Toernooibase
HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Blitz Heerhugowaard Open PNHDB 2014

 

Klasse: Groep B   

 Ronde 1
 di 15-07-2014  Ivan Trofimov (2326) - Andrej Kalmakov (2324) 2-0
 Edvard Buzinskij (2328) - Auke Scholma (2320) 2-0
 Gawril Kolesov (2342) - Wouter Sipma (2317) 2-0
 Ron Heusdens (2343) - Jasper Lemmen (2312) 0-2Partij
 Jean Marc Ndjofang (2354) - Martijn van IJzendoorn (2308) 2-0
 Ronde 2
 Martijn van IJzendoorn (2308) - Andrej Kalmakov (2324) 2-0
 Jasper Lemmen (2312) - Gawril Kolesov (2342) 1-1
 Wouter Sipma (2317) - Edvard Buzinskij (2328) 2-0
 Auke Scholma (2320) - Ivan Trofimov (2326) 0-2
 Jean Marc Ndjofang (2354) - Ron Heusdens (2343) 1-1
 Ronde 3
 Andrej Kalmakov (2324) - Auke Scholma (2320) 2-0
 Ivan Trofimov (2326) - Wouter Sipma (2317) 0-2
 Edvard Buzinskij (2328) - Jasper Lemmen (2312) 0-2
 Gawril Kolesov (2342) - Jean Marc Ndjofang (2354) 1-1
 Ron Heusdens (2343) - Martijn van IJzendoorn (2308) 0-2
 Ronde 4
 Martijn van IJzendoorn (2308) - Auke Scholma (2320) 2-0
 Jasper Lemmen (2312) - Ivan Trofimov (2326) 2-0
 Wouter Sipma (2317) - Andrej Kalmakov (2324) 2-0
 Ron Heusdens (2343) - Gawril Kolesov (2342) 1-1
 Jean Marc Ndjofang (2354) - Edvard Buzinskij (2328) 1-1
 Ronde 5
 Auke Scholma (2320) - Wouter Sipma (2317) 2-0
 Andrej Kalmakov (2324) - Jasper Lemmen (2312) 0-2
 Ivan Trofimov (2326) - Jean Marc Ndjofang (2354) 0-2
 Edvard Buzinskij (2328) - Ron Heusdens (2343) 0-2
 Gawril Kolesov (2342) - Martijn van IJzendoorn (2308) 1-1
 Ronde 6
 Martijn van IJzendoorn (2308) - Wouter Sipma (2317) 0-2
 Jasper Lemmen (2312) - Auke Scholma (2320) 2-0
 Gawril Kolesov (2342) - Edvard Buzinskij (2328) 0-2
 Ron Heusdens (2343) - Ivan Trofimov (2326) 0-2
 Jean Marc Ndjofang (2354) - Andrej Kalmakov (2324) 0-2
 Ronde 7
 Wouter Sipma (2317) - Jasper Lemmen (2312) 0-2
 Auke Scholma (2320) - Jean Marc Ndjofang (2354) 0-2
 Andrej Kalmakov (2324) - Ron Heusdens (2343) 2-0
 Ivan Trofimov (2326) - Gawril Kolesov (2342) 0-2
 Edvard Buzinskij (2328) - Martijn van IJzendoorn (2308) 1-1
 Ronde 8
 Martijn van IJzendoorn (2308) - Jasper Lemmen (2312) 0-2
 Edvard Buzinskij (2328) - Ivan Trofimov (2326) 2-0
 Gawril Kolesov (2342) - Andrej Kalmakov (2324) 0-2
 Ron Heusdens (2343) - Auke Scholma (2320) 2-0
 Jean Marc Ndjofang (2354) - Wouter Sipma (2317) 2-0
 Ronde 9
 Jasper Lemmen (2312) - Jean Marc Ndjofang (2354) 2-0
 Wouter Sipma (2317) - Ron Heusdens (2343) 2-0
 Auke Scholma (2320) - Gawril Kolesov (2342) 0-2
 Andrej Kalmakov (2324) - Edvard Buzinskij (2328) 2-0
 Ivan Trofimov (2326) - Martijn van IJzendoorn (2308) 1-1