Toernooibase
HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Nationale Bekercompetitie KNDB 2024

 

Klasse: Finale   Ronde: 1

 Ronde 1
za 01-06-2024     Hijken DTC  -   Oerterp - Drachten  
7
-
1
 Roel Boomstra (1577) - Jan van Dijk (1395) 2-0Partij
 Hans Jansen (1421) - Gabriël Heerema (1405) 1-1
 Jacob Okken (1358) - Jan Hoogterp (1225) 2-0
 Jan Ekke de Vries (1337) - Hendrik Veenstra (1199) 2-0
   IJmuiden  -   Roermond  
6
-
2
 Jesse Bos (1318) - Jeroen Huskens (841) 2-0
 Ivo de Jong (1341) - Wiel Okrogelnik (1141) 2-0
 Max Doornbosch (1126) - Karel Leemreize (1134) 2-0
 Cees van der Vlis (1069) - Joop Verstappen  0-2
   Denk En Zet H-G  -   DES Lunteren  
2
-
6
 Wim Kalis (1371) - Erwin van Hierden (1379) 1-1
 Peter de Hek (1256) - Paul Wijninga (1208) 0-2
 Peter Hartog (1222) - Johan Top (1163) 1-1
 Piet Trapman Sr. (1144) - Bram Cysouw (1133) 0-2
   HDC Hoogeveen  -   DV VBI Huissen 3  
6
-
2
 Rick Hakvoort (1382) - Rob Schrooten (1198) 2-0
 Henk Grotenhuis ten Harkel (1290) - Ruud de Kooter (1176) 1-1
 Sytze Spijker (1196) - Remco Vredenberg (1146) 2-0
 Renco Oostindjer (1058) - Rob Everts (1011) 1-1
   DEZ Laren  -   Damlust Gouda  
2
-
6
 Gerrit Wassink (1254) - Erno Prosman (1524) 1-1
 Egbert Harkink (1100) - André Venema (1285) 1-1
 Johan Beltman (979) - Richard Mooser (1374) 0-2
 Gerrit Roeterdink (855) - Erik Hoogendoorn (1282) 0-2
   Witte van Moort  -   De Variant  
7
-
1
 Yuen Wong (1375) - Toine Brouwers (1408) 2-0
 Gil Salomé (1375) - Martin de Wolf (1156) 1-1
 Gerbrand Hessing (1263) - Jan de Wolf (1142) 2-0
 Bert Aalberts (1352) - Mark Klaassen (1031) 2-0
   Leids Damgenootschap  -   WSDV  
4
-
4
 Koos van Amerongen (1365) - Johan Sterrenburg (1373) 1-1
 Jan van der Star (1309) - Erik van de Weerdhof (1294) 1-1
 Joop Burgerhout (1165) - Alexei Ovsyanko (1135) 1-1
 Edwin van Hofwegen (1188) - Robert-Jan van Steenbergen (1122) 1-1
   Van Stigt Thans  -   Raes DC Maastricht  
7
-
1
 Arjan van Leeuwen (1369) - Andy Damen (1111) 2-0
 Anton van Berkel (1424) - Dennis Joosten (1104) 2-0
 Casper Remeijer (1404) - Dick Huitink (1056) 2-0
 Jeroen Kos (1300) - Gijs Schoenmakers (1250) 1-1
   DCH Heerenveen  -   DV VBI Huissen 2  
1
-
7
 Sjoerd Koopman (1263) - Geert van Aalten (1393) 0-2
 Wim van der Molen (1086) - Joost Hendriksen (1316) 0-2
 Aize Plantinga (1076) - Jan van Loenen Jr. (1268) 1-1
 Gaele Stoker (1087) - Theo Berends (1237) 0-2
   Damcombinatie Fryslân 2  -   Ons Genoegen Utrecht  
5
-
3
 Jan Algra (1261) - Auke Zijlstra (1152) 1-1
 Douwe Edelenbos (1258) - Cock van Wijk (1212) 2-0
 Wijnand Ankersmit  - Harry de Waard (1185) 0-2
 Nick de la Fonteyne (1158) - Gerard Morsink (978) 2-0
   DC Tilburg/Eindhoven  -   Dammers Uit Oost  
2
-
6
 Kees van Bakel (1167) - Jochem Zweerink (1384) 0-2
 Alex Poliakov (943) - Dinant Spieker (1301) 0-2
 Ad de Hoon (1176) - Hans Rinner (1231) 1-1
 Theo van den Hoek (1190) - Peter Schellekens (1243) 1-1
   Damcombinatie Fryslân  -   Samen Sterk  
8
-
0
 Gerlof Kolk (1393) - Steven den Hollander (1285) 2-0
 Wytze Sytsma (1344) - Martijn van der Klis (1265) 2-0
 Oege Dijkstra (1291) - Arjen de Mooij (1292) 2-0
 Erwin Heslinga (1291) - Wouter Morssink (1323) 2-0
   Harderwijk  -   DV VBI Huissen  
1
-
7
 Kees de Jong (1246) - Vadim Virny (1536) 0-2
 Auke Steensma (1159) - Jasper Lemmen (1447) 1-1Partij
 Bert Foppen (1097) - Jos Stokkel (1368) 0-2
 Ton Eekelschot (1071) - Emiel Leijser (1258) 0-2
   WDV Winterswijk  -   SNA  
3
-
5
 Erik ten Hagen (1286) - Luuk Terweijden (1343) 0-2
 Mark Sanders (1238) - Mike Koopmanschap (1337) 1-1
 Frits Zegelink (1226) - Jan Groeneweg (1120) 1-1
 Gerard Korten (1061) - Roy Coster (1124) 1-1