Toernooibase
HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Provinciale Clubcompetitie PFDB 2019/2020

 

Klasse: Hoofdklasse   

 Ronde 1
ma 07-10-2019     BEGB Britsum  -   Oerterp - Drachten 2  
4
-
8
 Oege Dijkstra (1264) - Henk Jonker (1092) 1-14
 Sietse Bronger (992) - Fokke Heidsma (922) 0-25Partij
 Pieter Dijkstra (988) - Miente Pera (884) 1-16Partij
 Jeppe Bronger (921) - Ultsje Hosper (832) 0-22Partij
 Eeltje Terpstra (919) - Sietze Boonstra (737) 2-03Partij
 Sjoerd Schaaf (836) - Jorn Kruit (674) 0-21Partij
   Troch Tinken Sterk  -   Urk Aan Zet  
6
-
6
 Henk Westerhof (987) - Jacob Post (1170) 0-23
 Rein van der Wal (1084) - IJsbrand Haven (1197) 1-11
 Gerrit Terpstra (1047) - Jan Marten van der Reest (1215) 1-16Partij
 Anton van der Ploeg (983) - Teunis Snoek (1043) 1-14
 Joop de Graaf (823) - Jan Snijder (947) 1-15Partij
 Karel de Bruin (955) - Jacob Visser  2-02Partij
di 08-10-2019     Ontspanning  -   Lemmer  
8
-
4
 Yneke Goerres (806) - Peter Achterstraat (1094) 0-21Partij
 Durk Smidstra (1043) - Hans Poepjes (1008) 2-05Partij
 Jelte Veld (1037) - Iepie Poepjes-Koopman (955) 2-04Partij
 Hylke Dykstra (1018) - Feike Muurling (906) 1-16Partij
 Jorrit Brolsma (814) - Bouke van der Werff (953) 2-02
 Johan van den Brink (817) - Willem Akkerman (756) 1-13
   Damcombinatie Fryslân 2  -   DC Dokkum  
4
-
8
 Nick de la Fonteyne (1117) - Jetze Hoogterp (1047) 2-03Partij  
 Piet Tuik (1204) - Linze Houwink (1104) 0-24Partij  
 Geoffrey de la Fonteyne (983) - Dirk Albert Zijlstra (1101) 1-15
 Douwe Douma (950) - Dirk Sinnema (1049) 0-26
 Theo Wolthers (853) - Willem Nuveld (1039) 1-12Partij
 Engel Vrouwe (686) - Piet Pieters (1023) 0-21
 Ronde 2
ma 21-10-2019     Lemmer  -   Troch Tinken Sterk  
7
-
5
 Hans Poepjes (1008) - Gerrit Terpstra (1047) 1-12Partij  
 Peter Achterstraat (1094) - Ate Oosterhof (944) 2-06
 Joop Beetsma (1038) - Karel de Bruin (955) 2-01Partij
 Iepie Poepjes-Koopman (955) - Anton van der Ploeg (983) 0-25
 Feike Muurling (906) - Joop de Graaf (823) 1-14
 Bouke van der Werff (953) - Jan Kunnen (761) 1-13
di 22-10-2019     DC Dokkum  -   Urk Aan Zet  
9
-
3
 Dirk Albert Zijlstra (1101) - Juriaan Romkes (1012) 2-0
 Piet Pieters (1023) - Jan Marten van der Reest (1215) 0-2
 Linze Houwink (1104) - Teunis Snoek (1043) 2-0
 Jetze Hoogterp (1047) - Jan Snijder (947) 2-0Partij
 Dirk Sinnema (1049) - Jacob Post (1170) 2-0
 Willem Nuveld (1039) - Albert Hendrik Snijder (748) 1-1
   Damcombinatie Fryslân 2  -   BEGB Britsum  
7
-
5
 Douwe Edelenbos (1261) - Oege Dijkstra (1264) 0-26
 Hans Zondervan (1231) - Eeltje Terpstra (919) 0-21
 Bernard Post (1155) - Sietse Bronger (992) 1-15Partij
 Piet Tuik (1204) - Pieter Dijkstra (988) 2-03Partij
 Nick de la Fonteyne (1117) - Jeppe Bronger (921) 2-02Partij
 Geoffrey de la Fonteyne (983) - Sjoerd Schaaf (836) 2-04
wo 23-10-2019     Oerterp - Drachten 2  -   Ontspanning  
4
-
8
 Henk Jonker (1092) - Jorrit Brolsma (814) 2-03
 Fokke Heidsma (922) - Durk Smidstra (1043) 0-25Partij
 Miente Pera (884) - Hylke Dykstra (1018) 0-26Partij
 Sietze Boonstra (737) - Jelte Veld (1037) 0-21Partij
 Jorn Kruit (674) - Johan van den Brink (817) 2-02Partij
 Johannes Ytsma  - Henk Dykstra (878) 0-24Partij
 Ronde 3
ma 11-11-2019     Troch Tinken Sterk  -   BEGB Britsum  
8
-
4
 Jan Kunnen (761) - Oege Dijkstra (1264) 0-21
 Cees Dijkstra (913) - Sietse Bronger (992) 2-03
 Anton van der Ploeg (983) - Pieter Dijkstra (988) 1-14
 Gerrit Terpstra (1047) - Eeltje Terpstra (919) 1-16Partij
 Karel de Bruin (955) - Jeppe Bronger (921) 2-02Partij
 Tsjidsger Veenstra (911) - Ruurd Winkel (828) 2-05
   Lemmer  -   Oerterp - Drachten 2  
8
-
4
 Joop Beetsma (1038) - Richard Koot (1184) 1-15
 Peter Achterstraat (1094) - Fokke Heidsma (922) 2-06Partij  
 Hans Poepjes (1008) - Miente Pera (884) 2-04Partij
 Iepie Poepjes-Koopman (955) - Ultsje Hosper (832) 1-11Partij
 Feike Muurling (906) - Sietze Boonstra (737) 1-12Partij
 Bouke van der Werff (953) - Jorn Kruit (674) 1-13Partij  
di 12-11-2019     DC Dokkum  -   Ontspanning  
9
-
3
 Linze Houwink (1104) - Hylke Dykstra (1018) 2-03Partij
 Jetze Hoogterp (1047) - Jorrit Brolsma (814) 1-14
 Piet Pieters (1023) - Johan van den Brink (817) 2-01
 Willem Nuveld (1039) - Klaas Spinder (767) 1-12
 Dirk Sinnema (1049) - Jelte Veld (1037) 2-05Partij  
 Arend Dijkstra (985) - Yneke Goerres (806) 1-16
do 21-11-2019     Urk Aan Zet  -   Damcombinatie Fryslân 2  
8
-
4
 Jan Snijder (947) - Douwe Edelenbos (1261) 0-22Partij  
 Juriaan Romkes (1012) - Engel Vrouwe (686) 2-05Partij
 Teunis Snoek (1043) - Hans Zondervan (1231) 1-13
 Jacob Post (1170) - Geoffrey de la Fonteyne (983) 2-04
 Jan Marten van der Reest (1215) - Nick de la Fonteyne (1117) 1-16Partij  
 Paulus de Boer (895) - Theo Wolthers (853) 2-01Partij
 Ronde 4
ma 25-11-2019     BEGB Britsum  -   Lemmer  
6
-
6
 Jeppe Bronger (921) - Feike Muurling (906) 1-13
 Oege Dijkstra (1264) - Peter Achterstraat (1094) 1-16
 Sietse Bronger (992) - Hans Poepjes (1008) 0-24
 Pieter Dijkstra (988) - Iepie Poepjes-Koopman (955) 2-05
 Eeltje Terpstra (919) - Bouke van der Werff (953) 0-21
 Sjoerd Schaaf (836) - Zwaantje van der Werff (707) 2-02
di 26-11-2019     DC Dokkum  -   Troch Tinken Sterk  
10
-
2
 Linze Houwink (1104) - Karel de Bruin (955) 0-25Partij
 Jetze Hoogterp (1047) - Anton van der Ploeg (983) 2-06
 Dirk Albert Zijlstra (1101) - Jan Hoogsteen (829) 2-03
 Piet Pieters (1023) - Ate Oosterhof (944) 2-02
 Dirk Sinnema (1049) - Joop de Graaf (823) 2-04
 Arend Dijkstra (985) - Jan Kunnen (761) 2-01
   Damcombinatie Fryslân 2  -   Ontspanning  
8
-
4
 Bernard Post (1155) - Durk Smidstra (1043) 0-26Partij
 Hans Zondervan (1231) - Jorrit Brolsma (814) 1-14
 Piet Tuik (1204) - Hylke Dykstra (1018) 2-02Partij
 Nick de la Fonteyne (1117) - Yneke Goerres (806) 2-01Partij
 Theo Wolthers (853) - Johan van den Brink (817) 1-15Partij
 Geoffrey de la Fonteyne (983) - Henk Dykstra (878) 2-03
do 28-11-2019     Urk Aan Zet  -   Oerterp - Drachten 2  
8
-
4
 Jan Marten van der Reest (1215) - Fokke Heidsma (922) 1-1Partij  
 IJsbrand Haven (1197) - Miente Pera (884) 1-1Partij  
 Jacob Post (1170) - Ultsje Hosper (832) 2-0Partij  
 Teunis Snoek (1043) - Sietze Boonstra (737) 2-0Partij
 Paulus de Boer (895) - Johannes Ytsma  1-1Partij
 Jan Snijder (947) - Arend Schuurman (818) 1-1Partij  
 Ronde 5
ma 06-01-2020     BEGB Britsum  -   Urk Aan Zet  
5
-
7
 Pieter Dijkstra (988) - Jacob Visser  0-22
 Sietse Bronger (992) - Jan Snijder (947) 2-01
 Oege Dijkstra (1264) - Jacob Post (1170) 1-16
 Sjoerd Schaaf (836) - Teunis Snoek (1043) 1-14
 Eeltje Terpstra (919) - Jan Marten van der Reest (1215) 0-25
 Jeppe Bronger (921) - Paulus de Boer (895) 1-13
di 07-01-2020     DC Dokkum  -   Lemmer  
6
-
6
 Linze Houwink (1104) - Hans Poepjes (1008) 1-14
 Dirk Albert Zijlstra (1101) - Peter Achterstraat (1094) 1-16
 Jetze Hoogterp (1047) - Feike Muurling (906) 2-03
 Piet Pieters (1023) - Iepie Poepjes-Koopman (955) 0-21
 Dirk Sinnema (1049) - Bouke van der Werff (953) 1-12
 Willem Nuveld (1039) - Gabriël Heijboer (759) 1-15
di 14-01-2020     Ontspanning  -   Troch Tinken Sterk  
3
-
9
 Jelte Veld (1037) - Anton van der Ploeg (983) 0-25
 Durk Smidstra (1043) - Gerrit Terpstra (1047) 1-11Partij
 Jorrit Brolsma (814) - Ate Oosterhof (944) 1-16
 Hylke Dykstra (1018) - Karel de Bruin (955) 1-14Partij
 Johan van den Brink (817) - Joop de Graaf (823) 0-23
 Yneke Goerres (806) - Jan Kunnen (761) 0-22
wo 22-01-2020     Oerterp - Drachten 2  -   Damcombinatie Fryslân 2  
3
-
9
 Richard Koot (1184) - Hans Zondervan (1231) 0-2Partij
 Fokke Heidsma (922) - Geoffrey de la Fonteyne (983) 0-2Partij
 Iskander Al Sarayfi (1114) - Harm Terpstra (931) 2-0Partij
 Miente Pera (884) - Piet Leijenaar (1084) 0-2Partij
 Ultsje Hosper (832) - Theo Wolthers (853) 0-2Partij
 Sietze Boonstra (737) - Engel Vrouwe (686) 1-1Partij
 Ronde 6
di 04-02-2020     Ontspanning  -   BEGB Britsum  
8
-
4
 Hylke Dykstra (1018) - Pieter Dijkstra (988) 2-03Partij  
 Yneke Goerres (806) - Sietse Bronger (992) 1-16
 Jorrit Brolsma (814) - Oege Dijkstra (1264) 0-25
 Jelte Veld (1037) - Eeltje Terpstra (919) 1-12
 Durk Smidstra (1043) - Jeppe Bronger (921) 2-04
 Henk Dykstra (878) - Klaas Koopman (902) 2-01
wo 05-02-2020     Oerterp - Drachten 2  -   DC Dokkum  
3
-
9
 Sietze Boonstra (737) - Willem Nuveld (1039) 1-1Partij
 Ultsje Hosper (832) - Linze Houwink (1104) 0-2Partij
 Miente Pera (884) - Dirk Albert Zijlstra (1101) 0-2Partij  
 Fokke Heidsma (922) - Dirk Sinnema (1049) 0-2Partij  
 Iskander Al Sarayfi (1114) - Piet Pieters (1023) 0-2Partij
 Richard Koot (1184) - Jetze Hoogterp (1047) 2-0Partij
ma 10-02-2020     Troch Tinken Sterk  -   Damcombinatie Fryslân 2  
6
-
6
 Joop de Graaf (823) - Douwe Edelenbos (1261) 0-22
 Karel de Bruin (955) - Nick de la Fonteyne (1117) 2-01Partij
 Rein van der Wal (1084) - Hans Zondervan (1231) 1-13
 Gerrit Terpstra (1047) - Geoffrey de la Fonteyne (983) 0-25
 Anton van der Ploeg (983) - Theo Wolthers (853) 2-04Partij
 Ate Oosterhof (944) - Tjalling Oegema (1001) 1-16
do 20-02-2020     Urk Aan Zet  -   Lemmer  
10
-
2
 Jacob Post (1170) - Hans Poepjes (1008) 1-1
 Teunis Snoek (1043) - Iepie Poepjes-Koopman (955) 1-1
 IJsbrand Haven (1197) - Bouke van der Werff (953) 2-0
 Juriaan Romkes (1012) - Feike Muurling (906) 2-0
 Paulus de Boer (895) - Zwaantje van der Werff (707) 2-0
 Albert Hendrik Snijder (748) - Jan Visser (684) 2-0
 Ronde 7
ma 02-03-2020     Troch Tinken Sterk  -   Oerterp - Drachten 2  
4
-
8
 Rein van der Wal (1084) - Richard Koot (1184) 2-05
 Karel de Bruin (955) - Iskander Al Sarayfi (1114) 0-21Partij
 Gerrit Terpstra (1047) - Fokke Heidsma (922) 2-02Partij
 Anton van der Ploeg (983) - Miente Pera (884) 0-24Partij
 Jan Kunnen (761) - Ultsje Hosper (832) 0-23Partij
 Joop de Graaf (823) - Sietze Boonstra (737) 0-26Partij
   BEGB Britsum  -   DC Dokkum  
3
-
9
 Pieter Dijkstra (988) - Dirk Albert Zijlstra (1101) 0-23
 Sietse Bronger (992) - Linze Houwink (1104) 1-16
 Oege Dijkstra (1264) - Willem Nuveld (1039) 1-12
 Eeltje Terpstra (919) - Dirk Sinnema (1049) 0-24
 Jeppe Bronger (921) - Jetze Hoogterp (1047) 1-15
 Sjoerd Schaaf (836) - Piet Pieters (1023) 0-21
   Lemmer  -   Damcombinatie Fryslân 2  
3
-
9
 Peter Achterstraat (1094) - Nick de la Fonteyne (1117) 0-23Partij
 Hans Poepjes (1008) - Douwe Edelenbos (1261) 0-25Partij
 Joop Beetsma (1038) - Hans Zondervan (1231) 0-21Partij
 Iepie Poepjes-Koopman (955) - Geoffrey de la Fonteyne (983) 1-12
 Bouke van der Werff (953) - Theo Wolthers (853) 0-26Partij  
 Feike Muurling (906) - Lucas Huitema (865) 2-04
do 05-03-2020     Urk Aan Zet  -   Ontspanning  
7
-
5
 Jan Marten van der Reest (1215) - Jelte Veld (1037) 2-0
 Jacob Post (1170) - Yneke Goerres (806) 2-0
 Teunis Snoek (1043) - Jorrit Brolsma (814) 1-1
 Jacob Visser  - Durk Smidstra (1043) 1-1
 Jan Snijder (947) - Hylke Dykstra (1018) 0-2Partij
 Paulus de Boer (895) - Henk Dykstra (878) 1-1