Toernooibase
HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Provinciale Clubcompetitie ZHDB 2018/2019

 

Klasse: 1e klasse   

 Ronde 1
ma 10-09-2018     De Lier  -   Den Haag 3  
8
-
4
 Peter van der Stap (1336) - Alex Kruyshoop (721) 2-02Partij
 Maarten van der Schee (882) - Radjendrenath Kalloe (1037) 0-25Partij
 Wim Boer (1052) - Hans van de Vijver (682) 2-06
 Peet van t Wout (890) - Oedebhaan Dihal (851) 1-13
 Jerry de Nijs (1085) - Wilfred Promes (454) 2-01
 Teun Dekker (810) - Frans Teijn (1105) 1-14
di 11-09-2018     Naaldwijk  -   VELO Wateringen  
5
-
5
 Peter Bentvelzen (1011) - Arie Stoorvogel (1072) 1-11
 Hans Bentvelzen (1020) - Edwin Remmerswaal (1019) 1-14
 Ad van der Voort (973) - Ben de Koning (902) 1-15
 Nico Zwinkels (938) - Aad Schrader (903) 1-12
 Bernard de Koning (924) - Chiel Overvoorde (722) 1-13
 niet opgekomen  - niet opgekomen  0-0R
wo 12-09-2018     Constant Charlois 2  -   De Hofstad Dammers 2  
6
-
6
 Harry Bisambhar (916) - Jetse Veenstra (1009) 2-05
 Marlon Mangroe (845) - Piet Rozenboom (1006) 1-14Partij
 Radjan Gobardhan (937) - Dion van Bommel (1031) 2-02Partij
 Koos van Savooyen (643) - Harold Jagram (976) 0-21Partij
 Radjinder Jharap (1154) - Jaap van Hal (1006) 1-16Partij
 Roy Verveer  - Nerin Bisseswar (799) 0-23Partij
   DOS Delft  -   KDC Katwijk  
6
-
6
 Henk Valk (1021) - Jack van der Plas (983) 1-1Partij
 Herk Vis (930) - Andries van der Wal (696) 1-1
 Loek Tillemans (992) - Gé Berbee (936) 1-1Partij
 Rob Smits (887) - Arend van Beelen (996) 1-1
 Mees van den Bosch (763) - John Bruin (757) 1-1
 Ton van Namen (805) - Arjan Varkevisser (795) 1-1
 Ronde 2
ma 24-09-2018     VELO Wateringen  -   De Lier  
9
-
3
 Martijn van IJzendoorn (1534) - Peter van der Stap (1336) 2-03
 Arie Stoorvogel (1072) - Maarten van der Schee (882) 1-11
 Reza Ghafoerkhan (1092) - Jerry de Nijs (1085) 1-16
 Ben de Koning (902) - Wim Boer (1052) 1-14
 Edwin Remmerswaal (1019) - Peet van t Wout (890) 2-02
 Aad Schrader (903) - Frans Prins (809) 2-05
di 25-09-2018     Den Haag 3  -   DOS Delft  
7
-
5
 Radjendrenath Kalloe (1037) - Henk Valk (1021) 2-01Partij
 Oedebhaan Dihal (851) - Jordy van der Lugt (999) 1-16
 John Kolstee (788) - Rob Smits (887) 0-23
 Alex Kruyshoop (721) - Ton van Namen (805) 1-12Partij
 Rinus Snellaars (645) - Cees van Atten (820) 1-15
 Frans Teijn (1105) - Mees van den Bosch (763) 2-04
do 27-09-2018     De Hofstad Dammers 2  -   Naaldwijk  
7
-
5
 Piet Rozenboom (1006) - Peter Bentvelzen (1011) 1-13Partij
 Dion van Bommel (1031) - Hans Bentvelzen (1020) 1-14Partij
 Jetse Veenstra (1009) - Walter de Koning (989) 1-15Partij
 Guillaume Zuniga (903) - Nico Zwinkels (938) 2-01Partij
 Jaap van Hal (1006) - Bernard de Koning (924) 1-16Partij
 Harold Jagram (976) - Ad van der Voort (973) 1-12Partij
di 02-10-2018     KDC Katwijk  -   MDV Monster  
6
-
6
 Jack van der Plas (983) - Herman Vroom (1073) 0-21
 Andries van der Wal (696) - Frans Boers (835) 1-16
 Gé Berbee (936) - Jan Molhoek (871) 1-13Partij
 John Bruin (757) - Ben Gehrke (822) 2-02
 Arie Dubbelaar (830) - Patrick Scheffers (708) 1-14
 Cees Plug (798) - Gilles van Winkel (757) 1-15
 Ronde 3
ma 08-10-2018     De Lier  -   De Hofstad Dammers 2  
6
-
6
 Peter van der Stap (1336) - Jaap van Hal (1006) 2-01Partij
 Maarten van der Schee (882) - Harold Jagram (976) 2-02Partij
 Wim Boer (1052) - Dion van Bommel (1031) 0-23Partij
 Peet van t Wout (890) - Nerin Bisseswar (799) 1-14Partij
 Jerry de Nijs (1085) - Piet Rozenboom (1006) 1-15Partij
 Teun Dekker (810) - Guillaume Zuniga (903) 0-26Partij
di 09-10-2018     Naaldwijk  -   Constant Charlois 2  
6
-
6
 Hans Bentvelzen (1020) - Sjaam Biekram (1031) 2-06
 Nico Zwinkels (938) - Ratan Ganeshie (921) 1-13
 Peter Bentvelzen (1011) - Radjinder Jharap (1154) 0-25
 Walter de Koning (989) - Marlon Mangroe (845) 1-14
 Bernard de Koning (924) - Leen Schinkel (804) 2-02
 Ad van der Voort (973) - Radjan Gobardhan (937) 0-21
wo 10-10-2018     DOS Delft  -   VELO Wateringen  
4
-
8
 Henk Valk (1021) - Martijn van IJzendoorn (1534) 0-21Partij
 Herk Vis (930) - Reza Ghafoerkhan (1092) 0-25
 Loek Tillemans (992) - Arie Stoorvogel (1072) 1-14
 Gerard Peroti (1006) - Edwin Remmerswaal (1019) 1-16
 Ton van Namen (805) - Aad Schrader (903) 1-12
 Cees van Atten (820) - Albert Joosse jr (910) 1-13
do 11-10-2018     MDV Monster  -   Den Haag 3  
5
-
7
 Herman Vroom (1073) - Radjendrenath Kalloe (1037) 0-22Partij
 Nico Hoogenraad (993) - Oedebhaan Dihal (851) 2-05
 Patrick Scheffers (708) - Alex Kruyshoop (721) 2-06Partij
 Gertjan Voois (963) - Frans Teijn (1105) 0-24
 Ben Gehrke (822) - Rinus Snellaars (645) 0-23
 Jan Molhoek (871) - Wilfred Promes (454) 1-11
 Ronde 4
ma 22-10-2018     VELO Wateringen  -   MDV Monster  
11
-
1
 Martijn van IJzendoorn (1534) - Herman Vroom (1073) 2-06
 Arie Stoorvogel (1072) - Frans Boers (835) 2-01
 Reza Ghafoerkhan (1092) - Jan Molhoek (871) 2-02
 Jos Vis (886) - Patrick Scheffers (708) 2-03
 Ben de Koning (902) - Gertjan Voois (963) 2-05
 Aad Schrader (903) - Gilles van Winkel (757) 1-14
di 23-10-2018     Den Haag 3  -   KDC Katwijk  
3
-
9
 Frans van Eenennaam (1102) - Gé Berbee (936) 0-26Partij
 Oedebhaan Dihal (851) - Andries van der Wal (696) 2-02
 Rinus Snellaars (645) - Arjan Varkevisser (795) 0-21
 Frans Teijn (1105) - Arend van Beelen (996) 0-23
 Alex Kruyshoop (721) - John Bruin (757) 1-15Partij
 Hans van de Vijver (682) - Cor de Jong (813) 0-24
wo 24-10-2018     Constant Charlois 2  -   De Lier  
3
-
9
 Iwan Fung (1079) - Peter van der Stap (1336) 0-2
 Radjan Gobardhan (937) - Maarten van der Schee (882) 1-1
 Marlon Mangroe (845) - Wim Boer (1052) 0-2
 Anthony Keijzer (980) - Peet van t Wout (890) 0-2
 Harry Bisambhar (916) - Jerry de Nijs (1085) 2-0
 Roy Verveer  - Teun Dekker (810) 0-2Partij
do 25-10-2018     De Hofstad Dammers 2  -   DOS Delft  
3
-
9
 Jetse Veenstra (1009) - Henk Valk (1021) 0-26Partij
 Piet Rozenboom (1006) - Loek Tillemans (992) 2-05Partij
 Guillaume Zuniga (903) - Victor Foss (954) 0-22Partij
 Rafindrepersad Dihal (898) - Rob Smits (887) 0-23Partij
 Harold Jagram (976) - Cees van Atten (820) 0-21
 Nerin Bisseswar (799) - Mees van den Bosch (763) 1-14Partij
 Ronde 5
ma 05-11-2018     De Lier  -   Naaldwijk  
5
-
7
 Peter van der Stap (1336) - Peter Bentvelzen (1011) 2-02
 Maarten van der Schee (882) - Walter de Koning (989) 0-26
 Wim Boer (1052) - Hans Bentvelzen (1020) 2-03
 Peet van t Wout (890) - Ad van der Voort (973) 1-11
 Jerry de Nijs (1085) - Nico Zwinkels (938) 0-24
 Teun Dekker (810) - Bernard de Koning (924) 0-25
di 06-11-2018     KDC Katwijk  -   VELO Wateringen  
7
-
5
 Andries van der Wal (696) - Reza Ghafoerkhan (1092) 0-2
 Jack van der Plas (983) - Arie Stoorvogel (1072) 0-2
 Arend van Beelen (996) - Edwin Remmerswaal (1019) 2-0
 Arjan Varkevisser (795) - Ben de Koning (902) 1-1
 Cor de Jong (813) - Jos Vis (886) 2-0
 Arie Dubbelaar (830) - Aad Schrader (903) 2-0
do 08-11-2018     MDV Monster  -   De Hofstad Dammers 2  
4
-
8
 Herman Vroom (1073) - Jetse Veenstra (1009) 2-05
 Frans Boers (835) - Piet Rozenboom (1006) 1-16
 Jan Molhoek (871) - Jaap van Hal (1006) 0-21Partij
 Patrick Scheffers (708) - Harold Jagram (976) 0-22
 Engelbertus Pronk (929) - Rafindrepersad Dihal (898) 1-14Partij
 Ben Gehrke (822) - Nerin Bisseswar (799) 0-23Partij
wo 14-11-2018     DOS Delft  -   Constant Charlois 2  
2
-
10
 Henk Valk (1021) - Sjaam Biekram (1031) 2-01Partij
 Gerard Peroti (1006) - Iwan Fung (1079) 0-2
 Herk Vis (930) - Marlon Mangroe (845) 0-2
 Loek Tillemans (992) - Radjinder Jharap (1154) 0-2
 Victor Foss (954) - Radjan Gobardhan (937) 0-2
 Cees van Atten (820) - Roy Verveer  0-2
 Ronde 6
ma 19-11-2018     VELO Wateringen  -   Den Haag 3  
9
-
3
 Martijn van IJzendoorn (1534) - Alex Kruyshoop (721) 2-01
 Reza Ghafoerkhan (1092) - Frans van Eenennaam (1102) 2-02
 Arie Stoorvogel (1072) - Hans van de Vijver (682) 2-04
 Edwin Remmerswaal (1019) - Oedebhaan Dihal (851) 2-05
 Aad Schrader (903) - Rinus Snellaars (645) 1-13
 Jos Vis (886) - Frans Teijn (1105) 0-26
di 20-11-2018     Naaldwijk  -   DOS Delft  
6
-
6
 Nico Zwinkels (938) - Henk Valk (1021) 0-21Partij
 Peter Bentvelzen (1011) - Loek Tillemans (992) 2-06
 Hans Bentvelzen (1020) - Rob Smits (887) 0-23
 Walter de Koning (989) - Victor Foss (954) 1-14
 Ad van der Voort (973) - Cees van Atten (820) 1-15
 Bernard de Koning (924) - Mees van den Bosch (763) 2-02
wo 21-11-2018     Constant Charlois 2  -   MDV Monster  
6
-
6
 Harry Bisambhar (916) - Ben Gehrke (822) 1-1
 Radjinder Jharap (1154) - Herman Vroom (1073) 0-2Partij
 Roy Verveer  - Jan Molhoek (871) 0-2Partij
 Marlon Mangroe (845) - Frans Boers (835) 2-0
 Moenna Banarsi (991) - Gilles van Winkel (757) 2-0
 Edward Botse  - Patrick Scheffers (708) 1-1
do 22-11-2018     De Hofstad Dammers 2  -   KDC Katwijk  
6
-
6
 Piet Rozenboom (1006) - Andries van der Wal (696) 2-03Partij
 Jetse Veenstra (1009) - Jack van der Plas (983) 0-21
 Rafindrepersad Dihal (898) - Gé Berbee (936) 0-26Partij
 Harold Jagram (976) - John Bruin (757) 1-15Partij
 Nerin Bisseswar (799) - Cor de Jong (813) 1-14Partij
 Guillaume Zuniga (903) - Arjan Varkevisser (795) 2-02Partij
 Ronde 7
di 15-01-2019     KDC Katwijk  -   Constant Charlois 2  
-
   Den Haag 3  -   De Hofstad Dammers 2  
-
wo 16-01-2019     DOS Delft  -   De Lier  
-
do 17-01-2019     MDV Monster  -   Naaldwijk  
-
 Ronde 8
ma 28-01-2019     De Lier  -   MDV Monster  
-
di 29-01-2019     Naaldwijk  -   KDC Katwijk  
-
wo 30-01-2019     Constant Charlois 2  -   Den Haag 3  
-
do 31-01-2019     De Hofstad Dammers 2  -   VELO Wateringen  
-
 Ronde 9
ma 11-02-2019     VELO Wateringen  -   Constant Charlois 2  
-
di 12-02-2019     KDC Katwijk  -   De Lier  
-
   Den Haag 3  -   Naaldwijk  
-
do 14-02-2019     MDV Monster  -   DOS Delft  
-