Toernooibase
HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Meuleman Engineering sneldamtoernooi NK junioren Witte van Moort Westerhaar 2018

 

Klasse: Finale A   

 Ronde 1
 vr 04-05-2018  Mitchel Mensinga (2097) - Dummy  2-0
 Johan Top (2075) - Bé Eggens (2127) 0-2
 Berke Yiğittürk (2073) - Wouter Morssink (2091) 1-1
 Marco de Leeuw (1972) - Machiel Weistra (2053) 0-2
 Gerwin Mollink (2050) - Hans Rinner (1942) 2-0
 Willem Fokkert  - Niek Kloppenburg (2143) 0-2
 Jitse Slump (2283) - Rick Hakvoort (2199) 1-1
 Nick Waterink (2138) - Gerbrand Hessing (2163) 2-0
 Robert-Jan van Steenbergen (1970) - Bram Bekkers  2-0
 Steven den Hollander (2168) - Floris Tol (2000) 2-0
 Ronde 2
 Hans Rinner (1942) - Dummy  2-0
 Gerbrand Hessing (2163) - Willem Fokkert  2-0
 Bram Bekkers  - Johan Top (2075) 0-2
 Floris Tol (2000) - Marco de Leeuw (1972) 2-0
 Rick Hakvoort (2199) - Berke Yiğittürk (2073) 2-0
 Wouter Morssink (2091) - Jitse Slump (2283) 1-1
 Gerwin Mollink (2050) - Mitchel Mensinga (2097) 0-2
 Niek Kloppenburg (2143) - Nick Waterink (2138) 1-1
 Bé Eggens (2127) - Robert-Jan van Steenbergen (1970) 2-0
 Machiel Weistra (2053) - Steven den Hollander (2168) 0-2
 Ronde 3
 Willem Fokkert  - Bram Bekkers  0-2
 Dummy  - Marco de Leeuw (1972) 0-2
 Johan Top (2075) - Machiel Weistra (2053) 0-2
 Robert-Jan van Steenbergen (1970) - Wouter Morssink (2091) 2-0
 Gerbrand Hessing (2163) - Floris Tol (2000) 2-0
 Jitse Slump (2283) - Hans Rinner (1942) 2-0
 Berke Yiğittürk (2073) - Gerwin Mollink (2050) 1-1
 Nick Waterink (2138) - Rick Hakvoort (2199) 1-1
 Mitchel Mensinga (2097) - Bé Eggens (2127) 1-1
 Steven den Hollander (2168) - Niek Kloppenburg (2143) 1-1
 Ronde 4
 Hans Rinner (1942) - Wouter Morssink (2091) 0-2
 Dummy  - Willem Fokkert  0-2
 Johan Top (2075) - Berke Yiğittürk (2073) 1-1
 Bram Bekkers  - Floris Tol (2000) 0-2
 Marco de Leeuw (1972) - Gerwin Mollink (2050) 0-2
 Niek Kloppenburg (2143) - Robert-Jan van Steenbergen (1970) 2-0
 Machiel Weistra (2053) - Rick Hakvoort (2199) 1-1
 Jitse Slump (2283) - Nick Waterink (2138) 2-0
 Steven den Hollander (2168) - Mitchel Mensinga (2097) 1-1
 Bé Eggens (2127) - Gerbrand Hessing (2163) 1-1
 Ronde 5
 Bram Bekkers  - Dummy  2-0
 Marco de Leeuw (1972) - Hans Rinner (1942) 2-0
 Willem Fokkert  - Berke Yiğittürk (2073) 1-1
 Floris Tol (2000) - Robert-Jan van Steenbergen (1970) 2-0
 Nick Waterink (2138) - Johan Top (2075) 0-2
 Gerbrand Hessing (2163) - Machiel Weistra (2053) 2-0
 Wouter Morssink (2091) - Rick Hakvoort (2199) 1-1
 Mitchel Mensinga (2097) - Niek Kloppenburg (2143) 2-0
 Bé Eggens (2127) - Jitse Slump (2283) 2-0
 Gerwin Mollink (2050) - Steven den Hollander (2168) 0-2
 Ronde 6
 Berke Yiğittürk (2073) - Bram Bekkers  2-0
 Hans Rinner (1942) - Willem Fokkert  2-0
 Robert-Jan van Steenbergen (1970) - Marco de Leeuw (1972) 1-1
 Dummy  - Nick Waterink (2138) 0-2
 Johan Top (2075) - Gerwin Mollink (2050) 0-2
 Machiel Weistra (2053) - Wouter Morssink (2091) 2-0
 Floris Tol (2000) - Jitse Slump (2283) 0-2
 Rick Hakvoort (2199) - Niek Kloppenburg (2143) 2-0
 Mitchel Mensinga (2097) - Gerbrand Hessing (2163) 1-1
 Steven den Hollander (2168) - Bé Eggens (2127) 2-0
 Ronde 7
 Rick Hakvoort (2199) - Bé Eggens (2127) 0-2
 Gerwin Mollink (2050) - Machiel Weistra (2053) 0-2
 Niek Kloppenburg (2143) - Berke Yiğittürk (2073) 1-1
 Nick Waterink (2138) - Floris Tol (2000) 1-1
 Wouter Morssink (2091) - Dummy  2-0
 Marco de Leeuw (1972) - Johan Top (2075) 1-1
 Willem Fokkert  - Robert-Jan van Steenbergen (1970) 0-2
 Bram Bekkers  - Hans Rinner (1942) 0-2
 Jitse Slump (2283) - Mitchel Mensinga (2097) 1-1
 Gerbrand Hessing (2163) - Steven den Hollander (2168) 2-0
 Ronde 8
 Marco de Leeuw (1972) - Willem Fokkert  2-0
 Dummy  - Johan Top (2075) 0-2
 Floris Tol (2000) - Wouter Morssink (2091) 1-1
 Robert-Jan van Steenbergen (1970) - Nick Waterink (2138) 1-1
 Hans Rinner (1942) - Niek Kloppenburg (2143) 1-1
 Bram Bekkers  - Gerwin Mollink (2050) 0-2
 Rick Hakvoort (2199) - Gerbrand Hessing (2163) 2-0
 Machiel Weistra (2053) - Mitchel Mensinga (2097) 1-1
 Berke Yiğittürk (2073) - Bé Eggens (2127) 0-2
 Steven den Hollander (2168) - Jitse Slump (2283) 1-1
 Ronde 9
 Berke Yiğittürk (2073) - Dummy  2-0
 Johan Top (2075) - Robert-Jan van Steenbergen (1970) 1-1
 Wouter Morssink (2091) - Nick Waterink (2138) 1-1
 Niek Kloppenburg (2143) - Bram Bekkers  2-0
 Willem Fokkert  - Floris Tol (2000) 0-2
 Gerbrand Hessing (2163) - Hans Rinner (1942) 2-0
 Gerwin Mollink (2050) - Jitse Slump (2283) 0-2
 Mitchel Mensinga (2097) - Marco de Leeuw (1972) 2-0
 Bé Eggens (2127) - Machiel Weistra (2053) 0-2
 Rick Hakvoort (2199) - Steven den Hollander (2168) 1-1
 Ronde 10
 Bram Bekkers  - Marco de Leeuw (1972) 0-2
 Robert-Jan van Steenbergen (1970) - Berke Yiğittürk (2073) 1-1
 Wouter Morssink (2091) - Willem Fokkert  2-0
 Nick Waterink (2138) - Hans Rinner (1942) 2-0
 Jitse Slump (2283) - Machiel Weistra (2053) 2-0
 Dummy  - Gerwin Mollink (2050) 0-2
 Niek Kloppenburg (2143) - Gerbrand Hessing (2163) 2-0
 Floris Tol (2000) - Bé Eggens (2127) 1-1
 Steven den Hollander (2168) - Johan Top (2075) 1-1
 Mitchel Mensinga (2097) - Rick Hakvoort (2199) 0-2
 Ronde 11
 Marco de Leeuw (1972) - Berke Yiğittürk (2073) 1-1
 Johan Top (2075) - Willem Fokkert  2-0
 Dummy  - Robert-Jan van Steenbergen (1970) 0-2
 Hans Rinner (1942) - Floris Tol (2000) 0-2
 Machiel Weistra (2053) - Bram Bekkers  1-1
 Nick Waterink (2138) - Mitchel Mensinga (2097) 1-1
 Bé Eggens (2127) - Niek Kloppenburg (2143) 0-2
 Rick Hakvoort (2199) - Gerwin Mollink (2050) 1-1
 Wouter Morssink (2091) - Steven den Hollander (2168) 0-2
 Gerbrand Hessing (2163) - Jitse Slump (2283) 0-2
 Ronde 12
 Berke Yiğittürk (2073) - Hans Rinner (1942) 2-0
 Bram Bekkers  - Wouter Morssink (2091) 0-2
 Gerbrand Hessing (2163) - Dummy  2-0
 Gerwin Mollink (2050) - Robert-Jan van Steenbergen (1970) 1-1
 Mitchel Mensinga (2097) - Johan Top (2075) 2-0
 Willem Fokkert  - Machiel Weistra (2053) 0-2
 Floris Tol (2000) - Rick Hakvoort (2199) 0-2
 Bé Eggens (2127) - Marco de Leeuw (1972) 2-0
 Steven den Hollander (2168) - Nick Waterink (2138) 1-1
 Niek Kloppenburg (2143) - Jitse Slump (2283) 2-0
 Ronde 13
 Wouter Morssink (2091) - Marco de Leeuw (1972) 1-1
 Gerwin Mollink (2050) - Willem Fokkert  2-0
 Dummy  - Floris Tol (2000) 0-2
 Gerbrand Hessing (2163) - Bram Bekkers  2-0
 Nick Waterink (2138) - Bé Eggens (2127) 2-0
 Hans Rinner (1942) - Mitchel Mensinga (2097) 0-2
 Machiel Weistra (2053) - Niek Kloppenburg (2143) 2-0
 Jitse Slump (2283) - Johan Top (2075) 0-2
 Berke Yiğittürk (2073) - Steven den Hollander (2168) 0-2
 Robert-Jan van Steenbergen (1970) - Rick Hakvoort (2199) 0-2