Toernooibase
HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Provinciale Clubcompetitie PFDB 2017/2018

 

Klasse: 2e klasse   

 Ronde 1
ma 16-10-2017     Bezint Eer Gij Begint 2  -   Donkerbroek  
9
-
3
 Ruurd Winkel (805) - niet opgekomen  2-01R
 Sijtze Terpstra (857) - Jan Durk Klooster (859) 1-16
 Roel Toering (904) - Lammert van der Sluis (865) 1-15
 Eeltje Terpstra (908) - Jan Sikkens (831) 2-03
 Hylke Schaaf (798) - Hans Hoks (735) 1-12
 Sjoerd Schaaf (840) - Jan Klooster (678) 2-04
wo 18-10-2017     Oerterp 2  -   DCH Heerenveen 3  
6
-
6
 Miente Pera (880) - Tabe de Vries (883) 0-22Partij
 Harry Mennema (844) - Sjouke Zijlstra (778) 1-11Partij
 Sietze Boonstra (730) - Wim Riddersma (856) 2-06Partij
 Arend Schuurman (789) - Jan van de Vegt (811) 2-03Partij
 Foppe Jansma (651) - Benno de Vries (886) 1-14
 Jan Tuinstra (596) - Geert Rozenberg (879) 0-25
 Ronde 2
di 31-10-2017     DCH Heerenveen 3  -   Lemmer 2  
9
-
3
 Tabe de Vries (883) - Bouke van der Werff (944) 1-16
 Pieter de Vries (889) - Jan Visser (715) 2-03
 Wim Riddersma (856) - Willem Akkerman (724) 1-15
 Geert Rozenberg (879) - Jaap Oosterdijk (644) 2-02
 Sjouke Zijlstra (778) - Zwaantje van der Werff (712) 1-14
 Jan van de Vegt (811) - Jelle Jellesma (483) 2-01
wo 08-11-2017     Oerterp 2  -   Donkerbroek  
5
-
7
 Harry Mennema (844) - Jelte Smid (911) 0-23Partij
 Arend Schuurman (789) - Bouke van Ek (728) 1-16
 Sietze Boonstra (730) - Jan Durk Klooster (859) 1-14Partij
 Jan Tuinstra (596) - Jan Sikkens (831) 0-22
 Durk Idsinga (623) - Lammert Snijder (764) 2-01
 Jack Riesenkamp (648) - Hans Hoks (735) 1-15
 Ronde 3
ma 13-11-2017     Lemmer 2  -   Bezint Eer Gij Begint 2  
2
-
10
 Gabriël Heijboer (779) - Eeltje Terpstra (908) 1-16
 Jan Visser (715) - Roel Toering (904) 0-23
 Zwaantje van der Werff (712) - Ruurd Winkel (805) 0-21
 Jaap Oosterdijk (644) - Sijtze Terpstra (857) 0-25
 Barteld Kortstra (691) - Sjoerd Schaaf (840) 1-14
 Jelle Jellesma (483) - Willem Lep (788) 0-22
di 14-11-2017     Donkerbroek  -   DCH Heerenveen 3  
5
-
7
 Germ Poortinga (938) - Tabe de Vries (883) 2-02
 Jelte Smid (911) - Pieter de Vries (889) 2-05
 Lammert van der Sluis (865) - Wim Riddersma (856) 0-23
 Bouke van Ek (728) - Sjouke Zijlstra (778) 1-16
 Jan Sikkens (831) - Geert Rozenberg (879) 0-24
 Hans Hoks (735) - Jan van de Vegt (811) 0-21
 Ronde 4
ma 12-02-2018     Lemmer 2  -   Oerterp 2  
4
-
8
 Bouke van der Werff (944) - Harry Mennema (844) 2-01Partij
 Willem Akkerman (724) - Arend Schuurman (789) 0-24
 Jan Visser (715) - Miente Pera (880) 0-25Partij
 Zwaantje van der Werff (712) - Foppe Jansma (651) 1-16
 Barteld Kortstra (691) - Durk Idsinga (623) 0-23
 Jaap Oosterdijk (644) - Jan Tuinstra (596) 1-12
   Bezint Eer Gij Begint 2  -   DCH Heerenveen 3  
9
-
3
 Ruurd Winkel (805) - Tabe de Vries (883) 2-02
 Yke Miedema (743) - Wim Riddersma (856) 0-21
 Klaas Koopman (914) - Geert Rozenberg (879) 2-05
 Hylke Schaaf (798) - Sjouke Zijlstra (778) 1-14
 Willem Lep (788) - Geert Ferwerda  2-03
 Eeltje Terpstra (908) - Hielke Luik (455) 2-06
 Ronde 5
di 19-12-2017     Donkerbroek  -   Lemmer 2  
8
-
4
 Germ Poortinga (938) - Bouke van der Werff (944) 2-01
 Jelte Smid (911) - Gabriël Heijboer (779) 2-03
 Jan Durk Klooster (859) - Zwaantje van der Werff (712) 1-12
 Bouke van Ek (728) - Jan Visser (715) 1-14
 Lammert van der Sluis (865) - Willem Akkerman (724) 1-16
 Hans Hoks (735) - Jaap Oosterdijk (644) 1-15
wo 24-01-2018     Oerterp 2  -   Bezint Eer Gij Begint 2  
5
-
7
 Arend Schuurman (789) - Sijtze Terpstra (857) 1-16Partij
 Sietze Boonstra (730) - Hylke Schaaf (798) 1-13Partij
 Miente Pera (880) - Roel Toering (904) 2-04Partij
 Durk Idsinga (623) - Ruurd Winkel (805) 0-22
 Jan Tuinstra (596) - Eeltje Terpstra (908) 1-15
 Jack Riesenkamp (648) - Willem Lep (788) 0-21
 Ronde 6
di 09-01-2018     Donkerbroek  -   Bezint Eer Gij Begint 2  
3
-
9
 Germ Poortinga (938) - Hylke Schaaf (798) 0-21
 Jelte Smid (911) - Willem Lep (788) 1-12
 Jan Durk Klooster (859) - Roel Toering (904) 0-24
 Bouke van Ek (728) - Ruurd Winkel (805) 0-26
 Lammert van der Sluis (865) - Sijtze Terpstra (857) 2-05
 Jan Sikkens (831) - Eeltje Terpstra (908) 0-23
   DCH Heerenveen 3  -   Oerterp 2  
6
-
6
 Pieter de Vries (889) - Harry Mennema (844) 2-01Partij
 Wim Riddersma (856) - Miente Pera (880) 0-25Partij
 Tabe de Vries (883) - Arend Schuurman (789) 1-16
 Sjouke Zijlstra (778) - Foppe Jansma (651) 1-13
 Geert Rozenberg (879) - Durk Idsinga (623) 1-12
 Benno de Vries (886) - Jan Tuinstra (596) 1-14
 Ronde 7
ma 29-01-2018     Lemmer 2  -   DCH Heerenveen 3  
7
-
5
 Bouke van der Werff (944) - Geert Rozenberg (879) 2-01
 Gabriël Heijboer (779) - Sjouke Zijlstra (778) 1-14
 Willem Akkerman (724) - Tabe de Vries (883) 2-06
 Jan Visser (715) - Geert Ferwerda  0-25
 Jaap Oosterdijk (644) - Albert Koops (503) 0-22
 Barteld Kortstra (691) - Hielke Luik (455) 2-03
di 06-02-2018     Donkerbroek  -   Oerterp 2  
9
-
3
 Germ Poortinga (938) - Harry Mennema (844) 2-01Partij
 Jelte Smid (911) - Arend Schuurman (789) 2-05
 Jan Durk Klooster (859) - Miente Pera (880) 0-23Partij
 Bouke van Ek (728) - Foppe Jansma (651) 1-16
 Lammert van der Sluis (865) - Durk Idsinga (623) 2-04
 Jan Sikkens (831) - Jan Tuinstra (596) 2-02
 Ronde 8
ma 19-02-2018     Bezint Eer Gij Begint 2  -   Lemmer 2  
7
-
5
 Roel Toering (904) - Bouke van der Werff (944) 0-26
 Klaas Koopman (914) - Willem Akkerman (724) 0-22
 Hylke Schaaf (798) - Jan Visser (715) 1-15
 Sjoerd Schaaf (840) - Zwaantje van der Werff (712) 2-03
 Willem Lep (788) - Jaap Oosterdijk (644) 2-01
 Ruurd Winkel (805) - Jelle Jellesma (483) 2-04
di 20-02-2018     DCH Heerenveen 3  -   Donkerbroek  
6
-
6
 Pieter de Vries (889) - Germ Poortinga (938) 1-15
 Wim Riddersma (856) - Jelte Smid (911) 0-22
 Tabe de Vries (883) - Bouke van Ek (728) 2-06
 Sjouke Zijlstra (778) - Jan Klooster (678) 2-04
 Geert Rozenberg (879) - Jan Sikkens (831) 1-13
 Jan van de Vegt (811) - Hans Hoks (735) 0-21
 Ronde 9
ma 05-03-2018     Bezint Eer Gij Begint 2  -   Oerterp 2  
6
-
6
 Eeltje Terpstra (908) - André de Jong (984) 0-23
 Ruurd Winkel (805) - Arend Schuurman (789) 2-04
 Sjoerd Schaaf (840) - Sietze Boonstra (730) 0-22Partij
 Hylke Schaaf (798) - Foppe Jansma (651) 1-16
 Roel Toering (904) - Durk Idsinga (623) 2-05
 Klaas Koopman (914) - Jan Tuinstra (596) 1-11
   Lemmer 2  -   Donkerbroek  
4
-
8
 Bouke van der Werff (944) - Jelte Smid (911) 1-14
 Willem Akkerman (724) - Jan Durk Klooster (859) 1-16
 Jaap Oosterdijk (644) - Bouke van Ek (728) 0-21
 Zwaantje van der Werff (712) - Lammert van der Sluis (865) 1-15
 Jelle Jellesma (483) - Jan Sikkens (831) 0-22
 Andries de Ruiter (512) - Jan Klooster (678) 1-13
 Ronde 10
di 20-03-2018     DCH Heerenveen 3  -   Bezint Eer Gij Begint 2  
4
-
8
 Jan van de Vegt (811) - Eeltje Terpstra (908) 0-23
 Sjouke Zijlstra (778) - Hylke Schaaf (798) 1-16
 Gerard Weinans (692) - Ruurd Winkel (805) 2-04
 Albert Koops (503) - Yke Miedema (743) 0-22
 Geert Rozenberg (879) - Sipke de Boer (518) 1-15
 Hielke Luik (455) - Willem Lep (788) 0-21
wo 21-03-2018     Oerterp 2  -   Lemmer 2  
6
-
6
 Foppe Jansma (651) - Bouke van der Werff (944) 0-23
 Miente Pera (880) - Willem Akkerman (724) 0-25Partij
 Arend Schuurman (789) - Jan Visser (715) 2-02Partij
 Sietze Boonstra (730) - Zwaantje van der Werff (712) 0-24Partij
 Durk Idsinga (623) - Jaap Oosterdijk (644) 2-06
 Jan Tuinstra (596) - Jelle Jellesma (483) 2-01