Toernooibase
HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Blitz Heerhugowaard Open PNHDB 2013

 

Klasse: Groep D   

 Ronde 1
 zo 14-07-2013  Theo Dijkstra (2101) - Losseni Savané (2070) 1-1
 Nikolai Kychkin (2121) - Jan Hendrik Kok (2080) 1-1
 Ramon Sakidin (2089) - Roep Bhawanibhiek (2075) 0-2
 Guido Verhagen (2115) - Ayyyna Karpova-Sobakina (2141) 1-1
 Vitalia Doumesh (2116) - Aisen Andreev (2132) 2-0
 Ronde 2
 Ayyyna Karpova-Sobakina (2141) - Roep Bhawanibhiek (2075) 1-1
 Aisen Andreev (2132) - Theo Dijkstra (2101) 0-2
 Guido Verhagen (2115) - Vitalia Doumesh (2116) 0-2
 Jan Hendrik Kok (2080) - Ramon Sakidin (2089) 0-2
 Losseni Savané (2070) - Nikolai Kychkin (2121) 2-0
 Ronde 3
 Roep Bhawanibhiek (2075) - Jan Hendrik Kok (2080) 1-1
 Ramon Sakidin (2089) - Losseni Savané (2070) 0-2
 Nikolai Kychkin (2121) - Aisen Andreev (2132) 1-1
 Vitalia Doumesh (2116) - Ayyyna Karpova-Sobakina (2141) 1-1
 Theo Dijkstra (2101) - Guido Verhagen (2115) 1-1
 Ronde 4
 Ayyyna Karpova-Sobakina (2141) - Jan Hendrik Kok (2080) 2-0
 Aisen Andreev (2132) - Ramon Sakidin (2089) 2-0
 Guido Verhagen (2115) - Nikolai Kychkin (2121) 2-0
 Vitalia Doumesh (2116) - Theo Dijkstra (2101) 2-0
 Losseni Savané (2070) - Roep Bhawanibhiek (2075) 1-1
 Ronde 5
 Roep Bhawanibhiek (2075) - Aisen Andreev (2132) 0-2
 Jan Hendrik Kok (2080) - Losseni Savané (2070) 0-2
 Theo Dijkstra (2101) - Ayyyna Karpova-Sobakina (2141) 0-2
 Ramon Sakidin (2089) - Guido Verhagen (2115) 2-0
 Nikolai Kychkin (2121) - Vitalia Doumesh (2116) 2-0
 Ronde 6
 Ayyyna Karpova-Sobakina (2141) - Losseni Savané (2070) 2-0
 Aisen Andreev (2132) - Jan Hendrik Kok (2080) 2-0
 Theo Dijkstra (2101) - Nikolai Kychkin (2121) 0-2
 Guido Verhagen (2115) - Roep Bhawanibhiek (2075) 0-2
 Vitalia Doumesh (2116) - Ramon Sakidin (2089) 1-1
 Ronde 7
 Losseni Savané (2070) - Aisen Andreev (2132) 1-1
 Jan Hendrik Kok (2080) - Guido Verhagen (2115) 2-0
 Roep Bhawanibhiek (2075) - Vitalia Doumesh (2116) 2-0
 Ramon Sakidin (2089) - Theo Dijkstra (2101) 0-2
 Nikolai Kychkin (2121) - Ayyyna Karpova-Sobakina (2141) 0-2
 Ronde 8
 Ayyyna Karpova-Sobakina (2141) - Aisen Andreev (2132) 2-0
 Nikolai Kychkin (2121) - Ramon Sakidin (2089) 2-0
 Vitalia Doumesh (2116) - Jan Hendrik Kok (2080) 0-2
 Theo Dijkstra (2101) - Roep Bhawanibhiek (2075) 2-0
 Guido Verhagen (2115) - Losseni Savané (2070) 0-2
 Ronde 11
 Aisen Andreev (2132) - Guido Verhagen (2115) 2-0
 Losseni Savané (2070) - Vitalia Doumesh (2116) 0-2
 Jan Hendrik Kok (2080) - Theo Dijkstra (2101) 0-2
 Roep Bhawanibhiek (2075) - Nikolai Kychkin (2121) 0-2
 Ramon Sakidin (2089) - Ayyyna Karpova-Sobakina (2141) 0-2