Toernooibase
HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Nederlands Kampioenschap Aspiranten KNDB 2019

 

Klasse: Aspiranten   

 Ronde 1
 za 06-07-2019  Wouter Sosef (1141) - Lisa Scholtens (827) 2-0Partij
 zo 07-07-2019  Luise Gabbert (803) - Sander Staal (909) 2-0Partij
 Roland Kreeft (1001) - Simon Harmsma (1196) 2-0Partij  
 Machiel Weistra (1270) - Tom Rinner (1159) 1-1Partij  
 Emre Hageman (1191) - Berke Yiğittürk (1210) 1-1Partij
 Ronde 2
 ma 08-07-2019  Sander Staal (909) - Berke Yiğittürk (1210) 0-2Partij
 Tom Rinner (1159) - Emre Hageman (1191) 0-2Partij
 Simon Harmsma (1196) - Machiel Weistra (1270) 0-2Partij
 Lisa Scholtens (827) - Roland Kreeft (1001) 0-2Partij
 Luise Gabbert (803) - Wouter Sosef (1141) 2-0Partij  
 Ronde 3
 Wouter Sosef (1141) - Sander Staal (909) 2-0Partij
 Roland Kreeft (1001) - Luise Gabbert (803) 1-1Partij
 Machiel Weistra (1270) - Lisa Scholtens (827) 2-0Partij
 Emre Hageman (1191) - Simon Harmsma (1196) 1-1Partij
 Berke Yiğittürk (1210) - Tom Rinner (1159) 2-0Partij
 Ronde 4
 di 09-07-2019  Sander Staal (909) - Tom Rinner (1159) 2-0Partij
 Simon Harmsma (1196) - Berke Yiğittürk (1210) 1-1Partij
 Lisa Scholtens (827) - Emre Hageman (1191) 1-1Partij
 Luise Gabbert (803) - Machiel Weistra (1270) 0-2Partij  
 Wouter Sosef (1141) - Roland Kreeft (1001) 2-0Partij  
 Ronde 5
 Roland Kreeft (1001) - Sander Staal (909) 1-1Partij  
 Machiel Weistra (1270) - Wouter Sosef (1141) 2-0Partij  
 Emre Hageman (1191) - Luise Gabbert (803) 2-0Partij  
 Berke Yiğittürk (1210) - Lisa Scholtens (827) 2-0Partij
 Tom Rinner (1159) - Simon Harmsma (1196) 1-1Partij
 Ronde 6
 wo 10-07-2019  Sander Staal (909) - Simon Harmsma (1196) 0-2Partij
 Lisa Scholtens (827) - Tom Rinner (1159) 1-1Partij
 Luise Gabbert (803) - Berke Yiğittürk (1210) 0-2Partij
 Wouter Sosef (1141) - Emre Hageman (1191) 0-2Partij
 Roland Kreeft (1001) - Machiel Weistra (1270) 0-2Partij
 Ronde 7
 do 11-07-2019  Machiel Weistra (1270) - Sander Staal (909) 2-0Partij
 Emre Hageman (1191) - Roland Kreeft (1001) 2-0Partij
 Berke Yiğittürk (1210) - Wouter Sosef (1141) 2-0Partij
 Tom Rinner (1159) - Luise Gabbert (803) 2-0Partij
 Simon Harmsma (1196) - Lisa Scholtens (827) 2-0Partij
 Ronde 8
 Sander Staal (909) - Lisa Scholtens (827) 0-2Partij
 Luise Gabbert (803) - Simon Harmsma (1196) 1-1Partij
 Wouter Sosef (1141) - Tom Rinner (1159) 1-1Partij  
 Roland Kreeft (1001) - Berke Yiğittürk (1210) 0-2Partij
 Machiel Weistra (1270) - Emre Hageman (1191) 1-1Partij  
 Ronde 9
 vr 12-07-2019  Emre Hageman (1191) - Sander Staal (909) 2-0Partij
 Berke Yiğittürk (1210) - Machiel Weistra (1270) 2-0Partij  
 Tom Rinner (1159) - Roland Kreeft (1001) 0-2Partij
 Simon Harmsma (1196) - Wouter Sosef (1141) 2-0Partij
 Lisa Scholtens (827) - Luise Gabbert (803) 0-2Partij