Toernooibase
HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Provinciale Clubcompetitie ZHDB 2022/2023

 

Klasse: 1e klasse   

 Ronde 1
ma 12-09-2022     Damlust Gouda 3  -   De Hofstad Dammers 2  
3
-
5
 Theo Hordijk (1001) - Jaap van Hal (1033) 1-13Partij
 Leo Schouten (793) - Jack Mondt (994) 0-22Partij
 Piet van Eeden (752) - Harold Jagram (977) 0-21Partij
 Gert Dankers (701) - Nerin Bisseswar (782) 2-04
   Naaldwijk  -   RDC Rijnsburg 2  
3
-
5
 Bernard de Koning (917) - Rinus Kromhout (1055) 0-2
 Hans Bentvelzen (1004) - Arno Kooloos (1036) 1-1
 Walter de Koning (971) - Alexander Zwanenburg (846) 1-1
 Ad van der Voort (947) - Nico Mul (868) 1-1
do 15-09-2022     De Hofstad Dammers  -   VELO Wateringen  
4
-
4
 Pertap Malahé (1151) - Walter Thoen (1243) 0-24Partij
 Bonne Douma (1017) - Reza Ghafoerkhan (1081) 1-12Partij
 Nizaam Muradin (1097) - Arie Stoorvogel (1076) 2-01Partij
 Frans van de Velde (1078) - Edwin Remmerswaal (1016) 1-13Partij
 Ronde 2
ma 26-09-2022     VELO Wateringen  -   Damlust Gouda 3  
6
-
2
 Walter Thoen (1243) - Henk Meester (1027) 1-14
 Reza Ghafoerkhan (1081) - Leo Schouten (793) 2-02
 Edwin Remmerswaal (1016) - Piet van Eeden (752) 1-13
 Arie Stoorvogel (1076) - niet opgekomen  2-01R
do 29-09-2022     De Hofstad Dammers 2  -   Naaldwijk  
6
-
2
 Hugo Simons jr. (1103) - Hans Bentvelzen (1004) 2-02Partij
 Jaap van Hal (1033) - Ad van der Voort (947) 2-04Partij
 Nerin Bisseswar (782) - Bernard de Koning (917) 0-23Partij  
 Harold Jagram (977) - Andries Ottevanger (725) 2-01
   MDV Monster  -   De Hofstad Dammers  
4
-
4
 Herman Vroom (1138) - Frans van de Velde (1078) 2-01
 Piet Rozenboom (1034) - Nizaam Muradin (1097) 1-14Partij  
 Leo van Teijlingen (856) - Dion van Bommel (1014) 1-13
 Frans de Smit (856) - Bonne Douma (1017) 0-22
 Ronde 3
ma 10-10-2022     Damlust Gouda 3  -   MDV Monster  
5
-
3
 Theo Hordijk (1001) - Herman Vroom (1138) 2-02
 Jan Commandeur (1095) - Leo van Teijlingen (856) 2-03
 Leo Schouten (793) - Piet Rozenboom (1034) 1-14Partij  
 Piet van Eeden (752) - Frans de Smit (856) 0-21
   Naaldwijk  -   VELO Wateringen  
4
-
4
 Nico Zwinkels (937) - Walter Thoen (1243) 0-21
 Ad van der Voort (947) - Reza Ghafoerkhan (1081) 2-02
 Bernard de Koning (917) - Arie Stoorvogel (1076) 0-23
 Hans Bentvelzen (1004) - Edwin Remmerswaal (1016) 2-04
vr 14-10-2022     RDC Rijnsburg 2  -   De Hofstad Dammers 2  
2
-
6
 Daniël Boom (922) - Dion van Bommel (1014) 2-02
 Rinus Kromhout (1055) - Jaap van Hal (1033) 0-23Partij
 Jan Oudshoorn (909) - Jack Mondt (994) 0-24Partij
 Kees Noordermeer (764) - Harold Jagram (977) 0-21Partij
 Ronde 4
ma 24-10-2022     VELO Wateringen  -   RDC Rijnsburg 2  
5
-
3
 Walter Thoen (1243) - Daniël Boom (922) 2-04
 Reza Ghafoerkhan (1081) - Alexander Zwanenburg (846) 1-13
 Arie Stoorvogel (1076) - Nico Mul (868) 2-02
 niet opgekomen  - Rinus Kromhout (1055) 0-21R
do 27-10-2022     MDV Monster  -   Naaldwijk  
4
-
4
 Herman Vroom (1138) - Nico Zwinkels (937) 2-02
 Stan van der Meer (889) - Hans Bentvelzen (1004) 1-13
 Leo van Teijlingen (856) - Walter de Koning (971) 0-21
 Piet Rozenboom (1034) - Ad van der Voort (947) 1-14Partij
do 03-11-2022     De Hofstad Dammers  -   Damlust Gouda 3  
7
-
1
 Bonne Douma (1017) - Henk Meester (1027) 2-02Partij
 Pertap Malahé (1151) - Leo Schouten (793) 2-03Partij
 Frans van de Velde (1078) - Piet van Eeden (752) 2-01Partij
 Hans Jacobsen (1063) - Gert Dankers (701) 1-14Partij
 Ronde 5
ma 07-11-2022     Naaldwijk  -   De Hofstad Dammers  
1
-
7
 Ad van der Voort (947) - Nizaam Muradin (1097) 0-22
 Hans Bentvelzen (1004) - Pertap Malahé (1151) 1-14Partij
 Nico Zwinkels (937) - Bonne Douma (1017) 0-23
 Tom van de Knaap (839) - Frans van de Velde (1078) 0-21Partij
do 10-11-2022     De Hofstad Dammers 2  -   VELO Wateringen  
3
-
5
 Hugo Simons jr. (1103) - Walter Thoen (1243) 1-13Partij
 Dion van Bommel (1014) - Reza Ghafoerkhan (1081) 0-21Partij
 Jack Mondt (994) - Arie Stoorvogel (1076) 1-12Partij
 Nerin Bisseswar (782) - Edwin Remmerswaal (1016) 1-14Partij
vr 11-11-2022     RDC Rijnsburg 2  -   MDV Monster  
2
-
6
 Daniël Boom (922) - Herman Vroom (1138) 0-22
 Arno Kooloos (1036) - Piet Rozenboom (1034) 1-14
 Alexander Zwanenburg (846) - Leo van Teijlingen (856) 1-13Partij
 Jan Oudshoorn (909) - Frans de Smit (856) 0-21
 Ronde 6
ma 21-11-2022     Damlust Gouda 3  -   Naaldwijk  
3
-
5
 Derk Jan de Groot  - Walter de Koning (971) 1-12
 Leo Schouten (793) - Peter Bentvelzen (1032) 1-14
 Gert Dankers (701) - Nico Zwinkels (937) 0-21
 Piet van Eeden (752) - Hans Bentvelzen (1004) 1-13
do 24-11-2022     MDV Monster  -   De Hofstad Dammers 2  
4
-
4
 Herman Vroom (1138) - Jack Mondt (994) 2-02
 Piet Rozenboom (1034) - Jaap van Hal (1033) 0-23Partij
 Leo van Teijlingen (856) - Dion van Bommel (1014) 1-14
 Frans de Smit (856) - Nerin Bisseswar (782) 1-11
do 01-12-2022     De Hofstad Dammers  -   RDC Rijnsburg 2  
5
-
3
 Nizaam Muradin (1097) - Daniël Boom (922) 1-12
 Bonne Douma (1017) - Rinus Kromhout (1055) 1-14
 Frans van de Velde (1078) - Arno Kooloos (1036) 1-13Partij
 Pertap Malahé (1151) - Alexander Zwanenburg (846) 2-01
 Ronde 7
ma 09-01-2023     VELO Wateringen  -   MDV Monster  
-
do 12-01-2023     De Hofstad Dammers 2  -   De Hofstad Dammers  
-
vr 13-01-2023     RDC Rijnsburg 2  -   Damlust Gouda 3  
-