Toernooibase
HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Provinciale Clubcompetitie ZHDB 2018/2019

 

Klasse: 2e klasse   

 Ronde 1
ma 17-09-2018     ADC Alphen a/d Rijn 2  -   VELO Wateringen 2  
1
-
7
 Martijn de Vries (759) - Jos Vis (886) 0-24
 Henk Springintveld (798) - Ravindra Kewal (761) 0-2
 Jaap Vermeer (694) - Chiel Overvoorde (722) 1-1
 Pim Broeren (545) - Wim Ernste (790) 0-2
   Damlust Gouda 3  -   Scheveningen  
4
-
4
 Jan Commandeur (1108) - Engelbertus Pronk (929) 0-24
 Theo Hordijk (1032) - Arie te Lindert (967) 2-01
 Eimert Buijserd (968) - Jeroen Neve (594) 1-13
 Piet van Eeden (770) - Ron de Vaal (778) 1-12Partij
   LDC Leiderdorp  -   Naaldwijk 2  
4
-
4
 Reginald Lindemans (1079) - Ton van de Ende (849) 2-0
 Alexander Zwanenburg (845) - Geert van Marrewijk (815) 0-2
 Jan Dekker (902) - Danny van der Voort (724) 2-0
 Paul Lovink (804) - Tom van de Knaap (869) 0-2
vr 21-09-2018     Kijk Uit Zegveld  -   RDC Rijnsburg 2  
8
-
0
 Arie de Bruijn (1229) - Casper Vroegop (1010) 2-02
 Cees Kuijer (1112) - Daniël Boom (925) 2-04
 Arie van der Knaap (1008) - Jan Parlevliet (990) 2-01Partij
 Peter de Bruijn (956) - Teun de Kluyver (584) 2-03
 Ronde 2
ma 01-10-2018     VELO Wateringen 2  -   Naaldwijk 2  
5
-
3
 Albert Joosse jr (910) - Ton van de Ende (849) 1-11
 Jos Vis (886) - Geert van Marrewijk (815) 2-03
 Ravindra Kewal (761) - Tom van de Knaap (869) 1-14
 Chiel Overvoorde (722) - Danny van der Voort (724) 1-12
   Scheveningen  -   Kijk Uit Zegveld  
0
-
8
 Johan Pronk (945) - Arie de Bruijn (1229) 0-22
 Jeroen Neve (594) - Cees Kuijer (1112) 0-24
 Arie te Lindert (967) - Arie van der Knaap (1008) 0-21Partij
 Ron de Vaal (778) - Peter de Bruijn (956) 0-23Partij
   ADC Alphen a/d Rijn 2  -   Damlust Gouda 3  
3
-
5
 Robert van Diggele (817) - Peter Pippel (982) 1-14
 Arie van Diggele (871) - Theo Hordijk (1032) 0-23
 Rein Verkade (792) - Piet van Eeden (770) 2-02
 Co van Dam (768) - Eimert Buijserd (968) 0-21
vr 05-10-2018     RDC Rijnsburg 2  -   LDC Leiderdorp  
2
-
6
 Arno Kooloos (1071) - Reginald Lindemans (1079) 0-21
 Rinus Kromhout (1052) - Alexander Zwanenburg (845) 1-14
 Daniël Boom (925) - Glenn Hardenberg (791) 1-13
 Rune Varkevisser  - Jan Dekker (902) 0-22
 Ronde 3
ma 15-10-2018     Damlust Gouda 3  -   VELO Wateringen 2  
7
-
1
 Theo Hordijk (1032) - Wim Ernste (790) 2-01
 Jan Commandeur (1108) - Ravindra Kewal (761) 2-02
 Gert Dankers (730) - Chiel Overvoorde (722) 2-03
 Piet van Eeden (770) - Jos Vis (886) 1-14
   LDC Leiderdorp  -   Scheveningen  
7
-
1
 Reginald Lindemans (1079) - Johan Pronk (945) 2-0
 Alexander Zwanenburg (845) - Arie te Lindert (967) 2-0
 Jan Dekker (902) - Jeroen Neve (594) 2-0
 Cees Zwanenburg (794) - Ron de Vaal (778) 1-1
di 16-10-2018     Naaldwijk 2  -   RDC Rijnsburg 2  
4
-
4
 Ton van de Ende (849) - Rinus Kromhout (1052) 0-23
 Geert van Marrewijk (815) - Casper Vroegop (1010) 0-24
 Tom van de Knaap (869) - Daniël Boom (925) 2-02
 Danny van der Voort (724) - Teun de Kluyver (584) 2-01
vr 19-10-2018     Kijk Uit Zegveld  -   ADC Alphen a/d Rijn 2  
5
-
3
 Arie de Bruijn (1229) - Robert van Diggele (817) 1-14
 Jeroen de Bruijn (1110) - Henk Springintveld (798) 2-01
 Arie Groenendijk (865) - Rein Verkade (792) 1-12
 Peter de Bruijn (956) - Co van Dam (768) 1-13
 Ronde 4
ma 29-10-2018     VELO Wateringen 2  -   RDC Rijnsburg 2  
3
-
5
 Jos Vis (886) - Rinus Kromhout (1052) 0-2
 Albert Joosse jr (910) - Casper Vroegop (1010) 1-1
 Wim Ernste (790) - Daniël Boom (925) 0-2
 Chiel Overvoorde (722) - Teun de Kluyver (584) 2-0
   Scheveningen  -   Naaldwijk 2  
5
-
3
 Arie te Lindert (967) - Tom van de Knaap (869) 0-21
 Johan Pronk (945) - Ton van de Ende (849) 2-03
 Jeroen Neve (594) - Geert van Marrewijk (815) 1-14Partij
 Ron de Vaal (778) - Danny van der Voort (724) 2-02Partij
   ADC Alphen a/d Rijn 2  -   LDC Leiderdorp  
4
-
4
 Martijn de Vries (759) - Reginald Lindemans (1079) 2-04
 Robert van Diggele (817) - Jan Dekker (902) 0-21
 Rein Verkade (792) - Alexander Zwanenburg (845) 2-02
 Pim Broeren (545) - Cora Koopman (877) 0-23
   Damlust Gouda 3  -   Kijk Uit Zegveld  
3
-
5
 Piet van Eeden (770) - Cees Kuijer (1112) 0-2
 Gert Dankers (730) - Arie van der Knaap (1008) 1-1
 Theo Hordijk (1032) - Peter de Bruijn (956) 0-2
 Eimert Buijserd (968) - Martin de Vink (827) 2-0
 Ronde 5
ma 12-11-2018     LDC Leiderdorp  -   Damlust Gouda 3  
6
-
2
 Reginald Lindemans (1079) - Eimert Buijserd (968) 2-0
 Alexander Zwanenburg (845) - Gert Dankers (730) 1-1
 Jan Dekker (902) - Piet van Eeden (770) 2-0
 Glenn Hardenberg (791) - Theo Hordijk (1032) 1-1
di 13-11-2018     Naaldwijk 2  -   ADC Alphen a/d Rijn 2  
5
-
3
 Tom van de Knaap (869) - Martijn de Vries (759) 0-24
 Ton van de Ende (849) - Jaap Vermeer (694) 2-03
 Geert van Marrewijk (815) - Co van Dam (768) 2-01
 Danny van der Voort (724) - Pim Broeren (545) 1-12
vr 16-11-2018     RDC Rijnsburg 2  -   Scheveningen  
5
-
3
 Arie Schoneveld (1048) - Koos van Setten (826) 2-03
 Arno Kooloos (1071) - Piet Rozenboom (1006) 1-14Partij
 Daniël Boom (925) - Johan Pronk (945) 2-02Partij
 Teun de Kluyver (584) - Ron de Vaal (778) 0-21Partij
   Kijk Uit Zegveld  -   VELO Wateringen 2  
7
-
1
 Arie de Bruijn (1229) - Jos Vis (886) 1-14Partij
 Cees Kuijer (1112) - Wim Ernste (790) 2-03
 Arie van der Knaap (1008) - Chiel Overvoorde (722) 2-01Partij
 Peter de Bruijn (956) - Ravindra Kewal (761) 2-02
 Ronde 6
ma 26-11-2018     VELO Wateringen 2  -   Scheveningen  
1
-
7
 Jos Vis (886) - Johan Pronk (945) 0-24
 Ravindra Kewal (761) - Arie te Lindert (967) 0-21
 Wim Ernste (790) - Jeroen Neve (594) 1-13
 Chiel Overvoorde (722) - Ron de Vaal (778) 0-22Partij
   Damlust Gouda 3  -   Naaldwijk 2  
3
-
5
 Theo Hordijk (1032) - Geert van Marrewijk (815) 1-1
 Eimert Buijserd (968) - Ton van de Ende (849) 1-1
 Gert Dankers (730) - Tom van de Knaap (869) 1-1
 Piet van Eeden (770) - Danny van der Voort (724) 0-2
vr 30-11-2018     Kijk Uit Zegveld  -   LDC Leiderdorp  
5
-
3
 Cees Kuijer (1112) - Cora Koopman (877) 2-01
 Jeroen de Bruijn (1110) - Reginald Lindemans (1079) 1-14
 Arie Kuijer (1021) - Paul Lovink (804) 1-12
 Arie Groenendijk (865) - Jan Dekker (902) 1-13
ma 10-12-2018     ADC Alphen a/d Rijn 2  -   RDC Rijnsburg 2  
2
-
6
 Martijn de Vries (759) - Casper Vroegop (1010) 0-22
 Robert van Diggele (817) - Mariëlle Meijer-Kromhout (1010) 0-23
 Arie van Diggele (871) - Nico Mul (837) 1-14
 Jaap Vermeer (694) - Teun de Kluyver (584) 1-11
 Ronde 7
ma 07-01-2019     LDC Leiderdorp  -   VELO Wateringen 2  
5
-
3
 Reginald Lindemans (1079) - Wim Ernste (790) 2-02
 Alexander Zwanenburg (845) - Jos Vis (886) 1-14
 Jan Dekker (902) - Chiel Overvoorde (722) 0-23
 Paul Lovink (804) - Ravindra Kewal (761) 2-01
di 08-01-2019     Naaldwijk 2  -   Kijk Uit Zegveld  
3
-
5
 Ton van de Ende (849) - Cees Kuijer (1112) 0-22
 Geert van Marrewijk (815) - Arie van der Knaap (1008) 0-24Partij
 Danny van der Voort (724) - Peter de Bruijn (956) 1-13
 Tom van de Knaap (869) - niet opgekomen  2-01R
vr 11-01-2019     RDC Rijnsburg 2  -   Damlust Gouda 3  
5
-
3
 Arno Kooloos (1071) - Eimert Buijserd (968) 1-13
 Casper Vroegop (1010) - Leo Schouten (778) 2-04
 Daniël Boom (925) - Piet van Eeden (770) 2-02
 Teun de Kluyver (584) - Theo Hordijk (1032) 0-21
ma 14-01-2019     Scheveningen  -   ADC Alphen a/d Rijn 2  
7
-
1
 Arie te Lindert (967) - Jaap Vermeer (694) 2-03
 Jeroen Neve (594) - Martijn de Vries (759) 1-14
 Johan Pronk (945) - Pim Broeren (545) 2-02
 Ron de Vaal (778) - Co van Dam (768) 2-01Partij