    Sneldamkampioenschap van Frankrijk 2019 
    Interéquipes Ligue Hauts-de-France Frankrijk 2019/2020 
    LHDF en individuel Frankrijk 2019/2020 
    Kampioenschap van Haiti 2020 
    Coppa Citta di Mori Italie 2019 
    Coppa Citta di Mori 2nd class Italie 2019 
    Coppa Citta di Mori 3rd class Italie 2019 
    Kampioenschap van Italie 2019 
    Tournoi du DANE Kameroen 2019 
    Tournoi Spécial Vacance Eleveur Kameroen 2019 
    Tournoi Spécial Vacance Eleveur 2019 plays off honneur Kameroen 2019 
    Riga Open Letland 2019 
    Riga Open Juniors Letland 2019 
    Riga Open Women Letland 2019 
    Finale Cup Mongolie 2019 
    Polska Gra Open Polen 2019 
    Teamkampioenschap Polen 2019 
    Vrouwenkampioenschap van Polen 2019 
    Cup of Russia Rusland 2019 
    Kampioenschap (voorronde) van Suriname 2020 
    Kampioenschap van Suriname 2020 
    Jeugdkampioenschap van Suriname 2019 
    Cup of Ukraine 2019 
    Kampioenschap van Ukraine 2019 
    Rapid Cup of Ukraine 2019 
    Rapid Womencup of Ukraine 2019 
    Womencup of Ukraine 2019 
    US-Open Huntington USA 2019 
    HF Kampioenschap van Wit-Rusland 2019 
    HF Vrouwenkampioenschap van Wit-Rusland 2019 
    Minsk Wit-Rusland 2019 
    Slonim Open Wit-Rusland 2019 
 
 Overige gegevens:
     Clubs/Landen 
    Spelers 
     Archief 
 
 Toernooien van:
 Aruba 
 Azerbeidzjan 
 Wit-Rusland 
 Belgie 
 Bonaire 
 Brazilie 
 Burkina Faso 
 CAJD 
 Kameroen 
 Canada 
 China 
 Congo D 
 Costa Rica 
 Curacao 
 Tsjechie 
 Tsjechoslowakije 
 Dominicaanse Republiek 
 Estland 
 Frankrijk 
 Duitsland 
 Guadeloupe 
 Guinee 
 Haiti 
 Hongarije 
 Israel 
 Italie 
 Ivoorkust 
 Japan 
 Letland 
 Litouwen 
 Mali 
 Mongolie 
 Nederland 
 Nederlandse Antillen 
 Polen 
 Portugal 
 Rusland 
 Senegal 
 Slovenie 
 Suriname 
 Zwitserland 
 Thailand 
 Trinidad and Tobago 
 Turkije 
 Ukraine 
 USA 
 USSR 
 WDC 
 Joegoslavie 
 Zambia 
 
 Laatste ingevoerde toernooien: 
 28-09-2020    Toernooibase Lidraughts Hybrid League Cup Buitenland 2020 
 15-09-2020    Oosteuropees Zonetoernooi Riga Buitenland 1980 
 09-09-2020    Minsk Open Buitenland 1990 
 03-09-2020    Parthenay Buitenland 1990 
 01-09-2020    Golden Prague Buitenland 1984 
 29-08-2020    Golden Prague Buitenland 2020 
 28-08-2020    Golden Prague Buitenland 1990 
 25-08-2020    Toernooibase Lidraughts Summer Cup Buitenland 2020 
 21-08-2020    Riga Open Buitenland 1989 
 20-08-2020    Kiev Buitenland 1989 
 17-08-2020    Golden Prague Buitenland 1989 
 04-08-2020    Match Beauregard - Springer Buitenland 1923 
 26-05-2020    Afrikaans Kampioenschap Dakar Buitenland 1984 
 24-05-2020    Sittard-Geleen Lidraughts Cup Buitenland 2020 
 15-04-2020    Correspondentie Wereldkampioenschap 1953-1954 Buitenland 1953