Ronde 1 |
za 09-12-2023 | HDC Hoogeveen | - | DEZ Reeuwijk | | 5 | - | 3 | | | |
| Wouter Sosef (1188) | - | Stan van der Meer (939) | | 2 | - | 0 | | | |
| Bart Jan Kortleven (868) | - | Laurent Glas (726) | | 1 | - | 1 | | | |
| Siebe Kortleven (917) | - | Indy Schouten (522) | | 2 | - | 0 | | | |
| Twan Diemel | - | Zoey Berk | | 0 | - | 2 | | | |
| HDC Hoogeveen 2 | - | Winschoten | | 4 | - | 4 | | | |
| Roland Kreeft (1269) | - | Nickey Loots | | 2 | - | 0 | | | |
| Fienne Martens | - | Janick Lanting (911) | | 0 | - | 2 | | | |
| Guido Diphoorn | - | Fianna van der Heide | | 2 | - | 0 | | | |
| Maud Huiberts | - | Quinn Nobbe | | 0 | - | 2 | | | |
| HDC Hoogeveen 3 | - | DC Tilburg/Eindhoven | | 4 | - | 4 | | | |
| Elise Schouten (1045) | - | Daria Shulepova (807) | | 0 | - | 2 | | | |
| Sytze Spijker (1196) | - | Tanya-Marie Cnossen (1045) | | 2 | - | 0 | | | |
| Josef Zhang (577) | - | Alex Poliakov (943) | | 0 | - | 2 | | | |
| Sebastiaan Diphoorn | - | Mark Denega | | 2 | - | 0 | | | |
| WSDV | - | DV VBI Huissen 2 | | 8 | - | 0 | | | |
| Marjory Feyt (826) | - | Jelte Evers (498) | | 2 | - | 0 | | | |
| Marlijn Moene (548) | - | Dagmar van Loenhout | | 2 | - | 0 | | | |
| Ischa van Til | - | Pieter van Loenhout | | 2 | - | 0 | | | |
| Maurice van Setten | - | Caelan Peek | | 2 | - | 0 | | | |
| Het Noorden | - | DV VBI Huissen | | 0 | - | 8 | | | |
| Sander Staal (1024) | - | Fleur Kruysmulder (1141) | | 0 | - | 2 | | | |
| Stefan Koenen | - | Ruben Kant (662) | | 0 | - | 2 | | | |
| Anar Dalaj | - | Cas Schaapveld (599) | | 0 | - | 2 | | | |
| niet opgekomen | - | Huub Witjes | | 0 | - | 2 | | R | |
| Het Noorden 2 | - | Dummy | | 8 | - | 0 | | |
Ronde 2 |
| DEZ Reeuwijk | - | DC Tilburg/Eindhoven | | 5 | - | 3 | | | |
| Stan van der Meer (939) | - | Daria Shulepova (807) | | 2 | - | 0 | | | |
| Laurent Glas (726) | - | Tanya-Marie Cnossen (1045) | | 1 | - | 1 | | | |
| Indy Schouten (522) | - | Alex Poliakov (943) | | 0 | - | 2 | | | |
| Zoey Berk | - | Mark Denega | | 2 | - | 0 | | | |
| Winschoten | - | HDC Hoogeveen 3 | | 0 | - | 8 | | | |
| Nickey Loots | - | Nick Bolks (847) | | 0 | - | 2 | | | |
| Janick Lanting (911) | - | Sytze Spijker (1196) | | 0 | - | 2 | | | |
| Fianna van der Heide | - | Josef Zhang (577) | | 0 | - | 2 | | | |
| Quinn Nobbe | - | Sebastiaan Diphoorn | | 0 | - | 2 | | | |
| HDC Hoogeveen | - | HDC Hoogeveen 2 | | 7 | - | 1 | | | |
| Wouter Sosef (1188) | - | Roland Kreeft (1269) | | 1 | - | 1 | | | |
| Bart Jan Kortleven (868) | - | Yulia Bintsarovska (1094) | | 2 | - | 0 | | | |
| Siebe Kortleven (917) | - | Fienne Martens | | 2 | - | 0 | | | |
| Twan Diemel | - | Guido Diphoorn | | 2 | - | 0 | | | |
| DV VBI Huissen 2 | - | Dummy | | 8 | - | 0 | | |
| DV VBI Huissen | - | Het Noorden 2 | | 7 | - | 1 | | | |
| Fleur Kruysmulder (1141) | - | Yneke Goerres (935) | | 2 | - | 0 | | | |
| Ruben Kant (662) | - | Sem Langedijk | | 2 | - | 0 | | | |
| Cas Schaapveld (599) | - | Jacob Buist | | 2 | - | 0 | | | |
| Huub Witjes | - | Mats Nijenhuis | | 1 | - | 1 | | | |
| WSDV | - | Het Noorden | | 8 | - | 0 | | | |
| Marjory Feyt (826) | - | Sander Staal (1024) | | 2 | - | 0 | | | |
| Marlijn Moene (548) | - | Stefan Koenen | | 2 | - | 0 | | | |
| Maurice van Setten | - | Anar Dalaj | | 2 | - | 0 | | | |
| Ischa van Til | - | niet opgekomen | | 2 | - | 0 | | R | |
Ronde 3 |
| HDC Hoogeveen 2 | - | DEZ Reeuwijk | | 4 | - | 4 | | | |
| Roland Kreeft (1269) | - | Stan van der Meer (939) | | 2 | - | 0 | | | |
| Yulia Bintsarovska (1094) | - | Laurent Glas (726) | | 2 | - | 0 | | | |
| Fienne Martens | - | Indy Schouten (522) | | 0 | - | 2 | | | |
| Maud Huiberts | - | Zoey Berk | | 0 | - | 2 | | | |
| HDC Hoogeveen 3 | - | HDC Hoogeveen | | 2 | - | 6 | | | |
| Elise Schouten (1045) | - | Wouter Sosef (1188) | | 0 | - | 2 | | | |
| Sytze Spijker (1196) | - | Bart Jan Kortleven (868) | | 2 | - | 0 | | | |
| Josef Zhang (577) | - | Siebe Kortleven (917) | | 0 | - | 2 | | | |
| Sebastiaan Diphoorn | - | Twan Diemel | | 0 | - | 2 | | | |
| DC Tilburg/Eindhoven | - | Winschoten | | 8 | - | 0 | | | |
| Daria Shulepova (807) | - | Nickey Loots | | 2 | - | 0 | | | |
| Tanya-Marie Cnossen (1045) | - | Janick Lanting (911) | | 2 | - | 0 | | | |
| Alex Poliakov (943) | - | Fianna van der Heide | | 2 | - | 0 | | | |
| Mark Denega | - | Quinn Nobbe | | 2 | - | 0 | | | |
| Het Noorden | - | DV VBI Huissen 2 | | 6 | - | 2 | | | |
| Sander Staal (1024) | - | Jelte Evers (498) | | 2 | - | 0 | | | |
| Stefan Koenen | - | Dagmar van Loenhout | | 2 | - | 0 | | | |
| Anar Dalaj | - | Pieter van Loenhout | | 2 | - | 0 | | | |
| niet opgekomen | - | Caelan Peek | | 0 | - | 2 | | R | |
| Het Noorden 2 | - | WSDV | | 0 | - | 8 | | | |
| Yneke Goerres (935) | - | Marjory Feyt (826) | | 0 | - | 2 | | | |
| Sem Langedijk | - | Marlijn Moene (548) | | 0 | - | 2 | | | |
| Jacob Buist | - | Maurice van Setten | | 0 | - | 2 | | | |
| Mats Nijenhuis | - | Ischa van Til | | 0 | - | 2 | | | |
| Dummy | - | DV VBI Huissen | | 0 | - | 8 | | |
Ronde 4 |
| DEZ Reeuwijk | - | Winschoten | | 8 | - | 0 | | | |
| Stan van der Meer (939) | - | Nickey Loots | | 2 | - | 0 | | | |
| Laurent Glas (726) | - | Janick Lanting (911) | | 2 | - | 0 | | | |
| Indy Schouten (522) | - | Fianna van der Heide | | 2 | - | 0 | | | |
| Zoey Berk | - | Quinn Nobbe | | 2 | - | 0 | | | |
| HDC Hoogeveen | - | DC Tilburg/Eindhoven | | 8 | - | 0 | | | |
| Wouter Sosef (1188) | - | Daria Shulepova (807) | | 2 | - | 0 | | | |
| Bart Jan Kortleven (868) | - | Tanya-Marie Cnossen (1045) | | 2 | - | 0 | | | |
| Siebe Kortleven (917) | - | Alex Poliakov (943) | | 2 | - | 0 | | | |
| Twan Diemel | - | Mark Denega | | 2 | - | 0 | | | |
| HDC Hoogeveen 2 | - | HDC Hoogeveen 3 | | 3 | - | 5 | | | |
| Roland Kreeft (1269) | - | Nick Bolks (847) | | 2 | - | 0 | | | |
| Yulia Bintsarovska (1094) | - | Sytze Spijker (1196) | | 0 | - | 2 | | | |
| Fienne Martens | - | Josef Zhang (577) | | 1 | - | 1 | | | |
| Guido Diphoorn | - | Sebastiaan Diphoorn | | 0 | - | 2 | | | |
| DV VBI Huissen 2 | - | DV VBI Huissen | | 1 | - | 7 | | | |
| Jelte Evers (498) | - | Fleur Kruysmulder (1141) | | 1 | - | 1 | | | |
| Dagmar van Loenhout | - | Ruben Kant (662) | | 0 | - | 2 | | | |
| Pieter van Loenhout | - | Cas Schaapveld (599) | | 0 | - | 2 | | | |
| Caelan Peek | - | Huub Witjes | | 0 | - | 2 | | | |
| WSDV | - | Dummy | | 8 | - | 0 | | |
| Het Noorden | - | Het Noorden 2 | | 6 | - | 2 | | | |
| Sander Staal (1024) | - | Yneke Goerres (935) | | 2 | - | 0 | | | |
| Stefan Koenen | - | Sem Langedijk | | 2 | - | 0 | | | |
| Anar Dalaj | - | Jacob Buist | | 2 | - | 0 | | | |
| niet opgekomen | - | Mats Nijenhuis | | 0 | - | 2 | | R | |
Ronde 5 |
| HDC Hoogeveen 3 | - | DEZ Reeuwijk | | 4 | - | 4 | | | |
| Elise Schouten (1045) | - | Stan van der Meer (939) | | 0 | - | 2 | | | |
| Sytze Spijker (1196) | - | Laurent Glas (726) | | 2 | - | 0 | | | |
| Josef Zhang (577) | - | Indy Schouten (522) | | 2 | - | 0 | | | |
| Sebastiaan Diphoorn | - | Zoey Berk | | 0 | - | 2 | | | |
| DC Tilburg/Eindhoven | - | HDC Hoogeveen 2 | | 5 | - | 3 | | | |
| Daria Shulepova (807) | - | Roland Kreeft (1269) | | 0 | - | 2 | | | |
| Tanya-Marie Cnossen (1045) | - | Yulia Bintsarovska (1094) | | 1 | - | 1 | | | |
| Alex Poliakov (943) | - | Fienne Martens | | 2 | - | 0 | | | |
| Mark Denega | - | Maud Huiberts | | 2 | - | 0 | | | |
| Winschoten | - | HDC Hoogeveen | | 1 | - | 7 | | | |
| Nickey Loots | - | Wouter Sosef (1188) | | 0 | - | 2 | | | |
| Janick Lanting (911) | - | Bart Jan Kortleven (868) | | 1 | - | 1 | | | |
| Fianna van der Heide | - | Siebe Kortleven (917) | | 0 | - | 2 | | | |
| Quinn Nobbe | - | Twan Diemel | | 0 | - | 2 | | | |
| Het Noorden 2 | - | DV VBI Huissen 2 | | 6 | - | 2 | | | |
| Yneke Goerres (935) | - | Jelte Evers (498) | | 2 | - | 0 | | | |
| Sem Langedijk | - | Dagmar van Loenhout | | 2 | - | 0 | | | |
| Jacob Buist | - | Pieter van Loenhout | | 0 | - | 2 | | | |
| Mats Nijenhuis | - | Caelan Peek | | 2 | - | 0 | | | |
| Dummy | - | Het Noorden | | 0 | - | 8 | | |
| DV VBI Huissen | - | WSDV | | 4 | - | 4 | | | |
| Fleur Kruysmulder (1141) | - | Marlijn Moene (548) | | 2 | - | 0 | | | |
| Ruben Kant (662) | - | Marjory Feyt (826) | | 0 | - | 2 | | | |
| Cas Schaapveld (599) | - | Ischa van Til | | 2 | - | 0 | | | |
| Huub Witjes | - | Maurice van Setten | | 0 | - | 2 | | | |
Ronde 6 |
| HDC Hoogeveen | - | WSDV | | 5 | - | 3 | | | |
| Wouter Sosef (1188) | - | Marlijn Moene (548) | | 2 | - | 0 | | | |
| Bart Jan Kortleven (868) | - | Marjory Feyt (826) | | 1 | - | 1 | | | |
| Siebe Kortleven (917) | - | Ischa van Til | | 2 | - | 0 | | | |
| Twan Diemel | - | Maurice van Setten | | 0 | - | 2 | | | |
| HDC Hoogeveen 2 | - | Het Noorden | | 8 | - | 0 | | | |
| Roland Kreeft (1269) | - | Sander Staal (1024) | | 2 | - | 0 | | | |
| Yulia Bintsarovska (1094) | - | Stefan Koenen | | 2 | - | 0 | | | |
| Fienne Martens | - | Anar Dalaj | | 2 | - | 0 | | | |
| Guido Diphoorn | - | niet opgekomen | | 2 | - | 0 | | R | |
| HDC Hoogeveen 3 | - | Het Noorden 2 | | 7 | - | 1 | | | |
| Nick Bolks (847) | - | Yneke Goerres (935) | | 1 | - | 1 | | | |
| Sytze Spijker (1196) | - | Sem Langedijk | | 2 | - | 0 | | | |
| Josef Zhang (577) | - | Jacob Buist | | 2 | - | 0 | | | |
| Sebastiaan Diphoorn | - | Mats Nijenhuis | | 2 | - | 0 | | | |
| DC Tilburg/Eindhoven | - | Dummy | | 8 | - | 0 | | |
| Winschoten | - | DV VBI Huissen | | 3 | - | 5 | | | |
| Nickey Loots | - | Ruben Kant (662) | | 0 | - | 2 | | | |
| Janick Lanting (911) | - | Fleur Kruysmulder (1141) | | 2 | - | 0 | | | |
| Fianna van der Heide | - | Cas Schaapveld (599) | | 0 | - | 2 | | | |
| Quinn Nobbe | - | Huub Witjes | | 1 | - | 1 | | | |
| DEZ Reeuwijk | - | DV VBI Huissen 2 | | 8 | - | 0 | | | |
| Stan van der Meer (939) | - | Jelte Evers (498) | | 2 | - | 0 | | | |
| Laurent Glas (726) | - | Dagmar van Loenhout | | 2 | - | 0 | | | |
| Indy Schouten (522) | - | Pieter van Loenhout | | 2 | - | 0 | | | |
| Zoey Berk | - | Caelan Peek | | 2 | - | 0 | | | |
Ronde 7 |
| Het Noorden | - | HDC Hoogeveen | | 1 | - | 7 | | | |
| Sander Staal (1024) | - | Wouter Sosef (1188) | | 1 | - | 1 | | | |
| Stefan Koenen | - | Bart Jan Kortleven (868) | | 0 | - | 2 | | | |
| Anar Dalaj | - | Siebe Kortleven (917) | | 0 | - | 2 | | | |
| niet opgekomen | - | Twan Diemel | | 0 | - | 2 | | R | |
| Het Noorden 2 | - | HDC Hoogeveen 2 | | 1 | - | 7 | | | |
| Yneke Goerres (935) | - | Roland Kreeft (1269) | | 1 | - | 1 | | | |
| Sem Langedijk | - | Yulia Bintsarovska (1094) | | 0 | - | 2 | | | |
| Jacob Buist | - | Fienne Martens | | 0 | - | 2 | | | |
| Mats Nijenhuis | - | Guido Diphoorn | | 0 | - | 2 | | | |
| Dummy | - | HDC Hoogeveen 3 | | 0 | - | 8 | | |
| DV VBI Huissen | - | DC Tilburg/Eindhoven | | 5 | - | 3 | | | |
| Fleur Kruysmulder (1141) | - | Daria Shulepova (807) | | 2 | - | 0 | | | |
| Ruben Kant (662) | - | Tanya-Marie Cnossen (1045) | | 2 | - | 0 | | | |
| Cas Schaapveld (599) | - | Alex Poliakov (943) | | 0 | - | 2 | | | |
| Huub Witjes | - | Mark Denega | | 1 | - | 1 | | | |
| DV VBI Huissen 2 | - | Winschoten | | 6 | - | 2 | | | |
| Jelte Evers (498) | - | Nickey Loots | | 2 | - | 0 | | | |
| Dagmar van Loenhout | - | Janick Lanting (911) | | 0 | - | 2 | | | |
| Pieter van Loenhout | - | Fianna van der Heide | | 2 | - | 0 | | | |
| Caelan Peek | - | Quinn Nobbe | | 2 | - | 0 | | | |
| WSDV | - | DEZ Reeuwijk | | 0 | - | 8 | | | |
| Marjory Feyt (826) | - | Stan van der Meer (939) | | 0 | - | 2 | | | |
| Marlijn Moene (548) | - | Laurent Glas (726) | | 0 | - | 2 | | | |
| Ischa van Til | - | Indy Schouten (522) | | 0 | - | 2 | | | |
| Maurice van Setten | - | Zoey Berk | | 0 | - | 2 | | | |
Ronde 8 |
| HDC Hoogeveen | - | Het Noorden 2 | | 8 | - | 0 | | | |
| Wouter Sosef (1188) | - | Yneke Goerres (935) | | 2 | - | 0 | | | |
| Bart Jan Kortleven (868) | - | Sem Langedijk | | 2 | - | 0 | | | |
| Siebe Kortleven (917) | - | Jacob Buist | | 2 | - | 0 | | | |
| Twan Diemel | - | Mats Nijenhuis | | 2 | - | 0 | | | |
| HDC Hoogeveen 2 | - | Dummy | | 8 | - | 0 | | |
| HDC Hoogeveen 3 | - | DV VBI Huissen | | 6 | - | 2 | | | |
| Elise Schouten (1045) | - | Fleur Kruysmulder (1141) | | 0 | - | 2 | | | |
| Sytze Spijker (1196) | - | Ruben Kant (662) | | 2 | - | 0 | | | |
| Josef Zhang (577) | - | Cas Schaapveld (599) | | 2 | - | 0 | | | |
| Sebastiaan Diphoorn | - | Huub Witjes | | 2 | - | 0 | | | |
| DC Tilburg/Eindhoven | - | DV VBI Huissen 2 | | 8 | - | 0 | | | |
| Daria Shulepova (807) | - | Jelte Evers (498) | | 2 | - | 0 | | | |
| Tanya-Marie Cnossen (1045) | - | Dagmar van Loenhout | | 2 | - | 0 | | | |
| Alex Poliakov (943) | - | Pieter van Loenhout | | 2 | - | 0 | | | |
| Mark Denega | - | Caelan Peek | | 2 | - | 0 | | | |
| Winschoten | - | WSDV | | 0 | - | 8 | | | |
| Nickey Loots | - | Marlijn Moene (548) | | 0 | - | 2 | | | |
| Janick Lanting (911) | - | Marjory Feyt (826) | | 0 | - | 2 | | | |
| Fianna van der Heide | - | Ischa van Til | | 0 | - | 2 | | | |
| Quinn Nobbe | - | Maurice van Setten | | 0 | - | 2 | | | |
| DEZ Reeuwijk | - | Het Noorden | | 5 | - | 3 | | | |
| Stan van der Meer (939) | - | Sander Staal (1024) | | 0 | - | 2 | | | |
| Laurent Glas (726) | - | Stefan Koenen | | 2 | - | 0 | | | |
| Indy Schouten (522) | - | Anar Dalaj | | 1 | - | 1 | | | |
| Zoey Berk | - | niet opgekomen | | 2 | - | 0 | | R | |
Ronde 9 |
| Dummy | - | HDC Hoogeveen | | 0 | - | 8 | | |
| DV VBI Huissen | - | HDC Hoogeveen 2 | | 4 | - | 4 | | | |
| Fleur Kruysmulder (1141) | - | Roland Kreeft (1269) | | 0 | - | 2 | | | |
| Ruben Kant (662) | - | Yulia Bintsarovska (1094) | | 2 | - | 0 | | | |
| Cas Schaapveld (599) | - | Fienne Martens | | 2 | - | 0 | | | |
| Huub Witjes | - | Maud Huiberts | | 0 | - | 2 | | | |
| DV VBI Huissen 2 | - | HDC Hoogeveen 3 | | 2 | - | 6 | | | |
| Jelte Evers (498) | - | Nick Bolks (847) | | 1 | - | 1 | | | |
| Dagmar van Loenhout | - | Sytze Spijker (1196) | | 0 | - | 2 | | | |
| Pieter van Loenhout | - | Josef Zhang (577) | | 0 | - | 2 | | | |
| Caelan Peek | - | Sebastiaan Diphoorn | | 1 | - | 1 | | | |
| WSDV | - | DC Tilburg/Eindhoven | | 5 | - | 3 | | | |
| Marjory Feyt (826) | - | Daria Shulepova (807) | | 1 | - | 1 | | | |
| Marlijn Moene (548) | - | Tanya-Marie Cnossen (1045) | | 2 | - | 0 | | | |
| Ischa van Til | - | Alex Poliakov (943) | | 0 | - | 2 | | | |
| Maurice van Setten | - | Mark Denega | | 2 | - | 0 | | | |
| Het Noorden | - | Winschoten | | 4 | - | 4 | | | |
| Sander Staal (1024) | - | Nickey Loots | | 2 | - | 0 | | | |
| Stefan Koenen | - | Janick Lanting (911) | | 0 | - | 2 | | | |
| Anar Dalaj | - | Fianna van der Heide | | 2 | - | 0 | | | |
| niet opgekomen | - | Quinn Nobbe | | 0 | - | 2 | | R | |
| Het Noorden 2 | - | DEZ Reeuwijk | | 1 | - | 7 | | | |
| Yneke Goerres (935) | - | Stan van der Meer (939) | | 1 | - | 1 | | | |
| Sem Langedijk | - | Laurent Glas (726) | | 0 | - | 2 | | | |
| Jacob Buist | - | Indy Schouten (522) | | 0 | - | 2 | | | |
| Mats Nijenhuis | - | Zoey Berk | | 0 | - | 2 | | | |
Ronde 10 |
| HDC Hoogeveen | - | DV VBI Huissen | | 8 | - | 0 | | | |
| Wouter Sosef (1188) | - | Fleur Kruysmulder (1141) | | 2 | - | 0 | | | |
| Bart Jan Kortleven (868) | - | Ruben Kant (662) | | 2 | - | 0 | | | |
| Siebe Kortleven (917) | - | Cas Schaapveld (599) | | 2 | - | 0 | | | |
| Twan Diemel | - | Huub Witjes | | 2 | - | 0 | | | |
| HDC Hoogeveen 2 | - | DV VBI Huissen 2 | | 7 | - | 1 | | | |
| Roland Kreeft (1269) | - | Jelte Evers (498) | | 2 | - | 0 | | | |
| Yulia Bintsarovska (1094) | - | Dagmar van Loenhout | | 2 | - | 0 | | | |
| Fienne Martens | - | Pieter van Loenhout | | 2 | - | 0 | | | |
| Maud Huiberts | - | Caelan Peek | | 1 | - | 1 | | | |
| HDC Hoogeveen 3 | - | WSDV | | 6 | - | 2 | | | |
| Elise Schouten (1045) | - | Marjory Feyt (826) | | 2 | - | 0 | | | |
| Sytze Spijker (1196) | - | Marlijn Moene (548) | | 2 | - | 0 | | | |
| Josef Zhang (577) | - | Ischa van Til | | 2 | - | 0 | | | |
| Sebastiaan Diphoorn | - | Maurice van Setten | | 0 | - | 2 | | | |
| DC Tilburg/Eindhoven | - | Het Noorden | | 6 | - | 2 | | | |
| Daria Shulepova (807) | - | Sander Staal (1024) | | 0 | - | 2 | | | |
| Tanya-Marie Cnossen (1045) | - | Stefan Koenen | | 2 | - | 0 | | | |
| Alex Poliakov (943) | - | Anar Dalaj | | 2 | - | 0 | | | |
| Mark Denega | - | niet opgekomen | | 2 | - | 0 | | R | |
| Winschoten | - | Het Noorden 2 | | 3 | - | 5 | | | |
| Nickey Loots | - | Yneke Goerres (935) | | 0 | - | 2 | | | |
| Janick Lanting (911) | - | Sem Langedijk | | 2 | - | 0 | | | |
| Fianna van der Heide | - | Jacob Buist | | 1 | - | 1 | | | |
| Quinn Nobbe | - | Mats Nijenhuis | | 0 | - | 2 | | | |
| DEZ Reeuwijk | - | Dummy | | 8 | - | 0 | | |
Ronde 11 |
| DV VBI Huissen 2 | - | HDC Hoogeveen | | 0 | - | 8 | | | |
| Jelte Evers (498) | - | Wouter Sosef (1188) | | 0 | - | 2 | | | |
| Dagmar van Loenhout | - | Bart Jan Kortleven (868) | | 0 | - | 2 | | | |
| Pieter van Loenhout | - | Siebe Kortleven (917) | | 0 | - | 2 | | | |
| Caelan Peek | - | Twan Diemel | | 0 | - | 2 | | | |
| WSDV | - | HDC Hoogeveen 2 | | 4 | - | 4 | | | |
| Marlijn Moene (548) | - | Roland Kreeft (1269) | | 1 | - | 1 | | | |
| Marjory Feyt (826) | - | Yulia Bintsarovska (1094) | | 1 | - | 1 | | | |
| Ischa van Til | - | Fienne Martens | | 0 | - | 2 | | | |
| Maurice van Setten | - | Maud Huiberts | | 2 | - | 0 | | | |
| Het Noorden | - | HDC Hoogeveen 3 | | 0 | - | 8 | | | |
| Sander Staal (1024) | - | Nick Bolks (847) | | 0 | - | 2 | | | |
| Stefan Koenen | - | Sytze Spijker (1196) | | 0 | - | 2 | | | |
| Anar Dalaj | - | Josef Zhang (577) | | 0 | - | 2 | | | |
| niet opgekomen | - | Sebastiaan Diphoorn | | 0 | - | 2 | | R | |
| Het Noorden 2 | - | DC Tilburg/Eindhoven | | 1 | - | 7 | | | |
| Yneke Goerres (935) | - | Daria Shulepova (807) | | 1 | - | 1 | | | |
| Sem Langedijk | - | Tanya-Marie Cnossen (1045) | | 0 | - | 2 | | | |
| Jacob Buist | - | Alex Poliakov (943) | | 0 | - | 2 | | | |
| Mats Nijenhuis | - | Mark Denega | | 0 | - | 2 | | | |
| Dummy | - | Winschoten | | 0 | - | 8 | | |
| DV VBI Huissen | - | DEZ Reeuwijk | | 3 | - | 5 | | | |
| Fleur Kruysmulder (1141) | - | Stan van der Meer (939) | | 2 | - | 0 | | | |
| Ruben Kant (662) | - | Laurent Glas (726) | | 0 | - | 2 | | | |
| Cas Schaapveld (599) | - | Indy Schouten (522) | | 1 | - | 1 | | | |
| Huub Witjes | - | Zoey Berk | | 0 | - | 2 | | | |