Toernooibase
HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Provinciale Clubcompetitie ZHDB 2019/2020

 

Klasse: 3e klasse   

 Ronde 1
ma 16-09-2019     ADC Alphen a/d Rijn 2  -   DOS Delft 2  
1
-
7
 Martijn de Vries (792) - Jan Eekhout (838) 1-12Partij
 Jaap Vermeer (702) - Cees van Atten (822) 0-24
 Robert van Diggele (818) - Amand Keultjes (679) 0-23
 Arie van Diggele (866) - Jan Schreurs (554) 0-21
   Scheveningen 2  -   RDC Rijnsburg 2  
0
-
8
 Hanny de Vaal-Kokshoorn (659) - Casper Vroegop (1027) 0-24
 Joke van der Meijden (554) - Rinus Kromhout (1053) 0-21Partij
 Nel Lindhout (670) - Nico Mul (850) 0-22Partij
 Gerda van der Meijden (461) - Jac van Delft (772) 0-23Partij
vr 20-09-2019     DEZ Reeuwijk  -   Leids Damgenootschap 2  
2
-
6
 Maaike de Bruin (527) - Quirinius van Dorp  2-04Partij
 Willem Slappendel (365) - Daan Binnendijk  0-22Partij
 Lennard Verduijn  - Eric van t Hof  0-23Partij
 Sean Turina  - Eelco Kuipers  0-21Partij
 Ronde 2
vr 04-10-2019     RDC Rijnsburg 2  -   ADC Alphen a/d Rijn 2  
6
-
2
 Rinus Kromhout (1053) - Robert van Diggele (818) 2-04Partij
 Jac van Delft (772) - Henk Springintveld (788) 1-12
 Gert van Delft (766) - Jaap Vermeer (702) 1-13
 Rune Varkevisser  - Co van Dam (754) 2-01
do 10-10-2019     Leids Damgenootschap 2  -   DOS Delft 2  
5
-
3
 Robert Straver  - Jan Eekhout (838) 0-2Partij
 Eric van t Hof  - Cees van Atten (822) 1-1Partij  
 Quirinius van Dorp  - Amand Keultjes (679) 2-0Partij
 Eelco Kuipers  - Jan Schreurs (554) 2-0Partij
vr 11-10-2019     DEZ Reeuwijk  -   Scheveningen 2  
3
-
5
 Maaike de Bruin (527) - Gerda van der Meijden (461) 1-14
 Lisanne Slappendel (305) - Joke van der Meijden (554) 0-23
 Willem Slappendel (365) - Nel Lindhout (670) 0-22
 Lennard Verduijn  - Theo Baard (420) 2-01
 Ronde 3
ma 14-10-2019     ADC Alphen a/d Rijn 2  -   DEZ Reeuwijk  
6
-
2
 Martijn de Vries (792) - Joran Glas (306) 2-04
 Co van Dam (754) - Laurent Glas (558) 0-22
 Pim Broeren (543) - Lennard Verduijn  2-01
 Maarten van der Nagel  - Jari de Hoog  2-03
   Scheveningen 2  -   Leids Damgenootschap 2  
4
-
4
 Joke van der Meijden (554) - Quirinius van Dorp  0-21Partij  
 Gerda van der Meijden (461) - Eric van t Hof  0-24Partij  
 Hanny de Vaal-Kokshoorn (659) - Robert Straver  2-02Partij
 Nel Lindhout (670) - Wim Zwinkels  2-03Partij
wo 16-10-2019     DOS Delft 2  -   RDC Rijnsburg 2  
3
-
5
 Amand Keultjes (679) - Rinus Kromhout (1053) 0-23
 Cees van Atten (822) - Nico Mul (850) 1-14
 Jan Eekhout (838) - Jac van Delft (772) 1-12
 Quirine van der Salm (543) - Gert van Delft (766) 1-11
 Ronde 4
do 31-10-2019     Leids Damgenootschap 2  -   RDC Rijnsburg 2  
3
-
5
 Eric van t Hof  - Rinus Kromhout (1053) 0-21Partij
 Daan Binnendijk  - Nico Mul (850) 1-14Partij
 Wim Zwinkels  - Jac van Delft (772) 1-13Partij
 Quirinius van Dorp  - Gert van Delft (766) 1-12Partij  
ma 04-11-2019     Scheveningen 2  -   ADC Alphen a/d Rijn 2  
4
-
4
 Hanny de Vaal-Kokshoorn (659) - Arie van Diggele (866) 1-12Partij
 Nel Lindhout (670) - Jaap Vermeer (702) 2-03Partij
 Gerda van der Meijden (461) - Pim Broeren (543) 1-14Partij
 Joke van der Meijden (554) - Co van Dam (754) 0-21Partij
vr 15-11-2019     DEZ Reeuwijk  -   DOS Delft 2  
2
-
6
 Maaike de Bruin (527) - Jan Eekhout (838) 2-04Partij
 Sean Turina  - Cees van Atten (822) 0-22
 Willem Slappendel (365) - Amand Keultjes (679) 0-23
 Lennard Verduijn  - Quirine van der Salm (543) 0-21
 Ronde 5
ma 18-11-2019     ADC Alphen a/d Rijn 2  -   Leids Damgenootschap 2  
7
-
1
 Martijn de Vries (792) - Quirinius van Dorp  2-02Partij
 Arie van Diggele (866) - Eric van t Hof  2-01Partij
 Robert van Diggele (818) - Eelco Kuipers  2-04Partij
 Henk Springintveld (788) - Wim Zwinkels  1-13Partij
wo 20-11-2019     DOS Delft 2  -   Scheveningen 2  
6
-
2
 Rolan van der Lugt (915) - Hanny de Vaal-Kokshoorn (659) 2-02
 Cees van Atten (822) - Nel Lindhout (670) 2-01
 Amand Keultjes (679) - Gerda van der Meijden (461) 1-14
 Quirine van der Salm (543) - Joke van der Meijden (554) 1-13Partij  
vr 22-11-2019     RDC Rijnsburg 2  -   DEZ Reeuwijk  
0
-
8
 Wessel Handgraaf  - Joran Glas (306) 0-2
 Vince Houwaard  - Lennard Verduijn  0-2
 Thomas van den Haak  - Marit Egas  0-2
 Mark Noort  - Indy Schouten  0-2
 Ronde 6
vr 13-12-2019     RDC Rijnsburg 2  -   Scheveningen 2  
-
wo 18-12-2019     DOS Delft 2  -   ADC Alphen a/d Rijn 2  
-
do 19-12-2019     Leids Damgenootschap 2  -   DEZ Reeuwijk  
-
 Ronde 7
ma 13-01-2020     ADC Alphen a/d Rijn 2  -   RDC Rijnsburg 2  
-
   Scheveningen 2  -   DEZ Reeuwijk  
-
wo 15-01-2020     DOS Delft 2  -   Leids Damgenootschap 2  
-
 Ronde 8
do 30-01-2020     Leids Damgenootschap 2  -   Scheveningen 2  
-
vr 31-01-2020     DEZ Reeuwijk  -   ADC Alphen a/d Rijn 2  
-
   RDC Rijnsburg 2  -   DOS Delft 2  
-
 Ronde 9
ma 10-02-2020     ADC Alphen a/d Rijn 2  -   Scheveningen 2  
-
wo 12-02-2020     DOS Delft 2  -   DEZ Reeuwijk  
-
vr 14-02-2020     RDC Rijnsburg 2  -   Leids Damgenootschap 2  
-
 Ronde 10
ma 24-02-2020     Scheveningen 2  -   DOS Delft 2  
-
do 27-02-2020     Leids Damgenootschap 2  -   ADC Alphen a/d Rijn 2  
-
vr 28-02-2020     DEZ Reeuwijk  -   RDC Rijnsburg 2  
-