Toernooibase
HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Provinciale Clubcompetitie GDB 2016/2017

 

Klasse: 1e klasse Noord   

 Ronde 1
di 20-09-2016     BDV Bennekom  -   Kroonschijf Ede  
4
-
8
 Coen Bommel (1167) - Ap van Ingen (1134) 1-14
 Gerrit Stunnenberg (1155) - Evert Jochemsen sr. (1072) 1-13
 Willem Stunnenberg (1058) - Aart Jochemsen (1091) 0-26
 Annemieke Stunnenberg-van de Kraats (945) - Arnold van Harn (795) 2-01
 Henk-Jan van der Kolk (893) - Erwin Jochemsen (815) 0-25
 Mark ter Hofte (770) - Michel Hendriksen Jr. (677) 0-22
   DCE Ederveen  -   DCH Harderwijk 2  
6
-
6
 Koos Hoekzema (847) - Hilco Aarten (1067) 1-15
 Nico Valkenburg (1032) - Jakob de Vries (985) 1-14
 Jan van de Klift (829) - Jan van der Pol (918) 1-12
 Johan Kuijkhoven  - Wout Foppen (810) 2-06
 Henk van Zuidland (745) - Gert Raaijen (695) 1-13
 Ben van Beek (786) - Jaap Pluim (902) 0-21
di 27-09-2016     VRD Renkum  -   PDC Putten  
5
-
7
 Henk Hoksbergen (1001) - Henry Kieft (915) 2-02
 Wim van den Berg (1087) - Henk Timmer (1076) 1-14
 Jos van Deelen (1031) - Serge Visser (924) 1-16
 Henk Gerritsen (964) - Herman Arissen (1114) 0-25Partij
 Harry Doomernik (1116) - Herman Cousijnsen (900) 0-21
 Piet Davidse (930) - René van de Wall (731) 1-13
 Ronde 2
ma 03-10-2016     Kroonschijf Ede  -   PDC Putten  
8
-
4
 Ap van Ingen (1134) - Herman Arissen (1114) 1-14
 Evert Jochemsen sr. (1072) - Henry Kieft (915) 2-05
 Lex Smalbrink (1102) - Henk Timmer (1076) 1-13
 Aart Jochemsen (1091) - Herman Cousijnsen (900) 1-16
 Frans Elbertsen (888) - Serge Visser (924) 2-01
 Erwin Jochemsen (815) - René van de Wall (731) 1-12
di 04-10-2016     BDV Bennekom  -   DCE Ederveen  
10
-
2
 Gerrit Stunnenberg (1155) - Jan van de Klift (829) 2-03
 Coen Bommel (1167) - Reinard van de Lagemaat (751) 2-01
 Willem Stunnenberg (1058) - Nico Valkenburg (1032) 1-15
 Annemieke Stunnenberg-van de Kraats (945) - Koos Hoekzema (847) 1-16
 Henk-Jan van der Kolk (893) - Johan Kuijkhoven  2-04
 Mark ter Hofte (770) - Henk van Zuidland (745) 2-02
do 06-10-2016     DCH Harderwijk 2  -   VRD Renkum  
4
-
8
 Hilco Aarten (1067) - Henk Hoksbergen (1001) 1-16
 Jakob de Vries (985) - Harry Doomernik (1116) 0-24
 Jan van der Pol (918) - Henk Gerritsen (964) 1-15
 Willem van Starkenburg (880) - Piet Davidse (930) 1-12
 Gert Raaijen (695) - Henk Beumer (724) 1-13
 Bas van Vugt  - Wim Brugmans (848) 0-21
 Ronde 3
di 18-10-2016     DCE Ederveen  -   Kroonschijf Ede  
7
-
5
 Nico Valkenburg (1032) - Michel Hendriksen Jr. (677) 2-01
 Henk van Zuidland (745) - Evert Jochemsen sr. (1072) 0-24
 Jan van de Klift (829) - Lex Smalbrink (1102) 1-16
 Ben van Beek (786) - Jaap Heij (1035) 0-25
 Koos Hoekzema (847) - Erwin Jochemsen (815) 2-02
 Johan Kuijkhoven  - Arnold van Harn (795) 2-03
   VRD Renkum  -   BDV Bennekom  
6
-
6
 Harry Doomernik (1116) - Coen Bommel (1167) 1-12
 Henk Hoksbergen (1001) - Gerrit Stunnenberg (1155) 2-03
 Henk Gerritsen (964) - Willem Stunnenberg (1058) 0-25
 Jos van Deelen (1031) - Chris Versteegen (1063) 0-26
 Piet Davidse (930) - Henk-Jan van der Kolk (893) 1-14
 Wim van den Berg (1087) - Annemieke Stunnenberg-van de Kraats (945) 2-01
vr 21-10-2016     PDC Putten  -   DCH Harderwijk 2  
6
-
6
 Herman Cousijnsen (900) - Willem van Starkenburg (880) 1-16Partij
 Jan Oost (946) - Jakob de Vries (985) 2-03Partij
 Serge Visser (924) - Eibert Smit (993) 0-25Partij
 Henry Kieft (915) - Jaap Pluim (902) 1-12Partij
 René van de Wall (731) - Wout Foppen (810) 2-01Partij
 Han van de Kamp (783) - Bennie Dijkgraaf (976) 0-24Partij
 Ronde 4
ma 31-10-2016     Kroonschijf Ede  -   DCH Harderwijk 2  
8
-
4
 Evert Jochemsen sr. (1072) - Hilco Aarten (1067) 2-04
 Jaap Heij (1035) - Jaap Pluim (902) 1-16
 Aart Jochemsen (1091) - Eibert Smit (993) 1-15
 Frans Elbertsen (888) - Willem van Starkenburg (880) 2-01
 Michel Hendriksen Jr. (677) - Jakob de Vries (985) 0-22
 Johan Teunissen (808) - Jan van der Pol (918) 2-03
di 01-11-2016     BDV Bennekom  -   PDC Putten  
7
-
5
 Coen Bommel (1167) - Herman Arissen (1114) 2-02
 Gerrit Stunnenberg (1155) - Jan Oost (946) 1-15
 Willem Stunnenberg (1058) - Herman Cousijnsen (900) 1-16
 Annemieke Stunnenberg-van de Kraats (945) - Serge Visser (924) 2-04
 Henk-Jan van der Kolk (893) - Henry Kieft (915) 1-13
 niet opgekomen  - René van de Wall (731) 0-21R
   DCE Ederveen  -   VRD Renkum  
5
-
7
 Nico Valkenburg (1032) - Edwin Loozen (1066) 1-15
 Michel Hendriksen Sr. (923) - Harry Doomernik (1116) 2-06
 Koos Hoekzema (847) - Henk Hoksbergen (1001) 0-22
 Jan van de Klift (829) - Jos van Deelen (1031) 1-13
 Ben van Beek (786) - Henk Gerritsen (964) 1-14
 Henk van Zuidland (745) - Piet Davidse (930) 0-21
 Ronde 5
di 15-11-2016     VRD Renkum  -   Kroonschijf Ede  
5
-
7
 Jos van Deelen (1031) - Rob Vogelezang (556) 2-01
 Henk Hoksbergen (1001) - Evert Jochemsen sr. (1072) 2-03
 Henk Gerritsen (964) - Jaap Heij (1035) 0-24
 Edwin Loozen (1066) - Aart Jochemsen (1091) 0-26
 Wim van den Berg (1087) - Frans Elbertsen (888) 1-15
 Piet Davidse (930) - Erwin Jochemsen (815) 0-22
vr 18-11-2016     PDC Putten  -   DCE Ederveen  
7
-
5
 Herman Cousijnsen (900) - Nico Valkenburg (1032) 1-15
 Jan Oost (946) - Steven Vierwinden (807) 1-16
 Henry Kieft (915) - Koos Hoekzema (847) 2-04
 Tristan van der Velde (775) - Ben van Beek (786) 2-03Partij
 Serge Visser (924) - Johan Kuijkhoven  1-12
 René van de Wall (731) - Gerrit Valkenburg (953) 0-21
do 24-11-2016     DCH Harderwijk 2  -   BDV Bennekom  
7
-
5
 Willem van Starkenburg (880) - niet opgekomen  2-01R
 Eibert Smit (993) - Gerrit Stunnenberg (1155) 0-23
 Jakob de Vries (985) - Johan de Haas (1031) 2-05
 Jan van der Pol (918) - niet opgekomen  2-02R
 Marjan Foppen (735) - Annemieke Stunnenberg-van de Kraats (945) 0-24
 Bennie Dijkgraaf (976) - Mark ter Hofte (770) 1-16
 Ronde 6
ma 28-11-2016     Kroonschijf Ede  -   BDV Bennekom  
4
-
8
 Evert Jochemsen sr. (1072) - Gerrit Stunnenberg (1155) 1-14
 Jaap Heij (1035) - Coen Bommel (1167) 0-23
 Aart Jochemsen (1091) - Willem Stunnenberg (1058) 2-01
 Frans Elbertsen (888) - Hans Robben (996) 0-22Partij
 Erwin Jochemsen (815) - Annemieke Stunnenberg-van de Kraats (945) 1-16
 Johan Teunissen (808) - Mark ter Hofte (770) 0-25
do 01-12-2016     DCH Harderwijk 2  -   DCE Ederveen  
7
-
5
 Jakob de Vries (985) - Nico Valkenburg (1032) 1-16
 Bennie Dijkgraaf (976) - Steven Vierwinden (807) 2-05
 Jaap Pluim (902) - Jan van de Klift (829) 1-11
 Jan van der Pol (918) - Koos Hoekzema (847) 0-23
 Willem van Starkenburg (880) - Johan Kuijkhoven  1-14
 Gert Raaijen (695) - Henk Brouwer (891) 2-02
vr 02-12-2016     PDC Putten  -   VRD Renkum  
3
-
9
 Henry Kieft (915) - Henk Hoksbergen (1001) 1-14Partij
 Herman Arissen (1114) - Henk Gerritsen (964) 1-12Partij
 Herman Cousijnsen (900) - Edwin Loozen (1066) 0-25Partij
 Jan Oost (946) - Harry Doomernik (1116) 1-16Partij
 Tristan van der Velde (775) - Jos van Deelen (1031) 0-23Partij
 René van de Wall (731) - Piet Davidse (930) 0-21Partij
 Ronde 7
di 13-12-2016     VRD Renkum  -   DCH Harderwijk 2  
4
-
8
 Henk Hoksbergen (1001) - Hilco Aarten (1067) 1-16
 Jos van Deelen (1031) - Eibert Smit (993) 0-25
 Henk Gerritsen (964) - Jakob de Vries (985) 1-14
 Piet Davidse (930) - Bennie Dijkgraaf (976) 0-23
 Harry Doomernik (1116) - Jaap Pluim (902) 2-01
 Wim Brugmans (848) - Jan van der Pol (918) 0-22
   DCE Ederveen  -   BDV Bennekom  
2
-
10
 Steven Vierwinden (807) - Coen Bommel (1167) 0-22
 Jan van de Klift (829) - Gerrit Stunnenberg (1155) 0-23
 Koos Hoekzema (847) - Hans Robben (996) 0-26Partij  
 Henk van Zuidland (745) - Willem Stunnenberg (1058) 0-21
 Johan Kuijkhoven  - Annemieke Stunnenberg-van de Kraats (945) 1-15
 Jan Lagerweij (792) - Mark ter Hofte (770) 1-14
vr 16-12-2016     PDC Putten  -   Kroonschijf Ede  
4
-
8
 Henk Timmer (1076) - Arnold van Harn (795) 2-01
 Jan Oost (946) - Michel Hendriksen Jr. (677) 0-24
 Herman Cousijnsen (900) - Evert Jochemsen sr. (1072) 1-16
 Henry Kieft (915) - Aart Jochemsen (1091) 0-22
 Serge Visser (924) - Frans Elbertsen (888) 0-25
 René van de Wall (731) - Erwin Jochemsen (815) 1-13
 Ronde 8
ma 09-01-2017     Kroonschijf Ede  -   DCE Ederveen  
6
-
6
 Jaap Heij (1035) - Steven Vierwinden (807) 1-15
 Evert Jochemsen sr. (1072) - Ben van Beek (786) 2-02
 Aart Jochemsen (1091) - Henk van Zuidland (745) 1-16
 Frans Elbertsen (888) - Jan van de Klift (829) 2-04
 Erwin Jochemsen (815) - Nico Valkenburg (1032) 0-21
 Michel Hendriksen Jr. (677) - Koos Hoekzema (847) 0-23
di 10-01-2017     BDV Bennekom  -   VRD Renkum  
7
-
5
 Coen Bommel (1167) - Henk Hoksbergen (1001) 2-05
 Gerrit Stunnenberg (1155) - Harry Doomernik (1116) 1-12
 Willem Stunnenberg (1058) - Jos van Deelen (1031) 0-23
 Johan de Haas (1031) - Henk Gerritsen (964) 2-06
 Annemieke Stunnenberg-van de Kraats (945) - Piet Davidse (930) 2-01
 Mark ter Hofte (770) - Wim Brugmans (848) 0-24
do 12-01-2017     DCH Harderwijk 2  -   PDC Putten  
7
-
5
 Marjan Foppen (735) - Serge Visser (924) 1-15
 Jakob de Vries (985) - Henk Timmer (1076) 2-01
 Bennie Dijkgraaf (976) - Herman Cousijnsen (900) 1-16
 Jan van der Pol (918) - Jan Oost (946) 1-14
 Willem van Starkenburg (880) - Henry Kieft (915) 0-23
 Gert Raaijen (695) - René van de Wall (731) 2-02
 Ronde 9
di 24-01-2017     VRD Renkum  -   DCE Ederveen  
10
-
2
 Henk Gerritsen (964) - Steven Vierwinden (807) 2-03
 Edwin Loozen (1066) - Jan van de Klift (829) 1-12
 Henk Hoksbergen (1001) - Nico Valkenburg (1032) 2-01
 Jos van Deelen (1031) - Gerrit Valkenburg (953) 1-15
 Harry Doomernik (1116) - Johan Kuijkhoven  2-06
 Piet Davidse (930) - Henk van Zuidland (745) 2-04
do 26-01-2017     DCH Harderwijk 2  -   Kroonschijf Ede  
9
-
3
 Hilco Aarten (1067) - Evert Jochemsen sr. (1072) 1-14
 Jakob de Vries (985) - Jaap Heij (1035) 2-05
 Jan van der Pol (918) - Aart Jochemsen (1091) 2-01
 Eibert Smit (993) - Frans Elbertsen (888) 2-03
 Wout Foppen (810) - Erwin Jochemsen (815) 0-26
 Jaap Pluim (902) - Arnold van Harn (795) 2-02
vr 27-01-2017     PDC Putten  -   BDV Bennekom  
3
-
9
 Jan Oost (946) - Coen Bommel (1167) 0-26
 Herman Cousijnsen (900) - Willem Stunnenberg (1058) 0-25
 Henry Kieft (915) - Chris Versteegen (1063) 2-02
 Tristan van der Velde (775) - Mark ter Hofte (770) 1-13
 Serge Visser (924) - Gerrit Stunnenberg (1155) 0-21
 René van de Wall (731) - Annemieke Stunnenberg-van de Kraats (945) 0-24
 Ronde 10
ma 06-02-2017     Kroonschijf Ede  -   VRD Renkum  
5
-
7
 Evert Jochemsen sr. (1072) - Jos van Deelen (1031) 1-14
 Jaap Heij (1035) - Henk Gerritsen (964) 1-16
 Aart Jochemsen (1091) - Henk Hoksbergen (1001) 1-15
 Frans Elbertsen (888) - Harry Doomernik (1116) 0-23
 Erwin Jochemsen (815) - Piet Davidse (930) 1-12
 Michel Hendriksen Jr. (677) - Henk Beumer (724) 1-11
vr 10-02-2017     DCE Ederveen  -   PDC Putten  
7
-
5
 Steven Vierwinden (807) - Jaap van de Werfhorst (1047) 0-22
 Nico Valkenburg (1032) - Henry Kieft (915) 2-05
 Jan van de Klift (829) - Herman Cousijnsen (900) 2-03
 Koos Hoekzema (847) - Jan Oost (946) 1-16
 Ben van Beek (786) - Tristan van der Velde (775) 0-24Partij
 Johan Kuijkhoven  - René van de Wall (731) 2-01
   BDV Bennekom  -   DCH Harderwijk 2  
5
-
7
 Gerrit Stunnenberg (1155) - Hilco Aarten (1067) 1-13
 Coen Bommel (1167) - Jakob de Vries (985) 2-04
 Annemieke Stunnenberg-van de Kraats (945) - Jan van der Pol (918) 1-16
 Hans Robben (996) - Bennie Dijkgraaf (976) 0-22
 Mark ter Hofte (770) - Eibert Smit (993) 0-21
 Willem Stunnenberg (1058) - Jaap Pluim (902) 1-15