Toernooibase
HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   EK Jeugd G19 Rapid Pinsk 2016

 

Klasse: Junioren   

 Ronde 1
 ma 08-08-2016  Irina Anurina  - Paula Gutmane (1922) 1-1
 Maryia Mironava (1988) - Joanna Sild (1835) 1-1
 Darina Skorohod (1951) - Marta Stangret (1922) 1-1
 Katarzyna Stanczuk (2032) - Hanna Dmytrenko (1961) 2-0
 Krisztina Egri (1888) - Anneli Trees (1879) 0-2
 Agata Parahina (1960) - Leticija Dubickaite (1916) 2-0
 Valeriya Kryshtal (2029) - Digna Jonikaite (1878) 2-0
 Aianika Kolodeznikova-Kychkina (2057) - Marieke Altena (1911) 2-0
 Rufina Ajupova (1995) - Dummy  2-0R
 Ronde 2
 Marieke Altena (1911) - Krisztina Egri (1888) 1-1
 Digna Jonikaite (1878) - Leticija Dubickaite (1916) 0-2
 Paula Gutmane (1922) - Darina Skorohod (1951) 2-0
 Irina Anurina  - Maryia Mironava (1988) 1-1
 Marta Stangret (1922) - Joanna Sild (1835) 2-0
 Anneli Trees (1879) - Rufina Ajupova (1995) 1-1
 Valeriya Kryshtal (2029) - Agata Parahina (1960) 2-0
 Katarzyna Stanczuk (2032) - Aianika Kolodeznikova-Kychkina (2057) 1-1
 Hanna Dmytrenko (1961) - Dummy  2-0R
 Ronde 3
 Joanna Sild (1835) - Krisztina Egri (1888) 2-0
 Darina Skorohod (1951) - Marieke Altena (1911) 1-1
 Leticija Dubickaite (1916) - Irina Anurina  0-2
 Hanna Dmytrenko (1961) - Maryia Mironava (1988) 1-1
 Agata Parahina (1960) - Marta Stangret (1922) 2-0
 Anneli Trees (1879) - Katarzyna Stanczuk (2032) 1-1
 Aianika Kolodeznikova-Kychkina (2057) - Paula Gutmane (1922) 1-1
 Rufina Ajupova (1995) - Valeriya Kryshtal (2029) 1-1
 Digna Jonikaite (1878) - Dummy  2-0R
 Ronde 4
 Leticija Dubickaite (1916) - Darina Skorohod (1951) 2-0
 Marieke Altena (1911) - Digna Jonikaite (1878) 0-2
 Joanna Sild (1835) - Hanna Dmytrenko (1961) 0-2
 Maryia Mironava (1988) - Marta Stangret (1922) 2-0
 Paula Gutmane (1922) - Anneli Trees (1879) 0-2
 Rufina Ajupova (1995) - Agata Parahina (1960) 1-1
 Irina Anurina  - Aianika Kolodeznikova-Kychkina (2057) 1-1
 Katarzyna Stanczuk (2032) - Valeriya Kryshtal (2029) 2-0
 Krisztina Egri (1888) - Dummy  2-0R
 Ronde 5
 Darina Skorohod (1951) - Joanna Sild (1835) 1-1
 Marta Stangret (1922) - Krisztina Egri (1888) 1-1
 Paula Gutmane (1922) - Leticija Dubickaite (1916) 2-0
 Digna Jonikaite (1878) - Agata Parahina (1960) 1-1
 Hanna Dmytrenko (1961) - Irina Anurina  2-0
 Aianika Kolodeznikova-Kychkina (2057) - Rufina Ajupova (1995) 1-1
 Maryia Mironava (1988) - Katarzyna Stanczuk (2032) 1-1
 Valeriya Kryshtal (2029) - Anneli Trees (1879) 2-0
 Marieke Altena (1911) - Dummy  2-0R
 Ronde 6
 Krisztina Egri (1888) - Leticija Dubickaite (1916) 0-2
 Marta Stangret (1922) - Marieke Altena (1911) 1-1
 Joanna Sild (1835) - Irina Anurina  0-2
 Digna Jonikaite (1878) - Paula Gutmane (1922) 2-0
 Anneli Trees (1879) - Maryia Mironava (1988) 0-2
 Agata Parahina (1960) - Aianika Kolodeznikova-Kychkina (2057) 0-2
 Rufina Ajupova (1995) - Katarzyna Stanczuk (2032) 1-1
 Valeriya Kryshtal (2029) - Hanna Dmytrenko (1961) 1-1
 Darina Skorohod (1951) - Dummy  2-0R
 Ronde 7
 Krisztina Egri (1888) - Darina Skorohod (1951) 2-0
 Leticija Dubickaite (1916) - Marta Stangret (1922) 1-1
 Marieke Altena (1911) - Anneli Trees (1879) 2-0
 Paula Gutmane (1922) - Agata Parahina (1960) 1-1
 Irina Anurina  - Rufina Ajupova (1995) 0-2
 Katarzyna Stanczuk (2032) - Digna Jonikaite (1878) 1-1
 Maryia Mironava (1988) - Valeriya Kryshtal (2029) 0-2
 Hanna Dmytrenko (1961) - Aianika Kolodeznikova-Kychkina (2057) 0-2
 Joanna Sild (1835) - Dummy  2-0R
 Ronde 8
 Anneli Trees (1879) - Darina Skorohod (1951) 0-2
 Irina Anurina  - Krisztina Egri (1888) 2-0
 Leticija Dubickaite (1916) - Joanna Sild (1835) 1-1
 Agata Parahina (1960) - Marieke Altena (1911) 2-0
 Digna Jonikaite (1878) - Maryia Mironava (1988) 0-2
 Katarzyna Stanczuk (2032) - Paula Gutmane (1922) 2-0
 Rufina Ajupova (1995) - Hanna Dmytrenko (1961) 1-1
 Aianika Kolodeznikova-Kychkina (2057) - Valeriya Kryshtal (2029) 1-1
 Marta Stangret (1922) - Dummy  2-0R