Toernooibase
HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Buitenland


 Ingevoerde toernooien 2019/2020:
     ABC Championship 2019 
     IMSA World Masters blitz men 2019 
     IMSA World Masters blitz women 2019 
     IMSA World Masters rapid men 2019 
     IMSA World Masters rapid women 2019 
     Internationaal Toernooi Lublin 2019 
     Open national du Léman 2019 
     Thailand Open 2019 
     Turkish Open Antalya 2019 
     Wereldkampioenschap Vrouwen Yakutsk 2019 
    12 van Brussel Belgie 2019 
    Kampioenschap van Belgie 2019 
    Limburgs kampioenschap Blitz individueel Belgie 2019 
    Limburgs kampioenschap Rapid individueel Belgie 2019 
    Limburgs Kampioenschap teams Belgie 2019 
    Vlaams kampioenschap Rapid Belgie 2019 
    Open International de Ouagadougou Burkina Faso 2019 
    Kampioenschap van China 2019 
    Vrouwenkampioenschap van China 2019 
    Curacao National Challenge Curacao 2019 
    Bliz Nacional Dominicaanse Republiek 2019 
    Campeoanato Nacional de juego de Damas Dominicaanse Republiek 2019 
    Kampioenschap van Duitsland 2019 
    Kampioenschap van Estland 2019 
    Vrouwenkampioenschap van Estland 2019 
    Coupe Le Mans/Bourges 2 Frankrijk 2019 
    LNJD Championnat Régional Frankrijk 2019 
    Kampioenschap van Israel 2019 
    Coppa Città di Verona Italie 2019 
    Abidjan Open World Cup Ivoorkust 2019 
    Championnat Interclub Ivoorkust 2019 
    5th DANE Tournament Kameroen 2019 
    Open D Ouverture de la saison sportive  Kameroen 2019 
    Kampioenschap van Letland 2019 
    Kampioenschap van Litouwen 2019 
    Kampioenschap van Mongolie 2019 
    Kampioenschap van Polen 2019 
    Kampioenschap van Portugal 2019 
    Kampioenschap van Rusland 2019 
    Vrouwenkampioenschap van Rusland 2019 
    2nd TDA Blitz Draughts Championship  Thailand 2019 
    2nd TDA Draughts Championship  Thailand 2019 
    2nd TDA Rapid Draughts Championship Thailand 2019 
    B10 Jeugdkampioenschap van Ukraine 2019 
    B16 Jeugdkampioenschap van Ukraine 2019 
    G10 Jeugdkampioenschap van Ukraine 2019 
    G16 Jeugdkampioenschap van Ukraine 2019 
    Jeugdkampioenschap van Ukraine 2019 
    Kampioenschap van Wit-Rusland 2019 
 
 Overige gegevens:
     Clubs/Landen 
    Spelers 
     Archief 
 
Top 15 virtuele KNDB-rating:Lft.+/-
1 1 Alexander Georgiev (43)1566-2
2 1 Alexander Baliakin (58)1550-10
3 2 Alexander Shvartsman (51)1547-41
4  Alexey Chizhov (54)1546-6
 1 Guntis Valneris (51)1546+4
6  Vadim Virny (53)1526+1
7  Anatoli Gantvarg (70)1522+4
8 1 Ncho Joel Atse (35)1518+10
9 2 Alexander Getmanski (41)1513+6
10 2 Artem Ivanov (31)1509-3
11 1 Yuriy Anikeev (35)1504-2
12 2 Ainur Shaibakov (26)1499-9
13  Murodullo Amrillaev (47)1491-0
 3 Macodou NDiaye (56)1491+22
15 3 Evgeni Vatutin (57)1477+14
Pijltjes (plaatsing) en +/- t.o.v. KNDB-rating
(Actieve spelers).
 
GeorgievBaliakinShvartsman
 Toernooien van:
 Aruba 
 Azerbeidzjan 
 Wit-Rusland 
 Belgie 
 Bonaire 
 Brazilie 
 Burkina Faso 
 CAJD 
 Kameroen 
 Canada 
 China 
 Congo D 
 Costa Rica 
 Curacao 
 Tsjechie 
 Tsjechoslowakije 
 De Watermolen Heule 
 Dominicaanse Republiek 
 Estland 
 Frankrijk 
 Duitsland 
 Guadeloupe 
 Guinee 
 Hongarije 
 Israel 
 Italie 
 Ivoorkust 
 Japan 
 Letland 
 Litouwen 
 Mali 
 Mongolie 
 Nederlandse Antillen 
 Polen 
 Portugal 
 Rusland 
 Senegal 
 Slovenie 
 Suriname 
 Zwitserland 
 Thailand 
 Trinidad and Tobago 
 Turkije 
 Ukraine 
 USA 
 USSR 
 WDC 
 Joegoslavie 
 Zambia