Toernooibase
HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Provinciale Clubcompetitie ZHDB 2022/2023

 

Klasse: 3e klasse   

 Ronde 1
ma 12-09-2022     Naaldwijk 2  -   DEZ Reeuwijk  
5
-
3
 Danny van der Voort (747) - Stan van der Meer (889) 0-24
 Geert van Marrewijk (811) - Parker Richardson  2-01
 Justin van Velthoven (539) - Porter Richardson (565) 2-03
 Ton van der Ende (839) - Menno Kamminga  1-12
di 13-09-2022     ADC Alphen a/d Rijn 2  -   Scheveningen 2  
5
-
3
 Tom van Noort (794) - Ron de Vaal (818) 2-04Partij
 Pim Broeren (547) - Andrys van der Wal (702) 1-13
 Co van Dam (756) - Hanny de Vaal-Kokshoorn (644) 2-01
 Maarten van der Nagel  - Joke van der Meijden (558) 0-22
wo 14-09-2022     DOS Delft 2  -   VELO Wateringen 2  
4
-
4
 Cees van Atten (793) - Aad Schrader (914) 1-14Partij
 Jan Eekhout (823) - Jos Vis (875) 1-13Partij
 Amand Keultjes (667) - Chiel Overvoorde (715) 2-02Partij
 Quirine van der Salm (523) - Ravindra Kewal (761) 0-21Partij
 Ronde 2
ma 26-09-2022     VELO Wateringen 2  -   Scheveningen 2  
5
-
3
 Ben de Koning (884) - Andrys van der Wal (702) 2-03
 Jos Vis (875) - Nel Lindhout (684) 2-04
 Chiel Overvoorde (715) - Joke van der Meijden (558) 1-11
 Ravindra Kewal (761) - Ron de Vaal (818) 0-22
wo 28-09-2022     DOS Delft 2  -   Naaldwijk 2  
2
-
6
 Herk Vis (917) - Ton van der Ende (839) 1-13
 Cees van Atten (793) - Geert van Marrewijk (811) 1-14
 Jan Eekhout (823) - Tom van de Knaap (839) 0-21
 Quirine van der Salm (523) - Andries Ottevanger (725) 0-22
vr 30-09-2022     DEZ Reeuwijk  -   ADC Alphen a/d Rijn 2  
3
-
5
 Maaike de Bruin (772) - Robert van Diggele (828) 1-14
 Indy Schouten  - Henk Springintveld (787) 2-03
 Willem Slappendel (287) - Jaap Vermeer (702) 0-22
 Marit Egas  - Co van Dam (756) 0-21
 Ronde 3
ma 10-10-2022     Naaldwijk 2  -   VELO Wateringen 2  
5
-
3
 Ton van der Ende (839) - Aad Schrader (914) 1-13
 Tom van de Knaap (839) - Ben de Koning (884) 1-14
 Andries Ottevanger (725) - Chiel Overvoorde (715) 2-01
 Geert van Marrewijk (811) - Ravindra Kewal (761) 1-12
   Scheveningen 2  -   DEZ Reeuwijk  
6
-
2
 Ron de Vaal (818) - Hans de Knikker (1108) 0-24Partij
 Andrys van der Wal (702) - Porter Richardson (565) 2-03
 Hanny de Vaal-Kokshoorn (644) - Menno Kamminga  2-02
 Joke van der Meijden (558) - Parker Richardson  2-01
di 11-10-2022     ADC Alphen a/d Rijn 2  -   DOS Delft 2  
5
-
3
 Henk Springintveld (787) - Jan Eekhout (823) 0-23
 Jaap Vermeer (702) - Cees van Atten (793) 1-14
 Co van Dam (756) - Amand Keultjes (667) 2-02
 Pim Broeren (547) - niet opgekomen  2-01R
 Ronde 4
ma 24-10-2022     VELO Wateringen 2  -   DEZ Reeuwijk  
4
-
4
 niet opgekomen  - Stan van der Meer (889) 0-21R
 Aad Schrader (914) - Laurent Glas (707) 1-14
 Ben de Koning (884) - Porter Richardson (565) 2-02
 Chiel Overvoorde (715) - Indy Schouten  1-13
   Naaldwijk 2  -   ADC Alphen a/d Rijn 2  
3
-
5
 Danny van der Voort (747) - Robert van Diggele (828) 1-14
 Ard van Wingerden (892) - Henk Springintveld (787) 1-11
 Teun Dekker (794) - Jaap Vermeer (702) 1-13
 Andries Ottevanger (725) - Co van Dam (756) 0-22
wo 26-10-2022     DOS Delft 2  -   Scheveningen 2  
6
-
2
 Amand Keultjes (667) - Hanny de Vaal-Kokshoorn (644) 1-11Partij
 Jan Eekhout (823) - Joke van der Meijden (558) 1-12
 Cees van Atten (793) - Andrys van der Wal (702) 2-04
 Quirine van der Salm (523) - Ron de Vaal (818) 2-03Partij
 Ronde 5
vr 04-11-2022     DEZ Reeuwijk  -   DOS Delft 2  
0
-
8
 Maaike de Bruin (772) - Amand Keultjes (667) 0-24
 Laurent Glas (707) - Jan Eekhout (823) 0-21
 Indy Schouten  - Quirine van der Salm (523) 0-23
 Willem Slappendel (287) - Cees van Atten (793) 0-22
ma 07-11-2022     Scheveningen 2  -   Naaldwijk 2  
3
-
5
 Andrys van der Wal (702) - Danny van der Voort (747) 1-12
 Koos van Setten (800) - Ton van der Ende (839) 1-13
 Joke van der Meijden (558) - Geert van Marrewijk (811) 1-14
 Wim Eijgenraam (676) - Maarten van der Schee (873) 0-21
di 08-11-2022     ADC Alphen a/d Rijn 2  -   VELO Wateringen 2  
0
-
8
 Tom van Noort (794) - Aad Schrader (914) 0-22
 Pim Broeren (547) - Ben de Koning (884) 0-24
 Co van Dam (756) - Jos Vis (875) 0-23
 Maarten van der Nagel  - Ravindra Kewal (761) 0-21
 Ronde 6
ma 21-11-2022     VELO Wateringen 2  -   DOS Delft 2  
5
-
3
 Chiel Overvoorde (715) - Jan Eekhout (823) 0-23
 Jos Vis (875) - Amand Keultjes (667) 2-04
 Ravindra Kewal (761) - Cees van Atten (793) 1-12
 Ben de Koning (884) - niet opgekomen  2-01R
   Scheveningen 2  -   ADC Alphen a/d Rijn 2  
5
-
3
 Joke van der Meijden (558) - Robert van Diggele (828) 1-14
 Hanny de Vaal-Kokshoorn (644) - Jaap Vermeer (702) 1-13
 Ron de Vaal (818) - Co van Dam (756) 2-01Partij
 Nel Lindhout (684) - Pim Broeren (547) 1-12
vr 25-11-2022     DEZ Reeuwijk  -   Naaldwijk 2  
2
-
6
 Maaike de Bruin (772) - Tom van de Knaap (839) 2-04
 Willem Slappendel (287) - Geert van Marrewijk (811) 0-23
 Sean Turina  - Maarten van der Schee (873) 0-21
 Julia Slappendel  - Andries Ottevanger (725) 0-22
 Ronde 7
di 03-01-2023     ADC Alphen a/d Rijn 2  -   DEZ Reeuwijk  
3
-
5
 Tom van Noort (794) - Laurent Glas (707) 0-21
 Pim Broeren (547) - Marit Egas  2-03
 Co van Dam (756) - Reinate Sneijders  1-14
 Maarten van der Nagel  - Zoey Berk  0-22
ma 09-01-2023     Scheveningen 2  -   VELO Wateringen 2  
3
-
5
 Ron de Vaal (818) - Aad Schrader (914) 0-21Partij
 Andrys van der Wal (702) - Ben de Koning (884) 1-14
 Joke van der Meijden (558) - Chiel Overvoorde (715) 1-13
 Hanny de Vaal-Kokshoorn (644) - Ravindra Kewal (761) 1-12
   Naaldwijk 2  -   DOS Delft 2  
5
-
3
 Ton van der Ende (839) - Jan Eekhout (823) 2-02
 Geert van Marrewijk (811) - Amand Keultjes (667) 1-14
 Teun Dekker (794) - Cees van Atten (793) 0-23
 Danny van der Voort (747) - niet opgekomen  2-01R
 Ronde 8
ma 23-01-2023     VELO Wateringen 2  -   Naaldwijk 2  
6
-
2
 Aad Schrader (914) - Geert van Marrewijk (811) 1-14
 Ben de Koning (884) - Ton van der Ende (839) 2-03
 Chiel Overvoorde (715) - Andries Ottevanger (725) 1-11
 Ravindra Kewal (761) - Danny van der Voort (747) 2-02
wo 25-01-2023     DOS Delft 2  -   ADC Alphen a/d Rijn 2  
1
-
7
 Amand Keultjes (667) - Arie van Diggele (843) 1-14
 Cees van Atten (793) - Robert van Diggele (828) 0-22
 Jan Eekhout (823) - Co van Dam (756) 0-23
 Quirine van der Salm (523) - Pim Broeren (547) 0-21
vr 27-01-2023     DEZ Reeuwijk  -   Scheveningen 2  
4
-
4
 Laurent Glas (707) - Andrys van der Wal (702) 0-23
 Maaike de Bruin (772) - Joke van der Meijden (558) 2-04
 Indy Schouten  - Hanny de Vaal-Kokshoorn (644) 2-02
 Willem Slappendel (287) - Ron de Vaal (818) 0-21
 Ronde 9
ma 06-02-2023     Scheveningen 2  -   DOS Delft 2  
-
di 07-02-2023     ADC Alphen a/d Rijn 2  -   Naaldwijk 2  
-
vr 10-02-2023     DEZ Reeuwijk  -   VELO Wateringen 2  
-
 Ronde 10
ma 20-02-2023     VELO Wateringen 2  -   ADC Alphen a/d Rijn 2  
-
   Naaldwijk 2  -   Scheveningen 2  
-
wo 22-02-2023     DOS Delft 2  -   DEZ Reeuwijk  
-