Toernooibase
HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Buitenland


 Ingevoerde toernooien 2019/2020:
     Turkish Open Antalya 2020 
     ABC Championship 2019 
     ABC Youth Championship  2019 
     Aziatisch Kampioenschap Tashkent 2019 
     Aziatisch Vrouwenkampioenschap Tashkent 2019 
     Blitz-toernooi EK Veteranen Korbach 2019 
     Curacao Open Challenge 2019 
     EK Blitz Landenteams Chianciano Terme 2019 
     EK Blitz Netanya 2019 
     EK Boys Cadets Warschau 2019 
     EK Boys Hopes Warschau 2019 
     EK Boys Juniors Warschau 2019 
     EK Boys Minicadets Warschau 2019 
     EK Boys U26 Warschau 2019 
     EK Girls Cadets Warschau 2019 
     EK Girls Hopes Warschau 2019 
     EK Girls Juniors Warschau 2019 
     EK Girls Minicadets Warschau 2019 
     EK Girls U26 Warschau 2019 
     EK Jeugd Blitz Warschau 2019 
     EK Jeugd Rapid Warschau 2019 
     EK Landenteams Chianciano Terme 2019 
     EK Rapid Landenteams Chianciano Terme 2019 
     EK Rapid Netanya 2019 
     EK Veteranen Korbach 2019 
     Golden Prague 2019 
     IMSA World Masters blitz men 2019 
     IMSA World Masters blitz women 2019 
     IMSA World Masters rapid men 2019 
     IMSA World Masters rapid women 2019 
     Internationaal Toernooi Lublin 2019 
     Jeugdkampioenschappen van Azië Tashkent 2019 
     Memorial Kulikauskas 2019 
     Polish Open Karpacz 2019 
     Rapid-toernooi EK Veteranen Korbach 2019 
     Salou Blitz 2019 
     Salou Open 2019 
     Thailand Open 2019 
     Thailand Open Blitz 2019 
     Thailand Open Rapid 2019 
     Turkish Open Antalya 2019 
     Veteranenkampioenschap van Azië Tashkent 2019 
     Wereldkampioenschap Vrouwen Yakutsk 2019 
     Wereldkampioenschap Yamoussoukro 2019 
     WK Blitz Riga 2019 
     WK Blitz Vrouwen Riga 2019 
     WK Cadets Boys Izmir 2019 
     WK Cadets Girls Izmir 2019 
     WK Hopes Boys Izmir 2019 
     WK Hopes Girls Izmir 2019 
     WK Jeugd Blitz Izmir 2019 
     WK Juniors Boys Izimir 2019 
     WK Juniors Girls Izmir 2019 
     WK Minicadets Boys Izmir 2019 
     WK Minicadets Girls Izmir 2019 
     World Cup Toernooi Netanya Israël 2019 
    Kampioenschap van Belgie 2020 
    Limburgs Kampioenschap teams Belgie 2020 
    Twaalf van Brussel Belgie 2020 
    Vlaams kampioenschap Rapid Belgie 2020 
    Blitz kampioenschap van Belgie 2019 
    Jeugdkampioenschap van Belgie 2019 
    Jeugdkampioenschap van (JUNCAD) Belgie 2019 
    Kampioenschap van Belgie 2019 
    Limburgs kampioenschap Blitz individueel Belgie 2019 
    Limburgs kampioenschap Rapid individueel Belgie 2019 
    Limburgs Kampioenschap teams Belgie 2019 
    Onderlinge Competitie Genk/Zwartberg Blitz Belgie 2019 
    Onderlinge Competitie Genk/Zwartberg Blitz (mei) Belgie 2019 
    Open Antwerps Rapidkampioenschap Belgie 2019 
    Terrasdammen Genk Belgie 2019 
    Twaalf van Brussel Belgie 2019 
    Vlaams kampioenschap Blitz Belgie 2019 
    Vlaams kampioenschap Rapid Belgie 2019 
    Interclub  Belgie 2019/2020 
    Limburgs kampioenschap individueel Belgie 2019/2020 
    Limburgse Beker Belgie 2019/2020 
    Onderlinge Competitie Dammas Brabo Antwerpen Blitz Belgie 2019/2020 
    Onderlinge Competitie Genk/Zwartberg Belgie 2019/2020 
    Ouagadougou Open Burkina Faso 2020 
    Championnat Serie National Burkina Faso 2019 
    Open International de Ouagadougou Burkina Faso 2019 
    Serie Excellence Championnat Burkina Faso 2019 
    Kampioenschap van China 2019 
    Lishui Open China 2019 
    Vrouwenkampioenschap van China 2019 
    Xintai Cup China 2019 
    Individuel Kinshasa Mont Amba Congo D 2020 
    Playoffs individuel Kinshasa Mont Amba  Congo D 2020 
    Championnat individuel Kinshasa Funa  Congo D 2019 
    Interclub Kinshasa Funa Congo D 2019 
    Curacao National Challenge Curacao 2019 
    Kampioenschap van Curacao 2019 
    Bliz Nacional Dominicaanse Republiek 2019 
    Campeoanato Nacional de juego de Damas Dominicaanse Republiek 2019 
    Kampioenschap van Duitsland 2020 
    Kampioenschap van Duitsland 2019 
    Kampioenschap van Estland 2020 
    Vrouwenkampioenschap van Estland 2020 
    Kampioenschap van Estland 2019 
    Vrouwenkampioenschap van Estland 2019 
    Cannes Open Serie A Frankrijk 2020 
    Cannes Open Serie B Frankrijk 2020 
    Championnat de ligue Ile de France Frankrijk 2020 
    Coupe de France (par equipe) Frankrijk 2019 
    Coupe Le Mans/Bourgoin-Jallieu-Montelimar 1/4 Frankrijk 2019 
    Coupe Mont De Marsan / Le Mans 5-8e Frankrijk 2019 
    Coupe Toulouse / Le Mans 5-6e Frankrijk 2019 
    Kampioenschap van Frankrijk 2019 
    LNJD Championnat Régional Frankrijk 2019 
    Montpellier Open Serie A Frankrijk 2019 
    Montpellier Open Serie B Frankrijk 2019 
    Montpellier Open Serie C Frankrijk 2019 
    Open National du Léman Serie A Frankrijk 2019 
    Open National du Léman Serie B Frankrijk 2019 
    Open Sarthe Frankrijk 2019 
    Promotion B Kampioenschap van Frankrijk 2019 
    Sneldamkampioenschap van Frankrijk 2019 
    Interéquipes Ligue Hauts-de-France Frankrijk 2019/2020 
    LHDF en individuel Frankrijk 2019/2020 
    Kampioenschap van Israel 2019 
    Bergamo Open Italie 2019 
    Coppa Citta di Mori Italie 2019 
    Coppa Citta di Mori 2nd class Italie 2019 
    Coppa Citta di Mori 3rd class Italie 2019 
    Coppa Città di Verona Italie 2019 
    Kampioenschap van Italie 2019 
    Abidjan Open World Cup Ivoorkust 2019 
    Championnat Interclub Ivoorkust 2019 
    Damier World Cup Kameroen 2020 
    Barrage Masters Tournament Valentin Nyambi Kameroen 2019 
    DANE Tournament Kameroen 2019 
    DANE Tournament Kameroen 2019 
    Masters Tournament Valentin Nyambi Kameroen 2019 
    Open D Ouverture de la saison sportive  Kameroen 2019 
    Tournoi du DANE Kameroen 2019 
    Tournoi Spécial Vacance Eleveur Kameroen 2019 
    Tournoi Spécial Vacance Eleveur 2019 plays off honneur Kameroen 2019 
    Kampioenschap van Letland 2019 
    Riga Open Letland 2019 
    Riga Open Juniors Letland 2019 
    Riga Open Women Letland 2019 
    Kampioenschap van Litouwen 2019 
    Finale Cup Mongolie 2019 
    Kampioenschap van Mongolie 2019 
    Kampioenschap van Polen 2019 
    Polska Gra Open Polen 2019 
    Teamkampioenschap Polen 2019 
    Vrouwenkampioenschap van Polen 2019 
    Kampioenschap van Portugal 2019 
    Cup of Russia Rusland 2019 
    Kampioenschap van Rusland 2019 
    Vrouwenkampioenschap van Rusland 2019 
    Kampioenschap (voorronde) van Suriname 2020 
    Kampioenschap van Suriname 2020 
    Jeugdkampioenschap van Suriname 2019 
    TDA Blitz Draughts Championship  Thailand 2019 
    TDA Draughts Championship  Thailand 2019 
    TDA Rapid Draughts Championship Thailand 2019 
    Kampioenschap van Tsjechie 2019 
    B10 Jeugdkampioenschap van Ukraine 2019 
    B16 Jeugdkampioenschap van Ukraine 2019 
    Cup of Ukraine 2019 
    G10 Jeugdkampioenschap van Ukraine 2019 
    G16 Jeugdkampioenschap van Ukraine 2019 
    Jeugdkampioenschap van Ukraine 2019 
    Kampioenschap van Ukraine 2019 
    Rapid Cup of Ukraine 2019 
    Rapid Womencup of Ukraine 2019 
    Womencup of Ukraine 2019 
    US-Open Huntington USA 2019 
    HF Kampioenschap van Wit-Rusland 2019 
    HF Vrouwenkampioenschap van Wit-Rusland 2019 
    Kampioenschap van Wit-Rusland 2019 
    Minsk Wit-Rusland 2019 
    Slonim Open Wit-Rusland 2019 
 
 Overige gegevens:
     Clubs/Landen 
    Spelers 
     Archief 
 
Top 15 virtuele KNDB-rating:Lft.+/-
1  Alexander Georgiev (44)1580+20
2 1 Guntis Valneris (52)1561+12
3 1 Alexey Chizhov (55)1539-7
 2 Alexander Shvartsman (52)1539-1
5 3 Alexander Baliakin (58)1531-19
6 4 Alexander Getmanski (42)1523+12
7  Anatoli Gantvarg (71)1520-4
 1 Vadim Virny (54)1520-6
9 2 Artem Ivanov (31)1513+4
10 2 Andrej Kalmakov (49)1507-11
11 1 Yuriy Anikeev (36)1502-2
12 3 N`cho Joel Atse (36)1498-19
13 2 Murodullo Amrillaev (47)1495+4
14 1 Ainur Shaibakov (27)1490-7
15 1 Evgeni Vatutin (57)1485+8
Pijltjes (plaatsing) en +/- t.o.v. KNDB-rating
(Actieve spelers).
 
GeorgievValnerisChizhov
 Toernooien van:
 Aruba 
 Azerbeidzjan 
 Wit-Rusland 
 Belgie 
 Bonaire 
 Brazilie 
 Burkina Faso 
 CAJD 
 Kameroen 
 Canada 
 China 
 Congo D 
 Costa Rica 
 Curacao 
 Tsjechie 
 Tsjechoslowakije 
 Dominicaanse Republiek 
 Estland 
 Frankrijk 
 Duitsland 
 Guadeloupe 
 Guinee 
 Hongarije 
 Israel 
 Italie 
 Ivoorkust 
 Japan 
 Letland 
 Litouwen 
 Mali 
 Mongolie 
 Nederland 
 Nederlandse Antillen 
 Polen 
 Portugal 
 Rusland 
 Senegal 
 Slovenie 
 Suriname 
 Zwitserland 
 Thailand 
 Trinidad and Tobago 
 Turkije 
 Ukraine 
 USA 
 USSR 
 WDC 
 Joegoslavie 
 Zambia