Toernooibase
HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Provinciale Clubcompetitie ZHDB 2017/2018

 

Klasse: 3e klasse   

 Ronde 1
ma 11-09-2017     Damlust Gouda 3  -   Den Haag 4  
5
-
3
 Peter Pippel (1010) - Hans van de Vijver (713) 2-04
 Jan Commandeur (1097) - John Kolstee (749) 2-02
 Gert Dankers (763) - Alex Kruyshoop (749) 0-21Partij  
 Piet van Eeden (757) - Rinus Snellaars (626) 1-13
vr 15-09-2017     DEZ Reeuwijk  -   DOS Delft 2  
1
-
7
 Jari Brenninkmeijer (590) - Rolan van der Lugt (841) 0-24
 Maaike de Bruin (389) - Chiel Overvoorde (724) 1-13
 Anna Verbunt  - Quirine van der Salm (559) 0-22
 Anouk de Vries  - Amand Keultjes (690) 0-21
di 19-09-2017     KDC Katwijk 2  -   Scheveningen 2  
4
-
4
 Arend van Beelen (987) - Nel Lindhout (683) 1-14Partij
 Cornelis Vooijs (547) - Joke van der Meijden (546) 2-03Partij
 Teun de Kluyver (573) - Gerda van der Meijden (472) 1-12Partij
 Chris Pronk  - Hanny de Vaal-Kokshoorn (616) 0-21
 Ronde 2
ma 25-09-2017     ADC Alphen a/d Rijn 3  -   Damlust Gouda 3  
4
-
4
 Henk Springintveld (825) - Peter Pippel (1010) 1-14
 Jaap Vermeer (753) - Gerardo IJssel Jr. (1142) 0-23
 Co van Dam (774) - Piet van Eeden (757) 2-01
 Pim Broeren (551) - Guus Potjes (702) 1-12
di 26-09-2017     Den Haag 4  -   DEZ Reeuwijk  
1
-
7
 John Kolstee (749) - Kariem Droog (1017) 0-21
 Rinus Snellaars (626) - Mariska Groenendijk-Bos (1010) 0-24
 Alex Kruyshoop (749) - Jari Brenninkmeijer (590) 0-22Partij
 Theo Baard (393) - Maaike de Bruin (389) 1-13Partij
   KDC Katwijk 2  -   DOS Delft 2  
4
-
4
 Cees Plug (798) - Rolan van der Lugt (841) 0-24
 Cornelis Vooijs (547) - Jan Eekhout (820) 2-02
 Teun de Kluyver (573) - Chiel Overvoorde (724) 2-01
 Maarten van der Zwan (286) - Wynton Meijer (507) 0-22
 Ronde 3
ma 02-10-2017     Scheveningen 2  -   DOS Delft 2  
2
-
6
 Hanny de Vaal-Kokshoorn (616) - Rolan van der Lugt (841) 0-24
 Nico Pronk (592) - Jan Eekhout (820) 0-23Partij
 Joke van der Meijden (546) - Chiel Overvoorde (724) 2-01Partij
 Ronald Bunsee (597) - Amand Keultjes (690) 0-22
di 10-10-2017     KDC Katwijk 2  -   Den Haag 4  
2
-
6
 Arend van Beelen (987) - Alex Kruyshoop (749) 2-03
 Cornelis Vooijs (547) - John Kolstee (749) 0-24
 Teun de Kluyver (573) - Rinus Snellaars (626) 0-21
 Maarten van der Zwan (286) - Theo Baard (393) 0-22Partij
vr 13-10-2017     DEZ Reeuwijk  -   ADC Alphen a/d Rijn 3  
1
-
7
 Jari Brenninkmeijer (590) - Henk Springintveld (825) 0-23
 Maaike de Bruin (389) - Jaap Vermeer (753) 1-14
 Rick Verbunt (163) - Co van Dam (774) 0-21
 Willem Slappendel  - Pim Broeren (551) 0-22
 Ronde 4
ma 23-10-2017     Damlust Gouda 3  -   DEZ Reeuwijk  
4
-
4
 Leo Schouten (785) - Ruben Groenendijk (1015) 0-23
 Piet van Eeden (757) - niet opgekomen  2-01R
 Gert Dankers (763) - Hans de Knikker (1078) 0-24
 Guus Potjes (702) - Maaike de Bruin (389) 2-02
di 24-10-2017     Den Haag 4  -   Scheveningen 2  
6
-
2
 John Kolstee (749) - Hanny de Vaal-Kokshoorn (616) 2-01
 Hans van de Vijver (713) - Joke van der Meijden (546) 2-04Partij
 Alex Kruyshoop (749) - Gerda van der Meijden (472) 2-03Partij
 Theo Baard (393) - Nel Lindhout (683) 0-22Partij
ma 30-10-2017     ADC Alphen a/d Rijn 3  -   KDC Katwijk 2  
4
-
4
 Jaap Vermeer (753) - Cees Plug (798) 0-23
 Henk Springintveld (825) - Cornelis Vooijs (547) 1-14
 Co van Dam (774) - Maarten van der Zwan (286) 2-02
 Pim Broeren (551) - Teun de Kluyver (573) 1-11
 Ronde 5
ma 06-11-2017     Scheveningen 2  -   ADC Alphen a/d Rijn 3  
3
-
5
 Nel Lindhout (683) - Jaap Vermeer (753) 2-04Partij
 Gerda van der Meijden (472) - Henk Springintveld (825) 0-23
 Hanny de Vaal-Kokshoorn (616) - Co van Dam (774) 0-21
 Joke van der Meijden (546) - Pim Broeren (551) 1-12Partij
di 07-11-2017     KDC Katwijk 2  -   Damlust Gouda 3  
3
-
5
 Arend van Beelen (987) - Peter Pippel (1010) 1-14
 Cees Plug (798) - Gert Dankers (763) 2-02
 Teun de Kluyver (573) - Guus Potjes (702) 0-21
 Maarten van der Zwan (286) - Piet van Eeden (757) 0-23
wo 08-11-2017     DOS Delft 2  -   Den Haag 4  
5
-
3
 Rolan van der Lugt (841) - Hedwig Callender (825) 2-04
 Chiel Overvoorde (724) - John Kolstee (749) 0-23
 Amand Keultjes (690) - Theo Baard (393) 2-01
 Quirine van der Salm (559) - Hans van de Vijver (713) 1-12
 Ronde 6
ma 20-11-2017     ADC Alphen a/d Rijn 3  -   DOS Delft 2  
0
-
8
 Jaap Vermeer (753) - Rolan van der Lugt (841) 0-24
 Maarten van der Nagel  - Chiel Overvoorde (724) 0-21
 Co van Dam (774) - Amand Keultjes (690) 0-23
 Pim Broeren (551) - Wynton Meijer (507) 0-22
   Damlust Gouda 3  -   Scheveningen 2  
6
-
2
 Theo Hordijk (1044) - Gerda van der Meijden (472) 2-04
 Gert Dankers (763) - Joke van der Meijden (546) 2-01
 Piet van Eeden (757) - Nel Lindhout (683) 2-02
 Leo Schouten (785) - Hanny de Vaal-Kokshoorn (616) 0-23
vr 24-11-2017     DEZ Reeuwijk  -   KDC Katwijk 2  
4
-
4
 Anna Verbunt  - David Vooijs  0-23
 Laurent Glas  - Damian Hage  2-02
 Lisanne Slappendel  - Arie van der Bent  2-01
 Jari de Hoog  - Maarten van der Zwan (286) 0-24
 Ronde 7
ma 27-11-2017     Scheveningen 2  -   DEZ Reeuwijk  
2
-
6
 Jan Molhoek (884) - Hans de Knikker (1078) 0-22
 Nico Pronk (592) - Ruben Groenendijk (1015) 0-24
 Hanny de Vaal-Kokshoorn (616) - Jari Brenninkmeijer (590) 0-21
 Joke van der Meijden (546) - Maaike de Bruin (389) 2-03
di 28-11-2017     Den Haag 4  -   ADC Alphen a/d Rijn 3  
5
-
3
 Rinus Snellaars (626) - Henk Springintveld (825) 1-14
 Alex Kruyshoop (749) - Pim Broeren (551) 1-12Partij
 Hans van de Vijver (713) - Co van Dam (774) 1-11Partij
 John Kolstee (749) - Jaap Vermeer (753) 2-03
wo 29-11-2017     DOS Delft 2  -   Damlust Gouda 3  
2
-
6
 Rolan van der Lugt (841) - Guus Potjes (702) 2-01
 Victor Foss (970) - Theo Hordijk (1044) 0-24
 Chiel Overvoorde (724) - Piet van Eeden (757) 0-23
 Quirine van der Salm (559) - Gert Dankers (763) 0-22
 Ronde 8
wo 13-12-2017     DOS Delft 2  -   Scheveningen 2  
6
-
2
 Victor Foss (970) - Hanny de Vaal-Kokshoorn (616) 1-11
 Rolan van der Lugt (841) - Joke van der Meijden (546) 2-04
 Quirine van der Salm (559) - Gerda van der Meijden (472) 2-03
 Wynton Meijer (507) - Nel Lindhout (683) 1-12
di 09-01-2018     Den Haag 4  -   KDC Katwijk 2  
6
-
2
 Hans van de Vijver (713) - Arend van Beelen (987) 1-12
 Rinus Snellaars (626) - Cees Plug (798) 1-13
 John Kolstee (749) - Teun de Kluyver (573) 2-01
 Theo Baard (393) - Maarten van der Zwan (286) 2-04Partij
ma 22-01-2018     ADC Alphen a/d Rijn 3  -   DEZ Reeuwijk  
4
-
4
 Henk Springintveld (825) - Hans de Knikker (1078) 0-24
 Jaap Vermeer (753) - Jari Brenninkmeijer (590) 2-03
 Co van Dam (774) - niet opgekomen  2-01R
 Pim Broeren (551) - Maaike de Bruin (389) 0-22
 Ronde 9
ma 15-01-2018     Scheveningen 2  -   Den Haag 4  
4
-
4
 Ronald Bunsee (597) - John Kolstee (749) 0-23
 Hanny de Vaal-Kokshoorn (616) - Alex Kruyshoop (749) 1-12Partij
 Joke van der Meijden (546) - Hans van de Vijver (713) 2-01Partij
 Gerda van der Meijden (472) - Rinus Snellaars (626) 1-14Partij
di 16-01-2018     KDC Katwijk 2  -   ADC Alphen a/d Rijn 3  
1
-
7
 Cees Plug (798) - Henk Springintveld (825) 0-21
 Wessel Schuitemaker  - Jaap Vermeer (753) 0-22
 Cornelis Vooijs (547) - Co van Dam (774) 0-23
 Alexander Neijenhuis  - Pim Broeren (551) 1-14
vr 09-02-2018     DEZ Reeuwijk  -   Damlust Gouda 3  
1
-
7
 Jari Brenninkmeijer (590) - Eimert Buijserd (971) 0-23
 Maaike de Bruin (389) - Theo Hordijk (1044) 1-14
 Rick Verbunt (163) - Piet van Eeden (757) 0-22
 Lisanne Slappendel  - Guus Potjes (702) 0-21
 Ronde 10
ma 29-01-2018     Damlust Gouda 3  -   KDC Katwijk 2  
7
-
1
 Theo Hordijk (1044) - Cees Plug (798) 1-14
 Leo Schouten (785) - Teun de Kluyver (573) 2-02
 Piet van Eeden (757) - Cornelis Vooijs (547) 2-03
 Gert Dankers (763) - Maarten van der Zwan (286) 2-01
di 30-01-2018     Den Haag 4  -   DOS Delft 2  
2
-
6
 Rinus Snellaars (626) - Rolan van der Lugt (841) 0-23
 Alex Kruyshoop (749) - Jan Eekhout (820) 0-21Partij  
 Hans van de Vijver (713) - Wynton Meijer (507) 1-12
 John Kolstee (749) - Amand Keultjes (690) 1-14Partij
ma 19-02-2018     ADC Alphen a/d Rijn 3  -   Scheveningen 2  
2
-
6
 Henk Springintveld (825) - Hanny de Vaal-Kokshoorn (616) 0-22Partij
 Jaap Vermeer (753) - Joke van der Meijden (546) 0-24Partij
 Co van Dam (774) - Gerda van der Meijden (472) 2-01Partij
 Pim Broeren (551) - Nel Lindhout (683) 0-23Partij
 Ronde 11
ma 12-02-2018     Scheveningen 2  -   Damlust Gouda 3  
4
-
4
 Hanny de Vaal-Kokshoorn (616) - Guus Potjes (702) 2-01
 Nel Lindhout (683) - Theo Hordijk (1044) 1-12Partij
 Joke van der Meijden (546) - Gert Dankers (763) 1-13Partij
 Gerda van der Meijden (472) - Piet van Eeden (757) 0-24Partij
di 13-02-2018     KDC Katwijk 2  -   DEZ Reeuwijk  
1
-
7
 Chris Pronk  - Maaike de Bruin (389) 1-1
 David Vooijs  - Lisanne Slappendel  0-2
 Damian Hage  - Willem Slappendel  0-2
 Arie van der Bent  - Jari de Hoog  0-2
wo 14-02-2018     DOS Delft 2  -   ADC Alphen a/d Rijn 3  
3
-
5
 Wynton Meijer (507) - Henk Springintveld (825) 1-13
 Amand Keultjes (690) - Jaap Vermeer (753) 0-24
 Jan Eekhout (820) - Co van Dam (774) 2-01
 Quirine van der Salm (559) - Pim Broeren (551) 0-22
 Ronde 12
ma 26-02-2018     Damlust Gouda 3  -   DOS Delft 2  
4
-
4
 Theo Hordijk (1044) - Rolan van der Lugt (841) 0-24Partij
 Piet van Eeden (757) - Jan Eekhout (820) 2-02
 Gert Dankers (763) - Wynton Meijer (507) 0-23
 Guus Potjes (702) - Amand Keultjes (690) 1-11
   ADC Alphen a/d Rijn 3  -   Den Haag 4  
4
-
4
 Henk Springintveld (825) - Alex Kruyshoop (749) 1-14
 Jaap Vermeer (753) - Rinus Snellaars (626) 0-22
 Co van Dam (774) - John Kolstee (749) 2-01
 Maarten van der Nagel  - Theo Baard (393) 1-13
vr 02-03-2018     DEZ Reeuwijk  -   Scheveningen 2  
5
-
3
 Maaike de Bruin (389) - Hanny de Vaal-Kokshoorn (616) 0-24
 Laurent Glas  - Joke van der Meijden (546) 1-12
 Joran Glas  - Gerda van der Meijden (472) 2-03
 Lisanne Slappendel  - Nel Lindhout (683) 2-01
 Ronde 13
ma 12-03-2018     Scheveningen 2  -   KDC Katwijk 2  
4
-
4
 Hanny de Vaal-Kokshoorn (616) - Arend van Beelen (987) 0-24Partij
 Gerda van der Meijden (472) - Cornelis Vooijs (547) 1-13
 Nel Lindhout (683) - Teun de Kluyver (573) 1-11
 Joke van der Meijden (546) - Maarten van der Zwan (286) 2-02
di 13-03-2018     Den Haag 4  -   Damlust Gouda 3  
4
-
4
 Alex Kruyshoop (749) - Theo Hordijk (1044) 0-21Partij
 Hans van de Vijver (713) - Eimert Buijserd (971) 1-13
 Rinus Snellaars (626) - Guus Potjes (702) 2-02
 John Kolstee (749) - Piet van Eeden (757) 1-14
wo 14-03-2018     DOS Delft 2  -   DEZ Reeuwijk  
3
-
5
 Wynton Meijer (507) - Ruben Groenendijk (1015) 0-22
 Victor Foss (970) - Hans de Knikker (1078) 0-23
 Quirine van der Salm (559) - Maaike de Bruin (389) 1-14Partij  
 Jan Eekhout (820) - niet opgekomen  2-01R
 Ronde 14
ma 19-03-2018     Damlust Gouda 3  -   ADC Alphen a/d Rijn 3  
4
-
4
 Guus Potjes (702) - Henk Springintveld (825) 0-21
 Gert Dankers (763) - Jaap Vermeer (753) 0-24
 Theo Hordijk (1044) - Co van Dam (774) 2-02
 Piet van Eeden (757) - Pim Broeren (551) 2-03
wo 28-03-2018     DOS Delft 2  -   KDC Katwijk 2  
-
vr 13-04-2018     DEZ Reeuwijk  -   Den Haag 4  
4
-
4
 Maaike de Bruin (389) - Hans van de Vijver (713) 2-04
 Rick Verbunt (163) - Alex Kruyshoop (749) 0-23Partij
 Anna Verbunt  - Rinus Snellaars (626) 2-02
 Jari de Hoog  - Theo Baard (393) 0-21