Toernooibase
HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Meuleman Engineering sneldamtoernooi NK junioren Witte van Moort Westerhaar 2018

 

Klasse: Finale A   

 Ronde 1
 vr 04-05-2018  Mitchel Mensinga (1220) - Dummy  2-0
 Johan Top (971) - Bé Eggens (1240) 0-2
 Berke Yiğittürk (1110) - Wouter Morssink (1174) 1-1
 Marco de Leeuw (1067) - Machiel Weistra (1096) 0-2
 Gerwin Mollink (1130) - Hans Rinner (875) 2-0
 Willem Fokkert (768) - Niek Kloppenburg (1225) 0-2
 Jitse Slump (1416) - Rick Hakvoort (1276) 1-1
 Nick Waterink (1227) - Gerbrand Hessing (1278) 2-0
 Robert-Jan van Steenbergen (999) - Bram Bekkers (547) 2-0
 Steven den Hollander (1274) - Floris Tol (1130) 2-0
 Ronde 2
 Hans Rinner (875) - Dummy  2-0
 Gerbrand Hessing (1278) - Willem Fokkert (768) 2-0
 Bram Bekkers (547) - Johan Top (971) 0-2
 Floris Tol (1130) - Marco de Leeuw (1067) 2-0
 Rick Hakvoort (1276) - Berke Yiğittürk (1110) 2-0
 Wouter Morssink (1174) - Jitse Slump (1416) 1-1
 Gerwin Mollink (1130) - Mitchel Mensinga (1220) 0-2
 Niek Kloppenburg (1225) - Nick Waterink (1227) 1-1
 Bé Eggens (1240) - Robert-Jan van Steenbergen (999) 2-0
 Machiel Weistra (1096) - Steven den Hollander (1274) 0-2
 Ronde 3
 Willem Fokkert (768) - Bram Bekkers (547) 0-2
 Dummy  - Marco de Leeuw (1067) 0-2
 Johan Top (971) - Machiel Weistra (1096) 0-2
 Robert-Jan van Steenbergen (999) - Wouter Morssink (1174) 2-0
 Gerbrand Hessing (1278) - Floris Tol (1130) 2-0
 Jitse Slump (1416) - Hans Rinner (875) 2-0
 Berke Yiğittürk (1110) - Gerwin Mollink (1130) 1-1
 Nick Waterink (1227) - Rick Hakvoort (1276) 1-1
 Mitchel Mensinga (1220) - Bé Eggens (1240) 1-1
 Steven den Hollander (1274) - Niek Kloppenburg (1225) 1-1
 Ronde 4
 Hans Rinner (875) - Wouter Morssink (1174) 0-2
 Dummy  - Willem Fokkert (768) 0-2
 Johan Top (971) - Berke Yiğittürk (1110) 1-1
 Bram Bekkers (547) - Floris Tol (1130) 0-2
 Marco de Leeuw (1067) - Gerwin Mollink (1130) 0-2
 Niek Kloppenburg (1225) - Robert-Jan van Steenbergen (999) 2-0
 Machiel Weistra (1096) - Rick Hakvoort (1276) 1-1
 Jitse Slump (1416) - Nick Waterink (1227) 2-0
 Steven den Hollander (1274) - Mitchel Mensinga (1220) 1-1
 Bé Eggens (1240) - Gerbrand Hessing (1278) 1-1
 Ronde 5
 Bram Bekkers (547) - Dummy  2-0
 Marco de Leeuw (1067) - Hans Rinner (875) 2-0
 Willem Fokkert (768) - Berke Yiğittürk (1110) 1-1
 Floris Tol (1130) - Robert-Jan van Steenbergen (999) 2-0
 Nick Waterink (1227) - Johan Top (971) 0-2
 Gerbrand Hessing (1278) - Machiel Weistra (1096) 2-0
 Wouter Morssink (1174) - Rick Hakvoort (1276) 1-1
 Mitchel Mensinga (1220) - Niek Kloppenburg (1225) 2-0
 Bé Eggens (1240) - Jitse Slump (1416) 2-0
 Gerwin Mollink (1130) - Steven den Hollander (1274) 0-2
 Ronde 6
 Berke Yiğittürk (1110) - Bram Bekkers (547) 2-0
 Hans Rinner (875) - Willem Fokkert (768) 2-0
 Robert-Jan van Steenbergen (999) - Marco de Leeuw (1067) 1-1
 Dummy  - Nick Waterink (1227) 0-2
 Johan Top (971) - Gerwin Mollink (1130) 0-2
 Machiel Weistra (1096) - Wouter Morssink (1174) 2-0
 Floris Tol (1130) - Jitse Slump (1416) 0-2
 Rick Hakvoort (1276) - Niek Kloppenburg (1225) 2-0
 Mitchel Mensinga (1220) - Gerbrand Hessing (1278) 1-1
 Steven den Hollander (1274) - Bé Eggens (1240) 2-0
 Ronde 7
 Rick Hakvoort (1276) - Bé Eggens (1240) 0-2
 Gerwin Mollink (1130) - Machiel Weistra (1096) 0-2
 Niek Kloppenburg (1225) - Berke Yiğittürk (1110) 1-1
 Nick Waterink (1227) - Floris Tol (1130) 1-1
 Wouter Morssink (1174) - Dummy  2-0
 Marco de Leeuw (1067) - Johan Top (971) 1-1
 Willem Fokkert (768) - Robert-Jan van Steenbergen (999) 0-2
 Bram Bekkers (547) - Hans Rinner (875) 0-2
 Jitse Slump (1416) - Mitchel Mensinga (1220) 1-1
 Gerbrand Hessing (1278) - Steven den Hollander (1274) 2-0
 Ronde 8
 Marco de Leeuw (1067) - Willem Fokkert (768) 2-0
 Dummy  - Johan Top (971) 0-2
 Floris Tol (1130) - Wouter Morssink (1174) 1-1
 Robert-Jan van Steenbergen (999) - Nick Waterink (1227) 1-1
 Hans Rinner (875) - Niek Kloppenburg (1225) 1-1
 Bram Bekkers (547) - Gerwin Mollink (1130) 0-2
 Rick Hakvoort (1276) - Gerbrand Hessing (1278) 2-0
 Machiel Weistra (1096) - Mitchel Mensinga (1220) 1-1
 Berke Yiğittürk (1110) - Bé Eggens (1240) 0-2
 Steven den Hollander (1274) - Jitse Slump (1416) 1-1
 Ronde 9
 Berke Yiğittürk (1110) - Dummy  2-0
 Johan Top (971) - Robert-Jan van Steenbergen (999) 1-1
 Wouter Morssink (1174) - Nick Waterink (1227) 1-1
 Niek Kloppenburg (1225) - Bram Bekkers (547) 2-0
 Willem Fokkert (768) - Floris Tol (1130) 0-2
 Gerbrand Hessing (1278) - Hans Rinner (875) 2-0
 Gerwin Mollink (1130) - Jitse Slump (1416) 0-2
 Mitchel Mensinga (1220) - Marco de Leeuw (1067) 2-0
 Bé Eggens (1240) - Machiel Weistra (1096) 0-2
 Rick Hakvoort (1276) - Steven den Hollander (1274) 1-1
 Ronde 10
 Bram Bekkers (547) - Marco de Leeuw (1067) 0-2
 Robert-Jan van Steenbergen (999) - Berke Yiğittürk (1110) 1-1
 Wouter Morssink (1174) - Willem Fokkert (768) 2-0
 Nick Waterink (1227) - Hans Rinner (875) 2-0
 Jitse Slump (1416) - Machiel Weistra (1096) 2-0
 Dummy  - Gerwin Mollink (1130) 0-2
 Niek Kloppenburg (1225) - Gerbrand Hessing (1278) 2-0
 Floris Tol (1130) - Bé Eggens (1240) 1-1
 Steven den Hollander (1274) - Johan Top (971) 1-1
 Mitchel Mensinga (1220) - Rick Hakvoort (1276) 0-2
 Ronde 11
 Marco de Leeuw (1067) - Berke Yiğittürk (1110) 1-1
 Johan Top (971) - Willem Fokkert (768) 2-0
 Dummy  - Robert-Jan van Steenbergen (999) 0-2
 Hans Rinner (875) - Floris Tol (1130) 0-2
 Machiel Weistra (1096) - Bram Bekkers (547) 1-1
 Nick Waterink (1227) - Mitchel Mensinga (1220) 1-1
 Bé Eggens (1240) - Niek Kloppenburg (1225) 0-2
 Rick Hakvoort (1276) - Gerwin Mollink (1130) 1-1
 Wouter Morssink (1174) - Steven den Hollander (1274) 0-2
 Gerbrand Hessing (1278) - Jitse Slump (1416) 0-2
 Ronde 12
 Berke Yiğittürk (1110) - Hans Rinner (875) 2-0
 Bram Bekkers (547) - Wouter Morssink (1174) 0-2
 Gerbrand Hessing (1278) - Dummy  2-0
 Gerwin Mollink (1130) - Robert-Jan van Steenbergen (999) 1-1
 Mitchel Mensinga (1220) - Johan Top (971) 2-0
 Willem Fokkert (768) - Machiel Weistra (1096) 0-2
 Floris Tol (1130) - Rick Hakvoort (1276) 0-2
 Bé Eggens (1240) - Marco de Leeuw (1067) 2-0
 Steven den Hollander (1274) - Nick Waterink (1227) 1-1
 Niek Kloppenburg (1225) - Jitse Slump (1416) 2-0
 Ronde 13
 Wouter Morssink (1174) - Marco de Leeuw (1067) 1-1
 Gerwin Mollink (1130) - Willem Fokkert (768) 2-0
 Dummy  - Floris Tol (1130) 0-2
 Gerbrand Hessing (1278) - Bram Bekkers (547) 2-0
 Nick Waterink (1227) - Bé Eggens (1240) 2-0
 Hans Rinner (875) - Mitchel Mensinga (1220) 0-2
 Machiel Weistra (1096) - Niek Kloppenburg (1225) 2-0
 Jitse Slump (1416) - Johan Top (971) 0-2
 Berke Yiğittürk (1110) - Steven den Hollander (1274) 0-2
 Robert-Jan van Steenbergen (999) - Rick Hakvoort (1276) 0-2