Ronde 1 |
vr 13-05-2016 | Hiroshi Kawaguchi (1905) | - | Damrong You Bang Sai (1955) | 0 | - | 2 | | |
| Anna Chuprova (2071) | - | Chaweng Laorsoonchai | 2 | - | 0 | | |
| Lennart Bolks (1900) | - | Dmitry Valikov (1971) | 0 | - | 2 | | |
| Ype Feenstra (1881) | - | Nerin Bisseswar (1853) | 0 | - | 2 | | |
| Masato Kawachi | - | Menno de Block (2062) | 1 | - | 1 | | |
| Natalia Shestakova (2160) | - | Upiri Nattawut (1905) | 2 | - | 0 | | |
| David Riupassa (1980) | - | Erik Maijenburg (2039) | 2 | - | 0 | | |
| Amara Keita (2174) | - | Jatupon Nuanngam | 2 | - | 0 | | |
| Ivan Trofimov (2300) | - | Michiel Luiten (1982) | 2 | - | 0 | | |
| Marut Banchuen | - | Eric van Dusseldorp (2184) | 0 | - | 2 | | |
| Walter Thoen (2129) | - | Nona Savina (2099) | 2 | - | 0 | | |
| Roy Coster (1977) | - | Patrick Casaril (2123) | 1 | - | 1 | | |
| Ron Heusdens (2296) | - | Pongsakorn Suttinaksombat | 2 | - | 0 | | |
| Michel Emolo (2017) | - | Macodou N`Diaye (2348) | 0 | - | 2 | | |
| Cock van Wijk (2095) | - | Mathieu Corporaal | 2 | - | 0 | | |
| Boike Mathoera (1913) | - | Ramon Sakidin (2055) | 0 | - | 2 | | |
Ronde 2 |
| Chaweng Laorsoonchai | - | Hiroshi Kawaguchi (1905) | 2 | - | 0 | | |
| Ype Feenstra (1881) | - | Lennart Bolks (1900) | 2 | - | 0 | | |
| Erik Maijenburg (2039) | - | Upiri Nattawut (1905) | 2 | - | 0 | | |
| Michiel Luiten (1982) | - | Jatupon Nuanngam | 0 | - | 2 | | |
| Nona Savina (2099) | - | Marut Banchuen | 2 | - | 0 | | |
| Pongsakorn Suttinaksombat | - | Michel Emolo (2017) | 0 | - | 2 | | |
| Mathieu Corporaal | - | Boike Mathoera (1913) | 0 | - | 2 | | |
| Patrick Casaril (2123) | - | Menno de Block (2062) | 1 | - | 1 | | |
| Roy Coster (1977) | - | Masato Kawachi | 2 | - | 0 | | |
| Damrong You Bang Sai (1955) | - | Anna Chuprova (2071) | 1 | - | 1 | | |
| Dmitry Valikov (1971) | - | Nerin Bisseswar (1853) | 2 | - | 0 | | |
| David Riupassa (1980) | - | Natalia Shestakova (2160) | 0 | - | 2 | | |
| Ivan Trofimov (2300) | - | Amara Keita (2174) | 1 | - | 1 | | |
| Eric van Dusseldorp (2184) | - | Walter Thoen (2129) | 1 | - | 1 | | |
| Macodou N`Diaye (2348) | - | Ron Heusdens (2296) | 1 | - | 1 | | |
| Ramon Sakidin (2055) | - | Cock van Wijk (2095) | 1 | - | 1 | | |
Ronde 3 |
| Mathieu Corporaal | - | Pongsakorn Suttinaksombat | 0 | - | 2 | | |
| Lennart Bolks (1900) | - | Marut Banchuen | 0 | - | 2 | | |
| Upiri Nattawut (1905) | - | Michiel Luiten (1982) | 2 | - | 0 | | |
| Masato Kawachi | - | Hiroshi Kawaguchi (1905) | 2 | - | 0 | | |
| Michel Emolo (2017) | - | Boike Mathoera (1913) | 0 | - | 2 | | |
| Menno de Block (2062) | - | Nona Savina (2099) | 1 | - | 1 | | |
| Jatupon Nuanngam | - | Patrick Casaril (2123) | 0 | - | 2 | | |
| Nerin Bisseswar (1853) | - | Erik Maijenburg (2039) | 0 | - | 2 | | |
| Chaweng Laorsoonchai | - | David Riupassa (1980) | 0 | - | 2 | | |
| Cock van Wijk (2095) | - | Roy Coster (1977) | 1 | - | 1 | | |
| Ron Heusdens (2296) | - | Anna Chuprova (2071) | 2 | - | 0 | | |
| Amara Keita (2174) | - | Eric van Dusseldorp (2184) | 0 | - | 2 | | |
| Walter Thoen (2129) | - | Ivan Trofimov (2300) | 0 | - | 2 | | |
| Damrong You Bang Sai (1955) | - | Macodou N`Diaye (2348) | 0 | - | 2 | | |
| Ramon Sakidin (2055) | - | Ype Feenstra (1881) | 2 | - | 0 | | |
| Natalia Shestakova (2160) | - | Dmitry Valikov (1971) | 1 | - | 1 | | |
Ronde 4 |
| Michiel Luiten (1982) | - | Lennart Bolks (1900) | 2 | - | 0 | | |
| Hiroshi Kawaguchi (1905) | - | Mathieu Corporaal | 0 | - | 2 | | |
| Marut Banchuen | - | Pongsakorn Suttinaksombat | 0 | - | 2 | | |
| Upiri Nattawut (1905) | - | Ype Feenstra (1881) | 2 | - | 0 | | |
| Nerin Bisseswar (1853) | - | Jatupon Nuanngam | 0 | - | 2 | | |
| Michel Emolo (2017) | - | Chaweng Laorsoonchai | 2 | - | 0 | | |
| Anna Chuprova (2071) | - | Menno de Block (2062) | 0 | - | 2 | | |
| Masato Kawachi | - | Walter Thoen (2129) | 0 | - | 2 | | |
| Nona Savina (2099) | - | Amara Keita (2174) | 1 | - | 1 | | |
| David Riupassa (1980) | - | Cock van Wijk (2095) | 0 | - | 2 | | |
| Patrick Casaril (2123) | - | Erik Maijenburg (2039) | 2 | - | 0 | | |
| Roy Coster (1977) | - | Damrong You Bang Sai (1955) | 0 | - | 2 | | |
| Eric van Dusseldorp (2184) | - | Ron Heusdens (2296) | 1 | - | 1 | | |
| Dmitry Valikov (1971) | - | Macodou N`Diaye (2348) | 0 | - | 2 | | |
| Ivan Trofimov (2300) | - | Ramon Sakidin (2055) | 2 | - | 0 | | |
| Boike Mathoera (1913) | - | Natalia Shestakova (2160) | 0 | - | 2 | | |
Ronde 5 |
| Lennart Bolks (1900) | - | Hiroshi Kawaguchi (1905) | 1 | - | 1 | | |
| Mathieu Corporaal | - | Marut Banchuen | 0 | - | 2 | | |
| Ype Feenstra (1881) | - | Michiel Luiten (1982) | 0 | - | 2 | | |
| Chaweng Laorsoonchai | - | Nerin Bisseswar (1853) | 2 | - | 0 | | |
| Anna Chuprova (2071) | - | Masato Kawachi | 2 | - | 0 | | |
| Nona Savina (2099) | - | Michel Emolo (2017) | 2 | - | 0 | | |
| Erik Maijenburg (2039) | - | Boike Mathoera (1913) | 2 | - | 0 | | |
| Upiri Nattawut (1905) | - | David Riupassa (1980) | 0 | - | 2 | | |
| Jatupon Nuanngam | - | Roy Coster (1977) | 0 | - | 2 | | |
| Pongsakorn Suttinaksombat | - | Amara Keita (2174) | 0 | - | 2 | | |
| Menno de Block (2062) | - | Ramon Sakidin (2055) | 0 | - | 2 | | |
| Walter Thoen (2129) | - | Dmitry Valikov (1971) | 2 | - | 0 | | |
| Eric van Dusseldorp (2184) | - | Patrick Casaril (2123) | 1 | - | 1 | | |
| Damrong You Bang Sai (1955) | - | Ron Heusdens (2296) | 1 | - | 1 | | |
| Natalia Shestakova (2160) | - | Ivan Trofimov (2300) | 0 | - | 2 | | |
| Macodou N`Diaye (2348) | - | Cock van Wijk (2095) | 0 | - | 2 | | |
Ronde 6 |
| Lennart Bolks (1900) | - | Mathieu Corporaal | 2 | - | 0 | | |
| Hiroshi Kawaguchi (1905) | - | Nerin Bisseswar (1853) | 2 | - | 0 | | |
| Masato Kawachi | - | Ype Feenstra (1881) | 1 | - | 1 | | |
| Pongsakorn Suttinaksombat | - | Upiri Nattawut (1905) | 0 | - | 2 | | |
| Marut Banchuen | - | Jatupon Nuanngam | 1 | - | 1 | | |
| Michiel Luiten (1982) | - | Michel Emolo (2017) | 0 | - | 2 | | |
| Boike Mathoera (1913) | - | Chaweng Laorsoonchai | 2 | - | 0 | | |
| Dmitry Valikov (1971) | - | Menno de Block (2062) | 2 | - | 0 | | |
| Roy Coster (1977) | - | Nona Savina (2099) | 0 | - | 2 | | |
| David Riupassa (1980) | - | Damrong You Bang Sai (1955) | 1 | - | 1 | | |
| Amara Keita (2174) | - | Anna Chuprova (2071) | 2 | - | 0 | | |
| Patrick Casaril (2123) | - | Ron Heusdens (2296) | 1 | - | 1 | | |
| Walter Thoen (2129) | - | Natalia Shestakova (2160) | 0 | - | 2 | | |
| Ramon Sakidin (2055) | - | Macodou N`Diaye (2348) | 0 | - | 2 | | |
| Erik Maijenburg (2039) | - | Eric van Dusseldorp (2184) | 1 | - | 1 | | |
| Cock van Wijk (2095) | - | Ivan Trofimov (2300) | 1 | - | 1 | | |
Ronde 7 |
| Nerin Bisseswar (1853) | - | Mathieu Corporaal | 2 | - | 0 | | |
| Ype Feenstra (1881) | - | Hiroshi Kawaguchi (1905) | 2 | - | 0 | | |
| Michiel Luiten (1982) | - | Masato Kawachi | 2 | - | 0 | | |
| Pongsakorn Suttinaksombat | - | Lennart Bolks (1900) | 1 | - | 1 | | |
| Jatupon Nuanngam | - | Anna Chuprova (2071) | 0 | - | 2 | | |
| Menno de Block (2062) | - | Chaweng Laorsoonchai | 2 | - | 0 | | |
| Upiri Nattawut (1905) | - | Boike Mathoera (1913) | 2 | - | 0 | | |
| Marut Banchuen | - | Roy Coster (1977) | 1 | - | 1 | | |
| Damrong You Bang Sai (1955) | - | Erik Maijenburg (2039) | 0 | - | 2 | | |
| Ramon Sakidin (2055) | - | David Riupassa (1980) | 2 | - | 0 | | |
| Michel Emolo (2017) | - | Walter Thoen (2129) | 0 | - | 2 | | |
| Patrick Casaril (2123) | - | Amara Keita (2174) | 0 | - | 2 | | |
| Ron Heusdens (2296) | - | Nona Savina (2099) | 1 | - | 1 | | |
| Eric van Dusseldorp (2184) | - | Dmitry Valikov (1971) | 2 | - | 0 | | |
| Natalia Shestakova (2160) | - | Cock van Wijk (2095) | 2 | - | 0 | | |
| Macodou N`Diaye (2348) | - | Ivan Trofimov (2300) | 0 | - | 2 | | |
Ronde 8 |
| Chaweng Laorsoonchai | - | Lennart Bolks (1900) | 1 | - | 1 | | |
| Mathieu Corporaal | - | Masato Kawachi | 0 | - | 2 | | |
| Nerin Bisseswar (1853) | - | Pongsakorn Suttinaksombat | 0 | - | 2 | | |
| Hiroshi Kawaguchi (1905) | - | Jatupon Nuanngam | 0 | - | 2 | | |
| Marut Banchuen | - | Michel Emolo (2017) | 1 | - | 1 | | |
| Boike Mathoera (1913) | - | Ype Feenstra (1881) | 0 | - | 2 | | |
| Menno de Block (2062) | - | Damrong You Bang Sai (1955) | 1 | - | 1 | | |
| Dmitry Valikov (1971) | - | Roy Coster (1977) | 0 | - | 2 | | |
| David Riupassa (1980) | - | Michiel Luiten (1982) | 2 | - | 0 | | |
| Anna Chuprova (2071) | - | Patrick Casaril (2123) | 1 | - | 1 | | |
| Ron Heusdens (2296) | - | Ramon Sakidin (2055) | 0 | - | 2 | | |
| Nona Savina (2099) | - | Cock van Wijk (2095) | 1 | - | 1 | | |
| Erik Maijenburg (2039) | - | Walter Thoen (2129) | 2 | - | 0 | | |
| Macodou N`Diaye (2348) | - | Upiri Nattawut (1905) | 2 | - | 0 | | |
| Amara Keita (2174) | - | Natalia Shestakova (2160) | 0 | - | 2 | | |
| Ivan Trofimov (2300) | - | Eric van Dusseldorp (2184) | 1 | - | 1 | | |