Toernooibase
HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Openluchttoernooi Groep A&B Dampromotie 2014

 

Klasse: Groep A   

 Ronde 1
 za 30-08-2014  Kees Romijn (2095) - Eddy Janssen  2-0
 Losseni Savané (2081) - Berke Yi?ittürk  2-0
 Arjan Mourits  - Han Seinhorst (2163) 0-2
 Gerard Peroti (1885) - Waldo Aliar (2120) 0-2
 Radjinderpersad Banarsi (1924) - Erik van de Weerdhof (2185) 0-2
 Walter Thoen (2129) - Kariem Droog (1913) 2-0
 Geert Prinsen (2196) - Bas Baksoellah (1954) 2-0
 Radjendrenath Kalloe (1987) - Fred Ivens (2188) 0-2
 Ron Heusdens (2343) - Radjinder Jharap (2053) 2-0
 Jeroen Kos (2168) - Fons Huijbreghts (2033) 1-1
 Ap van Ingen (2060) - Leopold Sekongo (2215) 0-2
 Martijn van IJzendoorn (2308) - Bert van Oosterom (2062) 2-0
 Ramon Sakidin (2079) - Anton van Berkel (2320) 0-2
 Ronde 2
 Eddy Janssen  - Radjinderpersad Banarsi (1924) 2-0
 Bas Baksoellah (1954) - Arjan Mourits  2-0
 Berke Yi?ittürk  - Radjendrenath Kalloe (1987) 2-0
 Kariem Droog (1913) - Ap van Ingen (2060) 1-1
 Bert van Oosterom (2062) - Gerard Peroti (1885) 2-0
 Fons Huijbreghts (2033) - Ramon Sakidin (2079) 1-1
 Radjinder Jharap (2053) - Jeroen Kos (2168) 1-1
 Kees Romijn (2095) - Losseni Savané (2081) 2-0
 Han Seinhorst (2163) - Walter Thoen (2129) 0-2
 Fred Ivens (2188) - Geert Prinsen (2196) 2-0
 Leopold Sekongo (2215) - Martijn van IJzendoorn (2308) 0-2
 Anton van Berkel (2320) - Waldo Aliar (2120) 1-1
 Erik van de Weerdhof (2185) - Ron Heusdens (2343) 0-2
 Ronde 3
 Radjinderpersad Banarsi (1924) - Arjan Mourits  0-2
 Radjendrenath Kalloe (1987) - Gerard Peroti (1885) 2-0
 Ramon Sakidin (2079) - Kariem Droog (1913) 1-1
 Ap van Ingen (2060) - Radjinder Jharap (2053) 0-2
 Han Seinhorst (2163) - Berke Yi?ittürk  2-0
 Eddy Janssen  - Losseni Savané (2081) 1-1
 Erik van de Weerdhof (2185) - Bas Baksoellah (1954) 2-0
 Fons Huijbreghts (2033) - Geert Prinsen (2196) 0-2
 Jeroen Kos (2168) - Bert van Oosterom (2062) 2-0
 Waldo Aliar (2120) - Leopold Sekongo (2215) 1-1
 Anton van Berkel (2320) - Kees Romijn (2095) 1-1
 Martijn van IJzendoorn (2308) - Walter Thoen (2129) 2-0
 Ron Heusdens (2343) - Fred Ivens (2188) 2-0
 Ronde 4
 Gerard Peroti (1885) - Radjinderpersad Banarsi (1924) 1-1
 Berke Yi?ittürk  - Ramon Sakidin (2079) 1-1
 Bert van Oosterom (2062) - Kariem Droog (1913) 2-0
 Bas Baksoellah (1954) - Radjendrenath Kalloe (1987) 1-1
 Fons Huijbreghts (2033) - Ap van Ingen (2060) 1-1
 Losseni Savané (2081) - Radjinder Jharap (2053) 2-0
 Arjan Mourits  - Leopold Sekongo (2215) 0-2
 Geert Prinsen (2196) - Han Seinhorst (2163) 1-1
 Erik van de Weerdhof (2185) - Anton van Berkel (2320) 0-2
 Walter Thoen (2129) - Jeroen Kos (2168) 0-2
 Fred Ivens (2188) - Eddy Janssen  2-0
 Waldo Aliar (2120) - Kees Romijn (2095) 0-2
 Martijn van IJzendoorn (2308) - Ron Heusdens (2343) 1-1
 Ronde 5
 Ap van Ingen (2060) - Radjinderpersad Banarsi (1924) 0-2
 Gerard Peroti (1885) - Arjan Mourits  0-2
 Ramon Sakidin (2079) - Bas Baksoellah (1954) 2-0
 Berke Yi?ittürk  - Fons Huijbreghts (2033) 1-1
 Eddy Janssen  - Radjendrenath Kalloe (1987) 2-0
 Radjinder Jharap (2053) - Kariem Droog (1913) 0-2
 Waldo Aliar (2120) - Erik van de Weerdhof (2185) 1-1
 Bert van Oosterom (2062) - Walter Thoen (2129) 0-2
 Han Seinhorst (2163) - Losseni Savané (2081) 1-1
 Leopold Sekongo (2215) - Geert Prinsen (2196) 2-0
 Anton van Berkel (2320) - Fred Ivens (2188) 1-1
 Kees Romijn (2095) - Martijn van IJzendoorn (2308) 1-1
 Jeroen Kos (2168) - Ron Heusdens (2343) 0-2
 Ronde 6
 Geert Prinsen (2196) - Ramon Sakidin (2079) 2-0
 Erik van de Weerdhof (2185) - Eddy Janssen  2-0
 Fons Huijbreghts (2033) - Bert van Oosterom (2062) 0-2
 Kariem Droog (1913) - Berke Yi?ittürk  0-2
 Radjendrenath Kalloe (1987) - Radjinder Jharap (2053) 0-2
 Bas Baksoellah (1954) - Radjinderpersad Banarsi (1924) 1-1
 Gerard Peroti (1885) - Ap van Ingen (2060) 0-2
 Arjan Mourits  - Waldo Aliar (2120) 1-1
 Han Seinhorst (2163) - Jeroen Kos (2168) 0-2
 Walter Thoen (2129) - Losseni Savané (2081) 2-0
 Leopold Sekongo (2215) - Anton van Berkel (2320) 1-1
 Fred Ivens (2188) - Martijn van IJzendoorn (2308) 0-2
 Ron Heusdens (2343) - Kees Romijn (2095) 0-2
 Ronde 7
 Bas Baksoellah (1954) - Gerard Peroti (1885) 2-0
 Radjinderpersad Banarsi (1924) - Kariem Droog (1913) 0-2
 Radjendrenath Kalloe (1987) - Fons Huijbreghts (2033) 0-2
 Radjinder Jharap (2053) - Arjan Mourits  2-0
 Ap van Ingen (2060) - Eddy Janssen  1-1
 Waldo Aliar (2120) - Berke Yi?ittürk  2-0
 Losseni Savané (2081) - Bert van Oosterom (2062) 2-0
 Ramon Sakidin (2079) - Han Seinhorst (2163) 1-1
 Fred Ivens (2188) - Erik van de Weerdhof (2185) 2-0
 Anton van Berkel (2320) - Geert Prinsen (2196) 2-0
 Ron Heusdens (2343) - Leopold Sekongo (2215) 1-1
 Kees Romijn (2095) - Walter Thoen (2129) 1-1
 Jeroen Kos (2168) - Martijn van IJzendoorn (2308) 0-2