Toernooibase
HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   EK Jeugd B16 Rapid Pinsk 2016

 

Klasse: Aspiranten   

 Ronde 1
 ma 08-08-2016  Ilmars Stolcers (2021) - Ivan Psurtsev (2054) 1-1
 Andreas Jürgenson (1937) - Anatolyi Protodyakonov (2072) 0-2
 Tomas Sveikauskis (1985) - Ondrej Vojta (1900) 2-0
 Aleksandr Savitckiy  (1976) - Can Barut  1-1
 Domenico Fabbricatore (1942) - Erol Ibrjam (1915) 2-0
 Michael Semianiuk (2027) - Ivan Trubnikau (1964) 1-1
 Andreas Tulva (1974) - Jakub Gazda (2044) 2-0
 Martins Zemlitis (1908) - Zanas Ernestas Aleksandravicius (2009) 0-2
 Farid Ganiyev  - Andrei Mouchan (1963) 1-1
 Denis Mezhenin (2066) - Liudas Kraujalis (1930) 1-1
 Ilya Krautsou (1941) - Iaroslav Gerus (1951) 1-1
 Marek Totzauer  - René Emmaneel (1895) 0-2
 Balint Ambrozy (1946) - Maksym Puchala (1957) 0-2
 Yury Tsimanovich (1995) - Gunars Gribuska (1960) 1-1
 Ricards Ositis (1955) - Roman Ldokov (2056) 1-1
 Marsel Sharafutdinov (2120) - Barnabas Kollner (1880) 2-0
 Tsimafei Kutas (1915) - Vincenzo Sgro (1964) 0-2
 Orest Slava (1917) - Bartos Malak (1980) 2-0
 Paulius Valtas (1900) - Nikolay Grigoriev (1921) 1-1
 Marco de Leeuw (1943) - Dummy  2-0R
 Ronde 2
 Ondrej Vojta (1900) - Marek Totzauer  2-0
 Erol Ibrjam (1915) - Balint Ambrozy (1946) 2-0
 Barnabas Kollner (1880) - Jakub Gazda (2044) 0-2
 Martins Zemlitis (1908) - Tsimafei Kutas (1915) 1-1
 Ivan Psurtsev (2054) - Bartos Malak (1980) 2-0
 Aleksandr Savitckiy  (1976) - Ilmars Stolcers (2021) 1-1
 Can Barut  - Michael Semianiuk (2027) 0-2
 Ivan Trubnikau (1964) - Andrei Mouchan (1963) 1-1
 Denis Mezhenin (2066) - Farid Ganiyev  1-1
 Liudas Kraujalis (1930) - Iaroslav Gerus (1951) 0-2
 Yury Tsimanovich (1995) - Ilya Krautsou (1941) 1-1
 Gunars Gribuska (1960) - Roman Ldokov (2056) 2-0
 Nikolay Grigoriev (1921) - Ricards Ositis (1955) 1-1
 Maksym Puchala (1957) - Paulius Valtas (1900) 2-0
 Marco de Leeuw (1943) - Tomas Sveikauskis (1985) 1-1
 Marsel Sharafutdinov (2120) - Domenico Fabbricatore (1942) 2-0
 Vincenzo Sgro (1964) - Andreas Tulva (1974) 1-1
 Zanas Ernestas Aleksandravicius (2009) - Orest Slava (1917) 1-1
 René Emmaneel (1895) - Anatolyi Protodyakonov (2072) 0-2
 Andreas Jürgenson (1937) - Dummy  2-0R
 Ronde 3
 Bartos Malak (1980) - Balint Ambrozy (1946) 2-0
 Barnabas Kollner (1880) - Martins Zemlitis (1908) 0-2
 Tsimafei Kutas (1915) - Can Barut  2-0
 Roman Ldokov (2056) - Paulius Valtas (1900) 2-0
 Liudas Kraujalis (1930) - Erol Ibrjam (1915) 1-1
 Andrei Mouchan (1963) - Ondrej Vojta (1900) 1-1
 Jakub Gazda (2044) - Yury Tsimanovich (1995) 1-1
 Ilmars Stolcers (2021) - Denis Mezhenin (2066) 0-2
 Nikolay Grigoriev (1921) - Ivan Trubnikau (1964) 2-0
 Farid Ganiyev  - Aleksandr Savitckiy  (1976) 1-1
 René Emmaneel (1895) - Andreas Jürgenson (1937) 2-0
 Ricards Ositis (1955) - Ilya Krautsou (1941) 2-0
 Orest Slava (1917) - Domenico Fabbricatore (1942) 2-0
 Ivan Psurtsev (2054) - Vincenzo Sgro (1964) 2-0
 Iaroslav Gerus (1951) - Tomas Sveikauskis (1985) 0-2
 Michael Semianiuk (2027) - Zanas Ernestas Aleksandravicius (2009) 2-0
 Gunars Gribuska (1960) - Marco de Leeuw (1943) 1-1
 Andreas Tulva (1974) - Marsel Sharafutdinov (2120) 0-2
 Anatolyi Protodyakonov (2072) - Maksym Puchala (1957) 2-0
 Marek Totzauer  - Dummy  2-0R
 Ronde 4
 Paulius Valtas (1900) - Barnabas Kollner (1880) 0-2
 Can Barut  - Bartos Malak (1980) 1-1
 Marek Totzauer  - Ilmars Stolcers (2021) 0-2
 Domenico Fabbricatore (1942) - Liudas Kraujalis (1930) 1-1
 Ilya Krautsou (1941) - Ivan Trubnikau (1964) 0-2
 Andreas Jürgenson (1937) - Jakub Gazda (2044) 0-2
 Ondrej Vojta (1900) - Martins Zemlitis (1908) 0-2
 Aleksandr Savitckiy  (1976) - Yury Tsimanovich (1995) 1-1
 Erol Ibrjam (1915) - Roman Ldokov (2056) 0-2
 Vincenzo Sgro (1964) - Andrei Mouchan (1963) 2-0
 Iaroslav Gerus (1951) - Andreas Tulva (1974) 0-2
 Farid Ganiyev  - Tsimafei Kutas (1915) 2-0
 Zanas Ernestas Aleksandravicius (2009) - Denis Mezhenin (2066) 1-1
 Maksym Puchala (1957) - Nikolay Grigoriev (1921) 0-2
 Marco de Leeuw (1943) - René Emmaneel (1895) 1-1
 Ricards Ositis (1955) - Gunars Gribuska (1960) 0-2
 Michael Semianiuk (2027) - Ivan Psurtsev (2054) 1-1
 Tomas Sveikauskis (1985) - Orest Slava (1917) 1-1
 Anatolyi Protodyakonov (2072) - Marsel Sharafutdinov (2120) 0-2
 Balint Ambrozy (1946) - Dummy  2-0R
 Ronde 5
 Andreas Jürgenson (1937) - Marek Totzauer  2-0
 Balint Ambrozy (1946) - Can Barut  1-1
 Barnabas Kollner (1880) - Ilya Krautsou (1941) 0-2
 Erol Ibrjam (1915) - Iaroslav Gerus (1951) 0-2
 Domenico Fabbricatore (1942) - Ondrej Vojta (1900) 2-0
 Andrei Mouchan (1963) - Liudas Kraujalis (1930) 2-0
 Bartos Malak (1980) - Tsimafei Kutas (1915) 0-2
 Yury Tsimanovich (1995) - Maksym Puchala (1957) 1-1
 Ivan Trubnikau (1964) - Aleksandr Savitckiy  (1976) 2-0
 Ilmars Stolcers (2021) - Zanas Ernestas Aleksandravicius (2009) 1-1
 René Emmaneel (1895) - Ricards Ositis (1955) 2-0
 Denis Mezhenin (2066) - Jakub Gazda (2044) 1-1
 Roman Ldokov (2056) - Marco de Leeuw (1943) 2-0
 Martins Zemlitis (1908) - Vincenzo Sgro (1964) 1-1
 Andreas Tulva (1974) - Farid Ganiyev  1-1
 Orest Slava (1917) - Anatolyi Protodyakonov (2072) 0-2
 Nikolay Grigoriev (1921) - Tomas Sveikauskis (1985) 1-1
 Gunars Gribuska (1960) - Michael Semianiuk (2027) 1-1
 Marsel Sharafutdinov (2120) - Ivan Psurtsev (2054) 1-1
 Paulius Valtas (1900) - Dummy  2-0R
 Ronde 6
 Can Barut  - Marek Totzauer  1-1
 Ondrej Vojta (1900) - Erol Ibrjam (1915) 1-1
 Liudas Kraujalis (1930) - Balint Ambrozy (1946) 2-0
 Bartos Malak (1980) - Paulius Valtas (1900) 2-0
 Ilya Krautsou (1941) - Andreas Jürgenson (1937) 0-2
 Aleksandr Savitckiy  (1976) - Ricards Ositis (1955) 2-0
 Andrei Mouchan (1963) - Ilmars Stolcers (2021) 2-0
 Yury Tsimanovich (1995) - Domenico Fabbricatore (1942) 0-2
 Zanas Ernestas Aleksandravicius (2009) - Maksym Puchala (1957) 1-1
 Tsimafei Kutas (1915) - Iaroslav Gerus (1951) 1-1
 Marco de Leeuw (1943) - Martins Zemlitis (1908) 2-0
 Denis Mezhenin (2066) - Orest Slava (1917) 1-1
 Jakub Gazda (2044) - Ivan Trubnikau (1964) 2-0
 Vincenzo Sgro (1964) - Farid Ganiyev  0-2
 Roman Ldokov (2056) - Andreas Tulva (1974) 0-2
 Ivan Psurtsev (2054) - Nikolay Grigoriev (1921) 1-1
 Tomas Sveikauskis (1985) - René Emmaneel (1895) 2-0
 Anatolyi Protodyakonov (2072) - Gunars Gribuska (1960) 2-0
 Michael Semianiuk (2027) - Marsel Sharafutdinov (2120) 0-2
 Barnabas Kollner (1880) - Dummy  2-0R
 Ronde 7
 Marek Totzauer  - Balint Ambrozy (1946) 0-2
 Paulius Valtas (1900) - Ilya Krautsou (1941) 1-1
 Ricards Ositis (1955) - Ondrej Vojta (1900) 2-0
 Erol Ibrjam (1915) - Barnabas Kollner (1880) 2-0
 Liudas Kraujalis (1930) - Yury Tsimanovich (1995) 1-1
 Ilmars Stolcers (2021) - Bartos Malak (1980) 0-2
 Andreas Jürgenson (1937) - Aleksandr Savitckiy  (1976) 2-0
 Iaroslav Gerus (1951) - Martins Zemlitis (1908) 0-2
 Maksym Puchala (1957) - Vincenzo Sgro (1964) 2-0
 Ivan Trubnikau (1964) - Tsimafei Kutas (1915) 2-0
 Zanas Ernestas Aleksandravicius (2009) - Andrei Mouchan (1963) 0-2
 Roman Ldokov (2056) - Denis Mezhenin (2066) 2-0
 Domenico Fabbricatore (1942) - Marco de Leeuw (1943) 1-1
 René Emmaneel (1895) - Michael Semianiuk (2027) 2-0
 Orest Slava (1917) - Gunars Gribuska (1960) 1-1
 Jakub Gazda (2044) - Ivan Psurtsev (2054) 1-1
 Andreas Tulva (1974) - Nikolay Grigoriev (1921) 0-2
 Farid Ganiyev  - Anatolyi Protodyakonov (2072) 0-2
 Marsel Sharafutdinov (2120) - Tomas Sveikauskis (1985) 2-0
 Can Barut  - Dummy  2-0R
 Ronde 8
 Marek Totzauer  - Paulius Valtas (1900) 0-2
 Balint Ambrozy (1946) - Barnabas Kollner (1880) 2-0
 Ilya Krautsou (1941) - Ilmars Stolcers (2021) 0-2
 Vincenzo Sgro (1964) - Iaroslav Gerus (1951) 2-0
 Yury Tsimanovich (1995) - Can Barut  2-0
 Aleksandr Savitckiy  (1976) - Zanas Ernestas Aleksandravicius (2009) 2-0
 Ricards Ositis (1955) - Liudas Kraujalis (1930) 1-1
 Tsimafei Kutas (1915) - Erol Ibrjam (1915) 0-2
 Bartos Malak (1980) - Michael Semianiuk (2027) 1-1
 Maksym Puchala (1957) - Denis Mezhenin (2066) 0-2
 Marco de Leeuw (1943) - Andreas Jürgenson (1937) 2-0
 Ivan Trubnikau (1964) - Andreas Tulva (1974) 1-1
 Martins Zemlitis (1908) - Farid Ganiyev  0-2
 Gunars Gribuska (1960) - Domenico Fabbricatore (1942) 1-1
 Orest Slava (1917) - Jakub Gazda (2044) 1-1
 Tomas Sveikauskis (1985) - Roman Ldokov (2056) 2-0
 Andrei Mouchan (1963) - René Emmaneel (1895) 0-2
 Ivan Psurtsev (2054) - Anatolyi Protodyakonov (2072) 1-1
 Nikolay Grigoriev (1921) - Marsel Sharafutdinov (2120) 0-2
 Ondrej Vojta (1900) - Dummy  2-0R
 Ronde 9
 Barnabas Kollner (1880) - Marek Totzauer  2-0
 Iaroslav Gerus (1951) - Can Barut  2-0
 Ondrej Vojta (1900) - Zanas Ernestas Aleksandravicius (2009) 0-2
 Paulius Valtas (1900) - Tsimafei Kutas (1915) 2-0
 Ilmars Stolcers (2021) - Liudas Kraujalis (1930) 1-1
 Balint Ambrozy (1946) - Ricards Ositis (1955) 0-2
 Michael Semianiuk (2027) - Aleksandr Savitckiy  (1976) 0-2
 Martins Zemlitis (1908) - Maksym Puchala (1957) 1-1
 Erol Ibrjam (1915) - Yury Tsimanovich (1995) 2-0
 Andreas Jürgenson (1937) - Bartos Malak (1980) 2-0
 Vincenzo Sgro (1964) - Ivan Trubnikau (1964) 1-1
 Roman Ldokov (2056) - Orest Slava (1917) 0-2
 Domenico Fabbricatore (1942) - Andrei Mouchan (1963) 2-0
 Denis Mezhenin (2066) - Andreas Tulva (1974) 2-0
 Farid Ganiyev  - Gunars Gribuska (1960) 1-1
 Ivan Psurtsev (2054) - Marco de Leeuw (1943) 2-0
 Jakub Gazda (2044) - Nikolay Grigoriev (1921) 2-0
 Anatolyi Protodyakonov (2072) - Tomas Sveikauskis (1985) 1-1
 Marsel Sharafutdinov (2120) - René Emmaneel (1895) 1-1
 Ilya Krautsou (1941) - Dummy  2-0R