Toernooibase
HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Provinciaal Kampioenschap Hoofdklasse UPDB 2017

 

Klasse: Hoofdklasse   

 Ronde 1
 ma 09-01-2017  Ton van der Ploeg (1003) - Erik Maijenburg (1175) 1-1Partij
 wo 11-01-2017  Toys Sheoratan (1103) - Leo van der Laan (1128) 1-1Partij
 Arne van Mourik (1241) - Jelmer Martens (1140) 2-0Partij
 Willem Bor (1019) - Andrew Tjon A Ong (1270) 0-2Partij
 Wouter van Beek (1246) - Ruud Klaarenbeek (1082) 1-1Partij
 Kennedy Krishnadath (956) - Frits Stuger (933) 1-1Partij
 Harry de Waard (1190) - Bryan Brank (1050) 1-1Partij
 Cock van Wijk (1260) - Laura Timmerman (1135) 2-0Partij
 vr 20-01-2017  Peter Frans Koops (1129) - Evert van de Pol (1085) 1-1Partij  
 Ronde 2
 wo 25-01-2017  Andrew Tjon A Ong (1270) - Wouter van Beek (1246) 1-1Partij
 Arne van Mourik (1241) - Cock van Wijk (1260) 1-1Partij  
 Jelmer Martens (1140) - Ton van der Ploeg (1003) 1-1Partij  
 Frits Stuger (933) - Harry de Waard (1190) 0-2Partij
 Bryan Brank (1050) - Kennedy Krishnadath (956) 1-1Partij  
 Evert van de Pol (1085) - Leo van der Laan (1128) 0-2Partij  
 Ruud Klaarenbeek (1082) - Toys Sheoratan (1103) 0-2Partij
 Laura Timmerman (1135) - Willem Bor (1019) 2-0Partij
 ma 30-01-2017  Erik Maijenburg (1175) - Peter Frans Koops (1129) 0-2Partij
 Ronde 3
 ma 06-02-2017  Leo van der Laan (1128) - Peter Frans Koops (1129) 1-1Partij
 wo 08-02-2017  Cock van Wijk (1260) - Ton van der Ploeg (1003) 1-1Partij
 Andrew Tjon A Ong (1270) - Arne van Mourik (1241) 1-1Partij
 Toys Sheoratan (1103) - Harry de Waard (1190) 0-2Partij
 Bryan Brank (1050) - Laura Timmerman (1135) 0-2Partij  
 Wouter van Beek (1246) - Kennedy Krishnadath (956) 2-0Partij
 Willem Bor (1019) - Evert van de Pol (1085) 1-1Partij
 Ruud Klaarenbeek (1082) - Erik Maijenburg (1175) 1-1Partij
 Jelmer Martens (1140) - Frits Stuger (933) 0-2Partij  
 Ronde 4
 ma 20-02-2017  Ton van der Ploeg (1003) - Frits Stuger (933) 0-2Partij
 wo 22-02-2017  Harry de Waard (1190) - Laura Timmerman (1135) 2-0Partij
 Peter Frans Koops (1129) - Cock van Wijk (1260) 0-2Partij
 Leo van der Laan (1128) - Andrew Tjon A Ong (1270) 1-1Partij
 Arne van Mourik (1241) - Wouter van Beek (1246) 2-0Partij
 Evert van de Pol (1085) - Toys Sheoratan (1103) 0-2Partij
 Erik Maijenburg (1175) - Bryan Brank (1050) 1-1Partij  
 Kennedy Krishnadath (956) - Ruud Klaarenbeek (1082) 2-0Partij
 Willem Bor (1019) - Jelmer Martens (1140) 1-1Partij
 Ronde 5
 ma 06-03-2017  Evert van de Pol (1085) - Erik Maijenburg (1175) 1-1Partij  
 wo 08-03-2017  Harry de Waard (1190) - Arne van Mourik (1241) 1-1Partij  
 Cock van Wijk (1260) - Leo van der Laan (1128) 1-1Partij  
 Andrew Tjon A Ong (1270) - Toys Sheoratan (1103) 2-0Partij
 Laura Timmerman (1135) - Kennedy Krishnadath (956) 2-0Partij
 Wouter van Beek (1246) - Ton van der Ploeg (1003) 1-1Partij
 Frits Stuger (933) - Peter Frans Koops (1129) 1-1Partij  
 Bryan Brank (1050) - Willem Bor (1019) 2-0Partij  
 Jelmer Martens (1140) - Ruud Klaarenbeek (1082) 1-1Partij
 Ronde 6
 wo 22-03-2017  Andrew Tjon A Ong (1270) - Harry de Waard (1190) 0-2Partij
 Laura Timmerman (1135) - Arne van Mourik (1241) 1-1Partij
 Frits Stuger (933) - Cock van Wijk (1260) 1-1Partij
 Leo van der Laan (1128) - Bryan Brank (1050) 2-0Partij
 Toys Sheoratan (1103) - Erik Maijenburg (1175) 0-2Partij
 Peter Frans Koops (1129) - Wouter van Beek (1246) 0-2Partij
 Jelmer Martens (1140) - Evert van de Pol (1085) 0-2Partij
 Ruud Klaarenbeek (1082) - Willem Bor (1019) 2-0R
 di 04-04-2017  Kennedy Krishnadath (956) - Ton van der Ploeg (1003) 2-0Partij
 Ronde 7
 wo 05-04-2017  Harry de Waard (1190) - Cock van Wijk (1260) 1-1Partij
 Arne van Mourik (1241) - Leo van der Laan (1128) 1-1Partij
 Frits Stuger (933) - Andrew Tjon A Ong (1270) 0-2Partij
 Erik Maijenburg (1175) - Kennedy Krishnadath (956) 1-1Partij
 Willem Bor (1019) - Peter Frans Koops (1129) 0-2R
 Toys Sheoratan (1103) - Jelmer Martens (1140) 0-2Partij
 Bryan Brank (1050) - Ruud Klaarenbeek (1082) 1-1Partij
 Ton van der Ploeg (1003) - Evert van de Pol (1085) 0-2Partij
 vr 07-04-2017  Wouter van Beek (1246) - Laura Timmerman (1135) 0-2Partij  
 Ronde 8
 ma 10-04-2017  Jelmer Martens (1140) - Bryan Brank (1050) 1-1Partij  
 wo 12-04-2017  Leo van der Laan (1128) - Harry de Waard (1190) 1-1Partij  
 Evert van de Pol (1085) - Arne van Mourik (1241) 0-2Partij  
 Cock van Wijk (1260) - Erik Maijenburg (1175) 0-2Partij
 Laura Timmerman (1135) - Andrew Tjon A Ong (1270) 1-1Partij
 Wouter van Beek (1246) - Frits Stuger (933) 2-0Partij
 Kennedy Krishnadath (956) - Peter Frans Koops (1129) 0-2Partij
 Ruud Klaarenbeek (1082) - Ton van der Ploeg (1003) 2-0Partij
 Toys Sheoratan (1103) - Willem Bor (1019) 2-0R
 Ronde 9
 zo 23-04-2017  Peter Frans Koops (1129) - Andrew Tjon A Ong (1270) 1-1
 wo 26-04-2017  Harry de Waard (1190) - Wouter van Beek (1246) 1-1Partij  
 Erik Maijenburg (1175) - Arne van Mourik (1241) 1-1Partij
 Leo van der Laan (1128) - Laura Timmerman (1135) 0-2Partij
 Cock van Wijk (1260) - Ruud Klaarenbeek (1082) 1-1Partij
 Frits Stuger (933) - Evert van de Pol (1085) 0-2Partij
 Bryan Brank (1050) - Toys Sheoratan (1103) 1-1Partij  
 Kennedy Krishnadath (956) - Jelmer Martens (1140) 1-1Partij
 Ton van der Ploeg (1003) - Willem Bor (1019) 2-0R