Toernooibase
HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Beneluxvet zomerdamtoernooi Friesland PFDB 2019

 

Klasse: Groep A   

 Ronde 1
 wo 01-05-2019  Douwe Edelenbos (1261) - Wim van der Molen (1084) 2-0Partij  
 Henk Jonker (1092) - Tjipke Smedinga (1202) 0-2
 Sipke Doller (1190) - Marcel de Vries (1088) 0-2Partij  
 Rein van der Wal (1084) - Jakob Pronk (1169) 2-0
 Rinus Veenstra (1157) - Reinout Sloot (1103) 1-1
 Jaap Huizinga (1058) - Henk Hosper (1108) 1-1
 Martin Boersbroek (1023) - Siep Altena (960) 1-1
 Sietse Jonker (906) - Douwe Douma (950) 0-2Partij  
 Henk Prak (1009) - Wim Riddersma (915) 1-1
 Karel de Bruin (955) - Marten Zijlstra (940) 1-1Partij
 Harm Terpstra (931) - Tabe de Vries (855) 2-0Partij  
 Piet Wiersma (867) - Luitzen van der Heide (912) 1-1Partij  
 Klaas Mondria (796) - Sjouke Zijlstra (755) 1-1
 Eelke Steringa (761) - Geert Rozenberg (876) 0-2
 Johan Tuenter (864) - Sjoerd van der Molen (746) 1-1
 Gerard Weinans (705) - Willem Lep (813) 0-2
 Joop de Graaf (823) - Sape Hiemstra (635) 2-0Partij
 Ronde 2
 ma 06-05-2019  Rein van der Wal (1084) - Douwe Edelenbos (1261) 0-2Partij  
 Tjipke Smedinga (1202) - Marcel de Vries (1088) 2-0Partij
 Douwe Douma (950) - Geert Rozenberg (876) 1-1Partij  
 Willem Lep (813) - Joop de Graaf (823) 2-0
 Tabe de Vries (855) - Sietse Jonker (906) 2-0
 Klaas Mondria (796) - Piet Wiersma (867) 0-2Partij  
 Geert Ferwerda (755) - Wim Berenpas (787) 1-1Partij  
 Sjoerd van der Molen (746) - Sape Hiemstra (635) 1-1
 Gerard Weinans (705) - Eelke Steringa (761) 1-1
 Jan Hiemstra (612) - Hans Hoks (699) 1-1
 Henk Hosper (1108) - Henk Prak (1009) 1-1
 Reinout Sloot (1103) - Martin Boersbroek (1023) 1-1
 Jaap Huizinga (1058) - Rinus Veenstra (1157) 1-1
 Siep Altena (960) - Karel de Bruin (955) 1-1Partij
 Luitzen van der Heide (912) - Wim Riddersma (915) 2-0Partij  
 Sjouke Zijlstra (755) - Johan Tuenter (864) 1-1
 Bert Begeman (1086) - Sipke Doller (1190) 2-0
 Jakob Pronk (1169) - Henk Jonker (1092) 1-1
 Ronde 3
 ma 13-05-2019  Harm Terpstra (931) - Willem Lep (813) 2-0Partij
 Douwe Edelenbos (1261) - Tjipke Smedinga (1202) 2-0Partij  
 Geert Rozenberg (876) - Piet Wiersma (867) 1-1Partij  
 Douwe Douma (950) - Luitzen van der Heide (912) 0-2Partij  
 Wim Berenpas (787) - Jan Hiemstra (612) 2-0
 Bert Begeman (1086) - Rein van der Wal (1084) 1-1
 Marcel de Vries (1088) - Martin Boersbroek (1023) 1-1
 Joop de Graaf (823) - Geert Ferwerda (755) 1-1Partij
 Siep Altena (960) - Reinout Sloot (1103) 0-2
 Wim Riddersma (915) - Sipke Doller (1190) 0-2
 Karel de Bruin (955) - Jaap Huizinga (1058) 1-1Partij
 Johan Tuenter (864) - Gerard Weinans (705) 1-1
 Henk Prak (1009) - Gerrit Terpstra (1047) 0-2Partij  
 Sjoerd van der Molen (746) - Klaas Mondria (796) 0-2
 Sape Hiemstra (635) - Eelke Steringa (761) 0-2
 Wim van der Molen (1084) - Jakob Pronk (1169) 0-2
 Pieter Dijkstra (988) - Henk Jonker (1092) 1-1
 Ronde 4
 di 21-05-2019  Piet Wiersma (867) - Harm Terpstra (931) 0-2Partij
 Gerrit Terpstra (1047) - Luitzen van der Heide (912) 2-0Partij  
 Geert Rozenberg (876) - Willem Lep (813) 1-1
 Tjipke Smedinga (1202) - Reinout Sloot (1103) 2-0Partij
 Geert Ferwerda (755) - Martin Boersbroek (1023) 0-2
 Wim Berenpas (787) - Klaas Mondria (796) 2-0
 Pieter Dijkstra (988) - Marten Zijlstra (940) 1-1
 Rinus Veenstra (1157) - Henk Hosper (1108) 1-1
 Karel de Bruin (955) - Johan Tuenter (864) 2-0Partij
 Henk Jonker (1092) - Wim van der Molen (1084) 2-0
 Eelke Steringa (761) - Sjouke Zijlstra (755) 1-1
 Henk Prak (1009) - Siep Altena (960) 2-0
 Jan Hiemstra (612) - Gerard Weinans (705) 0-2
 Sipke Doller (1190) - Jakob Pronk (1169) 1-1
 Wim Riddersma (915) - Sape Hiemstra (635) 2-0
 Sietse Jonker (906) - Sjoerd van der Molen (746) 2-0
 wo 22-05-2019  Joop de Graaf (823) - Dummy  1-1R
 Ronde 5
 ma 27-05-2019  Harm Terpstra (931) - Gerrit Terpstra (1047) 1-1Partij  
 Douwe Edelenbos (1261) - Bert Begeman (1086) 2-0R
 Rein van der Wal (1084) - Tjipke Smedinga (1202) 1-1Partij  
 Willem Lep (813) - Tabe de Vries (855) 1-1
 Geert Rozenberg (876) - Wim Berenpas (787) 2-0
 Marcel de Vries (1088) - Piet Wiersma (867) 2-0Partij
 Marten Zijlstra (940) - Jaap Huizinga (1058) 1-1
 Karel de Bruin (955) - Henk Prak (1009) 1-1Partij
 Martin Boersbroek (1023) - Douwe Douma (950) 2-0Partij  
 Rinus Veenstra (1157) - Jakob Pronk (1169) 0-2
 Henk Hosper (1108) - Wim van der Molen (1084) 1-1
 Johan Tuenter (864) - Eelke Steringa (761) 2-0
 Siep Altena (960) - Sjouke Zijlstra (755) 2-0
 Gerard Weinans (705) - Joop de Graaf (823) 0-2
 Wim Riddersma (915) - Sietse Jonker (906) 2-0
 Sjoerd van der Molen (746) - Jan Hiemstra (612) 0-2
 Sape Hiemstra (635) - Hans Hoks (699) 0-2
 Ronde 6
 ma 03-06-2019  Gerrit Terpstra (1047) - Willem Lep (813) 2-0Partij
 Rein van der Wal (1084) - Harm Terpstra (931) 2-0
 Karel de Bruin (955) - Geert Rozenberg (876) 0-2Partij
 Henk Prak (1009) - Wim Berenpas (787) 1-1
 Jaap Huizinga (1058) - Pieter Dijkstra (988) 1-1
 Piet Wiersma (867) - Marten Zijlstra (940) 1-1Partij
 Hans Hoks (699) - Gerard Weinans (705) 1-1
 Joop de Graaf (823) - Johan Tuenter (864) 1-1
 Jakob Pronk (1169) - Douwe Douma (950) 1-1Partij
 Sipke Doller (1190) - Siep Altena (960) 2-0
 Jan Hiemstra (612) - Wim Riddersma (915) 1-1
 Eelke Steringa (761) - Sjoerd van der Molen (746) 1-1
 Wim van der Molen (1084) - Sietse Jonker (906) 2-0
 Sape Hiemstra (635) - Sjouke Zijlstra (755) 0-2
 Ronde 7
 di 11-06-2019  Douwe Edelenbos (1261) - Gerrit Terpstra (1047) 1-1Partij  
 Harm Terpstra (931) - Geert Rozenberg (876) 2-0
 Luitzen van der Heide (912) - Marcel de Vries (1088) 0-2Partij  
 Martin Boersbroek (1023) - Willem Lep (813) 2-0
 Jakob Pronk (1169) - Henk Hosper (1108) 1-1
 Henk Jonker (1092) - Sipke Doller (1190) 0-2Partij  
 Piet Wiersma (867) - Wim van der Molen (1084) 0-2Partij
 Marten Zijlstra (940) - Joop de Graaf (823) 2-0
 Tabe de Vries (855) - Johan Tuenter (864) 1-1
 Sjoerd van der Molen (746) - Hans Hoks (699) 1-1
 Sjouke Zijlstra (755) - Jan Hiemstra (612) 1-1
 Wim Riddersma (915) - Siep Altena (960) 0-2
 Eelke Steringa (761) - Klaas Mondria (796) 0-2
 Sape Hiemstra (635) - Sietse Jonker (906) 0-2
 Ronde 8
 di 18-06-2019  Marcel de Vries (1088) - Douwe Edelenbos (1261) 1-1Partij  
 Gerrit Terpstra (1047) - Martin Boersbroek (1023) 1-1Partij  
 Sipke Doller (1190) - Rein van der Wal (1084) 2-0Partij  
 Geert Rozenberg (876) - Pieter Dijkstra (988) 1-1
 Marten Zijlstra (940) - Henk Jonker (1092) 1-1
 Reinout Sloot (1103) - Jakob Pronk (1169) 0-2
 Willem Lep (813) - Luitzen van der Heide (912) 0-2Partij  
 Siep Altena (960) - Jaap Huizinga (1058) 1-1
 Henk Hosper (1108) - Douwe Douma (950) 1-1Partij  
 Piet Wiersma (867) - Geert Ferwerda (755) 1-1Partij  
 Johan Tuenter (864) - Hans Hoks (699) 2-0
 Sietse Jonker (906) - Klaas Mondria (796) 2-0
 Joop de Graaf (823) - Sjoerd van der Molen (746) 2-0
 Jan Hiemstra (612) - Eelke Steringa (761) 1-1
 Gerard Weinans (705) - Sape Hiemstra (635) 2-0
 Ronde 9
 ma 24-06-2019  Harm Terpstra (931) - Douwe Edelenbos (1261) 0-2Partij  
 Marcel de Vries (1088) - Gerrit Terpstra (1047) 2-0Partij
 Martin Boersbroek (1023) - Rein van der Wal (1084) 0-2
 Luitzen van der Heide (912) - Sipke Doller (1190) 0-2
 Jakob Pronk (1169) - Marten Zijlstra (940) 2-0
 Henk Prak (1009) - Wim van der Molen (1084) 1-1
 Johan Tuenter (864) - Wim Berenpas (787) 2-0
 Willem Lep (813) - Piet Wiersma (867) 1-1Partij
 Douwe Douma (950) - Henk Jonker (1092) 1-1Partij
 Jaap Huizinga (1058) - Reinout Sloot (1103) 1-1
 Siep Altena (960) - Joop de Graaf (823) 2-0
 Sape Hiemstra (635) - Geert Ferwerda (755) 1-1Partij
 Sjoerd van der Molen (746) - Gerard Weinans (705) 2-0
 Hans Hoks (699) - Sjouke Zijlstra (755) 1-1
 Sietse Jonker (906) - Jan Hiemstra (612) 1-1
 Klaas Mondria (796) - Wim Riddersma (915) 0-2
 Ronde 10
 di 02-07-2019  Douwe Edelenbos (1261) - Karel de Bruin (955) 2-0Partij  
 Marcel de Vries (1088) - Harm Terpstra (931) 1-1
 Gerrit Terpstra (1047) - Geert Rozenberg (876) 0-2Partij
 Johan Tuenter (864) - Siep Altena (960) 0-2
 Marten Zijlstra (940) - Wim Berenpas (787) 2-0
 Henk Jonker (1092) - Henk Hosper (1108) 1-1
 Reinout Sloot (1103) - Douwe Douma (950) 2-0Partij
 Wim van der Molen (1084) - Jaap Huizinga (1058) 0-2
 Wim Riddersma (915) - Joop de Graaf (823) 2-0
 Sjouke Zijlstra (755) - Willem Lep (813) 0-2
 Piet Wiersma (867) - Jan Hiemstra (612) 2-0Partij
 Klaas Mondria (796) - Gerard Weinans (705) 1-1
 Geert Ferwerda (755) - Sjoerd van der Molen (746) 1-1Partij
 Sietse Jonker (906) - Eelke Steringa (761) 2-0
 wo 03-07-2019  Sape Hiemstra (635) - Dummy  1-1R
 Ronde 11
 ma 08-07-2019  Sipke Doller (1190) - Douwe Edelenbos (1261) 1-1Partij  
 Martin Boersbroek (1023) - Harm Terpstra (931) 1-1
 Jakob Pronk (1169) - Gerrit Terpstra (1047) 2-0Partij
 Rein van der Wal (1084) - Marcel de Vries (1088) 0-2Partij  
 Dummy  - Siep Altena (960) 1-1R
 Reinout Sloot (1103) - Marten Zijlstra (940) 2-0
 Luitzen van der Heide (912) - Jaap Huizinga (1058) 1-1Partij  
 Tabe de Vries (855) - Karel de Bruin (955) 1-1Partij
 Wim Riddersma (915) - Johan Tuenter (864) 0-2
 Willem Lep (813) - Hans Hoks (699) 2-0
 Piet Wiersma (867) - Sietse Jonker (906) 1-1Partij
 Douwe Douma (950) - Wim Berenpas (787) 2-0Partij  
 Jan Hiemstra (612) - Joop de Graaf (823) 0-2
 Gerard Weinans (705) - Sjouke Zijlstra (755) 1-1
 Eelke Steringa (761) - Geert Ferwerda (755) 1-1Partij  
 Sape Hiemstra (635) - Klaas Mondria (796) 0-2
 Ronde 12
 di 16-07-2019  Douwe Edelenbos (1261) - Jakob Pronk (1169) 1-1Partij  
 Reinout Sloot (1103) - Marcel de Vries (1088) 1-1Partij
 Henk Hosper (1108) - Rein van der Wal (1084) 1-1
 Harm Terpstra (931) - Luitzen van der Heide (912) 1-1Partij  
 Martin Boersbroek (1023) - Karel de Bruin (955) 0-2Partij  
 Johan Tuenter (864) - Geert Rozenberg (876) 0-2
 Gerrit Terpstra (1047) - Siep Altena (960) 2-0Partij
 Douwe Douma (950) - Tabe de Vries (855) 2-0Partij
 Marten Zijlstra (940) - Sietse Jonker (906) 1-1
 Piet Wiersma (867) - Wim Riddersma (915) 2-0Partij
 Joop de Graaf (823) - Klaas Mondria (796) 2-0
 Sjoerd van der Molen (746) - Sjouke Zijlstra (755) 0-2
 Gerard Weinans (705) - Geert Ferwerda (755) 2-0Partij
 Hans Hoks (699) - Eelke Steringa (761) 2-0
 Jan Hiemstra (612) - Sape Hiemstra (635) 1-1
 Ronde 13
 ma 22-07-2019  Reinout Sloot (1103) - Douwe Edelenbos (1261) 0-2Partij
 Marcel de Vries (1088) - Karel de Bruin (955) 1-1Partij
 Geert Rozenberg (876) - Martin Boersbroek (1023) 1-1
 Jaap Huizinga (1058) - Gerrit Terpstra (1047) 1-1Partij
 Rein van der Wal (1084) - Siep Altena (960) 2-0
 Willem Lep (813) - Jan Hiemstra (612) 1-1
 Sape Hiemstra (635) - Johan Tuenter (864) 0-2
 Douwe Douma (950) - Wim Riddersma (915) 2-0Partij
 Henk Hosper (1108) - Piet Wiersma (867) 2-0Partij
 Henk Jonker (1092) - Tabe de Vries (855) 1-1
 Joop de Graaf (823) - Hans Hoks (699) 1-1
 Klaas Mondria (796) - Geert Ferwerda (755) 2-0Partij
 Luitzen van der Heide (912) - Dummy  1-1R
 Ronde 14
 di 30-07-2019  Henk Jonker (1092) - Douwe Edelenbos (1261) 1-1
 Jakob Pronk (1169) - Marcel de Vries (1088) 1-1Partij  
 Sipke Doller (1190) - Henk Hosper (1108) 2-0Partij  
 Rein van der Wal (1084) - Reinout Sloot (1103) 2-0
 Harm Terpstra (931) - Karel de Bruin (955) 2-0Partij
 Gerrit Terpstra (1047) - Douwe Douma (950) 1-1Partij
 Sietse Jonker (906) - Martin Boersbroek (1023) 0-2
 Siep Altena (960) - Hans Hoks (699) 1-1
 Sape Hiemstra (635) - Geert Rozenberg (876) 0-2
 Willem Lep (813) - Klaas Mondria (796) 2-0
 Sjouke Zijlstra (755) - Joop de Graaf (823) 1-1
 Geert Ferwerda (755) - Jan Hiemstra (612) 2-0Partij
 Dummy  - Gerard Weinans (705) 1-1R