Toernooibase
HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Provinciale Clubcompetitie PNHDB 2004/2005

 

Klasse: 2e klasse   

 Ronde 1
ma 20-09-2004     Kunst en Genoegen 2  -   DDV 2  
1
-
7
 Piet van der Poel (735) - Miro Alberto  0-22
 Jos Harte  - Gerrit van der Werff  0-23
 Kees Harte  - Jan Korff  1-14
 Dick Bartels  - Frits Stoelwinder  0-21
   Zaanstreek 6  -   Purmerend 66 2  
0
-
8
 Jo Geuke (926) - Dick Lust (1002) 0-24
 Henk Martens  - Gerrit Pleijzier (850) 0-23
 Nico May  - Frans van Dijk (824) 0-21
 Ted Groentjes  - Charles Tjin  0-22
do 23-09-2004     Middelie  -   Aris de Heer  
2
-
6
 Frits van der Zee  - P.D. Groot  1-14
 Cees Koedam  - Paul Stuijt  0-21
 Martin de Vries  - Piet Struving  0-22
 Joop van de Ven  - Martin Jonkman  1-13
vr 01-10-2004     Damclub Amstelveen  -   BDC 2  
3
-
5
 Willem Visser  - Louis van den Heuvel  0-21
 Gerrit van der Steeg  - Dennis Rinkel  1-14
 Judith Fritschy  - Jan van der Does  0-23
 Hein Udo  - Henk Winter  2-02
di 05-10-2004     Het Probleem 2  -   Zaanstreek 5  
6
-
2
 Leendert Bakker (898) - niet opgekomen  2-01R
 Marchinus Mulder (1034) - Johan Deubel  2-04
 Dolf Kerssens  - Roswitha Siemonsma  0-23
 Mamady Keita  - Cees van den Berg  2-02
 Ronde 2
di 12-10-2004     Purmerend 66 2  -   Kunst en Genoegen 2  
6
-
2
 Gerrit Pleijzier (850) - Nico Duikersloot  0-24
 Frans van Dijk (824) - Jan Bartels  2-01
 Charles Tjin  - Dick Bartels  2-02
 Robby Hoost  - Huib Arends  2-03
   Aris de Heer  -   Zaanstreek 6  
4
-
4
 P.D. Groot  - Jo Geuke (926) 2-04
 Paul Stuijt  - Henk Martens  1-12
 Piet Struving  - Nico May  1-11
 Martin Jonkman  - Ted Groentjes  0-23
   BDC 2  -   Het Probleem 2  
0
-
8
 Louis van den Heuvel  - Leendert Bakker (898) 0-22
 Dennis Rinkel  - Marchinus Mulder (1034) 0-24
 Henk Winter  - Dolf Kerssens  0-23
 Jan van der Does  - Mamady Keita  0-21Partij
ma 18-10-2004     DDV 2  -   Damclub Amstelveen  
6
-
2
 Miro Alberto  - Henk Fokkink  0-24
 Jan Korff  - niet opgekomen  2-01R
 Frits Stoelwinder  - Helmuth Bauschen  2-02
 Ruth Bouman-Blijheid (718) - George Barnier  2-03
   Zaanstreek 5  -   Middelie  
4
-
4
 Cees Staal  - Frits van der Zee  2-02
 Johan Deubel  - Cees Koedam  0-24
 Jan-Maarten Koorn  - Martin de Vries  2-03
 Cees van den Berg  - Joop van de Ven  0-21
 Ronde 3
ma 25-10-2004     Zaanstreek 6  -   Zaanstreek 5  
3
-
5
 Jo Geuke (926) - Cees Staal  1-14
 Henk Martens  - Johan Deubel  2-02
 Nico May  - Jan-Maarten Koorn  0-23
 Ted Groentjes  - Cees van den Berg  0-21
   Kunst en Genoegen 2  -   Aris de Heer  
2
-
6
 Piet van der Poel (735) - P.D. Groot  1-1
 Jos Harte  - Paul Stuijt  1-1
 Dick Bartels  - Piet Struving  0-2
 Jan Bartels  - Martin Jonkman  0-2
di 26-10-2004     Het Probleem 2  -   Middelie  
5
-
3
 Leendert Bakker (898) - Frits van der Zee  2-02
 Bart Bouw (980) - Cees Koedam  0-24
 Marchinus Mulder (1034) - Martin de Vries  2-03
 Mamady Keita  - Joop van de Ven  1-11
   BDC 2  -   DDV 2  
4
-
4
 Louis van den Heuvel  - Miro Alberto  2-03
 Evert Andrea  - Jan Korff  0-22
 Henk Winter  - Frits Stoelwinder  1-11
 Jan van der Does  - Ruth Bouman-Blijheid (718) 1-14
vr 05-11-2004     Damclub Amstelveen  -   Purmerend 66 2  
4
-
4
 Hein Udo  - Gerrit Pleijzier (850) 2-01
 Henk Fokkink  - Charles Tjin  1-13
 Willem Visser  - Frans van Dijk (824) 0-24
 George Barnier  - Dick Lust (1002) 1-12
 Ronde 4
di 16-11-2004     Aris de Heer  -   Damclub Amstelveen  
3
-
5
 P.D. Groot  - Nico Bouland  2-01
 Paul Stuijt  - Henk Fokkink  1-14
 Piet Struving  - Hein Udo  0-22
 Martin Jonkman  - George Barnier  0-23
ma 22-11-2004     DDV 2  -   Het Probleem 2  
1
-
7
 Miro Alberto  - Leendert Bakker (898) 0-24
 Gerrit van der Werff  - Marchinus Mulder (1034) 0-22
 Jan Korff  - Pascal Stil (970) 0-23
 Frits Stoelwinder  - Mamady Keita  1-11
   Zaanstreek 5  -   Kunst en Genoegen 2  
5
-
3
 Cees Staal  - Rene de Jong (977) 2-02
 Cees van den Berg  - Kees Harte  1-11
 Jan-Maarten Koorn  - Jan Bartels  1-13
 Johan Deubel  - Dick Bartels  1-14
di 23-11-2004     Purmerend 66 2  -   BDC 2  
4
-
4
 Dick Lust (1002) - Louis van den Heuvel  1-12
 Gerrit Pleijzier (850) - Henk Winter  0-23
 Charles Tjin  - Jan van der Does  2-04
 Frans van Dijk (824) - Dennis Rinkel  1-11
do 09-12-2004     Middelie  -   Zaanstreek 6  
4
-
4
 Frits van der Zee  - Henk Martens  2-02
 Cees Koedam  - Nico May  0-24
 Martin de Vries  - Martin van Zanen  0-23
 Joop van de Ven  - Ted Groentjes  2-01
 Ronde 5
ma 06-12-2004     Zaanstreek 6  -   Het Probleem 2  
1
-
7
 Jo Geuke (926) - Leendert Bakker (898) 0-21
 Henk Martens  - Jan van Velzen  0-22
 Nico May  - Pascal Stil (970) 0-23
 Ted Groentjes  - Dolf Kerssens  1-14
   DDV 2  -   Purmerend 66 2  
4
-
4
 Gerrit van der Werff  - Dick Lust (1002) 1-11
 Miro Alberto  - Gerrit Pleijzier (850) 2-02
 Jan Korff  - Charles Tjin  1-14
 Frits Stoelwinder  - Frans van Dijk (824) 0-23
   Kunst en Genoegen 2  -   Middelie  
2
-
6
 Jos Harte  - Frits van der Zee  1-14
 Jan Bartels  - Cees Koedam  1-11
 Dick Bartels  - Martin de Vries  0-23
 Huib Arends  - Joop van de Ven  0-22
di 07-12-2004     BDC 2  -   Aris de Heer  
4
-
4
 Louis van den Heuvel  - P.D. Groot  0-23
 Henk Winter  - Paul Stuijt  1-12
 Dennis Rinkel  - Piet Struving  1-14
 Jan van der Does  - Martin Jonkman  2-01
vr 10-12-2004     Damclub Amstelveen  -   Zaanstreek 5  
6
-
2
 Hein Udo  - Cees Staal  1-14
 Henk Fokkink  - Jan-Maarten Koorn  2-01
 Gerrit van der Steeg  - Johan Deubel  2-02
 Willem Visser  - Cees van den Berg  1-13
 Ronde 6
ma 17-01-2005     Zaanstreek 6  -   Kunst en Genoegen 2  
2
-
6
 Jo Geuke (926) - Piet van der Poel (735) 0-24
 Martin van Zanen  - Leo Hoogervorst  0-21
 Nico May  - Jan Bartels  1-12
 Ted Groentjes  - Huib Arends  1-13
di 18-01-2005     Aris de Heer  -   DDV 2  
5
-
3
 P.D. Groot  - Gerrit van der Werff  2-04
 Paul Stuijt  - Miro Alberto  0-21
 Piet Struving  - Jan Korff  1-13
 Martin Jonkman  - Ruth Bouman-Blijheid (718) 2-02
ma 24-01-2005     Zaanstreek 5  -   BDC 2  
4
-
4
 Cees Staal  - Louis van den Heuvel  0-23
 Jan Leeuwerink  - Henk Winter  2-04
 Cees van den Berg  - Jan van der Does  2-01
 Johan Deubel  - Dennis Rinkel  0-22
di 25-01-2005     Het Probleem 2  -   Purmerend 66 2  
3
-
5
 Marchinus Mulder (1034) - Dick Lust (1002) 0-23
 Bart Bouw (980) - Gerrit Pleijzier (850) 0-21
 Pascal Stil (970) - Charles Tjin  2-02
 Dolf Kerssens  - Frans van Dijk (824) 1-14
do 27-01-2005     Middelie  -   Damclub Amstelveen  
1
-
7
 Frits van der Zee  - Nico Bouland  0-24
 Cees Koedam  - Willem Visser  1-12
 Martin de Vries  - George Barnier  0-21
 Joop van de Ven  - Henk Fokkink  0-23
 Ronde 7
ma 14-02-2005     DDV 2  -   Zaanstreek 5  
6
-
2
 Miro Alberto  - Jan-Maarten Koorn  1-13
 Gerrit van der Werff  - Jo Geuke (926) 1-12
 Jan Korff  - Johan Deubel  2-04
 Frits Stoelwinder  - Cees van den Berg  2-01
di 15-02-2005     BDC 2  -   Middelie  
7
-
1
 Louis van den Heuvel  - Frits van der Zee  2-02
 Henk Winter  - Cees Koedam  2-01
 Afra Kalkhoven-Beentjes (643) - Martin de Vries  1-14
 Jan van der Does  - Joop van de Ven  2-03Partij
vr 18-02-2005     Damclub Amstelveen  -   Zaanstreek 6  
7
-
1
 Henk Fokkink  - Jo Geuke (926) 2-02
 Judith Fritschy  - Martin van Zanen  1-14
 Willem Visser  - Jan-Maarten Koorn  2-03
 Gerrit van der Steeg  - Ted Groentjes  2-01
ma 21-02-2005     Kunst en Genoegen 2  -   Het Probleem 2  
5
-
3
 Piet van der Poel (735) - Marchinus Mulder (1034) 2-04
 Leo Hoogervorst  - Jan van Velzen  2-03
 Jan Bartels  - Mamady Keita  0-22
 Huib Arends  - Dolf Kerssens  1-11
di 22-02-2005     Purmerend 66 2  -   Aris de Heer  
6
-
2
 Dick Lust (1002) - P.D. Groot  1-13
 Gerrit Pleijzier (850) - Paul Stuijt  2-02
 Charles Tjin  - Piet Struving  1-14
 Frans van Dijk (824) - Martin Jonkman  2-01
 Ronde 8
ma 28-02-2005     Zaanstreek 5  -   Purmerend 66 2  
1
-
7
 Cees van den Berg  - Dick Lust (1002) 0-22
 Johan Deubel  - Gerrit Pleijzier (850) 0-23
 Cees Staal  - Charles Tjin  1-14
 Jan-Maarten Koorn  - Frans van Dijk (824) 0-21
ma 07-03-2005     Kunst en Genoegen 2  -   Damclub Amstelveen  
4
-
4
 Piet van der Poel (735) - Willem Visser  2-03
 Leo Hoogervorst  - Gerrit van der Steeg  1-12
 Jos Harte  - Henk Fokkink  1-14
 Huib Arends  - Judith Fritschy  0-21
   Zaanstreek 6  -   BDC 2  
3
-
5
 Jo Geuke (926) - Louis van den Heuvel  2-04
 Martin van Zanen  - Henk Winter  1-12
 Jan-Maarten Koorn  - Dennis Rinkel  0-23
 Ted Groentjes  - Jan van der Does  0-21
di 08-03-2005     Het Probleem 2  -   Aris de Heer  
6
-
2
 Bart Bouw (980) - P.D. Groot  2-04
 Mamady Keita  - Paul Stuijt  1-11
 Marchinus Mulder (1034) - Piet Struving  2-03
 Dolf Kerssens  - Martin Jonkman  1-12
do 10-03-2005     Middelie  -   DDV 2  
4
-
4
 Frits van der Zee  - Gerrit van der Werff  0-24
 Cees Koedam  - Miro Alberto  2-03
 Martin de Vries  - Frits Stoelwinder  0-22
 Joop van de Ven  - Ruth Bouman-Blijheid (718) 2-01
 Ronde 9
ma 21-03-2005     DDV 2  -   Zaanstreek 6  
5
-
3
 Gerrit van der Werff  - Martin van Zanen  1-12
 Miro Alberto  - Geert Wierda  2-04
 Frits Stoelwinder  - Kaj Kruit  0-23
 Ruth Bouman-Blijheid (718) - Ted Groentjes  2-01
di 22-03-2005     Aris de Heer  -   Zaanstreek 5  
3
-
5
 P.D. Groot  - Johan Deubel  2-03
 Paul Stuijt  - Jan Leeuwerink  0-21
 Piet Struving  - Cees Staal  0-24
 Martin Jonkman  - Cees van den Berg  1-12
di 29-03-2005     Purmerend 66 2  -   Middelie  
4
-
4
 Dick Lust (1002) - Frits van der Zee  0-21
 Gerrit Pleijzier (850) - Joop van de Ven  2-02
 Charles Tjin  - Cees Koedam  1-14
 Frans van Dijk (824) - Martin de Vries  1-13
   BDC 2  -   Kunst en Genoegen 2  
5
-
3
 Louis van den Heuvel  - Leo Hoogervorst  1-12
 Dennis Rinkel  - Jos Harte  1-13
 Afra Kalkhoven-Beentjes (643) - Kees Harte  1-14
 Jan van der Does  - Huib Arends  2-01
vr 08-04-2005     Damclub Amstelveen  -   Het Probleem 2  
6
-
2
 John Eekelschot (1093) - Marchinus Mulder (1034) 2-04
 Henk Fokkink  - Mamady Keita  1-13
 Gerrit van der Steeg  - Jan van Velzen  1-12
 Judith Fritschy  - Dolf Kerssens  2-01