Toernooibase
HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Provinciaal Kampioenschap PZDB 2010

 

Klasse: 1e klasse   

 Ronde 1
 vr 28-08-2009  Nico de Winter (850) - Ad Goudzwaard (867) 0-2
 di 01-09-2009  Jan van den Ouden (879) - Jan Koppejan (925) 1-1
 do 03-09-2009  Rinie Brasser (914) - Jouke van het Padje  (864) 1-1
 za 05-09-2009  Marc Bronke (829) - Paulan van Nes (855) 2-0
 Gerben Hoek van Dijke (831) - Leen van Schagen (810) 1-1
 Jan Grim (812) - Aart Slager (1006) 0-2
 Ronde 2
 di 15-09-2009  Nico de Winter (850) - Marc Bronke (829) 2-0
 vr 18-09-2009  Paulan van Nes (855) - Jan van den Ouden (879) 1-1
 za 26-09-2009  Aart Slager (1006) - Rinie Brasser (914) 1-1
 Gerben Hoek van Dijke (831) - Jan Grim (812) 1-1
 di 29-09-2009  Ad Goudzwaard (867) - Jan Koppejan (925) 2-0
 Leen van Schagen (810) - Jouke van het Padje  (864) 2-0
 Ronde 3
 vr 09-10-2009  Jan van den Ouden (879) - Nico de Winter (850) 0-2
 za 10-10-2009  Jan Koppejan (925) - Paulan van Nes (855) 1-1
 Jan Grim (812) - Leen van Schagen (810) 1-1
 Rinie Brasser (914) - Gerben Hoek van Dijke (831) 2-0
 Jouke van het Padje  (864) - Aart Slager (1006) 0-2
 di 20-10-2009  Marc Bronke (829) - Ad Goudzwaard (867) 2-0
 Ronde 4
 za 24-10-2009  Ad Goudzwaard (867) - Paulan van Nes (855) 0-2
 Nico de Winter (850) - Jan Koppejan (925) 1-1
 Marc Bronke (829) - Jan van den Ouden (879) 1-1
 Leen van Schagen (810) - Aart Slager (1006) 0-2
 Gerben Hoek van Dijke (831) - Jouke van het Padje  (864) 0-2
 Jan Grim (812) - Rinie Brasser (914) 0-2
 Ronde 5
 vr 30-10-2009  Paulan van Nes (855) - Nico de Winter (850) 0-2
 ma 02-11-2009  Jan van den Ouden (879) - Ad Goudzwaard (867) 0-2
 di 03-11-2009  Jan Koppejan (925) - Marc Bronke (829) 2-0
 za 07-11-2009  Rinie Brasser (914) - Leen van Schagen (810) 1-1
 Jouke van het Padje  (864) - Jan Grim (812) 2-0
 Aart Slager (1006) - Gerben Hoek van Dijke (831) 2-0
 Ronde 6
 za 05-12-2009  Nico de Winter (850) - Gerben Hoek van Dijke (831) 2-0
 Marc Bronke (829) - Jan Grim (812) 1-1
 Jan van den Ouden (879) - Rinie Brasser (914) 1-1
 Jan Koppejan (925) - Jouke van het Padje  (864) 2-0
 Paulan van Nes (855) - Aart Slager (1006) 0-2
 Ad Goudzwaard (867) - Leen van Schagen (810) 2-0
 Ronde 7
 za 19-12-2009  Jan Grim (812) - Nico de Winter (850) 0-2
 Rinie Brasser (914) - Marc Bronke (829) 1-1
 Jouke van het Padje  (864) - Jan van den Ouden (879) 1-1
 Aart Slager (1006) - Jan Koppejan (925) 2-0
 Leen van Schagen (810) - Paulan van Nes (855) 0-2
 ma 11-01-2010  Gerben Hoek van Dijke (831) - Ad Goudzwaard (867) 2-0
 Ronde 8
 ma 14-12-2009  Ad Goudzwaard (867) - Jan Grim (812) 2-0
 za 02-01-2010  Nico de Winter (850) - Rinie Brasser (914) 2-0
 Marc Bronke (829) - Jouke van het Padje  (864) 0-2
 Jan Koppejan (925) - Leen van Schagen (810) 2-0
 Paulan van Nes (855) - Gerben Hoek van Dijke (831) 1-1
 di 05-01-2010  Jan van den Ouden (879) - Aart Slager (1006) 1-1
 Ronde 9
 vr 08-01-2010  Jouke van het Padje  (864) - Nico de Winter (850) 1-1
 za 16-01-2010  Aart Slager (1006) - Marc Bronke (829) 2-0
 Gerben Hoek van Dijke (831) - Jan Koppejan (925) 2-0
 Jan Grim (812) - Paulan van Nes (855) 0-2
 Rinie Brasser (914) - Ad Goudzwaard (867) 0-2
 ma 08-02-2010  Leen van Schagen (810) - Jan van den Ouden (879) 0-2
 Ronde 10
 za 13-02-2010  Nico de Winter (850) - Aart Slager (1006) 0-2
 Marc Bronke (829) - Leen van Schagen (810) 2-0
 Jan van den Ouden (879) - Gerben Hoek van Dijke (831) 2-0
 Jan Koppejan (925) - Jan Grim (812) 0-2
 Paulan van Nes (855) - Rinie Brasser (914) 1-1
 Ad Goudzwaard (867) - Jouke van het Padje  (864) 2-0
 Ronde 11
 za 06-03-2010  Leen van Schagen (810) - Nico de Winter (850) 1-1
 Jan Grim (812) - Jan van den Ouden (879) 0-2
 Jouke van het Padje  (864) - Paulan van Nes (855) 1-1
 Gerben Hoek van Dijke (831) - Marc Bronke (829) 2-0
 Rinie Brasser (914) - Jan Koppejan (925) 1-1
 Aart Slager (1006) - Ad Goudzwaard (867) 1-1