Ronde 1 |
za 15-04-2023 | Ruitenbeekschool Lunteren | - | CBS Wereldwijs Heerde | | 7 | - | 1 | | |
| IKC Binnenste Buiten 1 Huissen | - | IKC Binnenste Buiten 2 Huissen | | 2 | - | 6 | | |
| De Parel Wapenveld 2 | - | De Morgenster Kampen | | 8 | - | 0 | | |
| Jan Ligthartschool Wapenveld | - | De Branink Laren | | 5 | - | 3 | | |
| PCB De Pelikaan Putten | - | Bargeweide Eefde | | 2 | - | 6 | | |
| De Parel Wapenveld 1 | - | De Parel Wapenveld 3 | | 8 | - | 0 | | |
| Calvijnschool Ederveen | - | De Ontdekking Kampen | | 8 | - | 0 | | |
| Sint Aloysius Baarn | - | Jozefschool Wageningen | | 5 | - | 3 | | |
| Dummy | - | De Plataan Bennekom | | 0 | - | 8 | | |
Ronde 2 |
| Sint Aloysius Baarn | - | Jan Ligthartschool Wapenveld | | 3 | - | 5 | | |
| De Morgenster Kampen | - | De Parel Wapenveld 3 | | 4 | - | 4 | | |
| Jozefschool Wageningen | - | IKC Binnenste Buiten 1 Huissen | | 6 | - | 2 | | |
| Calvijnschool Ederveen | - | Ruitenbeekschool Lunteren | | 5 | - | 3 | | |
| CBS Wereldwijs Heerde | - | PCB De Pelikaan Putten | | 5 | - | 3 | | |
| De Branink Laren | - | De Parel Wapenveld 1 | | 1 | - | 7 | | |
| Bargeweide Eefde | - | De Plataan Bennekom | | 3 | - | 5 | | |
| IKC Binnenste Buiten 2 Huissen | - | De Parel Wapenveld 2 | | 2 | - | 6 | | |
| Dummy | - | De Ontdekking Kampen | | 0 | - | 8 | | |
Ronde 3 |
| CBS Wereldwijs Heerde | - | Calvijnschool Ederveen | | 0 | - | 8 | | |
| De Parel Wapenveld 1 | - | De Parel Wapenveld 2 | | 7 | - | 1 | | |
| Jan Ligthartschool Wapenveld | - | De Plataan Bennekom | | 2 | - | 6 | | |
| Ruitenbeekschool Lunteren | - | Jozefschool Wageningen | | 6 | - | 2 | | |
| De Ontdekking Kampen | - | Sint Aloysius Baarn | | 1 | - | 7 | | |
| IKC Binnenste Buiten 2 Huissen | - | Bargeweide Eefde | | 4 | - | 4 | | |
| De Parel Wapenveld 3 | - | IKC Binnenste Buiten 1 Huissen | | 4 | - | 4 | | |
| PCB De Pelikaan Putten | - | De Morgenster Kampen | | 2 | - | 6 | | |
| Dummy | - | De Branink Laren | | 0 | - | 8 | | |
Ronde 4 |
| Sint Aloysius Baarn | - | De Parel Wapenveld 1 | | 2 | - | 6 | | |
| De Plataan Bennekom | - | Calvijnschool Ederveen | | 0 | - | 8 | | |
| Bargeweide Eefde | - | De Parel Wapenveld 2 | | 2 | - | 6 | | |
| Jan Ligthartschool Wapenveld | - | Ruitenbeekschool Lunteren | | 2 | - | 6 | | |
| De Morgenster Kampen | - | IKC Binnenste Buiten 2 Huissen | | 4 | - | 4 | | |
| De Branink Laren | - | IKC Binnenste Buiten 1 Huissen | | 4 | - | 4 | | |
| Jozefschool Wageningen | - | De Ontdekking Kampen | | 1 | - | 7 | | |
| De Parel Wapenveld 3 | - | CBS Wereldwijs Heerde | | 0 | - | 8 | | |
| PCB De Pelikaan Putten | - | Dummy | | 8 | - | 0 | | |
Ronde 5 |
| Calvijnschool Ederveen | - | De Parel Wapenveld 1 | | 7 | - | 1 | | |
| De Ontdekking Kampen | - | De Parel Wapenveld 2 | | 4 | - | 4 | | |
| Ruitenbeekschool Lunteren | - | PCB De Pelikaan Putten | | 7 | - | 1 | | |
| Bargeweide Eefde | - | Jan Ligthartschool Wapenveld | | 5 | - | 3 | | |
| De Morgenster Kampen | - | Sint Aloysius Baarn | | 2 | - | 6 | | |
| CBS Wereldwijs Heerde | - | IKC Binnenste Buiten 2 Huissen | | 6 | - | 2 | | |
| Jozefschool Wageningen | - | De Branink Laren | | 5 | - | 3 | | |
| IKC Binnenste Buiten 1 Huissen | - | De Plataan Bennekom | | 6 | - | 2 | | |
| Dummy | - | De Parel Wapenveld 3 | | 0 | - | 8 | | |
Ronde 6 |
| De Parel Wapenveld 2 | - | Calvijnschool Ederveen | | 2 | - | 6 | | |
| De Parel Wapenveld 1 | - | Ruitenbeekschool Lunteren | | 5 | - | 3 | | |
| Bargeweide Eefde | - | CBS Wereldwijs Heerde | | 3 | - | 5 | | |
| De Plataan Bennekom | - | Sint Aloysius Baarn | | 0 | - | 8 | | |
| De Ontdekking Kampen | - | IKC Binnenste Buiten 1 Huissen | | 5 | - | 3 | | |
| De Parel Wapenveld 3 | - | IKC Binnenste Buiten 2 Huissen | | 0 | - | 8 | | |
| De Morgenster Kampen | - | Jozefschool Wageningen | | 3 | - | 5 | | |
| De Branink Laren | - | PCB De Pelikaan Putten | | 6 | - | 2 | | |
| Jan Ligthartschool Wapenveld | - | Dummy | | 8 | - | 0 | | |
Ronde 7 |
| Sint Aloysius Baarn | - | Calvijnschool Ederveen | | 1 | - | 7 | | |
| CBS Wereldwijs Heerde | - | De Parel Wapenveld 1 | | 1 | - | 7 | | |
| Ruitenbeekschool Lunteren | - | De Ontdekking Kampen | | 6 | - | 2 | | |
| De Parel Wapenveld 2 | - | Jan Ligthartschool Wapenveld | | 6 | - | 2 | | |
| Jozefschool Wageningen | - | Bargeweide Eefde | | 5 | - | 3 | | |
| IKC Binnenste Buiten 2 Huissen | - | De Plataan Bennekom | | 6 | - | 2 | | |
| De Parel Wapenveld 3 | - | De Branink Laren | | 0 | - | 8 | | |
| IKC Binnenste Buiten 1 Huissen | - | PCB De Pelikaan Putten | | 5 | - | 3 | | |
| Dummy | - | De Morgenster Kampen | | 0 | - | 8 | | |
Ronde 8 |
| Calvijnschool Ederveen | - | IKC Binnenste Buiten 2 Huissen | | 8 | - | 0 | | |
| De Parel Wapenveld 1 | - | Jozefschool Wageningen | | 6 | - | 2 | | |
| De Parel Wapenveld 2 | - | Ruitenbeekschool Lunteren | | 3 | - | 5 | | |
| Sint Aloysius Baarn | - | CBS Wereldwijs Heerde | | 3 | - | 5 | | |
| De Ontdekking Kampen | - | De Branink Laren | | 6 | - | 2 | | |
| De Plataan Bennekom | - | De Morgenster Kampen | | 7 | - | 1 | | |
| IKC Binnenste Buiten 1 Huissen | - | Jan Ligthartschool Wapenveld | | 4 | - | 4 | | |
| PCB De Pelikaan Putten | - | De Parel Wapenveld 3 | | 7 | - | 1 | | |
| Bargeweide Eefde | - | Dummy | | 8 | - | 0 | | |
Ronde 9 |
| Jozefschool Wageningen | - | Calvijnschool Ederveen | | 0 | - | 8 | | |
| De Parel Wapenveld 1 | - | De Ontdekking Kampen | | 8 | - | 0 | | |
| Ruitenbeekschool Lunteren | - | De Plataan Bennekom | | 4 | - | 4 | | |
| CBS Wereldwijs Heerde | - | De Parel Wapenveld 2 | | 4 | - | 4 | | |
| IKC Binnenste Buiten 2 Huissen | - | Sint Aloysius Baarn | | 2 | - | 6 | | |
| Jan Ligthartschool Wapenveld | - | PCB De Pelikaan Putten | | 2 | - | 6 | | |
| De Parel Wapenveld 3 | - | Bargeweide Eefde | | 4 | - | 4 | | |
| De Branink Laren | - | De Morgenster Kampen | | 7 | - | 1 | | |
| Dummy | - | IKC Binnenste Buiten 1 Huissen | | 0 | - | 8 | | |
Ronde 10 |
| IKC Binnenste Buiten 1 Huissen | - | Calvijnschool Ederveen | | 2 | - | 6 | | |
| De Plataan Bennekom | - | De Parel Wapenveld 1 | | 0 | - | 8 | | |
| Sint Aloysius Baarn | - | Ruitenbeekschool Lunteren | | 6 | - | 2 | | |
| De Ontdekking Kampen | - | CBS Wereldwijs Heerde | | 1 | - | 7 | | |
| De Parel Wapenveld 2 | - | De Branink Laren | | 5 | - | 3 | | |
| PCB De Pelikaan Putten | - | IKC Binnenste Buiten 2 Huissen | | 2 | - | 6 | | |
| De Morgenster Kampen | - | Bargeweide Eefde | | 3 | - | 5 | | |
| Jan Ligthartschool Wapenveld | - | De Parel Wapenveld 3 | | 2 | - | 6 | | |
| Dummy | - | Jozefschool Wageningen | | 0 | - | 8 | | |