Toernooibase
HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Nationale Bekercompetitie KNDB 2024

 

Klasse: Finale   Ronde: 6

 Ronde 6
za 01-06-2024     Witte van Moort  -   Hijken DTC  
2
-
6
 Bert Aalberts (1352) - Jan Ekke de Vries (1337) 1-1
 Yuen Wong (1375) - Roel Boomstra (1577) 0-2Partij  
 Gil Salomé (1375) - Hans Jansen (1421) 0-2
 Gerbrand Hessing (1263) - Jacob Okken (1358) 1-1
   Roermond  -   Damcombinatie Fryslân 2  
2
-
6
 Jeroen Huskens (841) - Jan Algra (1261) 1-1
 Wiel Okrogelnik (1141) - Nick de la Fonteyne (1158) 0-2
 Karel Leemreize (1134) - Douwe Edelenbos (1258) 1-1
 Joop Verstappen  - Wijnand Ankersmit  0-2
   DEZ Laren  -   De Variant  
3
-
5
 Gerrit Wassink (1254) - Jan de Wolf (1142) 2-0
 Egbert Harkink (1100) - Toine Brouwers (1408) 0-2
 Johan Beltman (979) - Martin de Wolf (1156) 0-2
 Gerrit Roeterdink (855) - Daniëlla de Vos (1028) 1-1
   DV VBI Huissen 3  -   Denk En Zet H-G  
3
-
5
 Rob Schrooten (1198) - Piet Trapman Sr. (1144) 2-0
 Ruud de Kooter (1176) - Wim Kalis (1371) 0-2
 Rob Everts (1011) - Peter de Hek (1256) 0-2
 Remco Vredenberg (1146) - Peter Hartog (1222) 1-1
   DC Tilburg/Eindhoven  -   HDC Hoogeveen  
2
-
6
 Ad de Hoon (1176) - Henk Grotenhuis ten Harkel (1290) 1-1
 Theo van den Hoek (1190) - Sytze Spijker (1196) 0-2
 Kees van Bakel (1167) - Rick Hakvoort (1382) 1-1
 Alex Poliakov (943) - Renco Oostindjer (1058) 0-2
   Harderwijk  -   Leids Damgenootschap  
2
-
6
 Kees de Jong (1246) - Koos van Amerongen (1365) 0-23
 Bert Foppen (1097) - Jan van der Star (1309) 0-21
 Ton Eekelschot (1071) - Joop Burgerhout (1165) 1-14
 Auke Steensma (1159) - Edwin van Hofwegen (1188) 1-12
   Damcombinatie Fryslân  -   WDV Winterswijk  
7
-
1
 Gerlof Kolk (1393) - Frits Zegelink (1226) 2-0
 Wytze Sytsma (1344) - Gerard Korten (1061) 2-0
 Oege Dijkstra (1291) - Mark Sanders (1238) 1-1
 Erwin Heslinga (1291) - Erik ten Hagen (1286) 2-0
   Raes DC Maastricht  -   Dammers Uit Oost  
1
-
7
 Gijs Schoenmakers (1250) - Jochem Zweerink (1384) 0-2
 Dennis Joosten (1104) - Hans Rinner (1231) 1-1
 Andy Damen (1111) - Peter Schellekens (1243) 0-2
 Dick Huitink (1056) - Dinant Spieker (1301) 0-2
   DV VBI Huissen 2  -   DES Lunteren  
6
-
2
 Geert van Aalten (1393) - Paul Wijninga (1208) 1-1
 Joost Hendriksen (1316) - Bram Cysouw (1133) 2-0
 Jan van Loenen Jr. (1268) - Erwin van Hierden (1379) 2-0
 Theo Berends (1237) - Johan Top (1163) 1-1
   Damlust Gouda  -   Oerterp - Drachten  
5
-
3
 Erno Prosman (1524) - Jan van Dijk (1395) 1-1Partij
 Erik Hoogendoorn (1282) - Gabriël Heerema (1405) 1-1
 André Venema (1285) - Jan Hoogterp (1225) 1-1
 Richard Mooser (1374) - Hendrik Veenstra (1199) 2-0
   Samen Sterk  -   IJmuiden  
3
-
5
 Wouter Morssink (1323) - Jesse Bos (1318) 2-0
 Arjen de Mooij (1292) - Ivo de Jong (1341) 0-2
 Steven den Hollander (1285) - Max Doornbosch (1126) 1-1
 Martijn van der Klis (1265) - Cees van der Vlis (1069) 0-2
   SNA  -   DV VBI Huissen  
2
-
6
 Luuk Terweijden (1343) - Vadim Virny (1536) 0-2
 Mike Koopmanschap (1337) - Jasper Lemmen (1447) 1-1Partij
 Jan Groeneweg (1120) - Jos Stokkel (1368) 0-2
 Roy Coster (1124) - Emiel Leijser (1258) 1-1
   WSDV  -   Van Stigt Thans  
1
-
7
 Erik van de Weerdhof (1294) - Arjan van Leeuwen (1369) 0-2
 Alexei Ovsyanko (1135) - Anton van Berkel (1424) 0-2
 Robert-Jan van Steenbergen (1122) - Casper Remeijer (1404) 1-1
 Johan Sterrenburg (1373) - Jeroen Kos (1300) 0-2
   DCH Heerenveen  -   Ons Genoegen Utrecht  
3
-
5
 Aize Plantinga (1076) - Auke Zijlstra (1152) 1-1
 Sjoerd Koopman (1263) - Cock van Wijk (1212) 1-1
 Gaele Stoker (1087) - Harry de Waard (1185) 0-2
 Wim van der Molen (1086) - Gerard Morsink (978) 1-1