Ronde 1 |
za 18-06-2016 | Rompa Leder/D.A.M. | - | DEZ Reeuwijk | | 4 | - | 4 | | | |
| Erwin Broekhoven | - | Jari Brenninkmeijer | | 0 | - | 2 | | | |
| Rini Schellekens | - | Maaike de Bruin (191) | | 0 | - | 2 | | | |
| Kasper Barentsen | - | Rick Verbunt | | 2 | - | 0 | | | |
| Yuri Derks | - | Anna Verbunt | | 2 | - | 0 | | | |
| SNA | - | WSDV Wageningen | | 1 | - | 7 | | | |
| Mitchel Mensinga (1205) | - | Jannes Kromhout (1227) | | 1 | - | 1 | | | |
| René Emmaneel (1019) | - | Jorne Huiting (1078) | | 0 | - | 2 | | | |
| Daan Pheijffer | - | Machiel Weistra (750) | | 0 | - | 2 | | | |
| Huub Pheijffer | - | Ákosh Kardos (816) | | 0 | - | 2 | | | |
| Haarlemse Damclub | - | HDC Hoogeveen | | 2 | - | 6 | | | |
| Rudi van Velzen (640) | - | Nick Waterink (1246) | | 0 | - | 2 | | | |
| Maurits de Vries (695) | - | Vincent Houtjes (856) | | 2 | - | 0 | | | |
| Noël Neve (437) | - | Nicole de Vries (801) | | 0 | - | 2 | | | |
| Jayden Douglas | - | Wouter Sosef | | 0 | - | 2 | | | |
| Rompa Leder/D.A.M. 2 | - | HDC Hoogeveen 3 | | 1 | - | 7 | | | |
| Sjors van t Westeinde | - | Matthijs Jonkman | | 0 | - | 2 | | | |
| Gijs IJpelaar | - | Renco Oostindjer (519) | | 0 | - | 2 | | | |
| Mirte Verheijen | - | Stef Schep | | 0 | - | 2 | | | |
| Casper Derks | - | Leon Wassen | | 1 | - | 1 | | | |
| SDC Sneek | - | DES Lunteren 2 | | 6 | - | 2 | | | |
| Marieke Altena (893) | - | Johan Top (910) | | 1 | - | 1 | | | |
| Tamar Visser (756) | - | Jeroen van den Brink (654) | | 2 | - | 0 | | | |
| Dyon Treffers | - | Bas Schimmel | | 2 | - | 0 | | | |
| Hester Boelens | - | Levien Cysouw | | 1 | - | 1 | | | |
| DUO Doetinchem | - | Dummy | | 8 | - | 0 | | |
| DES Lunteren | - | Denk en Zet Culemborg | | 0 | - | 8 | | | |
| Bram Cysouw (752) | - | Thijs Vreugdenhil (1070) | | 0 | - | 2 | | | |
| Tristan van der Velde (749) | - | Simon Harmsma (739) | | 0 | - | 2 | | | |
| Nathan van Galen | - | Alijn Kuijer | | 0 | - | 2 | | | |
| Arjan Lagerweij | - | Lieke Vreugdenhil | | 0 | - | 2 | | | |
| HDC Hoogeveen 2 | - | Het Noorden | | 5 | - | 3 | | | |
| Pascal Strijker (620) | - | Floris Tol (780) | | 0 | - | 2 | | | |
| Lisa Schep | - | Suzanne Staal (691) | | 1 | - | 1 | | | |
| Roland Kreeft | - | Sander Staal | | 2 | - | 0 | | | |
| Wilmer Oostindjer | - | Sil Bols | | 2 | - | 0 | | | |
| Urk Aan Zet | - | SNA 2 | | 0 | - | 8 | | | |
| Albert Koffeman (558) | - | Maurice Koopmanschap (857) | | 0 | - | 2 | | | |
| Albert Hendrik Snijder (538) | - | Maarten van Ammers | | 0 | - | 2 | | | |
| Rick Bakker | - | Jelle van der Eng | | 0 | - | 2 | | | |
| Cornelis Jan Kappen | - | Mick Boudens | | 0 | - | 2 | | | |
Ronde 2 |
| Denk en Zet Culemborg | - | DUO Doetinchem | | 6 | - | 2 | | | |
| Thijs Vreugdenhil (1070) | - | Michiel Bibbe (717) | | 2 | - | 0 | | | |
| Simon Harmsma (739) | - | Hans Rinner | | 2 | - | 0 | | | |
| Lieke Vreugdenhil | - | Tom Rinner (572) | | 0 | - | 2 | | | |
| Alijn Kuijer | - | Hidde Terpstra | | 2 | - | 0 | | | |
| SNA 2 | - | SDC Sneek | | 7 | - | 1 | | | |
| Maurice Koopmanschap (857) | - | Marieke Altena (893) | | 2 | - | 0 | | | |
| Maarten van Ammers | - | Tamar Visser (756) | | 2 | - | 0 | | | |
| Jelle van der Eng | - | Dyon Treffers | | 1 | - | 1 | | | |
| Mick Boudens | - | Hester Boelens | | 2 | - | 0 | | | |
| HDC Hoogeveen 3 | - | HDC Hoogeveen 2 | | 6 | - | 2 | | | |
| Renco Oostindjer (519) | - | Pascal Strijker (620) | | 2 | - | 0 | | | |
| Matthijs Jonkman | - | Lisa Schep | | 2 | - | 0 | | | |
| Stef Schep | - | Roland Kreeft | | 2 | - | 0 | | | |
| Leon Wassen | - | Wilmer Oostindjer | | 0 | - | 2 | | | |
| HDC Hoogeveen | - | WSDV Wageningen | | 3 | - | 5 | | | |
| Nick Waterink (1246) | - | Jannes Kromhout (1227) | | 0 | - | 2 | | | |
| Vincent Houtjes (856) | - | Jorne Huiting (1078) | | 1 | - | 1 | | | |
| Nicole de Vries (801) | - | Machiel Weistra (750) | | 2 | - | 0 | | | |
| Wouter Sosef | - | Ákosh Kardos (816) | | 0 | - | 2 | | | |
| DEZ Reeuwijk | - | Haarlemse Damclub | | 1 | - | 7 | | | |
| Jari Brenninkmeijer | - | Rudi van Velzen (640) | | 0 | - | 2 | | | |
| Maaike de Bruin (191) | - | Maurits de Vries (695) | | 0 | - | 2 | | | |
| Rick Verbunt | - | Noël Neve (437) | | 1 | - | 1 | | | |
| Anna Verbunt | - | Jayden Douglas | | 0 | - | 2 | | | |
| Het Noorden | - | Rompa Leder/D.A.M. | | 8 | - | 0 | | | |
| Floris Tol (780) | - | Erwin Broekhoven | | 2 | - | 0 | | | |
| Suzanne Staal (691) | - | Rini Schellekens | | 2 | - | 0 | | | |
| Sander Staal | - | Kasper Barentsen | | 2 | - | 0 | | | |
| Sil Bols | - | Yuri Derks | | 2 | - | 0 | | | |
| DES Lunteren 2 | - | Rompa Leder/D.A.M. 2 | | 6 | - | 2 | | | |
| Johan Top (910) | - | Sjors van t Westeinde | | 2 | - | 0 | | | |
| Jeroen van den Brink (654) | - | Gijs IJpelaar | | 2 | - | 0 | | | |
| Bas Schimmel | - | Mirte Verheijen | | 0 | - | 2 | | | |
| Levien Cysouw | - | Casper Derks | | 2 | - | 0 | | | |
| Dummy | - | SNA | | 0 | - | 8 | | |
| DES Lunteren | - | Urk Aan Zet | | 8 | - | 0 | | | |
| Bram Cysouw (752) | - | Albert Koffeman (558) | | 2 | - | 0 | | | |
| Tristan van der Velde (749) | - | Albert Hendrik Snijder (538) | | 2 | - | 0 | | | |
| Nathan van Galen | - | Rick Bakker | | 2 | - | 0 | | | |
| Arjan Lagerweij | - | Cornelis Jan Kappen | | 2 | - | 0 | | | |
Ronde 3 |
| HDC Hoogeveen 3 | - | Denk en Zet Culemborg | | 0 | - | 8 | | | |
| Matthijs Jonkman | - | Thijs Vreugdenhil (1070) | | 0 | - | 2 | | | |
| Renco Oostindjer (519) | - | Simon Harmsma (739) | | 0 | - | 2 | | | |
| Stef Schep | - | Alijn Kuijer | | 0 | - | 2 | | | |
| Leon Wassen | - | Lieke Vreugdenhil | | 0 | - | 2 | | | |
| WSDV Wageningen | - | SNA 2 | | 8 | - | 0 | | | |
| Jannes Kromhout (1227) | - | Maurice Koopmanschap (857) | | 2 | - | 0 | | | |
| Jorne Huiting (1078) | - | Maarten van Ammers | | 2 | - | 0 | | | |
| Machiel Weistra (750) | - | Jelle van der Eng | | 2 | - | 0 | | | |
| Ákosh Kardos (816) | - | Mick Boudens | | 2 | - | 0 | | | |
| Rompa Leder/D.A.M. | - | HDC Hoogeveen | | 0 | - | 8 | | | |
| Erwin Broekhoven | - | Nick Waterink (1246) | | 0 | - | 2 | | | |
| Rini Schellekens | - | Vincent Houtjes (856) | | 0 | - | 2 | | | |
| Kasper Barentsen | - | Nicole de Vries (801) | | 0 | - | 2 | | | |
| Yuri Derks | - | Wouter Sosef | | 0 | - | 2 | | | |
| HDC Hoogeveen 2 | - | DES Lunteren 2 | | 5 | - | 3 | | | |
| Lisa Schep | - | Johan Top (910) | | 0 | - | 2 | | | |
| Pascal Strijker (620) | - | Jeroen van den Brink (654) | | 1 | - | 1 | | | |
| Wilmer Oostindjer | - | Bas Schimmel | | 2 | - | 0 | | | |
| Roland Kreeft | - | Levien Cysouw | | 2 | - | 0 | | | |
| Haarlemse Damclub | - | SDC Sneek | | 6 | - | 2 | | | |
| Rudi van Velzen (640) | - | Marieke Altena (893) | | 2 | - | 0 | | | |
| Maurits de Vries (695) | - | Tamar Visser (756) | | 2 | - | 0 | | | |
| Noël Neve (437) | - | Dyon Treffers | | 0 | - | 2 | | | |
| Jayden Douglas | - | Hester Boelens | | 2 | - | 0 | | | |
| DUO Doetinchem | - | Het Noorden | | 2 | - | 6 | | | |
| Michiel Bibbe (717) | - | Floris Tol (780) | | 0 | - | 2 | | | |
| Hans Rinner | - | Suzanne Staal (691) | | 2 | - | 0 | | | |
| Tom Rinner (572) | - | Sander Staal | | 0 | - | 2 | | | |
| Hidde Terpstra | - | Sil Bols | | 0 | - | 2 | | | |
| SNA | - | DES Lunteren | | 7 | - | 1 | | | |
| Mitchel Mensinga (1205) | - | Bram Cysouw (752) | | 2 | - | 0 | | | |
| René Emmaneel (1019) | - | Tristan van der Velde (749) | | 1 | - | 1 | | | |
| Daan Pheijffer | - | Nathan van Galen | | 2 | - | 0 | | | |
| Huub Pheijffer | - | Arjan Lagerweij | | 2 | - | 0 | | | |
| Dummy | - | DEZ Reeuwijk | | 0 | - | 8 | | |
| Rompa Leder/D.A.M. 2 | - | Urk Aan Zet | | 4 | - | 4 | | | |
| Sjors van t Westeinde | - | Albert Koffeman (558) | | 1 | - | 1 | | | |
| Gijs IJpelaar | - | Albert Hendrik Snijder (538) | | 0 | - | 2 | | | |
| Mirte Verheijen | - | Rick Bakker | | 1 | - | 1 | | | |
| Casper Derks | - | Cornelis Jan Kappen | | 2 | - | 0 | | | |
Ronde 4 |
| Denk en Zet Culemborg | - | WSDV Wageningen | | 1 | - | 7 | | | |
| Thijs Vreugdenhil (1070) | - | Jannes Kromhout (1227) | | 0 | - | 2 | | | |
| Simon Harmsma (739) | - | Jorne Huiting (1078) | | 1 | - | 1 | | | |
| Lieke Vreugdenhil | - | Machiel Weistra (750) | | 0 | - | 2 | | | |
| Alijn Kuijer | - | Ákosh Kardos (816) | | 0 | - | 2 | | | |
| DEZ Reeuwijk | - | HDC Hoogeveen | | 0 | - | 8 | | | |
| Jari Brenninkmeijer | - | Nick Waterink (1246) | | 0 | - | 2 | | | |
| Maaike de Bruin (191) | - | Vincent Houtjes (856) | | 0 | - | 2 | | | |
| Rick Verbunt | - | Nicole de Vries (801) | | 0 | - | 2 | | | |
| Anna Verbunt | - | Wouter Sosef | | 0 | - | 2 | | | |
| Het Noorden | - | HDC Hoogeveen 3 | | 3 | - | 5 | | | |
| Floris Tol (780) | - | Renco Oostindjer (519) | | 1 | - | 1 | | | |
| Suzanne Staal (691) | - | Matthijs Jonkman | | 0 | - | 2 | | | |
| Sander Staal | - | Stef Schep | | 2 | - | 0 | | | |
| Sil Bols | - | Leon Wassen | | 0 | - | 2 | | | |
| SNA | - | HDC Hoogeveen 2 | | 6 | - | 2 | | | |
| Mitchel Mensinga (1205) | - | Lisa Schep | | 2 | - | 0 | | | |
| René Emmaneel (1019) | - | Pascal Strijker (620) | | 2 | - | 0 | | | |
| Daan Pheijffer | - | Roland Kreeft | | 0 | - | 2 | | | |
| Huub Pheijffer | - | Wilmer Oostindjer | | 2 | - | 0 | | | |
| SNA 2 | - | Haarlemse Damclub | | 7 | - | 1 | | | |
| Maurice Koopmanschap (857) | - | Rudi van Velzen (640) | | 1 | - | 1 | | | |
| Maarten van Ammers | - | Maurits de Vries (695) | | 2 | - | 0 | | | |
| Jelle van der Eng | - | Noël Neve (437) | | 2 | - | 0 | | | |
| Mick Boudens | - | Jayden Douglas | | 2 | - | 0 | | | |
| DES Lunteren 2 | - | DES Lunteren | | 1 | - | 7 | | | |
| Johan Top (910) | - | Bram Cysouw (752) | | 1 | - | 1 | | | |
| Jeroen van den Brink (654) | - | Tristan van der Velde (749) | | 0 | - | 2 | | | |
| Bas Schimmel | - | Nathan van Galen | | 0 | - | 2 | | | |
| Levien Cysouw | - | Arjan Lagerweij | | 0 | - | 2 | | | |
| SDC Sneek | - | DUO Doetinchem | | 1 | - | 7 | | | |
| Marieke Altena (893) | - | Michiel Bibbe (717) | | 1 | - | 1 | | | |
| Tamar Visser (756) | - | Hans Rinner | | 0 | - | 2 | | | |
| Dyon Treffers | - | Tom Rinner (572) | | 0 | - | 2 | | | |
| Hester Boelens | - | Hidde Terpstra | | 0 | - | 2 | | | |
| Urk Aan Zet | - | Rompa Leder/D.A.M. | | 6 | - | 2 | | | |
| Albert Koffeman (558) | - | Erwin Broekhoven | | 2 | - | 0 | | | |
| Albert Hendrik Snijder (538) | - | Rini Schellekens | | 2 | - | 0 | | | |
| Rick Bakker | - | Kasper Barentsen | | 0 | - | 2 | | | |
| Cornelis Jan Kappen | - | Yuri Derks | | 2 | - | 0 | | | |
| Dummy | - | Rompa Leder/D.A.M. 2 | | 0 | - | 8 | | |
Ronde 5 |
| WSDV Wageningen | - | HDC Hoogeveen 3 | | 8 | - | 0 | | | |
| Jannes Kromhout (1227) | - | Matthijs Jonkman | | 2 | - | 0 | | | |
| Jorne Huiting (1078) | - | Renco Oostindjer (519) | | 2 | - | 0 | | | |
| Machiel Weistra (750) | - | Stef Schep | | 2 | - | 0 | | | |
| Ákosh Kardos (816) | - | Leon Wassen | | 2 | - | 0 | | | |
| Denk en Zet Culemborg | - | SNA | | 2 | - | 6 | | | |
| Thijs Vreugdenhil (1070) | - | Mitchel Mensinga (1205) | | 1 | - | 1 | | | |
| Simon Harmsma (739) | - | René Emmaneel (1019) | | 1 | - | 1 | | | |
| Alijn Kuijer | - | Daan Pheijffer | | 0 | - | 2 | | | |
| Lieke Vreugdenhil | - | Huub Pheijffer | | 0 | - | 2 | | | |
| HDC Hoogeveen | - | SNA 2 | | 5 | - | 3 | | | |
| Nick Waterink (1246) | - | Maurice Koopmanschap (857) | | 1 | - | 1 | | | |
| Vincent Houtjes (856) | - | Maarten van Ammers | | 2 | - | 0 | | | |
| Nicole de Vries (801) | - | Jelle van der Eng | | 0 | - | 2 | | | |
| Wouter Sosef | - | Mick Boudens | | 2 | - | 0 | | | |
| Rompa Leder/D.A.M. 2 | - | HDC Hoogeveen 2 | | 0 | - | 8 | | | |
| Sjors van t Westeinde | - | Pascal Strijker (620) | | 0 | - | 2 | | | |
| Gijs IJpelaar | - | Lisa Schep | | 0 | - | 2 | | | |
| Mirte Verheijen | - | Roland Kreeft | | 0 | - | 2 | | | |
| Casper Derks | - | Wilmer Oostindjer | | 0 | - | 2 | | | |
| DES Lunteren | - | DUO Doetinchem | | 3 | - | 5 | | | |
| Bram Cysouw (752) | - | Michiel Bibbe (717) | | 1 | - | 1 | | | |
| Tristan van der Velde (749) | - | Hans Rinner | | 2 | - | 0 | | | |
| Nathan van Galen | - | Tom Rinner (572) | | 0 | - | 2 | | | |
| Arjan Lagerweij | - | Hidde Terpstra | | 0 | - | 2 | | | |
| Haarlemse Damclub | - | Het Noorden | | 2 | - | 6 | | | |
| Rudi van Velzen (640) | - | Floris Tol (780) | | 1 | - | 1 | | | |
| Maurits de Vries (695) | - | Suzanne Staal (691) | | 0 | - | 2 | | | |
| Jayden Douglas | - | Sander Staal | | 0 | - | 2 | | | |
| Noël Neve (437) | - | Sil Bols | | 1 | - | 1 | | | |
| DEZ Reeuwijk | - | Urk Aan Zet | | 4 | - | 4 | | | |
| Jari Brenninkmeijer | - | Albert Koffeman (558) | | 0 | - | 2 | | | |
| Maaike de Bruin (191) | - | Albert Hendrik Snijder (538) | | 1 | - | 1 | | | |
| Rick Verbunt | - | Rick Bakker | | 1 | - | 1 | | | |
| Anna Verbunt | - | Cornelis Jan Kappen | | 2 | - | 0 | | | |
| SDC Sneek | - | Dummy | | 8 | - | 0 | | |
| Rompa Leder/D.A.M. | - | DES Lunteren 2 | | 4 | - | 4 | | | |
| Erwin Broekhoven | - | Johan Top (910) | | 0 | - | 2 | | | |
| Rini Schellekens | - | Jeroen van den Brink (654) | | 0 | - | 2 | | | |
| Kasper Barentsen | - | Bas Schimmel | | 2 | - | 0 | | | |
| Yuri Derks | - | Levien Cysouw | | 2 | - | 0 | | | |
Ronde 6 |
| Het Noorden | - | WSDV Wageningen | | 1 | - | 7 | | | |
| Floris Tol (780) | - | Jannes Kromhout (1227) | | 1 | - | 1 | | | |
| Suzanne Staal (691) | - | Jorne Huiting (1078) | | 0 | - | 2 | | | |
| Sander Staal | - | Machiel Weistra (750) | | 0 | - | 2 | | | |
| Sil Bols | - | Ákosh Kardos (816) | | 0 | - | 2 | | | |
| HDC Hoogeveen | - | SNA | | 8 | - | 0 | | | |
| Nick Waterink (1246) | - | Mitchel Mensinga (1205) | | 2 | - | 0 | | | |
| Vincent Houtjes (856) | - | René Emmaneel (1019) | | 2 | - | 0 | | | |
| Nicole de Vries (801) | - | Daan Pheijffer | | 2 | - | 0 | | | |
| Wouter Sosef | - | Huub Pheijffer | | 2 | - | 0 | | | |
| Denk en Zet Culemborg | - | DEZ Reeuwijk | | 8 | - | 0 | | | |
| Thijs Vreugdenhil (1070) | - | Jari Brenninkmeijer | | 2 | - | 0 | | | |
| Simon Harmsma (739) | - | Maaike de Bruin (191) | | 2 | - | 0 | | | |
| Lieke Vreugdenhil | - | Rick Verbunt | | 2 | - | 0 | | | |
| Alijn Kuijer | - | Anna Verbunt | | 2 | - | 0 | | | |
| HDC Hoogeveen 3 | - | DUO Doetinchem | | 5 | - | 3 | | | |
| Renco Oostindjer (519) | - | Michiel Bibbe (717) | | 2 | - | 0 | | | |
| Matthijs Jonkman | - | Hans Rinner | | 1 | - | 1 | | | |
| Stef Schep | - | Hidde Terpstra | | 2 | - | 0 | | | |
| Leon Wassen | - | Tom Rinner (572) | | 0 | - | 2 | | | |
| HDC Hoogeveen 2 | - | SNA 2 | | 1 | - | 7 | | | |
| Pascal Strijker (620) | - | Maurice Koopmanschap (857) | | 1 | - | 1 | | | |
| Lisa Schep | - | Maarten van Ammers | | 0 | - | 2 | | | |
| Roland Kreeft | - | Jelle van der Eng | | 0 | - | 2 | | | |
| Wilmer Oostindjer | - | Mick Boudens | | 0 | - | 2 | | | |
| Urk Aan Zet | - | Haarlemse Damclub | | 6 | - | 2 | | | |
| Albert Koffeman (558) | - | Rudi van Velzen (640) | | 2 | - | 0 | | | |
| Albert Hendrik Snijder (538) | - | Maurits de Vries (695) | | 2 | - | 0 | | | |
| Rick Bakker | - | Noël Neve (437) | | 0 | - | 2 | | | |
| Cornelis Jan Kappen | - | Jayden Douglas | | 2 | - | 0 | | | |
| DES Lunteren | - | SDC Sneek | | 4 | - | 4 | | | |
| Bram Cysouw (752) | - | Marieke Altena (893) | | 2 | - | 0 | | | |
| Tristan van der Velde (749) | - | Tamar Visser (756) | | 0 | - | 2 | | | |
| Nathan van Galen | - | Dyon Treffers | | 2 | - | 0 | | | |
| Arjan Lagerweij | - | Hester Boelens | | 0 | - | 2 | | | |
| DES Lunteren 2 | - | Dummy | | 8 | - | 0 | | |
| Rompa Leder/D.A.M. | - | Rompa Leder/D.A.M. 2 | | 6 | - | 2 | | | |
| Rini Schellekens | - | Sjors van t Westeinde | | 0 | - | 2 | | | |
| Erwin Broekhoven | - | Gijs IJpelaar | | 2 | - | 0 | | | |
| Yuri Derks | - | Mirte Verheijen | | 2 | - | 0 | | | |
| Kasper Barentsen | - | Casper Derks | | 2 | - | 0 | | | |
Ronde 7 |
| WSDV Wageningen | - | Urk Aan Zet | | 8 | - | 0 | | | |
| Jannes Kromhout (1227) | - | Albert Koffeman (558) | | 2 | - | 0 | | | |
| Jorne Huiting (1078) | - | Albert Hendrik Snijder (538) | | 2 | - | 0 | | | |
| Machiel Weistra (750) | - | Rick Bakker | | 2 | - | 0 | | | |
| Ákosh Kardos (816) | - | Cornelis Jan Kappen | | 2 | - | 0 | | | |
| HDC Hoogeveen 3 | - | HDC Hoogeveen | | 0 | - | 8 | | | |
| Matthijs Jonkman | - | Nick Waterink (1246) | | 0 | - | 2 | | | |
| Renco Oostindjer (519) | - | Vincent Houtjes (856) | | 0 | - | 2 | | | |
| Stef Schep | - | Nicole de Vries (801) | | 0 | - | 2 | | | |
| Leon Wassen | - | Wouter Sosef | | 0 | - | 2 | | | |
| Het Noorden | - | Denk en Zet Culemborg | | 5 | - | 3 | | | |
| Floris Tol (780) | - | Thijs Vreugdenhil (1070) | | 0 | - | 2 | | | |
| Suzanne Staal (691) | - | Simon Harmsma (739) | | 2 | - | 0 | | | |
| Sander Staal | - | Alijn Kuijer | | 1 | - | 1 | | | |
| Sil Bols | - | Lieke Vreugdenhil | | 2 | - | 0 | | | |
| SNA 2 | - | SNA | | 3 | - | 5 | | | |
| Maurice Koopmanschap (857) | - | Mitchel Mensinga (1205) | | 0 | - | 2 | | | |
| Maarten van Ammers | - | René Emmaneel (1019) | | 2 | - | 0 | | | |
| Jelle van der Eng | - | Daan Pheijffer | | 1 | - | 1 | | | |
| Mick Boudens | - | Huub Pheijffer | | 0 | - | 2 | | | |
| DUO Doetinchem | - | HDC Hoogeveen 2 | | 4 | - | 4 | | | |
| Michiel Bibbe (717) | - | Lisa Schep | | 2 | - | 0 | | | |
| Hans Rinner | - | Pascal Strijker (620) | | 2 | - | 0 | | | |
| Tom Rinner (572) | - | Roland Kreeft | | 0 | - | 2 | | | |
| Hidde Terpstra | - | Wilmer Oostindjer | | 0 | - | 2 | | | |
| Rompa Leder/D.A.M. 2 | - | DES Lunteren | | 0 | - | 8 | | | |
| Sjors van t Westeinde | - | Bram Cysouw (752) | | 0 | - | 2 | | | |
| Gijs IJpelaar | - | Tristan van der Velde (749) | | 0 | - | 2 | | | |
| Mirte Verheijen | - | Nathan van Galen | | 0 | - | 2 | | | |
| Casper Derks | - | Arjan Lagerweij | | 0 | - | 2 | | | |
| SDC Sneek | - | Rompa Leder/D.A.M. | | 5 | - | 3 | | | |
| Marieke Altena (893) | - | Rini Schellekens | | 2 | - | 0 | | | |
| Tamar Visser (756) | - | Erwin Broekhoven | | 1 | - | 1 | | | |
| Dyon Treffers | - | Yuri Derks | | 2 | - | 0 | | | |
| Hester Boelens | - | Kasper Barentsen | | 0 | - | 2 | | | |
| DEZ Reeuwijk | - | DES Lunteren 2 | | 2 | - | 6 | | | |
| Jari Brenninkmeijer | - | Johan Top (910) | | 0 | - | 2 | | | |
| Maaike de Bruin (191) | - | Jeroen van den Brink (654) | | 0 | - | 2 | | | |
| Rick Verbunt | - | Bas Schimmel | | 2 | - | 0 | | | |
| Anna Verbunt | - | Levien Cysouw | | 0 | - | 2 | | | |
| Dummy | - | Haarlemse Damclub | | 0 | - | 8 | | |
Ronde 8 |
| WSDV Wageningen | - | SDC Sneek | | 8 | - | 0 | | | |
| Jannes Kromhout (1227) | - | Marieke Altena (893) | | 2 | - | 0 | | | |
| Jorne Huiting (1078) | - | Tamar Visser (756) | | 2 | - | 0 | | | |
| Machiel Weistra (750) | - | Dyon Treffers | | 2 | - | 0 | | | |
| Ákosh Kardos (816) | - | Hester Boelens | | 2 | - | 0 | | | |
| HDC Hoogeveen | - | Het Noorden | | 8 | - | 0 | | | |
| Nick Waterink (1246) | - | Floris Tol (780) | | 2 | - | 0 | | | |
| Vincent Houtjes (856) | - | Suzanne Staal (691) | | 2 | - | 0 | | | |
| Nicole de Vries (801) | - | Sander Staal | | 2 | - | 0 | | | |
| Wouter Sosef | - | Sil Bols | | 2 | - | 0 | | | |
| SNA | - | HDC Hoogeveen 3 | | 8 | - | 0 | | | |
| Mitchel Mensinga (1205) | - | Renco Oostindjer (519) | | 2 | - | 0 | | | |
| René Emmaneel (1019) | - | Matthijs Jonkman | | 2 | - | 0 | | | |
| Daan Pheijffer | - | Stef Schep | | 2 | - | 0 | | | |
| Huub Pheijffer | - | Leon Wassen | | 2 | - | 0 | | | |
| SNA 2 | - | Denk en Zet Culemborg | | 4 | - | 4 | | | |
| Maurice Koopmanschap (857) | - | Thijs Vreugdenhil (1070) | | 0 | - | 2 | | | |
| Maarten van Ammers | - | Simon Harmsma (739) | | 0 | - | 2 | | | |
| Jelle van der Eng | - | Alijn Kuijer | | 2 | - | 0 | | | |
| Mick Boudens | - | Lieke Vreugdenhil | | 2 | - | 0 | | | |
| HDC Hoogeveen 2 | - | DES Lunteren | | 4 | - | 4 | | | |
| Lisa Schep | - | Bram Cysouw (752) | | 0 | - | 2 | | | |
| Pascal Strijker (620) | - | Tristan van der Velde (749) | | 0 | - | 2 | | | |
| Wilmer Oostindjer | - | Nathan van Galen | | 2 | - | 0 | | | |
| Roland Kreeft | - | Arjan Lagerweij | | 2 | - | 0 | | | |
| DES Lunteren 2 | - | DUO Doetinchem | | 4 | - | 4 | | | |
| Johan Top (910) | - | Michiel Bibbe (717) | | 1 | - | 1 | | | |
| Jeroen van den Brink (654) | - | Hans Rinner | | 1 | - | 1 | | | |
| Bas Schimmel | - | Tom Rinner (572) | | 0 | - | 2 | | | |
| Levien Cysouw | - | Hidde Terpstra | | 2 | - | 0 | | | |
| Urk Aan Zet | - | Dummy | | 8 | - | 0 | | |
| Haarlemse Damclub | - | Rompa Leder/D.A.M. | | 7 | - | 1 | | | |
| Rudi van Velzen (640) | - | Erwin Broekhoven | | 2 | - | 0 | | | |
| Maurits de Vries (695) | - | Rini Schellekens | | 2 | - | 0 | | | |
| Noël Neve (437) | - | Kasper Barentsen | | 2 | - | 0 | | | |
| Jayden Douglas | - | Yuri Derks | | 1 | - | 1 | | | |
| Rompa Leder/D.A.M. 2 | - | DEZ Reeuwijk | | 6 | - | 2 | | | |
| Sjors van t Westeinde | - | Jari Brenninkmeijer | | 0 | - | 2 | | | |
| Gijs IJpelaar | - | Maaike de Bruin (191) | | 2 | - | 0 | | | |
| Mirte Verheijen | - | Rick Verbunt | | 2 | - | 0 | | | |
| Casper Derks | - | Anna Verbunt | | 2 | - | 0 | | | |
Ronde 9 |
| DES Lunteren 2 | - | WSDV Wageningen | | 0 | - | 8 | | | |
| Johan Top (910) | - | Jannes Kromhout (1227) | | 0 | - | 2 | | | |
| Jeroen van den Brink (654) | - | Jorne Huiting (1078) | | 0 | - | 2 | | | |
| Bas Schimmel | - | Machiel Weistra (750) | | 0 | - | 2 | | | |
| Levien Cysouw | - | Ákosh Kardos (816) | | 0 | - | 2 | | | |
| Denk en Zet Culemborg | - | HDC Hoogeveen | | 4 | - | 4 | | | |
| Thijs Vreugdenhil (1070) | - | Nick Waterink (1246) | | 2 | - | 0 | | | |
| Simon Harmsma (739) | - | Vincent Houtjes (856) | | 2 | - | 0 | | | |
| Alijn Kuijer | - | Nicole de Vries (801) | | 0 | - | 2 | | | |
| Lieke Vreugdenhil | - | Wouter Sosef | | 0 | - | 2 | | | |
| SNA | - | Urk Aan Zet | | 8 | - | 0 | | | |
| Mitchel Mensinga (1205) | - | Albert Koffeman (558) | | 2 | - | 0 | | | |
| René Emmaneel (1019) | - | Albert Hendrik Snijder (538) | | 2 | - | 0 | | | |
| Daan Pheijffer | - | Rick Bakker | | 2 | - | 0 | | | |
| Huub Pheijffer | - | Cornelis Jan Kappen | | 2 | - | 0 | | | |
| DUO Doetinchem | - | SNA 2 | | 4 | - | 4 | | | |
| Michiel Bibbe (717) | - | Maurice Koopmanschap (857) | | 0 | - | 2 | | | |
| Hans Rinner | - | Maarten van Ammers | | 2 | - | 0 | | | |
| Tom Rinner (572) | - | Jelle van der Eng | | 2 | - | 0 | | | |
| Hidde Terpstra | - | Mick Boudens | | 0 | - | 2 | | | |
| DEZ Reeuwijk | - | HDC Hoogeveen 3 | | 0 | - | 8 | | | |
| Jari Brenninkmeijer | - | Matthijs Jonkman | | 0 | - | 2 | | | |
| Maaike de Bruin (191) | - | Renco Oostindjer (519) | | 0 | - | 2 | | | |
| Rick Verbunt | - | Stef Schep | | 0 | - | 2 | | | |
| Anna Verbunt | - | Leon Wassen | | 0 | - | 2 | | | |
| Het Noorden | - | DES Lunteren | | 4 | - | 4 | | | |
| Floris Tol (780) | - | Bram Cysouw (752) | | 1 | - | 1 | | | |
| Suzanne Staal (691) | - | Tristan van der Velde (749) | | 0 | - | 2 | | | |
| Sander Staal | - | Nathan van Galen | | 2 | - | 0 | | | |
| Sil Bols | - | Arjan Lagerweij | | 1 | - | 1 | | | |
| HDC Hoogeveen 2 | - | Haarlemse Damclub | | 7 | - | 1 | | | |
| Lisa Schep | - | Rudi van Velzen (640) | | 1 | - | 1 | | | |
| Pascal Strijker (620) | - | Maurits de Vries (695) | | 2 | - | 0 | | | |
| Roland Kreeft | - | Noël Neve (437) | | 2 | - | 0 | | | |
| Wilmer Oostindjer | - | Jayden Douglas | | 2 | - | 0 | | | |
| SDC Sneek | - | Rompa Leder/D.A.M. 2 | | 6 | - | 2 | | | |
| Marieke Altena (893) | - | Sjors van t Westeinde | | 2 | - | 0 | | | |
| Tamar Visser (756) | - | Gijs IJpelaar | | 2 | - | 0 | | | |
| Dyon Treffers | - | Casper Derks | | 0 | - | 2 | | | |
| Hester Boelens | - | Mirte Verheijen | | 2 | - | 0 | | | |
| Rompa Leder/D.A.M. | - | Dummy | | 8 | - | 0 | | |