Toernooibase
HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Provinciale Clubcompetitie GDB 2018/2019

 

Klasse: 1e klasse Noord   

 Ronde 1
di 02-10-2018     VRD Renkum  -   Kroonschijf Ede  
8
-
4
 Harry Doomernik (1117) - Florian Hoeve (1171) 1-15
 Edwin Loozen (1067) - Evert Jochemsen sr. (1048) 1-16
 Henk Hoksbergen (1005) - Frans Elbertsen (883) 2-01
 Jos van Deelen (991) - Erwin Jochemsen (908) 1-14
 Wim van den Berg (1048) - Arnold van Harn (773) 1-12
 Henk Gerritsen (966) - Arjen Teunissen  2-03
   DES Lunteren  -   DCH Harderwijk 2  
7
-
5
 Coen Bommel (1186) - Jan Pluim (849) 2-01
 Gerrit Stunnenberg (1129) - Bert Foppen (1077) 1-14
 Jaap Heij (1054) - Eibert Smit (970) 1-15
 Annemieke Stunnenberg-van de Kraats (958) - Jakob de Vries (995) 1-13
 Johan de Haas (1017) - Jan van der Pol (933) 0-26
 Evert Evers (1108) - Bert Verloop  2-02
vr 05-10-2018     PDC Putten  -   DCA Apeldoorn  
6
-
6
 Jan van de Veen (1152) - Hans van Hal (1121) 1-16Partij
 Peter Frans Koops (1136) - Fred van Amersfoort (1042) 2-02Partij
 Herman Arissen (1111) - Dick Beking (1128) 1-13Partij
 Serge Visser (867) - Allard van Tongeren (932) 0-21Partij
 Henry Kieft (907) - Frans de Jonge  0-25Partij
 Tristan van der Velde (807) - Willem van Starkenburg (857) 2-04Partij
   DES Lunteren 2  -   DCE Ederveen  
10
-
2
 Arwin Lammers (1184) - Steven Vierwinden (855) 2-04
 Arjan van Galen (1281) - Gerrit Valkenburg (974) 0-21
 Johan Top (1120) - Henk van Zuidland (732) 2-06
 Robbert Westerink (1125) - Johan Kuijkhoven (989) 2-05
 Gera Hol (972) - Ab van Beek (766) 2-02
 Michel Hendriksen Jr. (754) - Evert Teunissen (559) 2-03
 Ronde 2
di 16-10-2018     BDSV Barneveld  -   DCA Apeldoorn  
6
-
6
 Matthias de Kruijf (1324) - Albert Borreman (740) 2-01Partij
 Evert van de Pol (1116) - Fred van Amersfoort (1042) 2-06Partij
 Bram Cysouw (982) - Dick Beking (1128) 1-12Partij
 Jur van Ginkel (962) - Hans van Hal (1121) 0-23Partij
 Ed Blankenstijn (883) - Willem van Starkenburg (857) 1-15Partij
 Gijs Dekker (742) - Peter Aartsen  0-24Partij
   VRD Renkum  -   DCH Harderwijk 2  
6
-
6
 Henk Hoksbergen (1005) - Bert Foppen (1077) 1-15
 Dies Bouman  - Jakob de Vries (995) 0-21
 Edwin Loozen (1067) - Eibert Smit (970) 1-16
 Wim van den Berg (1048) - Jan van der Pol (933) 1-14
 Henk Gerritsen (966) - Wout Foppen (792) 2-02
 Eddy Weijman (740) - Bert Verloop  1-13
vr 19-10-2018     DES Lunteren 2  -   DES Lunteren  
3
-
9
 Arwin Lammers (1184) - Gerrit Stunnenberg (1129) 1-15
 Robbert Westerink (1125) - Coen Bommel (1186) 0-23
 Johan Top (1120) - Evert Evers (1108) 1-16
 Gera Hol (972) - Jaap Heij (1054) 0-24
 Chris Versteegen (1060) - Annemieke Stunnenberg-van de Kraats (958) 0-21
 Michel Hendriksen Jr. (754) - Ries van Ee (706) 1-12
   PDC Putten  -   DCE Ederveen  
8
-
4
 Peter Frans Koops (1136) - Steven Vierwinden (855) 2-01Partij
 Henry Kieft (907) - Jan van de Klift (844) 1-12Partij
 Henk Timmer (1096) - Nico Valkenburg (1033) 1-15Partij
 Jan van de Veen (1152) - Gerrit Valkenburg (974) 2-03Partij
 Serge Visser (867) - Johan Kuijkhoven (989) 1-16Partij
 Jan Oost (949) - Reinard van de Lagemaat (762) 1-14Partij
 Ronde 3
ma 29-10-2018     Kroonschijf Ede  -   DES Lunteren  
4
-
8
 Florian Hoeve (1171) - Arno Bos (1111) 2-04
 Evert Jochemsen sr. (1048) - Gerrit Stunnenberg (1129) 0-22
 Aart Jochemsen (1049) - Evert Evers (1108) 1-15
 Frans Elbertsen (883) - Jaap Heij (1054) 0-21
 Erwin Jochemsen (908) - Annemieke Stunnenberg-van de Kraats (958) 1-16
 Arnold van Harn (773) - Frans Lamers (968) 0-23
di 30-10-2018     DCE Ederveen  -   DCH Harderwijk 2  
4
-
8
 Wim Brunt (677) - Gerwin van der Meer (1163) 0-2
 Steven Vierwinden (855) - Jakob de Vries (995) 1-1
 Nico Valkenburg (1033) - Eibert Smit (970) 2-0
 Gerrit Valkenburg (974) - Jan van der Pol (933) 1-1
 Reinard van de Lagemaat (762) - Wout Foppen (792) 0-2
 Ben van Beek (770) - Bert Verloop  0-2
vr 02-11-2018     DES Lunteren 2  -   DCA Apeldoorn  
6
-
6
 Arno Bos (1111) - Fred van Amersfoort (1042) 2-0
 Arwin Lammers (1184) - Willem van Starkenburg (857) 2-0
 Chris Versteegen (1060) - Jan Lammers (1173) 0-2Partij
 Gera Hol (972) - Hans van Hal (1121) 0-2Partij
 Robbert Westerink (1125) - Dick Beking (1128) 0-2
 Johan Top (1120) - Allard van Tongeren (932) 2-0
   PDC Putten  -   BDSV Barneveld  
3
-
9
 Peter Frans Koops (1136) - Ap van Ingen (1144) 1-15Partij
 Jaap van de Werfhorst (1095) - Bram Cysouw (982) 1-14Partij
 Herman Arissen (1111) - Matthias de Kruijf (1324) 0-22Partij
 Henry Kieft (907) - Evert van de Pol (1116) 0-26Partij
 Henk Timmer (1096) - Jur van Ginkel (962) 1-11Partij
 Jan Oost (949) - Ed Blankenstijn (883) 0-23
 Ronde 4
ma 12-11-2018     Kroonschijf Ede  -   DES Lunteren 2  
5
-
7
 Florian Hoeve (1171) - Arjan van Galen (1281) 1-13
 Evert Jochemsen sr. (1048) - Johan Top (1120) 1-14
 Frans Elbertsen (883) - Robbert Westerink (1125) 0-22
 Erwin Jochemsen (908) - Cees van den Bosch (969) 2-06
 Arnold van Harn (773) - Chris Versteegen (1060) 1-15
 Arjen Teunissen  - Michel Hendriksen Jr. (754) 0-21
di 13-11-2018     VRD Renkum  -   PDC Putten  
3
-
9
 Edwin Loozen (1067) - Herman Arissen (1111) 0-23Partij
 Henk Hoksbergen (1005) - Jan van de Veen (1152) 0-21Partij
 Wim van den Berg (1048) - Henk Timmer (1096) 1-15Partij
 Jos van Deelen (991) - Henry Kieft (907) 1-14Partij
 Henk Gerritsen (966) - Serge Visser (867) 1-16Partij
 Eddy Weijman (740) - Ton van der Ploeg (990) 0-22Partij
   DES Lunteren  -   BDSV Barneveld  
3
-
9
 Coen Bommel (1186) - Michiel Kroesbergen (1439) 0-24Partij
 Gerrit Stunnenberg (1129) - Ap van Ingen (1144) 2-02
 Annemieke Stunnenberg-van de Kraats (958) - Evert van de Pol (1116) 0-26Partij
 Johan de Haas (1017) - Bram Cysouw (982) 0-23Partij
 Jaap Heij (1054) - Ed Blankenstijn (883) 1-15
 Wim Schaafsma (1012) - Jur van Ginkel (962) 0-21Partij
do 15-11-2018     DCA Apeldoorn  -   DCE Ederveen  
9
-
3
 Fred van Amersfoort (1042) - Jan van de Klift (844) 2-01
 Hans van Hal (1121) - Nico Valkenburg (1033) 1-12Partij
 Dick Beking (1128) - Steven Vierwinden (855) 1-13
 Frans de Jonge  - Henk van Zuidland (732) 2-04Partij
 Willem van Starkenburg (857) - Johan Kuijkhoven (989) 2-05
 Peter Aartsen  - Reinard van de Lagemaat (762) 1-16
 Ronde 5
di 27-11-2018     DES Lunteren  -   VRD Renkum  
6
-
6
 Coen Bommel (1186) - Henk Hoksbergen (1005) 1-15
 Gerrit Stunnenberg (1129) - Wim van den Berg (1048) 1-16
 Jaap Heij (1054) - Harry Doomernik (1117) 2-04
 Evert Evers (1108) - Edwin Loozen (1067) 0-21
 Johan de Haas (1017) - Jos van Deelen (991) 1-12
 Annemieke Stunnenberg-van de Kraats (958) - Henk Gerritsen (966) 1-13
   DCE Ederveen  -   Kroonschijf Ede  
5
-
7
 Nico Valkenburg (1033) - Florian Hoeve (1171) 2-03
 Steven Vierwinden (855) - Evert Jochemsen sr. (1048) 0-24
 Jan van de Klift (844) - Aart Jochemsen (1049) 1-12
 Michel Hendriksen Sr. (923) - Frans Elbertsen (883) 0-26
 Reinard van de Lagemaat (762) - Arnold van Harn (773) 1-11
 Johan Kuijkhoven (989) - Erwin Jochemsen (908) 1-15
   BDSV Barneveld  -   DES Lunteren 2  
7
-
5
 Michiel Kroesbergen (1439) - Johan Top (1120) 2-03Partij
 Matthias de Kruijf (1324) - Arno Bos (1111) 1-15Partij
 Ap van Ingen (1144) - Robbert Westerink (1125) 1-12
 Evert van de Pol (1116) - Gera Hol (972) 2-06
 Bram Cysouw (982) - Michel Hendriksen Jr. (754) 1-11Partij
 Ed Blankenstijn (883) - Cees van den Bosch (969) 0-24
do 29-11-2018     DCH Harderwijk 2  -   DCA Apeldoorn  
5
-
7
 Auke Steensma (1146) - Fred van Amersfoort (1042) 2-02
 Eibert Smit (970) - Hans van Hal (1121) 1-16Partij
 Jakob de Vries (995) - Jan Lammers (1173) 1-15
 Marjan Foppen (732) - Frans de Jonge  0-23Partij
 Jan Pluim (849) - Peter Aartsen  1-14
 Bert Verloop  - Allard van Tongeren (932) 0-21
 Ronde 6
ma 10-12-2018     Kroonschijf Ede  -   DCH Harderwijk 2  
5
-
7
 Florian Hoeve (1171) - Gerwin van der Meer (1163) 1-15
 Evert Jochemsen sr. (1048) - Bert Foppen (1077) 0-26
 Aart Jochemsen (1049) - Eibert Smit (970) 2-01
 Frans Elbertsen (883) - Jakob de Vries (995) 1-13
 Erwin Jochemsen (908) - Jan Pluim (849) 1-14
 Arjen Teunissen  - Wout Foppen (792) 0-22
di 11-12-2018     BDSV Barneveld  -   DCE Ederveen  
8
-
4
 Evert van de Pol (1116) - Steven Vierwinden (855) 2-03
 Michiel Kroesbergen (1439) - Jan van de Klift (844) 2-04
 Bram Cysouw (982) - Nico Valkenburg (1033) 0-26
 Matthias de Kruijf (1324) - Reinard van de Lagemaat (762) 2-01Partij
 Ed Blankenstijn (883) - Johan Kuijkhoven (989) 0-22
 Ap van Ingen (1144) - Henk van Zuidland (732) 2-05
   VRD Renkum  -   DES Lunteren 2  
3
-
9
 Wim van den Berg (1048) - Michel Hendriksen Jr. (754) 0-21
 Henk Hoksbergen (1005) - Johan Top (1120) 1-14
 Jos van Deelen (991) - Arno Bos (1111) 0-22
 Henk Gerritsen (966) - Cees van den Bosch (969) 0-23
 Theo Peeters (656) - Mark ter Hofte (776) 0-26
 Dies Bouman  - Gera Hol (972) 2-05
   PDC Putten  -   DES Lunteren  
6
-
6
 Jaap van de Werfhorst (1095) - Coen Bommel (1186) 0-2Partij
 Henk Timmer (1096) - Arjan van Galen (1281) 2-0Partij
 Herman Arissen (1111) - Gerrit Stunnenberg (1129) 1-1Partij
 Henry Kieft (907) - Jaap Heij (1054) 1-1Partij
 Jan Oost (949) - Annemieke Stunnenberg-van de Kraats (958) 1-1Partij
 Ton van der Ploeg (990) - Gerrit Alink (882) 1-1Partij
 Ronde 7
di 08-01-2019     DCE Ederveen  -   VRD Renkum  
-
do 10-01-2019     DCH Harderwijk 2  -   BDSV Barneveld  
-
   DCA Apeldoorn  -   Kroonschijf Ede  
-
vr 11-01-2019     DES Lunteren 2  -   PDC Putten  
-
 Ronde 8
ma 21-01-2019     Kroonschijf Ede  -   PDC Putten  
-
di 22-01-2019     BDSV Barneveld  -   VRD Renkum  
-
do 24-01-2019     DCH Harderwijk 2  -   DES Lunteren 2  
-
   DCA Apeldoorn  -   DES Lunteren  
-
 Ronde 9
vr 08-02-2019     DCE Ederveen  -   DES Lunteren  
-
   DCH Harderwijk 2  -   PDC Putten  
-
   DCA Apeldoorn  -   VRD Renkum  
-
   Kroonschijf Ede  -   BDSV Barneveld  
-