Toernooibase
HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Provinciaal Kampioenschap Hoofdklasse UPDB 2020

 

Klasse: Hoofdklasse   

 Ronde 1
 wo 15-01-2020  Gerard Benning (1036) - Bryan Brank (1059) 1-1Partij
 Lucien Farzan (983) - Bert Habets (1146) 0-2Partij  
 Ruud Klaarenbeek (1026) - Kennedy Krishnadath (958) 0-2Partij
 Jaap Langerak (934) - Jelmer Martens (1124) 1-1Partij  
 Arne van Mourik (1255) - Jan Ongolesono (992) 2-0Partij
 Ton van der Ploeg (971) - Evert van de Pol (1112) 1-1Partij
 Ben Provoost (1420) - Bert Roest (1088) 2-0Partij    
 Frits Stuger (993) - Andrew Tjon A Ong (1302) 1-1Partij  
 Jan van de Veen (1172) - Wim Vlooswijk (1090) 0-2Partij
 Harry de Waard (1163) - Cock van Wijk (1208) 2-0Partij
 Ronde 2
 wo 29-01-2020  Bert Habets (1146) - Arne van Mourik (1255) 2-0Partij
 Kennedy Krishnadath (958) - Ben Provoost (1420) 0-2Partij    
 Wim Vlooswijk (1090) - Harry de Waard (1163) 0-2Partij
 Jelmer Martens (1124) - Gerard Benning (1036) 2-0Partij
 Bryan Brank (1059) - Jaap Langerak (934) 2-0Partij  
 Andrew Tjon A Ong (1302) - Ton van der Ploeg (971) 1-1Partij
 Evert van de Pol (1112) - Frits Stuger (993) 2-0Partij
 Jan Ongolesono (992) - Lucien Farzan (983) 2-0Partij
 Bert Roest (1088) - Ruud Klaarenbeek (1026) 1-1Partij
 Cock van Wijk (1208) - Jan van de Veen (1172) 1-1Partij
 Ronde 3
 wo 12-02-2020  Ben Provoost (1420) - Jelmer Martens (1124) 2-0Partij  
 Harry de Waard (1163) - Bert Habets (1146) 2-0Partij
 Evert van de Pol (1112) - Bryan Brank (1059) 2-0Partij  
 Arne van Mourik (1255) - Andrew Tjon A Ong (1302) 0-2Partij  
 Ton van der Ploeg (971) - Jan Ongolesono (992) 1-1Partij  
 Wim Vlooswijk (1090) - Kennedy Krishnadath (958) 2-0Partij
 Lucien Farzan (983) - Gerard Benning (1036) 1-1Partij  
 Jan van de Veen (1172) - Jaap Langerak (934) 2-0Partij  
 Frits Stuger (993) - Ruud Klaarenbeek (1026) 0-2Partij
 Cock van Wijk (1208) - Bert Roest (1088) 2-0Partij
 Ronde 4
 wo 26-02-2020  Harry de Waard (1163) - Ben Provoost (1420) 1-1Partij  
 Andrew Tjon A Ong (1302) - Evert van de Pol (1112) 2-0Partij
 Bert Habets (1146) - Wim Vlooswijk (1090) 1-1Partij
 Gerard Benning (1036) - Ton van der Ploeg (971) 0-2Partij
 Ruud Klaarenbeek (1026) - Cock van Wijk (1208) 2-0Partij
 Jan Ongolesono (992) - Jelmer Martens (1124) 0-2Partij  
 Bryan Brank (1059) - Jan van de Veen (1172) 0-2Partij  
 Kennedy Krishnadath (958) - Arne van Mourik (1255) 0-2Partij
 Frits Stuger (993) - Lucien Farzan (983) 2-0Partij
 di 03-03-2020  Jaap Langerak (934) - Bert Roest (1088) 1-1Partij  
 Ronde 5
 ma 09-03-2020  Ben Provoost (1420) - Andrew Tjon A Ong (1302) 1-1Partij
 wo 11-03-2020  Ruud Klaarenbeek (1026) - Harry de Waard (1163) 0-2Partij
 Jelmer Martens (1124) - Wim Vlooswijk (1090) 2-0Partij  
 Evert van de Pol (1112) - Jan van de Veen (1172) 0-2Partij  
 Ton van der Ploeg (971) - Bert Habets (1146) 2-0Partij  
 Arne van Mourik (1255) - Bryan Brank (1059) 2-0Partij
 Cock van Wijk (1208) - Jaap Langerak (934) 2-0Partij
 Jan Ongolesono (992) - Frits Stuger (993) 2-0Partij
 Lucien Farzan (983) - Kennedy Krishnadath (958) 0-2Partij
 Bert Roest (1088) - Gerard Benning (1036) 1-1Partij