Toernooibase
HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Provinciale Clubcompetitie PFDB 2023/2024

 

Klasse: Hoofdklasse   

 Ronde 1
ma 16-10-2023     BEGB Britsum  -   Oerterp - Drachten 1  
3
-
9
 Oege Dijkstra (1291) - Gabriël Heerema (1405) 1-16Partij  
 Eddy Drost (1140) - Katrinus Posthumus (1191) 0-22Partij
 Pieter Dijkstra (972) - Jan Hoogterp (1225) 0-25Partij
 Sietse Bronger (968) - Iskander Al Sarayfi (1122) 2-03Partij
 Eeltje Terpstra (907) - Hendrik Veenstra (1199) 0-24Partij
 Ruurd Winkel (800) - Gerben de Wit (1228) 0-21Partij
   DCT Twijzelerheide  -   Huizum 1  
5
-
7
 Douwe Douma (939) - Piet Bouma (1196) 0-25Partij
 Henk Bosgraaf (1039) - Waylon Poot (1214) 1-14
 Binne Brouwer (1113) - Ben Stenekes  2-01
 Henk Stapert (1025) - Anne Piet Kooistra (1277) 1-16
 Jan Dantuma (979) - Sietse Nagel (1112) 1-13Partij
 Harm Terpstra (966) - Anton Schotanus (1256) 0-22
do 19-10-2023     Damcombinatie Fryslân  -   Dokkum - Rinsumageest  
9
-
3
 Jan Algra (1261) - Dirk Albert Zijlstra (1138) 0-24
 Gerlof Kolk (1393) - Arnold Wiegersma (1006) 2-01Partij
 Erwin Heslinga (1291) - Piet Pieters (1019) 2-02Partij
 Taeke Kooistra (1244) - Linze Houwink (1145) 2-03
 Jappie de Vries (1179) - Bert Oegema (1074) 2-06Partij
 Hans Zondervan (1253) - Arend Dijkstra (985) 1-14
vr 20-10-2023     Bolsward Workum Combinatie 1  -   DCH Heerenveen 1  
7
-
5
 Jan Mente Drent (1301) - Tjipke Smedinga (1188) 2-06Partij  
 Lolke Huitema (1037) - Oscar Veltman (1144) 1-15
 Douwe Kunst (1017) - Aize Plantinga (1076) 1-13
 Fedde Piet Huitema (1040) - Gaele Stoker (1087) 1-14Partij  
 Durk de Vries (1058) - Martin Boersbroek (994) 1-11
 Auke Koopmans (930) - Jelle Jongsma (938) 1-12
 Ronde 2
di 07-11-2023     Dokkum - Rinsumageest  -   Bolsward Workum Combinatie 1  
4
-
8
 Arend Dijkstra (985) - Jan Mente Drent (1301) 0-23
 Piet Pieters (1019) - Fedde Piet Huitema (1040) 0-21
 Linze Houwink (1145) - Durk de Vries (1058) 0-22
 Bert Oegema (1074) - Lolke Huitema (1037) 0-24Partij
 Dirk Sinnema (1086) - Douwe Kunst (1017) 2-06
 Arnold Wiegersma (1006) - Auke Koopmans (930) 2-05Partij
   DCH Heerenveen 1  -   DCT Twijzelerheide  
10
-
2
 Aize Plantinga (1076) - Henk Bosgraaf (1039) 1-16
 Wim van der Molen (1086) - Binne Brouwer (1113) 1-14
 Tjipke Smedinga (1188) - Douwe Douma (939) 2-03Partij
 Henk Hosper (1104) - Jan Dantuma (979) 2-05
 Oscar Veltman (1144) - Piet Wiersma (859) 2-02Partij
 Gaele Stoker (1087) - Atze Freerk Samplonius (796) 2-01Partij
do 09-11-2023     Huizum 1  -   BEGB Britsum  
9
-
3
 Anne Piet Kooistra (1277) - Oege Dijkstra (1291) 1-1Partij
 Jan Adema (1263) - Eddy Drost (1140) 1-1
 Waylon Poot (1214) - Sietse Bronger (968) 1-1
 Anton Schotanus (1256) - Pieter Dijkstra (972) 2-0
 Sietse Nagel (1112) - Ruurd Winkel (800) 2-0Partij
 Piet Bouma (1196) - Eeltje Terpstra (907) 2-0Partij
   Damcombinatie Fryslân  -   Oerterp - Drachten 1  
5
-
7
 Gerlof Kolk (1393) - Katrinus Posthumus (1191) 2-02Partij
 Hans Zondervan (1253) - Jan van Dijk (1395) 1-15Partij
 Erwin Heslinga (1291) - Gabriël Heerema (1405) 1-11Partij
 Jan Algra (1261) - Jan Hoogterp (1225) 0-23Partij  
 Taeke Kooistra (1244) - Hendrik Veenstra (1199) 0-24Partij
 Jappie de Vries (1179) - Gerben de Wit (1228) 1-16Partij
 Ronde 3
ma 20-11-2023     BEGB Britsum  -   DCH Heerenveen 1  
4
-
8
 Oege Dijkstra (1291) - Wim van der Molen (1086) 2-02Partij
 Pieter Dijkstra (972) - Tjipke Smedinga (1188) 0-23Partij
 Eeltje Terpstra (907) - Oscar Veltman (1144) 1-16
 Hylke Dykstra (1007) - Henk Hosper (1104) 0-25Partij
 Bettus de Vries  - Aize Plantinga (1076) 1-14
 Jaap Hofman (625) - Anne Dekker (1034) 0-21
   DCT Twijzelerheide  -   Dokkum - Rinsumageest  
5
-
7
 Binne Brouwer (1113) - Dirk Sinnema (1086) 1-16
 Douwe Douma (939) - Bert Oegema (1074) 1-15Partij
 Henk Bosgraaf (1039) - Arend Dijkstra (985) 1-11
 Jan Dantuma (979) - Dirk Albert Zijlstra (1138) 0-22
 Harm Terpstra (966) - Henk Elgersma (912) 2-04Partij
 Klaas de Vries (867) - Piet Pieters (1019) 0-23
wo 22-11-2023     Oerterp - Drachten 1  -   Huizum 1  
7
-
5
 Jan van Dijk (1395) - Rein van der Pal (1424) 0-22Partij
 Hendrik Veenstra (1199) - Piet Bouma (1196) 2-05Partij
 Gerben de Wit (1228) - Anton Schotanus (1256) 1-11Partij
 Gabriël Heerema (1405) - Jan Adema (1263) 2-03Partij  
 Katrinus Posthumus (1191) - Anne Piet Kooistra (1277) 0-26
 Jan Hoogterp (1225) - Waylon Poot (1214) 2-04Partij
vr 24-11-2023     Bolsward Workum Combinatie 1  -   Damcombinatie Fryslân  
1
-
11
 Fedde Piet Huitema (1040) - Gerlof Kolk (1393) 0-24
 Douwe Kunst (1017) - Taeke Kooistra (1244) 1-15
 Durk de Vries (1058) - Jappie de Vries (1179) 0-22
 Lolke Huitema (1037) - Hans Zondervan (1253) 0-23Partij
 Piet de Boer (925) - Jan Algra (1261) 0-26
 Klaas Herder (897) - Erwin Heslinga (1291) 0-21Partij
 Ronde 4
di 12-12-2023     Dokkum - Rinsumageest  -   BEGB Britsum  
1
-
11
 Arnold Wiegersma (1006) - Oege Dijkstra (1291) 0-26Partij
 Jaring van der Leeuw (932) - Eddy Drost (1140) 0-24
 Linze Houwink (1145) - Sietse Bronger (968) 1-15
 Piet Pieters (1019) - Pieter Dijkstra (972) 0-23
 Bert Oegema (1074) - Ruurd Winkel (800) 0-22Partij
 Age Zwaagstra (731) - Eeltje Terpstra (907) 0-21
   DCH Heerenveen 1  -   Oerterp - Drachten 1  
4
-
8
 Tjipke Smedinga (1188) - Jan Hoogterp (1225) 1-13Partij
 Oscar Veltman (1144) - Jorn Kruit (931) 2-06Partij
 Aize Plantinga (1076) - Jan van Dijk (1395) 0-21
 Wim van der Molen (1086) - Gabriël Heerema (1405) 0-22
 Gaele Stoker (1087) - Hendrik Veenstra (1199) 1-15Partij
 Martin Boersbroek (994) - Gerben de Wit (1228) 0-24
do 14-12-2023     Huizum 1  -   Damcombinatie Fryslân  
7
-
5
 Waylon Poot (1214) - Taeke Kooistra (1244) 1-16
 Anne Piet Kooistra (1277) - Jappie de Vries (1179) 1-13
 Piet Bouma (1196) - Hans Zondervan (1253) 1-11Partij
 Jan Adema (1263) - Erwin Heslinga (1291) 1-15Partij
 Anton Schotanus (1256) - Douwe Edelenbos (1258) 1-14Partij
 Sietse Nagel (1112) - Albert van Keimpema (893) 2-02Partij  
vr 15-12-2023     Bolsward Workum Combinatie 1  -   DCT Twijzelerheide  
8
-
4
 Jan Mente Drent (1301) - Binne Brouwer (1113) 2-02
 Durk de Vries (1058) - Douwe Douma (939) 2-03
 Lolke Huitema (1037) - Henk Stapert (1025) 1-15
 Fedde Piet Huitema (1040) - Jan Dantuma (979) 1-16
 Douwe Kunst (1017) - Henk Bosgraaf (1039) 2-01
 Auke Koopmans (930) - Harm Terpstra (966) 0-24Partij
 Ronde 5
ma 08-01-2024     BEGB Britsum  -   Bolsward Workum Combinatie 1  
4
-
8
 Oege Dijkstra (1291) - Jan Mente Drent (1301) 1-16Partij
 Pieter Dijkstra (972) - Durk de Vries (1058) 1-11
 Eddy Drost (1140) - Douwe Kunst (1017) 1-13
 Sietse Bronger (968) - Lolke Huitema (1037) 0-25
 Eeltje Terpstra (907) - Fedde Piet Huitema (1040) 1-14
 Ruurd Winkel (800) - Jan Peters (952) 0-22
   DCT Twijzelerheide  -   Damcombinatie Fryslân  
2
-
10
 Binne Brouwer (1113) - Erwin Heslinga (1291) 0-26Partij
 Henk Stapert (1025) - Jan Algra (1261) 0-23
 Douwe Douma (939) - Douwe Edelenbos (1258) 0-25Partij
 Jan Dantuma (979) - Taeke Kooistra (1244) 2-02
 Harm Terpstra (966) - Jappie de Vries (1179) 0-24Partij
 Pope van der Meulen  - Hans Zondervan (1253) 0-21Partij
wo 10-01-2024     Oerterp - Drachten 1  -   Dokkum - Rinsumageest  
11
-
1
 Gabriël Heerema (1405) - Dirk Albert Zijlstra (1138) 2-05Partij  
 Jan van Dijk (1395) - Arend Dijkstra (985) 2-02
 Jan Hoogterp (1225) - Piet Pieters (1019) 2-06
 Hendrik Veenstra (1199) - Linze Houwink (1145) 1-14Partij
 Gerben de Wit (1228) - Bert Oegema (1074) 2-03Partij
 Katrinus Posthumus (1191) - Jaring van der Leeuw (932) 2-01Partij
do 11-01-2024     Huizum 1  -   DCH Heerenveen 1  
10
-
2
 Jan Adema (1263) - Oscar Veltman (1144) 2-05
 Anton Schotanus (1256) - Aize Plantinga (1076) 2-03
 Rein van der Pal (1424) - Gaele Stoker (1087) 2-04Partij
 Piet Bouma (1196) - Tjipke Smedinga (1188) 1-16Partij  
 Sietse Nagel (1112) - Wim van der Molen (1086) 1-12Partij
 Anne Piet Kooistra (1277) - Marten Zijlstra (961) 2-01
 Ronde 6
ma 29-01-2024     DCT Twijzelerheide  -   BEGB Britsum  
3
-
9
 Pope van der Meulen  - Oege Dijkstra (1291) 0-23Partij
 Harm Terpstra (966) - Eddy Drost (1140) 0-26
 Jan Dantuma (979) - Sietse Bronger (968) 0-21
 Douwe Douma (939) - Pieter Dijkstra (972) 1-14Partij
 Klaas de Vries (867) - Ruurd Winkel (800) 1-15
 Piet Wiersma (859) - Eeltje Terpstra (907) 1-12Partij
di 30-01-2024     Dokkum - Rinsumageest  -   Huizum 1  
6
-
6
 Piet Pieters (1019) - Piet Bouma (1196) 1-12Partij  
 Jaring van der Leeuw (932) - Jan Adema (1263) 1-11Partij
 Bert Oegema (1074) - Anton Schotanus (1256) 1-15Partij
 Dirk Albert Zijlstra (1138) - Sietse Nagel (1112) 2-04Partij  
 Linze Houwink (1145) - Anne Piet Kooistra (1277) 0-23
 Dirk Sinnema (1086) - Waylon Poot (1214) 1-16
do 01-02-2024     Damcombinatie Fryslân  -   DCH Heerenveen 1  
8
-
4
 Gerlof Kolk (1393) - Tjipke Smedinga (1188) 1-14Partij
 Erwin Heslinga (1291) - Aize Plantinga (1076) 0-22Partij
 Jan Algra (1261) - Wim van der Molen (1086) 1-15
 Hans Zondervan (1253) - Anne Dekker (1034) 2-03
 Jappie de Vries (1179) - Gaele Stoker (1087) 2-06Partij
 Taeke Kooistra (1244) - Marten Zijlstra (961) 2-01
vr 02-02-2024     Bolsward Workum Combinatie 1  -   Oerterp - Drachten 1  
1
-
11
 Fedde Piet Huitema (1040) - Jan van Dijk (1395) 0-21
 Jan Mente Drent (1301) - Gabriël Heerema (1405) 0-25Partij  
 Durk de Vries (1058) - Jan Hoogterp (1225) 1-12
 Douwe Kunst (1017) - Hendrik Veenstra (1199) 0-26Partij
 Lolke Huitema (1037) - Katrinus Posthumus (1191) 0-24
 Auke Koopmans (930) - Gerben de Wit (1228) 0-23
 Ronde 7
ma 19-02-2024     BEGB Britsum  -   Damcombinatie Fryslân  
2
-
10
 Oege Dijkstra (1291) - Jappie de Vries (1179) 1-16Partij  
 Pieter Dijkstra (972) - Taeke Kooistra (1244) 0-25
 Eddy Drost (1140) - Jan Algra (1261) 1-13
 Sietse Bronger (968) - Erwin Heslinga (1291) 0-22Partij  
 Eeltje Terpstra (907) - Douwe Edelenbos (1258) 0-24
 Ruurd Winkel (800) - Hans Zondervan (1253) 0-21
di 20-02-2024     DCH Heerenveen 1  -   Dokkum - Rinsumageest  
6
-
6
 Tjipke Smedinga (1188) - Bert Oegema (1074) 2-04Partij
 Oscar Veltman (1144) - Linze Houwink (1145) 0-26
 Henk Hosper (1104) - Dirk Albert Zijlstra (1138) 1-15Partij  
 Wim van der Molen (1086) - Arend Dijkstra (985) 0-23
 Martin Boersbroek (994) - Piet Pieters (1019) 1-12
 Gaele Stoker (1087) - Reino Joustra (718) 2-01Partij
wo 21-02-2024     Oerterp - Drachten 1  -   DCT Twijzelerheide  
9
-
3
 Jan van Dijk (1395) - Binne Brouwer (1113) 2-02
 Gabriël Heerema (1405) - Jan Dantuma (979) 2-03Partij
 Hendrik Veenstra (1199) - Harm Terpstra (966) 2-06Partij
 Jan Hoogterp (1225) - Douwe Douma (939) 1-14Partij
 Peter Boonstra (1214) - Piet Wiersma (859) 2-01Partij
 Anne Veenstra (786) - Atze Freerk Samplonius (796) 0-25
do 22-02-2024     Huizum 1  -   Bolsward Workum Combinatie 1  
6
-
6
 Jan Adema (1263) - Fedde Piet Huitema (1040) 2-04
 Anne Piet Kooistra (1277) - Durk de Vries (1058) 0-21
 Piet Bouma (1196) - Lolke Huitema (1037) 1-13Partij
 Waylon Poot (1214) - Jan Mente Drent (1301) 0-26
 Anton Schotanus (1256) - Auke Koopmans (930) 2-05
 Sietse Nagel (1112) - Gerrit Reitsma (960) 1-12Partij