Toernooibase
HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Incasso Divisie Damnacht Hoogeveen DDB 2011

 

Klasse: Groep D   

 Ronde 1
 za 02-07-2011  Nick Waterink  - Alberto Waterink  4-0
 Cor Darwinkel (1900) - Damon Winter  2-2
 Klaas Mondria (1876) - Gauke Dirk Nijholt (1912) 0-4
 Jan Siegers  - Hans Brouwer  2-2
 Christiaan Groote (1922) - Vincent Houtjes  0-4
 Ronde 2
 Hans Brouwer  - Christiaan Groote (1922) 4-0
 Gauke Dirk Nijholt (1912) - Jan Siegers  4-0
 Damon Winter  - Klaas Mondria (1876) 4-0
 Alberto Waterink  - Cor Darwinkel (1900) 4-0
 Geert Kleine (1900) - Nick Waterink  0-4
 Ronde 3
 Cor Darwinkel (1900) - Geert Kleine (1900) 0-4
 Klaas Mondria (1876) - Alberto Waterink  4-0
 Jan Siegers  - Damon Winter  2-2
 Christiaan Groote (1922) - Gauke Dirk Nijholt (1912) 0-4
 Vincent Houtjes  - Hans Brouwer  0-4
 Ronde 4
 Gauke Dirk Nijholt (1912) - Vincent Houtjes  0-4
 Damon Winter  - Christiaan Groote (1922) 4-0
 Alberto Waterink  - Jan Siegers  0-4
 Geert Kleine (1900) - Klaas Mondria (1876) 2-2
 Nick Waterink  - Cor Darwinkel (1900) 0-4
 Ronde 5
 Klaas Mondria (1876) - Nick Waterink  0-4
 Jan Siegers  - Geert Kleine (1900) 4-0
 Christiaan Groote (1922) - Alberto Waterink  0-4
 Vincent Houtjes  - Damon Winter  0-4
 Hans Brouwer  - Gauke Dirk Nijholt (1912) 0-4
 Ronde 6
 Damon Winter  - Hans Brouwer  4-0
 Alberto Waterink  - Vincent Houtjes  2-2
 Geert Kleine (1900) - Christiaan Groote (1922) 4-0
 Nick Waterink  - Jan Siegers  0-4
 Cor Darwinkel (1900) - Klaas Mondria (1876) 4-0
 Ronde 7
 Jan Siegers  - Cor Darwinkel (1900) 4-0
 Christiaan Groote (1922) - Nick Waterink  0-4
 Vincent Houtjes  - Geert Kleine (1900) 0-4
 Hans Brouwer  - Alberto Waterink  4-0
 Gauke Dirk Nijholt (1912) - Damon Winter  0-4
 Ronde 8
 Alberto Waterink  - Gauke Dirk Nijholt (1912) 0-4
 Geert Kleine (1900) - Hans Brouwer  2-2
 Nick Waterink  - Vincent Houtjes  4-0
 Cor Darwinkel (1900) - Christiaan Groote (1922) 0-4
 Klaas Mondria (1876) - Jan Siegers  0-4
 Ronde 9
 Christiaan Groote (1922) - Klaas Mondria (1876) 0-4
 Vincent Houtjes  - Cor Darwinkel (1900) 0-4
 Hans Brouwer  - Nick Waterink  2-2
 Gauke Dirk Nijholt (1912) - Geert Kleine (1900) 4-0
 Damon Winter  - Alberto Waterink  4-0
 Ronde 10
 Geert Kleine (1900) - Damon Winter  0-4
 Nick Waterink  - Gauke Dirk Nijholt (1912) 2-2
 Cor Darwinkel (1900) - Hans Brouwer  4-0
 Klaas Mondria (1876) - Vincent Houtjes  0-4
 Jan Siegers  - Christiaan Groote (1922) 2-2
 Ronde 11
 Vincent Houtjes  - Jan Siegers  0-4
 Hans Brouwer  - Klaas Mondria (1876) 4-0
 Gauke Dirk Nijholt (1912) - Cor Darwinkel (1900) 0-4
 Damon Winter  - Nick Waterink  2-2
 Alberto Waterink  - Geert Kleine (1900) 4-0