Toernooibase
HOME
|
LAATST INGEVOERD
|
RATINGS
|
TOERNOOIEN
|
ACTUEEL
|
PARTIJEN
|
POSITIES
|
LINKS
|
Buitenland
Ingevoerde toernooien 2011/2012:
Cannes Open 2012
Confederation Cup Blitz 2012
Confederation Cup Sepolno Krajenskie 2012
Golden Prague 2012
Guadeloupe Open 2012
Salou Open 2012
Sneldammen Salou Open 2012
Thailand Open Jomtien 2012
WK Hopes Boys Slonim 2012
WK Hopes Girls Slonim 2012
WK Minicadets Boys Slonim 2012
WK Minicadets Girls Slonim 2012
Cannes Open 2011
Confederation Cup Albena 2011
Confederation Cup Blitz 2011
EK Blitz Studenten/U26 Mannen Vilnius 2011
EK Blitz Studenten/U26 Vrouwen Vilnius 2011
EK Blitz Tallinn 2011
EK Boys Cadets Tallinn 2011
EK Boys European Hopes Tallinn 2011
EK Boys Juniors Tallinn 2011
EK Boys Minicadets Tallinn 2011
EK Girls Cadets Tallinn 2011
EK Girls European Hopes Tallinn 2011
EK Girls Juniors Tallinn 2011
EK Girls Minicadets Tallinn 2011
EK Jeugd B10 Sneldammen Tallinn 2011
EK Jeugd B13 Sneldammen Tallinn 2011
EK Jeugd B16 Sneldammen Tallinn 2011
EK Jeugd B19 Sneldammen Tallinn 2011
EK Jeugd G10 Sneldammen Tallinn 2011
EK Jeugd G13 Sneldammen Tallinn 2011
EK Jeugd G16 Sneldammen Tallinn 2011
EK Jeugd G19 Sneldammen Tallinn 2011
EK Studenten/U26 Mannen Vilnius 2011
EK Studenten/U26 Vrouwen Vilnius 2011
EK Veteranen Riga 2011
Finale WK Blitz Ufa 2011
Golden Prague 2011
Guadeloupe Open 2011
Interland Senegal - Nederland 2011
Internationaal Jeugddamtoernooi Berlijn 2011
Minsk 2011
Nations Trophy Mori 2011
Nikolay Kychkin Memorial 2011
Panamerikaans Kampioenschap Willemstad 2011
Panamerikaans Sneldamkampioenschap 2011
Salou Open 2011
Sneldammen EK Veteranen Riga 2011
Sneldammen Salou Open 2011
SWMG Beijing Barrages Blitz 2011
SWMG Beijing Barrages Georgiev 2011
SWMG Beijing Barrages Rapid 2011
SWMG Beijing Finale 2011
SWMG Beijing Finale 64 2011
SWMG Beijing Voorronden 2011
SWMG Beijing Voorronden 64 2011
Thailand Open Jomtien 2011
Voorronden WK Blitz Ufa 2011
WK Cadets Boys Ulaanbaatar 2011
WK Cadets Girls Ulaanbaatar 2011
WK Girls Mi?sk Mazowiecki 2011
WK Juniors Minsk Mazowiecki 2011
WK match dames Tkachenko - Golubeva 2011
WK Vrouwen Rivne 2011
World Cup Ufa 2011
World Cup Vrouwen Ufa 2011
Kampioenschap van Azerbeidzjan 2012
Kampioenschap van Azerbeidzjan 2011
Kampioenschap van Belgie 2012
Limburgs kampioenschap Blitz individueel Belgie 2012
Limburgs Kampioenschap teams Belgie 2012
Onderlinge Competitie Eksel Blitz Belgie 2012
Twaalf Uren van Brussel Belgie 2012
Blitz kampioenschap van Belgie 2011
Kampioenschap van Belgie 2011
Kloksimultaan Eksel door Ronald Schalley Belgie 2011
Limburgs kampioenschap Blitz individueel Belgie 2011
Limburgs Kampioenschap teams Belgie 2011
Limburgs kampioenschap Blitz teams Belgie 2011/2012
Limburgs kampioenschap individueel Belgie 2011/2012
Onderlinge Competitie Eksel Belgie 2011/2012
Onderlinge Competitie Lanklaar Belgie 2011/2012
Onderlinge Competitie Lanklaar Blitz Belgie 2011/2012
Rapid kampioenschap van Belgie 2011/2012
Kampioenschap van Burkina Faso 2011
Afrikaans Kampioenschap CAJD 2012
Afrikaans Kampioenschap Barrage CAJD 2012
Afrikaans Kampioenschap Play Offs CAJD 2012
Kampioenschap van Quebec Canada 2012
Kampioenschap van Quebec Canada 2011
Kampioenschap van China 2011
Kampioenschap van Duitsland 2012
Kampioenschap van Duitsland 2011
Cambridge Engeland 2011
Kampioenschap van Estland 2012
Kampioenschap van Estland 2011
LNJD Championnat Frankrijk 2012
LNJD Championnat Régionale 2 Frankrijk 2012
Sarthe Championnat Frankrijk 2012
Coupe Nantes-Tours/Le Mans 8e Frankrijk 2011
Kampioenschap van Frankrijk 2011
LNJD Championnat Frankrijk 2011
LNJD Championnat Régionale 2 Frankrijk 2011
Sarthe Championnat Frankrijk 2011
Trainingsinterland Conakry Guinee 2012
Kampioenschap van Israel 2011
Citta Di Bacoli Italie 2012
Citta Di Bacoli sec div Italie 2012
Kampioenschap van Italie 2011
Barrage Kampioenschap van Ivoorkust 2011
Coupe Nationale Ivoorkust 2011
Kamp. van Ivoorkust 2011
Kampioenschap van Ivoorkust 2011
Top Tien Toernooi Ivoorkust 2011
Coupe du Cameroun Kameroen 2011
Play Offs Coupe du Cameroun Kameroen 2011
Kampioenschap van Letland 2012
Kampioenschap van Litouwen 2012
Kampioenschap van Litouwen 2011
Trainingsinterland Bamako Mali 2012
Kampioenschap van Mongolie 2012
Kampioenschap van Polen 2012
Kampioenschap van Polen 2011
PC Best Cup Swinoujscie Polen 2011
Zuromin Polen 2011
Tavira Open Portugal 2011
Kampioenschap van Rusland 2012
Vrouwenkampioenschap van Rusland 2012
Halve Finale Kampioenschap van Rusland 2011
Kampioenschap van Rusland 2011
Vrouwenkampioenschap van Rusland 2011
Championnat Senegalais de la jeunesse Senegal 2011
Kampioenschap van Slovenie 2012
Kampioenschap van Slovenie 2011
Kampioenschap (Halve Finale) van Suriname 2012
Kampioenschap (Voorronde) van Suriname 2012
Kampioenschap van Suriname 2012
Roethof Open Suriname 2012
Damclub Victoria Intern Suriname 2011
Kampioenschap (Halve Finale) van Suriname 2011
Kampioenschap (Voorronde) van Suriname 2011
Kampioenschap van Suriname 2011
Open Suriname 2011
Srefidensi Open Suriname 2011
Kampioenschap van Tsjechie 2012
Kampioenschap van Tsjechie 2011
Kampioenschap van Ukraine 2011
US-Open Las Vegas USA 2012
US-Open Miami USA 2011
Kampioenschap van Wit-Rusland 2012
Kampioenschap van Wit-Rusland 2011
Kampioenschap van Zambia 2012
Kampioenschap van Zwitserland 2011
Overige gegevens:
Clubs/Landen
Spelers
Archief
Toernooien van:
Angola 
Aruba 
Australie 
Azerbeidzjan 
Wit-Rusland 
Belgie 
Bonaire 
Brazilie 
Burkina Faso 
CAJD 
Kameroen 
Canada 
China 
Congo B 
Congo D 
Costa Rica 
Kroatie 
Cuba 
Curacao 
Tsjechie 
Tsjechoslowakije 
Dominicaanse Republiek 
Estland 
Frankrijk 
Frans Guyana 
Duitsland 
Engeland 
Guadeloupe 
Guinee 
Haiti 
Hongarije 
Israel 
Italie 
Ivoorkust 
Japan 
Letland 
Litouwen 
Mali 
Moldavie 
Mongolie 
Nederland 
Nederlandse Antillen 
Polen 
Portugal 
Rusland 
Senegal 
Slovenie 
Suriname 
Zwitserland 
Thailand 
Trinidad and Tobago 
Turkije 
Ukraine 
USA 
USSR 
Oezbekistan 
WDC 
Joegoslavie 
Zambia 
Laatste ingevoerde toernooien:
20-04-2024
Match Birnman - Deslauriers Buitenland 1970
13-04-2024
Jeugdkampioenschappen van Azie Tashkent Buitenland 2024
10-04-2024
Aziatisch Vrouwenkampioenschap Tashkent Buitenland 2024
10-04-2024
Aziatisch Kampioenschap Tashkent Buitenland 2024
09-04-2024
Panamerikaans Kampioenschap San José Buitenland 2024
08-04-2024
Sandomierz Buitenland 1994
24-03-2024
Trzcianka Buitenland 1991
24-03-2024
Wereldkampioenschap Vrouwen Minsk Buitenland 1991
16-03-2024
Riga Buitenland 1990
10-03-2024
Cannes Open Buitenland 1990
26-02-2024
Cannes Open Buitenland 1992
19-02-2024
Kislowodsk Buitenland 1961
04-02-2024
Oosteuropees Zonetoernooi Buitenland 1994
31-01-2024
Oosteuropees Zonetoernooi Soezdal Buitenland 1981
19-01-2024
WK Cadets Ulan Bator Buitenland 2006