Ronde 1 |
zo 03-06-2001 | Karalius Vilnius | - | SK 127 RVSN Odincovo | | 2 | - | 2 | | | |
| Laima Adlyte (2023) | - | Tatiana Teterina | | 1 | - | 1 | | | |
| Ziwille Ringelene (2128) | - | Elena Chitaykina | | 1 | - | 1 | | | |
| RCDC Minsk | - | Bashneft Ishymbai | | 3 | - | 1 | | | |
| Irina Pashkevich (2149) | - | Tamara Tansykkuzhina | | 2 | - | 0 | | | |
| Natalja Gerasimovich | - | Elena Milshina-Djemotskina | | 1 | - | 1 | | | |
| Motorola Riga | - | Maccabi-Neva St. Petersburg | | 3 | - | 1 | | | |
| Zoja Golubeva (2319) | - | Tatiana Baliakina (2209) | | 1 | - | 1 | | | |
| Olga Sadovskaja | - | Marina Borkowa | | 2 | - | 0 | | | |
Ronde 2 |
ma 04-06-2001 | Motorola Riga | - | RCDC Minsk | | 2 | - | 2 | | | |
| Zoja Golubeva (2319) | - | Irina Pashkevich (2149) | | 1 | - | 1 | | | |
| Olga Sadovskaja | - | Natalja Gerasimovich | | 1 | - | 1 | | | |
| Bashneft Ishymbai | - | Karalius Vilnius | | 3 | - | 1 | | | |
| Elena Milshina-Djemotskina | - | Laima Adlyte (2023) | | 1 | - | 1 | | | |
| Tamara Tansykkuzhina | - | Ziwille Ringelene (2128) | | 2 | - | 0 | | | |
| Maccabi-Neva St. Petersburg | - | SK 127 RVSN Odincovo | | 4 | - | 0 | | | |
| Tatiana Baliakina (2209) | - | Tatiana Teterina | | 2 | - | 0 | | | |
| Marina Borkowa | - | Elena Chitaykina | | 2 | - | 0 | | | |
Ronde 3 |
di 05-06-2001 | RCDC Minsk | - | Maccabi-Neva St. Petersburg | | 2 | - | 2 | | | |
| Irina Pashkevich (2149) | - | Marina Borkowa | | 2 | - | 0 | | | |
| Natalja Gerasimovich | - | Tatiana Baliakina (2209) | | 0 | - | 2 | | | |
| SK 127 RVSN Odincovo | - | Bashneft Ishymbai | | 1 | - | 3 | | | |
| Tatiana Teterina | - | Elena Milshina-Djemotskina | | 1 | - | 1 | | | |
| Elena Chitaykina | - | Tamara Tansykkuzhina | | 0 | - | 2 | | | |
| Karalius Vilnius | - | Motorola Riga | | 2 | - | 2 | | | |
| Laima Adlyte (2023) | - | Zoja Golubeva (2319) | | 1 | - | 1 | | | |
| Ziwille Ringelene (2128) | - | Olga Sadovskaja | | 1 | - | 1 | | | |
Ronde 4 |
| Maccabi-Neva St. Petersburg | - | Bashneft Ishymbai | | 2 | - | 2 | | | |
| Anastasiya Krasnova | - | Tamara Tansykkuzhina | | 1 | - | 1 | | | |
| Tatiana Baliakina (2209) | - | Elena Milshina-Djemotskina | | 1 | - | 1 | | | |
| Motorola Riga | - | SK 127 RVSN Odincovo | | 3 | - | 1 | | | |
| Zoja Golubeva (2319) | - | Tatiana Teterina | | 2 | - | 0 | | | |
| Olga Sadovskaja | - | Elena Chitaykina | | 1 | - | 1 | | | |
| RCDC Minsk | - | Karalius Vilnius | | 1 | - | 3 | | | |
| Irina Pashkevich (2149) | - | Laima Adlyte (2023) | | 1 | - | 1 | | | |
| Natalja Gerasimovich | - | Ziwille Ringelene (2128) | | 0 | - | 2 | | | |
Ronde 5 |
wo 06-06-2001 | Karalius Vilnius | - | Maccabi-Neva St. Petersburg | | 2 | - | 2 | | | |
| Laima Adlyte (2023) | - | Tatiana Baliakina (2209) | | 1 | - | 1 | | | |
| Ziwille Ringelene (2128) | - | Marina Borkowa | | 1 | - | 1 | | | |
| SK 127 RVSN Odincovo | - | RCDC Minsk | | 2 | - | 2 | | | |
| Tatiana Teterina | - | Irina Pashkevich (2149) | | 1 | - | 1 | | | |
| Elena Chitaykina | - | Natalja Gerasimovich | | 1 | - | 1 | | | |
| Bashneft Ishymbai | - | Motorola Riga | | 3 | - | 1 | | | |
| Elena Milshina-Djemotskina | - | Zoja Golubeva (2319) | | 1 | - | 1 | | | |
| Tamara Tansykkuzhina | - | Olga Sadovskaja | | 2 | - | 0 | | | |