Toernooibase
HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   NK Sneldammen Jeugdteams KNDB 2014

 

Klasse: Finale   Ronde: 3

 Ronde 3
za 07-06-2014     HDC Hoogeveen  -   Urk aan Zet 2   
8
-
0
 Rick Hakvoort (1209) - Fokke de Boer  2-0
 Nick Waterink (1150) - Christian de Boer  2-0
 Vincent Houtjes (805) - Meindert Bakker  2-0
 Nicole de Vries  - Rick Bakker  2-0
   Den Haag  -   WSDV Wageningen  
3
-
5
 Berke Yi?ittürk (626) - Jannes Kromhout (1169) 0-2
 Michael van der Stroom  - Jan Groenendijk (1339) 0-2
 Kirsty Wahjuwibowo (416) - Selke Riedel  2-0
 Gökhan Bagci  - Pieter van Asseldonk  1-1
   Rompa Leder/D.A.M. 2  -   WSDV Wageningen 2  
3
-
5
 Koen van Zon (826) - Gerben van Steenbergen (1249) 2-0
 Bart van Zon (614) - Robert-Jan van Steenbergen (679) 1-1
 Erwin Broekhoven  - Luise Gabbert  0-2
 Sjoerd Wijnings  - Kelsi Riedel  0-2
   Urk Aan Zet  -   DEZ Laren  
7
-
1
 Hessel Kramer  - Tom Knapen (866) 1-1
 Age Brouwer  - Thomas Hanhart  2-0
 Albert Koffeman  - Sarah Hanhart  2-0
 Albert Hendrik Snijder  - Pieter Hanhart  2-0
   Rompa Leder/D.A.M.  -   HDC Hoogeveen 2  
1
-
7
 Nick van het Westeinde (801) - Bart Westerveld (882) 0-2
 Teun van Zon  - Ilse Barf (640) 1-1
 Gijs IJpelaar  - Pascal Strijker  0-2
 Austin Hol  - Renco Oostindjer  0-2
   DEZ Reeuwijk  -   Denk en Zet Culemborg  
0
-
8
 Mariska Veer (667) - Thijs Vreugdenhil (791) 0-2
 Mabel van Leeuwen (438) - Pelle Bronkhorst (685) 0-2
 Jari Brenninkmeijer  - Lieke Vreugdenhil  0-2
 Merel van Leeuwen  - Alijn Kuijer  0-2
   SNA  -   Het Noorden  
5
-
3
 Raymond Koopmanschap (1143) - Wouter Wolff (927) 1-1
 Mitchel Mensinga (1132) - Gerald Wolff  2-0
 Maarten van Ammers  - Suzanne Staal  2-0
 Daan Pheijffer  - Max Doornik  0-2
   Samen Sterk  -   Winschoten  
7
-
1
 Ali Fthalla (1202) - Gerco Lubberink (837) 2-0
 Wouter Morssink (997) - Niels Schuur  2-0
 Martijn Devilee  - Glenn Bisschop  2-0
 Thomas Devilee  - Rianne Houwen  1-1
   SNA 2  -   IJmuiden  
3
-
5
 René Emmaneel (670) - Stella van Buuren (816) 2-0
 Dirk van Haaster (532) - Max Doornbosch (811) 1-1
 Floris van de Dungen Bille  - Rick Hartman (809) 0-2
 Mick Boudens  - Luke Zeegers  0-2
   BDV Eerbeek  -   Dummy  
8
-
0