Toernooibase
HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Provinciale Clubcompetitie ZHDB 2021/2022

 

Klasse: 1e klasse   

 Ronde 1
ma 27-09-2021     Naaldwijk  -   VELO Wateringen  
2
-
6
 Peter Bentvelzen (1019) - Walter Thoen (1244) 1-14Partij
 Ad van der Voort (950) - Reza Ghafoerkhan (1088) 0-22
 Ard van Wingerden (895) - Edwin Remmerswaal (1021) 0-23
 Hans Bentvelzen (1007) - Arie Stoorvogel (1070) 1-11
wo 29-09-2021     DOS Delft  -   De Hofstad Dammers 2  
4
-
4
 Wynton Meijer (765) - Jaap van Hal (1038) 0-21Partij
 Herk Vis (922) - Nerin Bisseswar (776) 1-14Partij
 Loek Tillemans (920) - Harold Jagram (984) 1-13
 Rob Smits (875) - Jack Mondt (976) 2-02Partij
do 30-09-2021     MDV Monster  -   De Hofstad Dammers  
5
-
3
 Herman Vroom (1123) - Frans van de Velde (1099) 1-11Partij
 Piet Rozenboom (1025) - Bonne Douma (1043) 2-04Partij
 Leo van Teijlingen  - Pertap Malahé (1173) 1-13
 Frans de Smit (833) - Nizaam Muradin (1081) 1-12
 Ronde 2
ma 11-10-2021     VELO Wateringen  -   MDV Monster  
5
-
3
 Martijn van IJzendoorn (1540) - Herman Vroom (1123) 2-02Partij
 Walter Thoen (1244) - Piet Rozenboom (1025) 2-01Partij
 Reza Ghafoerkhan (1088) - Leo van Teijlingen  1-13
 Edwin Remmerswaal (1021) - Frans de Smit (833) 0-24
   Damlust Gouda 3  -   DOS Delft  
5
-
3
 Theo Hordijk (1010) - Henk Valk (1029) 1-12Partij  
 Jan Commandeur (1087) - Herk Vis (922) 2-01Partij  
 Leo Schouten (783) - Rob Smits (875) 1-13Partij  
 Piet van Eeden (744) - Wynton Meijer (765) 1-14Partij
do 14-10-2021     De Hofstad Dammers 2  -   Naaldwijk  
4
-
4
 Harold Jagram (984) - Nico Zwinkels (933) 0-23Partij
 Jetse Veenstra (972) - Hans Bentvelzen (1007) 1-12Partij
 Dion van Bommel (1024) - Walter de Koning (982) 1-14Partij
 Nerin Bisseswar (776) - Danny van der Voort (741) 2-01Partij
 Ronde 3
ma 25-10-2021     Naaldwijk  -   Damlust Gouda 3  
4
-
4
 Peter Bentvelzen (1019) - Theo Hordijk (1010) 2-04
 Walter de Koning (982) - Gert Dankers (703) 1-11
 Nico Zwinkels (933) - Leo Schouten (783) 1-12Partij
 Hans Bentvelzen (1007) - Piet van Eeden (744) 0-23
do 28-10-2021     MDV Monster  -   De Hofstad Dammers 2  
4
-
4
 Herman Vroom (1123) - Dion van Bommel (1024) 2-02
 Leo van Teijlingen  - Jaap van Hal (1038) 0-23Partij
 Piet Rozenboom (1025) - Jetse Veenstra (972) 2-04Partij
 Frans de Smit (833) - Harold Jagram (984) 0-21Partij
   De Hofstad Dammers  -   VELO Wateringen  
6
-
2
 Frans van de Velde (1099) - Walter Thoen (1244) 1-14Partij
 Nizaam Muradin (1081) - Arie Stoorvogel (1070) 1-11Partij
 Pertap Malahé (1173) - Chiel Overvoorde (727) 2-03
 Hugo Simons jr. (1093) - Ben de Koning (897) 2-02
 Ronde 4
ma 08-11-2021     Damlust Gouda 3  -   MDV Monster  
3
-
5
 Jan Commandeur (1087) - Herman Vroom (1123) 2-02
 Gert Dankers (703) - Piet Rozenboom (1025) 0-21Partij
 Leo Schouten (783) - Frans Boers (828) 1-13Partij
 Piet van Eeden (744) - Frans de Smit (833) 0-24
wo 10-11-2021     DOS Delft  -   Naaldwijk  
3
-
5
 Henk Valk (1029) - Peter Bentvelzen (1019) 0-21Partij
 Jan Frissen (1000) - Hans Bentvelzen (1007) 0-24
 Herk Vis (922) - Nico Zwinkels (933) 1-13Partij
 Wynton Meijer (765) - Walter de Koning (982) 2-02
do 11-11-2021     De Hofstad Dammers 2  -   De Hofstad Dammers  
2
-
6
 Harold Jagram (984) - Bonne Douma (1043) 0-23
 Jetse Veenstra (972) - Nizaam Muradin (1081) 1-14
 Jack Mondt (976) - Frans van de Velde (1099) 1-12Partij
 Nerin Bisseswar (776) - Pertap Malahé (1173) 0-21
 Ronde 5
ma 22-11-2021     VELO Wateringen  -   De Hofstad Dammers 2  
3
-
5
 Reza Ghafoerkhan (1088) - Jaap van Hal (1038) 0-21Partij
 Arie Stoorvogel (1070) - Dion van Bommel (1024) 1-14
 Edwin Remmerswaal (1021) - Harold Jagram (984) 2-03
 Aad Schrader (912) - Jack Mondt (976) 0-22Partij
do 24-02-2022     MDV Monster  -   DOS Delft  
6
-
2
 Herman Vroom (1123) - Henk Valk (1029) 2-01
 Piet Rozenboom (1025) - Rolan van der Lugt (919) 1-14Partij  
 Leo van Teijlingen  - Rob Smits (875) 1-12
 Frans de Smit (833) - Wynton Meijer (765) 2-03
do 03-03-2022     De Hofstad Dammers  -   Damlust Gouda 3  
6
-
2
 Frans van de Velde (1099) - Henk Meester (1033) 1-13Partij
 Pertap Malahé (1173) - Leo Schouten (783) 1-14Partij
 Nizaam Muradin (1081) - Gert Dankers (703) 2-02Partij
 Hugo Simons jr. (1093) - Piet van Eeden (744) 2-01Partij
 Ronde 6
ma 21-02-2022     Naaldwijk  -   MDV Monster  
0
-
2
R
wo 23-02-2022     DOS Delft  -   De Hofstad Dammers  
5
-
3
 Henk Valk (1029) - Bonne Douma (1043) 2-02Partij  
 Rolan van der Lugt (919) - Jaap van Hal (1038) 2-03Partij  
 Jan Frissen (1000) - Frans van de Velde (1099) 1-14
 Wynton Meijer (765) - Pertap Malahé (1173) 0-21
ma 28-02-2022     Damlust Gouda 3  -   VELO Wateringen  
2
-
6
 Leo Schouten (783) - Walter Thoen (1244) 0-22Partij
 Gert Dankers (703) - Reza Ghafoerkhan (1088) 0-21
 Theo Hordijk (1010) - Arie Stoorvogel (1070) 0-24
 Piet van Eeden (744) - Edwin Remmerswaal (1021) 2-03
 Ronde 7
do 03-03-2022     De Hofstad Dammers  -   Naaldwijk  
2
-
0
R
ma 07-03-2022     VELO Wateringen  -   DOS Delft  
7
-
1
 Walter Thoen (1244) - Henk Valk (1029) 2-01Partij
 Arie Stoorvogel (1070) - Loek Tillemans (920) 2-03
 Edwin Remmerswaal (1021) - Rob Smits (875) 2-04
 Jos Vis (889) - Wynton Meijer (765) 1-12
do 10-03-2022     De Hofstad Dammers 2  -   Damlust Gouda 3  
6
-
2
 Jaap van Hal (1038) - Henk Meester (1033) 1-13Partij
 Dion van Bommel (1024) - Leo Schouten (783) 1-12
 Jack Mondt (976) - Gert Dankers (703) 2-01Partij
 Jetse Veenstra (972) - Piet van Eeden (744) 2-04