Toernooibase
HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Blitz Heerhugowaard Open PNHDB 2014

 

Klasse: Groep B   

 Ronde 1
 di 15-07-2014  Ivan Trofimov (1465) - Andrej Kalmakov (1479) 2-0
 Edvard Buzinskij  - Auke Scholma (1463) 2-0
 Gawril Kolesov  - Wouter Sipma (1474) 2-0
 Ron Heusdens (1493) - Jasper Lemmen (1458) 0-2Partij
 Jean Marc Ndjofang (1507) - Martijn van IJzendoorn (1433) 2-0
 Ronde 2
 Martijn van IJzendoorn (1433) - Andrej Kalmakov (1479) 2-0
 Jasper Lemmen (1458) - Gawril Kolesov  1-1
 Wouter Sipma (1474) - Edvard Buzinskij  2-0
 Auke Scholma (1463) - Ivan Trofimov (1465) 0-2
 Jean Marc Ndjofang (1507) - Ron Heusdens (1493) 1-1
 Ronde 3
 Andrej Kalmakov (1479) - Auke Scholma (1463) 2-0
 Ivan Trofimov (1465) - Wouter Sipma (1474) 0-2
 Edvard Buzinskij  - Jasper Lemmen (1458) 0-2
 Gawril Kolesov  - Jean Marc Ndjofang (1507) 1-1
 Ron Heusdens (1493) - Martijn van IJzendoorn (1433) 0-2
 Ronde 4
 Martijn van IJzendoorn (1433) - Auke Scholma (1463) 2-0
 Jasper Lemmen (1458) - Ivan Trofimov (1465) 2-0
 Wouter Sipma (1474) - Andrej Kalmakov (1479) 2-0
 Ron Heusdens (1493) - Gawril Kolesov  1-1
 Jean Marc Ndjofang (1507) - Edvard Buzinskij  1-1
 Ronde 5
 Auke Scholma (1463) - Wouter Sipma (1474) 2-0
 Andrej Kalmakov (1479) - Jasper Lemmen (1458) 0-2
 Ivan Trofimov (1465) - Jean Marc Ndjofang (1507) 0-2
 Edvard Buzinskij  - Ron Heusdens (1493) 0-2
 Gawril Kolesov  - Martijn van IJzendoorn (1433) 1-1
 Ronde 6
 Martijn van IJzendoorn (1433) - Wouter Sipma (1474) 0-2
 Jasper Lemmen (1458) - Auke Scholma (1463) 2-0
 Gawril Kolesov  - Edvard Buzinskij  0-2
 Ron Heusdens (1493) - Ivan Trofimov (1465) 0-2
 Jean Marc Ndjofang (1507) - Andrej Kalmakov (1479) 0-2
 Ronde 7
 Wouter Sipma (1474) - Jasper Lemmen (1458) 0-2
 Auke Scholma (1463) - Jean Marc Ndjofang (1507) 0-2
 Andrej Kalmakov (1479) - Ron Heusdens (1493) 2-0
 Ivan Trofimov (1465) - Gawril Kolesov  0-2
 Edvard Buzinskij  - Martijn van IJzendoorn (1433) 1-1
 Ronde 8
 Martijn van IJzendoorn (1433) - Jasper Lemmen (1458) 0-2
 Edvard Buzinskij  - Ivan Trofimov (1465) 2-0
 Gawril Kolesov  - Andrej Kalmakov (1479) 0-2
 Ron Heusdens (1493) - Auke Scholma (1463) 2-0
 Jean Marc Ndjofang (1507) - Wouter Sipma (1474) 2-0
 Ronde 9
 Jasper Lemmen (1458) - Jean Marc Ndjofang (1507) 2-0
 Wouter Sipma (1474) - Ron Heusdens (1493) 2-0
 Auke Scholma (1463) - Gawril Kolesov  0-2
 Andrej Kalmakov (1479) - Edvard Buzinskij  2-0
 Ivan Trofimov (1465) - Martijn van IJzendoorn (1433) 1-1