Toernooibase
HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Nationale Bekercompetitie KNDB 2024

 

Klasse: Finale   Ronde: 4

 Ronde 4
za 01-06-2024     SNA  -   Witte van Moort  
4
-
4
 Luuk Terweijden (1343) - Yuen Wong (1375) 1-1
 Mike Koopmanschap (1337) - Gil Salomé (1375) 2-0
 Jan Groeneweg (1120) - Gerbrand Hessing (1263) 1-1
 Roy Coster (1124) - Bert Aalberts (1352) 0-2
   DCH Heerenveen  -   Roermond  
3
-
5
 Gaele Stoker (1087) - Jeroen Huskens (841) 1-1
 Wim van der Molen (1086) - Wiel Okrogelnik (1141) 2-0
 Aize Plantinga (1076) - Karel Leemreize (1134) 0-2
 Sjoerd Koopman (1263) - Joop Verstappen  0-2
   DV VBI Huissen 3  -   Leids Damgenootschap  
1
-
7
 Rob Schrooten (1198) - Koos van Amerongen (1365) 0-2
 Ruud de Kooter (1176) - Jan van der Star (1309) 0-2
 Rob Everts (1011) - Joop Burgerhout (1165) 0-2
 Remco Vredenberg (1146) - Edwin van Hofwegen (1188) 1-1
   WDV Winterswijk  -   HDC Hoogeveen  
4
-
4
 Frits Zegelink (1226) - Sytze Spijker (1196) 1-1
 Gerard Korten (1061) - Renco Oostindjer (1058) 2-0
 Mark Sanders (1238) - Henk Grotenhuis ten Harkel (1290) 1-1
 Erik ten Hagen (1286) - Rick Hakvoort (1382) 0-2
   Raes DC Maastricht  -   Damcombinatie Fryslân 2  
5
-
3
 Dennis Joosten (1104) - Jan Algra (1261) 1-1
 Dick Huitink (1056) - Douwe Edelenbos (1258) 0-2
 Gijs Schoenmakers (1250) - Nick de la Fonteyne (1158) 2-0
 Andy Damen (1111) - Wijnand Ankersmit  2-0
   WSDV  -   De Variant  
6
-
2
 Johan Sterrenburg (1373) - Toine Brouwers (1408) 2-0
 Robert-Jan van Steenbergen (1122) - Martin de Wolf (1156) 1-1
 Alexei Ovsyanko (1135) - Mark Klaassen (1031) 1-1
 Erik van de Weerdhof (1294) - Jan de Wolf (1142) 2-0
   Denk En Zet H-G  -   DV VBI Huissen  
1
-
7
 Peter Hartog (1222) - Vadim Virny (1536) 0-2
 Wim Kalis (1371) - Jasper Lemmen (1447) 1-1Partij  
 Piet Trapman Sr. (1144) - Emiel Leijser (1258) 0-2
 Peter de Hek (1256) - Jos Stokkel (1368) 0-2
   DEZ Laren  -   Damcombinatie Fryslân  
2
-
6
 Gerrit Wassink (1254) - Gerlof Kolk (1393) 0-2
 Egbert Harkink (1100) - Wytze Sytsma (1344) 2-0
 Johan Beltman (979) - Oege Dijkstra (1291) 0-2
 Gerrit Roeterdink (855) - Erwin Heslinga (1291) 0-2
   Damlust Gouda  -   DV VBI Huissen 2  
4
-
4
 Richard Mooser (1374) - Geert van Aalten (1393) 0-2
 André Venema (1285) - Joost Hendriksen (1316) 2-0
 Erik Hoogendoorn (1282) - Jan van Loenen Jr. (1268) 0-2
 Erno Prosman (1524) - Theo Berends (1237) 2-0
   Oerterp - Drachten  -   Van Stigt Thans  
3
-
5
 Hendrik Veenstra (1199) - Arjan van Leeuwen (1369) 0-2
 Jan van Dijk (1395) - Anton van Berkel (1424) 1-1Partij
 Gabriël Heerema (1405) - Casper Remeijer (1404) 2-0
 Jan Hoogterp (1225) - Jeroen Kos (1300) 0-2
   Samen Sterk  -   Dammers Uit Oost  
4
-
4
 Wouter Morssink (1323) - Dinant Spieker (1301) 1-1
 Martijn van der Klis (1265) - Jochem Zweerink (1384) 1-1
 Steven den Hollander (1285) - Peter Schellekens (1243) 1-1
 Arjen de Mooij (1292) - Hans Rinner (1231) 1-1
   Hijken DTC  -   IJmuiden  
7
-
1
 Roel Boomstra (1577) - Jesse Bos (1318) 2-0Partij
 Hans Jansen (1421) - Ivo de Jong (1341) 1-1
 Jan Ekke de Vries (1337) - Max Doornbosch (1126) 2-0
 Jacob Okken (1358) - Cees van der Vlis (1069) 2-0
   DES Lunteren  -   DC Tilburg/Eindhoven  
5
-
3
 Paul Wijninga (1208) - Ad de Hoon (1176) 2-0
 Bram Cysouw (1133) - Kees van Bakel (1167) 1-1
 Erwin van Hierden (1379) - Alex Poliakov (943) 1-1
 Johan Top (1163) - Theo van den Hoek (1190) 1-1
   Ons Genoegen Utrecht  -   Harderwijk  
4
-
4
 Auke Zijlstra (1152) - Ton Eekelschot (1071) 2-0
 Cock van Wijk (1212) - Kees de Jong (1246) 0-2
 Harry de Waard (1185) - Bert Foppen (1097) 1-1
 Gerard Morsink (978) - Auke Steensma (1159) 1-1