Toernooibase
HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Halve Finale NK Sneldammen Aspiranten KNDB 2018

 

Klasse: Aspiranten   

 Ronde 1
 za 09-06-2018  Merel van der Heijden (404) - Dehlinya van Erven  2-0
 Luise Gabbert (740) - Mick Boudens (425) 1-1
 Victor Nieuwenhuis  - Gökhan Bagci (748) 0-2
 Rudi van Velzen (774) - Yaroslav Gilevych (479) 2-0
 Karsten Konniger  - Wilmer Oostindjer  0-2
 Tom Rinner (838) - Gijs Mouthaan (527) 2-0
 Thomas Mouthaan (543) - Maarten van Ammers (844) 2-0
 Renco Oostindjer (852) - Albert Hendrik Snijder (555) 2-0
 Jelle van der Eng (585) - Jorrit Ensing  0-2
 Wouter Sosef (963) - Marie Gabbert (617) 2-0
 Lev Gilevych (650) - Darja Koullen (1025) 1-1
 Berke Yi?ittürk (1110) - Noël Neve (653) 2-0
 Ronde 2
 Yaroslav Gilevych (479) - Jelle van der Eng (585) 2-0
 Marie Gabbert (617) - Victor Nieuwenhuis  2-0
 Noël Neve (653) - Karsten Konniger  2-0
 Dehlinya van Erven  - Gijs Mouthaan (527) 2-0
 Maarten van Ammers (844) - Albert Hendrik Snijder (555) 2-0
 Lev Gilevych (650) - Luise Gabbert (740) 2-0
 Darja Koullen (1025) - Mick Boudens (425) 2-0
 Merel van der Heijden (404) - Tom Rinner (838) 0-2
 Thomas Mouthaan (543) - Renco Oostindjer (852) 0-2
 Jorrit Ensing  - Gökhan Bagci (748) 1-1
 Rudi van Velzen (774) - Wouter Sosef (963) 1-1
 Wilmer Oostindjer  - Berke Yi?ittürk (1110) 0-2
 Ronde 3
 Gijs Mouthaan (527) - Jelle van der Eng (585) 0-2
 Albert Hendrik Snijder (555) - Victor Nieuwenhuis  2-0
 Luise Gabbert (740) - Karsten Konniger  2-0
 Marie Gabbert (617) - Noël Neve (653) 0-2
 Yaroslav Gilevych (479) - Wilmer Oostindjer  0-2
 Maarten van Ammers (844) - Merel van der Heijden (404) 0-2
 Mick Boudens (425) - Thomas Mouthaan (543) 1-1
 Jorrit Ensing  - Darja Koullen (1025) 0-2
 Rudi van Velzen (774) - Lev Gilevych (650) 2-0
 Wouter Sosef (963) - Dehlinya van Erven  2-0
 Renco Oostindjer (852) - Tom Rinner (838) 1-1
 Gökhan Bagci (748) - Berke Yi?ittürk (1110) 0-2
 Ronde 4
 Karsten Konniger  - Gijs Mouthaan (527) 0-2
 Dehlinya van Erven  - Marie Gabbert (617) 0-2
 Jelle van der Eng (585) - Maarten van Ammers (844) 0-2
 Albert Hendrik Snijder (555) - Yaroslav Gilevych (479) 2-0
 Victor Nieuwenhuis  - Mick Boudens (425) 0-2
 Thomas Mouthaan (543) - Jorrit Ensing  0-2
 Gökhan Bagci (748) - Lev Gilevych (650) 1-1
 Noël Neve (653) - Wilmer Oostindjer  2-0
 Merel van der Heijden (404) - Luise Gabbert (740) 0-2
 Tom Rinner (838) - Rudi van Velzen (774) 1-1
 Wouter Sosef (963) - Renco Oostindjer (852) 2-0
 Berke Yi?ittürk (1110) - Darja Koullen (1025) 1-1
 Ronde 5
 Karsten Konniger  - Victor Nieuwenhuis  2-0
 Gijs Mouthaan (527) - Yaroslav Gilevych (479) 2-0
 Dehlinya van Erven  - Jelle van der Eng (585) 0-2
 Wilmer Oostindjer  - Marie Gabbert (617) 0-2
 Mick Boudens (425) - Gökhan Bagci (748) 0-2
 Albert Hendrik Snijder (555) - Merel van der Heijden (404) 2-0
 Lev Gilevych (650) - Thomas Mouthaan (543) 2-0
 Jorrit Ensing  - Luise Gabbert (740) 2-0
 Renco Oostindjer (852) - Maarten van Ammers (844) 2-0
 Noël Neve (653) - Rudi van Velzen (774) 1-1
 Darja Koullen (1025) - Tom Rinner (838) 1-1
 Berke Yi?ittürk (1110) - Wouter Sosef (963) 2-0
 Ronde 6
 Yaroslav Gilevych (479) - Karsten Konniger  2-0
 Victor Nieuwenhuis  - Dehlinya van Erven  0-2
 Jelle van der Eng (585) - Merel van der Heijden (404) 2-0
 Maarten van Ammers (844) - Mick Boudens (425) 2-0
 Wilmer Oostindjer  - Thomas Mouthaan (543) 2-0
 Luise Gabbert (740) - Gijs Mouthaan (527) 2-0
 Marie Gabbert (617) - Gökhan Bagci (748) 2-0
 Albert Hendrik Snijder (555) - Lev Gilevych (650) 1-1
 Rudi van Velzen (774) - Renco Oostindjer (852) 0-2
 Tom Rinner (838) - Wouter Sosef (963) 0-2
 Darja Koullen (1025) - Noël Neve (653) 0-2
 Berke Yi?ittürk (1110) - Jorrit Ensing  2-0