HOME | | LAATST INGEVOERD | | RATINGS | | TOERNOOIEN | | ACTUEEL | | PARTIJEN | | POSITIES | | LINKS | |
Interequipes Ligue Hauts de France Frankrijk 2017/2018 |
Klasse: 2e klasse |
Ronde 1 | ||||||||||
za 07-10-2017 | WDC Heule | - | Pelves B | - | ||||||
Johan Coorevits (915) | - | Maurice Blanpain | 1 | - | 1 | Partij | ||||
Wout Vanneste | - | Igor Blanpain | 0 | - | 2 | Partij | ||||
Ibe Demasure | - | José Tison | 2 | - | 0 | Partij | ||||
Marie Pareit | - | Christian Clément | 0 | - | 2 | Partij | ||||
La Couture | - | Wattrelos C | - | |||||||
Laurent Delattre | - | Sebastien Duplouy (1244) | 0 | - | 2 | Partij | ||||
Michel Hequet | - | Francky Bouvry | 1 | - | 1 | Partij | ||||
Guy Potier | - | Brigitte Metail | 2 | - | 0 | Partij | ||||
Pierre Menu | - | Monique Kindt | 2 | - | 0 | Partij | ||||
Compiegne B | - | Glisy B | - | |||||||
Jean Pierre Bannery | - | Alain Choquet | 1 | - | 1 | Partij | ||||
Eric Henaut | - | Xavier Michel | 1 | - | 1 | Partij | ||||
Bruno Raffin | - | Caroline Vilbert | 2 | - | 0 | Partij | ||||
Angeline Verplancke | - | Patrick Carton | 0 | - | 2 | Partij | ||||
Ronde 2 | ||||||||||
za 02-12-2017 | Glisy B | - | La Couture | - | ||||||
Alain Choquet | - | Laurent Delattre | 0 | - | 2 | Partij | ||||
Xavier Michel | - | Guy Potier | 0 | - | 2 | Partij | ||||
Caroline Vilbert | - | Gérard Serniclay | 0 | - | 2 | Partij | ||||
Patrick Carton | - | Alexis Mommeja | 1 | - | 1 | Partij | ||||
Wattrelos C | - | WDC Heule | - | |||||||
Pierre Lannoy | - | Johan Coorevits (915) | 2 | - | 0 | Partij | ||||
Juliette Laleuw | - | Wout Vanneste | 1 | - | 1 | Partij | ||||
Adrien Verdonck | - | Ibe Demasure | 0 | - | 2 | Partij | ||||
Quentin Wyffels | - | Marie Pareit | 2 | - | 0 | Partij | ||||
Pelves B | - | Compiegne B | - | |||||||
Philippe Botte | - | Yoann Lebon | 0 | - | 2 | Partij | ||||
José Tison | - | Laurent Mangano | 0 | - | 2 | Partij | ||||
Christian Clément | - | Jean Pierre Bannery | 0 | - | 2 | Partij | ||||
Christian Benard | - | Angeline Verplancke | 1 | - | 1 | Partij | ||||
Ronde 3 | ||||||||||
za 03-02-2018 | Compiegne B | - | La Couture | - | ||||||
Jean Pierre Bannery | - | Laurent Delattre | 2 | - | 0 | Partij | ||||
Eric Henaut | - | Guy Potier | 2 | - | 0 | Partij | ||||
Bruno Raffin | - | Gérard Serniclay | 0 | - | 2 | Partij | ||||
Mathieu Alavoine | - | Albert Labis | 1 | - | 1 | Partij | ||||
WDC Heule | - | Glisy B | - | |||||||
Johan Coorevits (915) | - | Jacky Bruiant | 1 | - | 1 | Partij | ||||
Wout Vanneste | - | Xavier Michel | 0 | - | 2 | Partij | ||||
Ibe Demasure | - | Caroline Vilbert | 2 | - | 0 | Partij | ||||
Marie Pareit | - | Patrick Carton | 1 | - | 1 | Partij | ||||
Pelves B | - | Wattrelos C | - | |||||||
Igor Blanpain | - | Louis Lannoy | 0 | - | 2 | Partij | ||||
Maurice Blanpain | - | Pierre Lannoy | 2 | - | 0 | Partij | ||||
Philippe Botte | - | Juliette Laleuw | 2 | - | 0 | Partij | ||||
Renée Blanpain | - | Quentin Wyffels | 2 | - | 0 | Partij | ||||
Ronde 4 | ||||||||||
zo 11-03-2018 | La Couture | - | WDC Heule | - | ||||||
Laurent Delattre | - | Johan Demasure | 2 | - | 0 | Partij | ||||
Michel Hequet | - | Johan Coorevits (915) | 1 | - | 1 | Partij | ||||
Guy Potier | - | Ibe Demasure | 2 | - | 0 | Partij | ||||
Pierre Menu | - | Marie Pareit | 2 | - | 0 | Partij | ||||
Glisy B | - | Pelves B | - | |||||||
Alain Choquet | - | Maurice Blanpain | 1 | - | 1 | Partij | ||||
Xavier Michel | - | Philippe Botte | 1 | - | 1 | Partij | ||||
Caroline Vilbert | - | José Tison | 2 | - | 0 | Partij | ||||
Patrick Carton | - | Renée Blanpain | 1 | - | 1 | Partij | ||||
Wattrelos C | - | Compiegne B | - | |||||||
Pierre Lannoy | - | Laurent Mangano | 0 | - | 2 | Partij | ||||
Brigitte Metail | - | Jean Pierre Bannery | 0 | - | 2 | Partij | ||||
Quentin Wyffels | - | Bruno Raffin | 0 | - | 2 | Partij | ||||
Monique Kindt | - | Mathieu Alavoine | 0 | - | 2 | Partij | ||||
Ronde 5 | ||||||||||
za 07-04-2018 | Pelves B | - | La Couture | - | ||||||
Maurice Blanpain | - | Laurent Delattre | 0 | - | 2 | Partij | ||||
Philippe Botte | - | Guy Potier | 1 | - | 1 | |||||
José Tison | - | Gérard Serniclay | 0 | - | 2 | Partij | ||||
Renée Blanpain | - | Albert Labis | 0 | - | 2 | Partij | ||||
Wattrelos C | - | Glisy B | - | |||||||
Pierre Lannoy | - | Alain Choquet | 0 | - | 2 | Partij | ||||
Juliette Laleuw | - | Xavier Michel | 1 | - | 1 | Partij | ||||
Brigitte Metail | - | Caroline Vilbert | 1 | - | 1 | Partij | ||||
Monique Kindt | - | Patrick Carton | 0 | - | 2 | Partij | ||||
WDC Heule | - | Compiegne B | - |