Round 3 |
za 07-06-2014 | HDC Hoogeveen | - | Urk aan Zet 2 | | 8 | - | 0 | | | |
| Rick Hakvoort (1209) | - | Fokke de Boer | | 2 | - | 0 | | |
| Nick Waterink (1150) | - | Christian de Boer | | 2 | - | 0 | | |
| Vincent Houtjes (805) | - | Meindert Bakker | | 2 | - | 0 | | |
| Nicole de Vries | - | Rick Bakker | | 2 | - | 0 | | |
| SNA 2 | - | IJmuiden | | 3 | - | 5 | | | |
| René Emmaneel (670) | - | Stella van Buuren (816) | | 2 | - | 0 | | |
| Dirk van Haaster (532) | - | Max Doornbosch (811) | | 1 | - | 1 | | |
| Floris van de Dungen Bille | - | Rick Hartman (809) | | 0 | - | 2 | | |
| Mick Boudens | - | Luke Zeegers | | 0 | - | 2 | | |
| Samen Sterk | - | Winschoten | | 7 | - | 1 | | | |
| Ali Fthalla (1202) | - | Gerco Lubberink (837) | | 2 | - | 0 | | |
| Wouter Morssink (997) | - | Niels Schuur | | 2 | - | 0 | | |
| Martijn Devilee | - | Glenn Bisschop | | 2 | - | 0 | | |
| Thomas Devilee | - | Rianne Houwen | | 1 | - | 1 | | |
| SNA | - | Het Noorden | | 5 | - | 3 | | | |
| Raymond Koopmanschap (1143) | - | Wouter Wolff (927) | | 1 | - | 1 | | |
| Mitchel Mensinga (1132) | - | Gerald Wolff | | 2 | - | 0 | | |
| Maarten van Ammers | - | Suzanne Staal | | 2 | - | 0 | | |
| Daan Pheijffer | - | Max Doornik | | 0 | - | 2 | | |
| DEZ Reeuwijk | - | Denk en Zet Culemborg | | 0 | - | 8 | | | |
| Mariska Veer (667) | - | Thijs Vreugdenhil (791) | | 0 | - | 2 | | |
| Mabel van Leeuwen (438) | - | Pelle Bronkhorst (685) | | 0 | - | 2 | | |
| Jari Brenninkmeijer | - | Lieke Vreugdenhil | | 0 | - | 2 | | |
| Merel van Leeuwen | - | Alijn Kuijer | | 0 | - | 2 | | |
| Rompa Leder/D.A.M. | - | HDC Hoogeveen 2 | | 1 | - | 7 | | | |
| Nick van het Westeinde (801) | - | Bart Westerveld (882) | | 0 | - | 2 | | |
| Teun van Zon | - | Ilse Barf (640) | | 1 | - | 1 | | |
| Gijs IJpelaar | - | Pascal Strijker | | 0 | - | 2 | | |
| Austin Hol | - | Renco Oostindjer | | 0 | - | 2 | | |
| Urk Aan Zet | - | DEZ Laren | | 7 | - | 1 | | | |
| Hessel Kramer | - | Tom Knapen (866) | | 1 | - | 1 | | |
| Age Brouwer | - | Thomas Hanhart | | 2 | - | 0 | | |
| Albert Koffeman | - | Sarah Hanhart | | 2 | - | 0 | | |
| Albert Hendrik Snijder | - | Pieter Hanhart | | 2 | - | 0 | | |
| Rompa Leder/D.A.M. 2 | - | WSDV Wageningen 2 | | 3 | - | 5 | | | |
| Koen van Zon (826) | - | Gerben van Steenbergen (1249) | | 2 | - | 0 | | |
| Bart van Zon (614) | - | Robert-Jan van Steenbergen (679) | | 1 | - | 1 | | |
| Erwin Broekhoven | - | Luise Gabbert | | 0 | - | 2 | | |
| Sjoerd Wijnings | - | Kelsi Riedel | | 0 | - | 2 | | |
| Den Haag | - | WSDV Wageningen | | 3 | - | 5 | | | |
| Berke Yigittürk (626) | - | Jannes Kromhout (1169) | | 0 | - | 2 | | |
| Michael van der Stroom | - | Jan Groenendijk (1339) | | 0 | - | 2 | | |
| Kirsty Wahjuwibowo (416) | - | Selke Riedel | | 2 | - | 0 | | |
| Gökhan Bagci | - | Pieter van Asseldonk | | 1 | - | 1 | | |
| BDV Eerbeek CT | - | Dummy | | 8 | - | 0 | | |