Toernooibase
HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   K-NK Sneldammen Jeugdteams KNDB 2011

 

Klasse: Finale   Ronde: 6

 Ronde 6
za 25-06-2011     SNA 2  -   WSDV  
2
-
6
 Ritchie Wijnker (1107) - Jesse van Beek (1126) 2-0
 Timo Kuipers (545) - Jannes Kromhout (995) 0-2
 Mitchel Mensinga (743) - Jan Groenendijk (1148) 0-2
 Danique Smids  - Rama Polderman (349) 0-2
   WSDV 2  -   GDC Gorinchem  
2
-
6
 Ester van Muijen (1040) - Martijn de Leeuw (1194) 0-2
 Gerben van Steenbergen (1090) - Niels Verboon (900) 2-0
 Robert-Jan van Steenbergen  - Michelle de Jong (718) 0-2
 Jan Langeveld (483) - Thijs Verboon (818) 0-2
   DV VBI Huissen  -   SNA  
6
-
2
 Dirk Joosten (1122) - Raymond Koopmanschap (863) 2-0
 Pepijn van den Brink (977) - Stan Brink (810) 2-0
 Tessa Aleven (804) - RenĂ© Emmaneel  0-2
 Luka Wissink (484) - Tymo Smids  2-0
   Samen Sterk  -   DES Lunteren  
4
-
4
 Remco Krijgsman (840) - Arwin Lammers (1059) 0-2
 Ali Fthalla (864) - Henk Jongbloed (1001) 2-0
 Wouter Morssink  - Melanie Visser-Voskuil (684) 1-1
 Vince Dijkxhoorn  - Lennart Blankestijn  1-1
   Zenderstad  -   Zenderstad 3  
4
-
4
 Koos van Amerongen (1100) - Maarten de With (957) 2-0
 Rutger Oskam (946) - Yoeri van Leeuwen  2-0
 Tim Oosenbrug  - Luuk Kassing  0-2
 Pim Peek  - Valentine Jansen  0-2
   IJmuiden  -   DEZ Reeuwijk  
3
-
5
 Stella van Buuren (645) - Kariem Droog (829) 2-0
 Dana van der Wiele  - Eva Veer  0-2
 Max Doornbosch  - Daan Vermeulen  0-2
 Martijn Vis  - Matthijs Stolwijk  1-1
   Denk en Zet Culemborg  -   DEZ Reeuwijk 2  
6
-
2
 Jan Jaap de Heer (777) - Maaike Kamer (806) 0-2
 Freek van Stijn  - Thomas Schuiling  2-0
 Lieke Vreugdenhil  - Mabel van Leeuwen  2-0
 Albert Middelkoop  - Sander Stolwijk  2-0
   DEZ Laren  -   ADC Alphen a/d Rijn  
1
-
7
 Jeffrey Koeslag  - Wouter van der Klis (840) 0-2
 Tom Knapen  - Thomas van der Klis  1-1
 Jorik Mombarg  - Matthijs Sparreboom  0-2
 Thomas Hanhart  - David Nguyen  0-2
   WSDV 3  -   Jong en Oud Stolwijk  
4
-
4
 Bas van Berkel (665) - Erica Boerefijn  2-0
 Gerlinda Schaafsma (773) - Caroline Schep  2-0
 Selke Riedel  - Willem van Beek  0-2
 Kelsi Riedel  - Cynthia de Jong  0-2
   IJmuiden 2  -   Zenderstad 4  
3
-
5
 Vince van der Wiele (326) - Brian van Ringelestijn (744) 0-2
 Jelte Bottema  - Yvo Bakker  2-0
 Rick de Wolf  - Michelle Barten  1-1
 Tom Dohme  - Bram Bekkers  0-2
   Dummy  -   Zenderstad 2  
0
-
8
 Onbekend  - Laura Timmerman (990) 0-2
 Onbekend  - Frank Scholman (750) 0-2
 Onbekend  - Sebastiaan Jansen  0-2
 Onbekend  - Sanne Barten  0-2