Toernooibase
HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Blipid Damtoernooi Surhuisterveen PFDB 2012

 

Klasse: Groep A   

 Ronde 1
 za 12-05-2012  Henk de Bruin  - Piet Leijenaar (1070) 0-2
 Sape Hiemstra (645) - Martijn van Gortel (1238) 0-2
 Gauke Dirk Nijholt (800) - Elvia Sõber (1080) 0-2
 Anne Dekker (1090) - Wim Riddersma (824) 2-0
 Ype Kroodsma (881) - Thomas Kuipers (1099) 2-0
 Bart Visser (1128) - Luitzen van der Heide (906) 2-0
 Karel de Bruin (914) - Reinout Sloot (1147) 0-2
 Rein van der Wal (1152) - Hans van Dijk (945) 2-0
 Hessel Postma  - Katrinus Posthumus (1201) 0-2
 Meinze Feenstra (973) - Willem Leijenaar (1254) 0-2
 Erwin Heslinga (1261) - Gerrit Terpstra (980) 2-0
 Geoffrey de la Fonteyne (995) - Jan van Dijk (1287) 0-2
 Anton Schotanus (1322) - Jan T. Terpstra (1003) 2-0
 Henk Jonker (1005) - Johan Teake Dekker (1351) 0-2
 Tjalling Goedemoed (1387) - Jouke de Haan (1065) 2-0
 Ronde 2
 Sape Hiemstra (645) - Henk de Bruin  0-2
 Wim Riddersma (824) - Gauke Dirk Nijholt (800) 1-1
 Luitzen van der Heide (906) - Karel de Bruin (914) 0-2
 Elvia Sõber (1080) - Piet Leijenaar (1070) 0-2
 Hans van Dijk (945) - Hessel Postma  1-1
 Gerrit Terpstra (980) - Meinze Feenstra (973) 2-0
 Jan T. Terpstra (1003) - Geoffrey de la Fonteyne (995) 2-0
 Jouke de Haan (1065) - Henk Jonker (1005) 1-1
 Reinout Sloot (1147) - Ype Kroodsma (881) 2-0
 Katrinus Posthumus (1201) - Anne Dekker (1090) 0-2
 Martijn van Gortel (1238) - Bart Visser (1128) 2-0
 Willem Leijenaar (1254) - Rein van der Wal (1152) 2-0
 Jan van Dijk (1287) - Erwin Heslinga (1261) 1-1
 Johan Teake Dekker (1351) - Anton Schotanus (1322) 2-0
 Thomas Kuipers (1099) - Tjalling Goedemoed (1387) 1-1
 Ronde 3
 Geoffrey de la Fonteyne (995) - Sape Hiemstra (645) 2-0
 Meinze Feenstra (973) - Luitzen van der Heide (906) 1-1
 Jouke de Haan (1065) - Wim Riddersma (824) 1-1
 Hessel Postma  - Henk Jonker (1005) 1-1
 Hans van Dijk (945) - Thomas Kuipers (1099) 0-2
 Bart Visser (1128) - Ype Kroodsma (881) 2-0
 Karel de Bruin (914) - Elvia Sõber (1080) 0-2
 Henk de Bruin  - Rein van der Wal (1152) 0-2
 Gerrit Terpstra (980) - Katrinus Posthumus (1201) 1-1
 Anton Schotanus (1322) - Gauke Dirk Nijholt (800) 2-0
 Tjalling Goedemoed (1387) - Jan van Dijk (1287) 1-1
 Erwin Heslinga (1261) - Jan T. Terpstra (1003) 2-0
 Anne Dekker (1090) - Johan Teake Dekker (1351) 0-2
 Piet Leijenaar (1070) - Willem Leijenaar (1254) 0-2
 Martijn van Gortel (1238) - Reinout Sloot (1147) 1-1
 Ronde 4
 Meinze Feenstra (973) - Hans van Dijk (945) 1-1
 Gauke Dirk Nijholt (800) - Sape Hiemstra (645) 0-2
 Henk de Bruin  - Jouke de Haan (1065) 0-2
 Wim Riddersma (824) - Karel de Bruin (914) 2-0
 Henk Jonker (1005) - Geoffrey de la Fonteyne (995) 2-0
 Jan T. Terpstra (1003) - Hessel Postma  0-2
 Luitzen van der Heide (906) - Ype Kroodsma (881) 2-0
 Thomas Kuipers (1099) - Katrinus Posthumus (1201) 0-2
 Anton Schotanus (1322) - Tjalling Goedemoed (1387) 0-2Partij
 Rein van der Wal (1152) - Anne Dekker (1090) 2-0
 Jan van Dijk (1287) - Bart Visser (1128) 2-0
 Piet Leijenaar (1070) - Gerrit Terpstra (980) 2-0
 Elvia Sõber (1080) - Martijn van Gortel (1238) 0-2
 Reinout Sloot (1147) - Erwin Heslinga (1261) 0-2
 Johan Teake Dekker (1351) - Willem Leijenaar (1254) 2-0
 Ronde 5
 Ype Kroodsma (881) - Hans van Dijk (945) 2-0
 Karel de Bruin (914) - Geoffrey de la Fonteyne (995) 1-1
 Jan T. Terpstra (1003) - Meinze Feenstra (973) 0-2
 Gauke Dirk Nijholt (800) - Henk de Bruin  2-0
 Luitzen van der Heide (906) - Thomas Kuipers (1099) 0-2
 Sape Hiemstra (645) - Gerrit Terpstra (980) 0-2
 Anton Schotanus (1322) - Jouke de Haan (1065) 2-0
 Bart Visser (1128) - Elvia Sõber (1080) 2-0
 Henk Jonker (1005) - Wim Riddersma (824) 1-1
 Anne Dekker (1090) - Hessel Postma  0-2
 Katrinus Posthumus (1201) - Reinout Sloot (1147) 0-2
 Jan van Dijk (1287) - Piet Leijenaar (1070) 2-0
 Willem Leijenaar (1254) - Tjalling Goedemoed (1387) 0-2
 Erwin Heslinga (1261) - Rein van der Wal (1152) 1-1
 Martijn van Gortel (1238) - Johan Teake Dekker (1351) 1-1
 Ronde 6
 Hans van Dijk (945) - Henk de Bruin  2-0
 Sape Hiemstra (645) - Jan T. Terpstra (1003) 0-2
 Gauke Dirk Nijholt (800) - Karel de Bruin (914) 0-2
 Geoffrey de la Fonteyne (995) - Luitzen van der Heide (906) 1-1
 Ype Kroodsma (881) - Anne Dekker (1090) 0-2
 Katrinus Posthumus (1201) - Meinze Feenstra (973) 1-1
 Elvia Sõber (1080) - Jouke de Haan (1065) 0-2
 Wim Riddersma (824) - Gerrit Terpstra (980) 0-2
 Thomas Kuipers (1099) - Henk Jonker (1005) 1-1
 Piet Leijenaar (1070) - Bart Visser (1128) 1-1
 Willem Leijenaar (1254) - Anton Schotanus (1322) 2-0
 Tjalling Goedemoed (1387) - Martijn van Gortel (1238) 0-2
 Reinout Sloot (1147) - Hessel Postma  2-0
 Rein van der Wal (1152) - Jan van Dijk (1287) 0-2
 Johan Teake Dekker (1351) - Erwin Heslinga (1261) 1-1
 Ronde 7
 Luitzen van der Heide (906) - Hans van Dijk (945) 1-1
 Jan T. Terpstra (1003) - Gauke Dirk Nijholt (800) 2-0
 Ype Kroodsma (881) - Sape Hiemstra (645) 2-0
 Henk de Bruin  - Elvia Sõber (1080) 0-2
 Karel de Bruin (914) - Meinze Feenstra (973) 2-0
 Geoffrey de la Fonteyne (995) - Wim Riddersma (824) 1-1
 Hessel Postma  - Anton Schotanus (1322) 0-2
 Anne Dekker (1090) - Thomas Kuipers (1099) 2-0
 Henk Jonker (1005) - Katrinus Posthumus (1201) 1-1
 Gerrit Terpstra (980) - Bart Visser (1128) 1-1
 Jouke de Haan (1065) - Rein van der Wal (1152) 1-1
 Piet Leijenaar (1070) - Tjalling Goedemoed (1387) 0-2
 Erwin Heslinga (1261) - Willem Leijenaar (1254) 0-2
 Jan van Dijk (1287) - Martijn van Gortel (1238) 2-0
 Johan Teake Dekker (1351) - Reinout Sloot (1147) 1-1
 Ronde 8
 Hans van Dijk (945) - Gauke Dirk Nijholt (800) 1-1
 Henk de Bruin  - Geoffrey de la Fonteyne (995) 0-2
 Meinze Feenstra (973) - Sape Hiemstra (645) 2-0
 Wim Riddersma (824) - Ype Kroodsma (881) 1-1
 Karel de Bruin (914) - Henk Jonker (1005) 0-2
 Hessel Postma  - Luitzen van der Heide (906) 2-0
 Thomas Kuipers (1099) - Elvia Sõber (1080) 0-2
 Katrinus Posthumus (1201) - Jouke de Haan (1065) 2-0
 Piet Leijenaar (1070) - Jan T. Terpstra (1003) 1-1
 Rein van der Wal (1152) - Gerrit Terpstra (980) 1-1
 Anton Schotanus (1322) - Bart Visser (1128) 2-0
 Anne Dekker (1090) - Erwin Heslinga (1261) 0-2
 Willem Leijenaar (1254) - Martijn van Gortel (1238) 2-0
 Reinout Sloot (1147) - Tjalling Goedemoed (1387) 0-2
 Johan Teake Dekker (1351) - Jan van Dijk (1287) 1-1
 Ronde 9
 Luitzen van der Heide (906) - Henk de Bruin  2-0
 Sape Hiemstra (645) - Hans van Dijk (945) 0-2
 Jan T. Terpstra (1003) - Karel de Bruin (914) 1-1
 Gauke Dirk Nijholt (800) - Thomas Kuipers (1099) 0-2
 Meinze Feenstra (973) - Wim Riddersma (824) 1-1
 Elvia Sõber (1080) - Anne Dekker (1090) 0-2
 Jouke de Haan (1065) - Ype Kroodsma (881) 1-1
 Geoffrey de la Fonteyne (995) - Piet Leijenaar (1070) 0-2
 Bart Visser (1128) - Hessel Postma  1-1
 Gerrit Terpstra (980) - Henk Jonker (1005) 0-2
 Katrinus Posthumus (1201) - Rein van der Wal (1152) 1-1
 Reinout Sloot (1147) - Anton Schotanus (1322) 1-1
 Martijn van Gortel (1238) - Erwin Heslinga (1261) 1-1
 Tjalling Goedemoed (1387) - Johan Teake Dekker (1351) 2-0
 Jan van Dijk (1287) - Willem Leijenaar (1254) 1-1
 Ronde 10
 Gauke Dirk Nijholt (800) - Geoffrey de la Fonteyne (995) 0-2
 Luitzen van der Heide (906) - Sape Hiemstra (645) 2-0
 Ype Kroodsma (881) - Karel de Bruin (914) 1-1
 Elvia Sõber (1080) - Meinze Feenstra (973) 2-0
 Wim Riddersma (824) - Jan T. Terpstra (1003) 0-2
 Anton Schotanus (1322) - Martijn van Gortel (1238) 1-1
 Rein van der Wal (1152) - Bart Visser (1128) 1-1
 Thomas Kuipers (1099) - Henk de Bruin  2-0
 Hans van Dijk (945) - Jouke de Haan (1065) 0-2
 Hessel Postma  - Gerrit Terpstra (980) 0-2
 Anne Dekker (1090) - Piet Leijenaar (1070) 1-1
 Johan Teake Dekker (1351) - Katrinus Posthumus (1201) 1-1
 Willem Leijenaar (1254) - Reinout Sloot (1147) 1-1
 Henk Jonker (1005) - Jan van Dijk (1287) 0-2
 Erwin Heslinga (1261) - Tjalling Goedemoed (1387) 0-2