Toernooibase
HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   DuWo Kennisstad Open Toernooi DOS Delft 2006

 

Klasse: Groep A   

 Ronde 1
 vr 07-07-2006  Krijn ter Braake (2157) - Anatoli Gantvarg (2364) 0-2Partij
 Rob Clerc (2349) - Geert Prinsen (2138) 2-0Partij
 Ed Holstvoogd (2120) - Jean Marc Ndjofang (2361) 0-2Partij  
 Ron Heusdens (2350) - Pertap Malahé (2099) 2-0
 Daouda Soumah (2107) - Macodou NDiaye (2349) 0.5-1.5Partij  
 Ben Provoost (2289) - Lamine Diakite  2-0
 Radjinder Jharap (2043) - Peter van der Stap (2175) 0-2
 Wouter Ludwig (2145) - Jan de Koning (2016) 1-1
 Martijn van der Klis  - Yuriy Lagoda (2275) 1-1
 Edwin Torn (2024) - Jeremy Pauwels (1762) 2-0
 Roy Blinker  - Frans Teijn  1-1
 Cees Kentie (1803) - Andreas Pohan Simandjuntak  2-0
 Piet Hofstee  - Bas Baksoellah (1931) 0-2
 Adriaan Groenendijk (1931) - Jan T. Terpstra (1874) 2-0
 Chiel Overvoorde  - Karlijn Overes  1-1
 Hans de Vast (1932) - Tobias Pohan Simandjuntak  2-0
 Judith Rijgersberg  - Jordy van der Lugt (1983) 0-2
 Ratan Ganeshie  - Wim de Kok  2-0
 Valere Hermans (1960) - Mees van den Bosch  1-1
 Ronde 2
 zo 09-07-2006  Macodou NDiaye (2349) - Anatoli Gantvarg (2364) 1-1
 Jean Marc Ndjofang (2361) - Rob Clerc (2349) 1-1Partij
 Peter van der Stap (2175) - Ron Heusdens (2350) 0.5-1.5Partij  
 Bas Baksoellah (1931) - Cees Kentie (1803) 1-1
 Hans de Vast (1932) - Ratan Ganeshie  0-2
 Daouda Soumah (2107) - Wouter Ludwig (2145) 0-2Partij
 Yuriy Lagoda (2275) - Valere Hermans (1960) 2-0
 Jan de Koning (2016) - Martijn van der Klis  0-2
 Frans Teijn  - Chiel Overvoorde  2-0
 Mees van den Bosch  - Roy Blinker  1-1
 Lamine Diakite  - Ed Holstvoogd (2120) 0-2R
 Jan T. Terpstra (1874) - Radjinder Jharap (2043) 0.5-1.5Partij  
 Wim de Kok  - Judith Rijgersberg  1-1
 Tobias Pohan Simandjuntak  - Andreas Pohan Simandjuntak  0-2
 Geert Prinsen (2138) - Ben Provoost (2289) 1-1Partij
 Karlijn Overes  - Adriaan Groenendijk (1931) 1-1
 Jordy van der Lugt (1983) - Edwin Torn (2024) 2-0
 Jeremy Pauwels (1762) - Piet Hofstee  2-0
 Pertap Malahé (2099) - Krijn ter Braake (2157) 0-2
 Ronde 3
 ma 10-07-2006  Ratan Ganeshie  - Jordy van der Lugt (1983) 1-1Partij
 Ben Provoost (2289) - Ron Heusdens (2350) 1-1Partij
 Wouter Ludwig (2145) - Jean Marc Ndjofang (2361) 0-2Partij
 Adriaan Groenendijk (1931) - Cees Kentie (1803) 1-1
 Anatoli Gantvarg (2364) - Bas Baksoellah (1931) 2-0Partij
 Martijn van der Klis  - Rob Clerc (2349) 0-2Partij
 Frans Teijn  - Yuriy Lagoda (2275) 0-2
 Peter van der Stap (2175) - Macodou NDiaye (2349) 0-2Partij
 Edwin Torn (2024) - Radjinder Jharap (2043) 0-2
 Piet Hofstee  - Tobias Pohan Simandjuntak  0-2
 Andreas Pohan Simandjuntak  - Karlijn Overes  1-1
 Ed Holstvoogd (2120) - Hans de Vast (1932) 1.5-0.5Partij
 Krijn ter Braake (2157) - Mees van den Bosch  2-0
 Judith Rijgersberg  - Geert Prinsen (2138) 0-2
 Jan de Koning (2016) - Wim de Kok  2-0
 Valere Hermans (1960) - Chiel Overvoorde  2-0
 Jan T. Terpstra (1874) - Daouda Soumah (2107) 0-2
 Pertap Malahé (2099) - Jeremy Pauwels (1762) 1.5-0.5Partij  
 Roy Blinker - Lamine Diakite -
 Ronde 4
 di 11-07-2006  Jordy van der Lugt (1983) - Anatoli Gantvarg (2364) 0-2Partij
 Jean Marc Ndjofang (2361) - Ratan Ganeshie  2-0Partij
 Rob Clerc (2349) - Yuriy Lagoda (2275) 2-0Partij
 Ron Heusdens (2350) - Macodou NDiaye (2349) 0-2Partij
 Cees Kentie (1803) - Ben Provoost (2289) 0-2
 Adriaan Groenendijk (1931) - Krijn ter Braake (2157) 0-2
 Radjinder Jharap (2043) - Ed Holstvoogd (2120) 1-1
 Jeremy Pauwels (1762) - Martijn van der Klis  0-2
 Wouter Ludwig (2145) - Frans Teijn  2-0
 Geert Prinsen (2138) - Jan de Koning (2016) 2-0
 Andreas Pohan Simandjuntak  - Valere Hermans (1960) 0-2
 Karlijn Overes  - Bas Baksoellah (1931) 1-1
 Tobias Pohan Simandjuntak  - Peter van der Stap (2175) 0-2
 Hans de Vast (1932) - Daouda Soumah (2107) 0-2
 Mees van den Bosch  - Edwin Torn (2024) 0-2
 Pertap Malahé (2099) - Judith Rijgersberg  2-0
 Chiel Overvoorde  - Wim de Kok  1-1
 Jan T. Terpstra (1874) - Piet Hofstee  2-0
 Lamine Diakite - Roy Blinker -
 Ronde 5
 wo 12-07-2006  Macodou NDiaye (2349) - Rob Clerc (2349) 1-1Partij
 Anatoli Gantvarg (2364) - Jean Marc Ndjofang (2361) 0-2Partij
 Krijn ter Braake (2157) - Ben Provoost (2289) 1-1Partij
 Yuriy Lagoda (2275) - Ed Holstvoogd (2120) 1-1
 Valere Hermans (1960) - Wouter Ludwig (2145) 1-1
 Martijn van der Klis  - Jordy van der Lugt (1983) 2-0
 Ratan Ganeshie  - Geert Prinsen (2138) 0-2
 Radjinder Jharap (2043) - Ron Heusdens (2350) 1-1Partij
 Peter van der Stap (2175) - Daouda Soumah (2107) 1-1
 Cees Kentie (1803) - Pertap Malahé (2099) 0-2
 Bas Baksoellah (1931) - Adriaan Groenendijk (1931) 0-2
 Edwin Torn (2024) - Karlijn Overes  2-0
 Frans Teijn  - Jan de Koning (2016) 1-1
 Wim de Kok  - Andreas Pohan Simandjuntak  1-1
 Mees van den Bosch  - Hans de Vast (1932) 0-2
 Jeremy Pauwels (1762) - Jan T. Terpstra (1874) 0-2
 Chiel Overvoorde  - Tobias Pohan Simandjuntak  1-1
 Judith Rijgersberg  - Piet Hofstee  2-0
 Roy Blinker - Lamine Diakite -
 Ronde 6
 do 13-07-2006  Jean Marc Ndjofang (2361) - Macodou NDiaye (2349) 1-1
 Ben Provoost (2289) - Rob Clerc (2349) 1-1
 Anatoli Gantvarg (2364) - Martijn van der Klis  2-0Partij
 Yuriy Lagoda (2275) - Pertap Malahé (2099) 1.5-0.5Partij
 Wouter Ludwig (2145) - Edwin Torn (2024) 1.5-0.5Partij
 Adriaan Groenendijk (1931) - Valere Hermans (1960) 0-2
 Jordy van der Lugt (1983) - Ron Heusdens (2350) 0-2
 Daouda Soumah (2107) - Radjinder Jharap (2043) 2-0
 Ed Holstvoogd (2120) - Peter van der Stap (2175) 1-1Partij
 Jan T. Terpstra (1874) - Ratan Ganeshie  1.5-0.5Partij
 Andreas Pohan Simandjuntak  - Hans de Vast (1932) 1-1
 Jan de Koning (2016) - Chiel Overvoorde  1-1
 Bas Baksoellah (1931) - Frans Teijn  1-1
 Jeremy Pauwels (1762) - Judith Rijgersberg  2-0
 Tobias Pohan Simandjuntak  - Wim de Kok  2-0
 Piet Hofstee  - Mees van den Bosch  2-0
 Lamine Diakite - Roy Blinker -
 Karlijn Overes  - Cees Kentie (1803) 1-1
 Geert Prinsen (2138) - Krijn ter Braake (2157) 2-0Partij
 Ronde 7
 vr 14-07-2006  Geert Prinsen (2138) - Jean Marc Ndjofang (2361) 0-2Partij
 Rob Clerc (2349) - Anatoli Gantvarg (2364) 1-1
 Macodou NDiaye (2349) - Valere Hermans (1960) 2-0Partij
 Daouda Soumah (2107) - Ben Provoost (2289) 1-1Partij
 Krijn ter Braake (2157) - Wouter Ludwig (2145) 0-2Partij
 Ron Heusdens (2350) - Yuriy Lagoda (2275) 2-0Partij
 Martijn van der Klis  - Ed Holstvoogd (2120) 0-2
 Frans Teijn  - Adriaan Groenendijk (1931) 1-1
 Pertap Malahé (2099) - Jan T. Terpstra (1874) 1-1
 Hans de Vast (1932) - Radjinder Jharap (2043) 0-2
 Ratan Ganeshie  - Karlijn Overes  1-1
 Jordy van der Lugt (1983) - Jeremy Pauwels (1762) 2-0
 Andreas Pohan Simandjuntak  - Jan de Koning (2016) 0-2
 Cees Kentie (1803) - Tobias Pohan Simandjuntak  2-0
 Chiel Overvoorde  - Bas Baksoellah (1931) 1-1
 Mees van den Bosch  - Judith Rijgersberg  2-0
 Wim de Kok  - Piet Hofstee  0-2
 Roy Blinker - Lamine Diakite -
 Peter van der Stap (2175) - Edwin Torn (2024) 2-0