Toernooibase
HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Provinciale Clubcompetitie PNHDB 2002/2003

 

Klasse: 2e klasse   

 Ronde 1
di 24-09-2002     ADW Amsterdam  -   Damclub Amstelveen  
9
-
9
 Rob van Westerloo (1119) - Helmuth Bauschen  3-05
 Henk van Houten (973) - Willem Visser  3-04
 Hans Mulder  - Henk Fokkink  0-36
 Joop van Straalen  - Hein Udo  0-33
 Chris van Gool  - Kees Jan Evers  0-32
 Guus Gase  - George Barnier  3-01
 Ronde 2
vr 11-10-2002     Hiltex 3  -   ADW Amsterdam  
10
-
4
 John Stins  - Ben van der Velden  3-01
 Frank Zwerver  - Henk van Houten (973) 1-13
 Mudassar Malik (719) - Joop van Straalen  3-04
 Jan ten Brink  - Chris van Gool  1-12
 Jacob Jacobs  - Hans Mulder  1-15
 Albert Onrust (814) - Guus Gase  1-16
 Ronde 3
vr 25-10-2002     Damclub Amstelveen  -   Hiltex 3  
18
-
0
 Willem Visser  - Wim Herbers  3-01
 Gerrit van der Steeg  - Jan ten Brink  3-04
 John Eekelschot (1073) - Frank Zwerver  3-06
 Hein Udo  - John Stins  3-05
 Henk Fokkink  - Jacob Jacobs  3-03
 George Barnier  - Kees Jacobs  3-02
 Ronde 4
vr 15-11-2002     Damclub Amstelveen  -   ADW Amsterdam  
11
-
5
 John Eekelschot (1073) - niet opgekomen  3-01R
 Hein Udo  - Joop van Straalen  3-02
 Gerrit van der Steeg  - Hans Mulder  1-16
 Henk Fokkink  - Henk van Houten (973) 0-35
 Willem Visser  - Rob van Westerloo (1119) 1-13
 Mieke Heitmeier  - Chris van Gool  3-04
 Ronde 5
di 26-11-2002     ADW Amsterdam  -   Hiltex 3  
10
-
7
 Joop van Straalen  - Klaas Bons  1-15
 Chris van Gool  - Hans Gons (1069) 0-33
 niet opgekomen  - John Stins  0-31R
 Rob van Westerloo (1119) - Frank Zwerver  3-06
 Henk van Houten (973) - Jan ten Brink  3-04
 Hans Mulder  - niet opgekomen  3-02R
 Ronde 6
vr 13-12-2002     Hiltex 3  -   Damclub Amstelveen  
10
-
7
 John Stins  - Kees Jan Evers  3-03
 Mudassar Malik (719) - Henk Fokkink  0-35
 Huub Kroes (981) - Willem Visser  3-04
 Jan ten Brink  - Hein Udo  0-31
 Albert Onrust (814) - Helmuth Bauschen  1-16
 Jacob Jacobs  - George Barnier  3-02
 Ronde 7
di 14-01-2003     ADW Amsterdam  -   Damclub Amstelveen  
7
-
10
 niet opgekomen  - Willem Visser  0-31R
 Rob van Westerloo (1119) - Helmuth Bauschen  3-02
 Chris van Gool  - Henk Fokkink  3-04
 Henk van Houten (973) - Hein Udo  1-16
 Hans Mulder  - Kees Jan Evers  0-35
 Joop van Straalen  - George Barnier  0-33
 Ronde 8
vr 31-01-2003     Hiltex 3  -   ADW Amsterdam  
6
-
9
 Albert Onrust (814) - Frank Pasman (1113) 0-33
 Mudassar Malik (719) - Rob van Westerloo (1119) 0-32
 Hans Gons (1069) - Henk van Houten (973) 1-14
 Huub Kroes (981) - Chris van Gool  3-01
 John Stins  - Hans Mulder  1-15
 Frank Zwerver  - Joop van Straalen  1-16
 Ronde 9
vr 14-02-2003     Damclub Amstelveen  -   Hiltex 3  
4
-
13
 Gerrit van der Steeg  - Hans Gons (1069) 0-33
 Kees Jan Evers  - John Stins  0-32
 Hein Udo  - Frank Zwerver  3-05
 Henk Fokkink  - Jan ten Brink  1-11
 Mieke Heitmeier  - Kees Jacobs  0-34
 Willem Visser  - Jacob Jacobs  0-36
 Ronde 10
vr 28-02-2003     Damclub Amstelveen  -   ADW Amsterdam  
15
-
3
 Kees Jan Evers  - niet opgekomen  3-01R
 Gerrit van der Steeg  - Henk van Houten (973) 0-32
 John Eekelschot (1073) - Chris van Gool  3-04
 Hein Udo  - Joop van Straalen  3-05
 Mieke Heitmeier  - F. Stal  3-03
 Henk Fokkink  - Hans Mulder  3-06
 Ronde 11
di 11-03-2003     ADW Amsterdam  -   Hiltex 3  
6
-
9
 Frank Pasman (1113) - Hans Gons (1069) 3-01
 Henk van Houten (973) - Huub Kroes (981) 1-13
 F. Stal  - John Stins  1-15
 Joop van Straalen  - Jacob Jacobs  0-32
 Chris van Gool  - Frank Zwerver  1-16
 Hans Mulder  - Jan ten Brink  0-34
 Ronde 12
vr 21-03-2003     Hiltex 3  -   Damclub Amstelveen  
8
-
8
 Mudassar Malik (719) - Kees Jan Evers  0-33
 Huub Kroes (981) - John Eekelschot (1073) 1-15
 Jacob Jacobs  - Gerrit van der Steeg  1-13
 John Stins  - George Barnier  3-01
 Albert Onrust (814) - Henk Fokkink  3-02
 Frank Zwerver  - Hein Udo  0-36